ildike0716 2016 nov. 25. - 08:53:46
(300/340)
Nem túl jó sorozat, különösen Virgilio és Rachel nem szimpatikus(ugye õk nagyon gonosz emberek), valamint Tonyó(õ egyszerûen csak idegesítõen beszél, bár tudom hogy fogyatékos, és azért ilyen a beszéde,de akkor sem szimpatikus).
Ili65 2016 jún. 04. - 21:23:51 Előzmény Márk Újvári
(299/340)
Köszönöm, azóta én is megtaláltam az infókat,de a sorozatot nem találom.
trompika65 2016 márc. 18. - 22:58:58
(298/340)
Sziasztok:-))

Csak most estem be ide, látom, szeretitek Ti is a sorozatot. Anno 1996-ban felvettem az összeset VHS-re, aztán rakhattam a CD-re, amit meg tudtam belõle menteni. Azóta is a legkedvencebbjeim közé tartozik. Azt tudtátok, hogy 1973-ban is volt egy ugyanilyen verzió? Illetve talán az elsõ volt az. Sajnos nem tudok portugálul, de itt a neten elkaptam pár részt. Szeretném, ha megvenné az M3, bár lehet, esély sincs rá. Bocsánat,ha már volt ez téma, nem olvastam végig a topikot.

Üdv. Trompika
talpfaszamlalo 2016 márc. 06. - 21:17:22 Előzmény nikato
(297/340)
De az utsó részben, neki volt igaza a cowboy kezdte a veszekedést és ok nélkül akadt ki. Az egy dolog, hogy nekik nem tetszenek Malu haverjai ,bár nincs oka rá ,hogy nehezteljen rájuk, de attól még nem kéne így viselkednie. A végén azért õ is rájött, hogy nem volt igaza.

Cesar megúszta persze, hiszen nem látta senki, õ meg hülye lenne bevallani, hogy õ lökte a szakadékba Rachelt.
8/10
nikato 2016 márc. 06. - 12:27:59 8/10
(296/340)
Mindenki megúszta a gyilkosságot, Vilmát sem ültették le Wanderley miatt. Az is rossz volt, hogy még az utolsó részbe is berakták Malu haverjait (egyáltalán nem hiányoztak), meg még a végén is a veszekedés Alaorral. Az a lány csak veszekedni tudott, mást nem.
tartakovsky 2016 márc. 05. - 11:08:29
(295/340)
Számomra elég meredek, hogy Ceasr megúszhatta Rahel megölését, valamint Tonia-nak se kell bûnhõdnie Virgilio halála miatt. Aztán az is érdekes, hogy Donato kivételével az összes negatív szereplõ meghalt, ha én írtam volna a forgatókönyvet, akkor õ is biztos meghalt volna.
10/10
kazsagx 2016 márc. 04. - 20:51:45 10/10
(294/340)
Szerettem ezt a sorozatot regen es most is,az osszes hibajaval egyutt! :D
A veget tenyleg jol lezavartak. A Malus Alaoros veszekedes nem kellett volna mar a vegere!
Hianyozni fog,mar megszoktam. :D
malvinkicska 2016 márc. 04. - 20:45:49
(293/340)
Az elõbb telefonon hívtak nem tudtam teljesen leírni a véleményem, ezért hagytam abba. Virgilio jól alakított, hozta azta gonoszt ahogy kell Az ikerpár nekem nem nagyon volt szimpi mivel én a másikban sem szerettem Gloriat, nekem nem egy nagy ágyú. Az biztos, ha tudom ilyen lesz most már vagy 30 rész abba hagyom csak azért is néztem végig. Minden esetre egyszer meg lehetett de biztos nem nézném többé annyira nem szórakoztam jól.
A véleményem személyes nem akarok senkit sérteni, de a jótól nagyon messze állt.
8/10
nikato 2016 márc. 04. - 19:15:19 8/10
(292/340)
Gyorsan lezavarták az utolsó 4 részt. Nekem Malu annyira nem volt szimpatikus, fõleg amikor a családi bross-t eladta. Alaor is mindig furán bunkó volt, az egész sorozatban csak Ruth-tal volt igazán kedves. Donato nagyon hiányzott a végén, már rájöttem. :D Tonho-s jelenetek 30 percbõl 20-at mindig elfoglaltak, már örültem a végén, hogy nincs, de másrészt fásultak is a részek, e miatt is. És megmondom õszintén nekem Raquel is hiányzott, bár kevert mindig.
malvinkicska 2016 márc. 04. - 18:51:21
(291/340)
Vége a színes egyéniség aki feldobta néha a dög unalmat, az Tonho, és Malu azoknak több oldalát ismertem meg,
robicsek2 2016 márc. 04. - 18:16:43 Előzmény E-dit
(290/340)
A sorozatban nem sokat találkoztak :PP
talpfaszamlalo 2016 márc. 04. - 10:20:19 Előzmény nikato
(289/340)
A gyilkosság igen, de a hajók felgyújtása és elsüllyesztése, na meg az emberrablás és a túszejtés az nem.
talpfaszamlalo 2016 márc. 03. - 21:16:15
(288/340)
Gondoltam volt róla másolata, ill. az nem az eredeti volt.
8/10
nikato 2016 márc. 03. - 21:05:18 8/10
(287/340)
SPOILER AKI NEM LÁTTA A MAI RÉSZT: Hááát, Tonho annyiban gyógyult meg, hogy már nem Ruth-ot látta Alzira-ban. Nem tudom nekem hányingerem lett Raquel-el történtek miatt. Szerintem elég lett volna, ha elutaztatják az új lovagjával. Donato meg elég hülye volt, hogy nem szökött messzire, 2 év múlva elévült volna a gyilkosság. Breno meg miért nem tépte ki Virgilio kezébõl a plakátot? Fiatal férfi csak jobb erõben van, mint egy idõs ember.
talpfaszamlalo 2016 márc. 03. - 19:26:20
(286/340)
SPOILER!!! Bár elvileg ezek már voltak
Akkor az már volt elvileg, mikor végül meghalt Virgillio, kiderült, hogy nem képzelte a madárijesztõt, aki rémisztgette, hanem Tonia volt, Manuela elõtt le is bukott ,de õ sem volt oda Virgillioért, ezért életében egyszer hallgatott és együtt égették el a maskarát. Donatot is elkapják sztem hamarosan. Végül tuti kibékül Ruth és Marcos és Malu és Alaor is.

Vágva sztem nincs semmi, bár az eredeti verzió kicsit hosszabb, készült egy rövidebb is, de már az elsõ vetítéskor a rövidebb vágott verziót vette meg az MTV. Gondolom azért lehetnek benne olyan dolgok ,hogy pl. nem mutatják Rachel és Marcos válását, csak az örömhírrel megy Ruth-hoz váratlanul, hogy már lezajlott. Pont ezek a részek maradtak már ki anno, mikor Rachel bezúg kocsival a szakadékba, ezt csak mesélték, meg azt is, hogy Donatot elkapták, és valami messze lévõ munkatáborba vitték, ahonnan nem tud megszökni. Tonho pedig meggyógyul és elmegy valami vándorcirkuszba dolgozni.
8/10
nikato 2016 márc. 03. - 19:09:50 8/10
(285/340)
Húzták, aztán hirtelen felgyorsultak az események. Vannak akiknek nagyon rossz lett, vannak akik nagyon boldogok. Raquel-t bírtam, mert tudott öltözni, belevaló volt, néha még vicces is. Ruth pedig savanyú. Isaura asszony borzalmasan nézett ki elegánsba öltöztetve. Igazi banya. Ha már befestették a haját, azt az õsz tincset is befesthették volna. Lassan a végéhez érkezik a sorozat, azért hiányozni fog. Mai részbõl: Virgilio-t még el sem vitte a mentõ, de a rádió már bemondta, hogy mikor lesz a virrasztás??!!
malvinkicska 2016 márc. 03. - 19:00:44
(284/340)
Jól emlékszel a tyúkokat mérgezte meg, és ráfogta Malura , de elment már érte Alaor, azt is olvastam sok minden ki van vágva lehet azért vagyok én is elégedetlen. A mai Részben Virgilio szívrohamot kapott, Toniának köszönhetõen, Raquelt az útról lesodorta Cesár ez volt a bosszúja a tesója miatt. Ruth elég fura mindig csak azt hajtja lefeküdt Marcos, Raquellel, most elmondta az anyja az igazat, hogy begyógyszerezte, és nem emlékszik M semmire ez is az õ bosszúja volt, ne legyen az övé, mert õt elhagyta.
talpfaszamlalo 2016 márc. 03. - 15:46:18
(283/340)
Fel is került pár rész, de elég nehézkesen lehet onnan nézni, de a semminél valóban jobb. :)

Ezekre még emlékszem
SPOILER JÖN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Még annak dilis csajnak lesz egy húzása ha jól emlékszem, amivel Malut akarja bemártani, sikerül is neki átmenetileg, de aztán rájönnek és végleg kiadják az útját, ha jól emlékszem így majd 20 év távlatából.

SPOILER VÉGE!
E-dit 2016 márc. 03. - 09:13:09
(282/340)
Tudtátok, hogy a való életben Donato és Zsuzsu férj és feleség voltak 60 éven keresztül, a Donato 2014-es haláláig. Három gyerekük született.
malvinkicska 2016 márc. 02. - 21:10:43
(281/340)
Szerintem fent lesz a sorozat baráton csak ezt egy kicsit késõbb rakják fel, avéleményem az a héten nekem szinte semmi olyan nem történt Raquel folyamatosan iszik, nem lehet a Marcosék házából kitenni, én sokkal többet vártam, mert a Pampák K-a sokkal jobb volt, nem akarom becsmérelni de egy nagy csalódás volt nekem.