7/10
gyereamozibabe 2023 nov. 21. - 03:38:34 7/10
(5/5)
Voltak erős pillanatai az első évadnak, de sokszor beletekertem, mert a flashback-ek, mellèkszálak érdektelenek.
10/10
Atis69 2021 márc. 27. - 19:57:18 10/10
(4/5)
Csaj ajánlani tudom. Az első évad nagyon ütős, pörgős/izgalmas és logikailag is egymásra épülő epizódokkal. A második évad picit lazább, de így is ott van a szeren. A CÉG érdekei mindig, mindenhol, mindent felülírnak és átlépnek az emberi értékek, érzelmek felett.
10/10
zimike 2020 dec. 03. - 10:28:33 10/10
(3/5)
A keselyű 3 napja sorozatban is kiváló
A film kegyetlen mottója :
"....A halál megoldás minden problémára , nincs ember nincs probléma...." ( Sztálin)
Ha nézed a sorozatot nem fog az az érzésed lenni , hogy az 1975-ös eredeti már lelőtte a poént !
9/10
Eszter.Sz 2020 szept. 28. - 22:40:28 9/10
(2/5)
Remek sorozat! Az első évadot láttuk eddig, kicsit nehezen hiszem, hogy ez a színvonal tartható lesz a másodikra is, úgy hogy ne tűnjön erőltetettnek, de próbálok bizakodó lenni. :)
Jól átgondolt, összetett sztori, de nincs agyonbonyolítva. Ki nem állhatom, amikor a végén a csattanó nincs összhangban a korábbiakban elmondottakkal/történtekkel, mintha közben írnák a forgatókönyvet. Nem lehetne se hozzátenni, sem elvenni belőle, pont így kerek. Számomra üdítő kivétel a hasonló kategóriájú amerikai filmek között, hogy a szereplők végtelenül emberiek és életszerű reakcióik vannak, nem nagy pátosszal, ráközelítve, zenei aláfestéssel kimondott hatásvadász szövegek, hanem adott esetben indulatosan, néhol egy-egy káromkodással.
Kiváló színészi alakítások. A főszereplő srác is meglepően jó, de aki zseniális az William Hurt és Brendan Fraser, pedig ez utóbbit sosem kedveltem, és eddigi pályafutása alatt nem is nagyon csillantotta meg a tehetségét, de ahogy ezt a nyomorult, komoly pszichés problémákkal küzdő óriás csecsemőt alakítja az bámulatos. A többi színész is nagyon jó választás volt, tényleg mindenki hitelesen hozza a szerepét!
3/10
Drizari 2020 aug. 04. - 12:32:45 3/10
(1/5)
Nem gondoltam volna, hogy a CIA belső ellenőrzését nem érdekli 11 alkalmazottjuk lemészárlása. Azt sem, hogy szabadúszó bérgyilkost alkalmaznak. Mesefilm kategória. A történet valóságtartalmát tekintve: 3/10