holde 2016 nov. 16. - 19:19:24 Előzmény abisztriczky
(21/41)
sajnos nem enged fel a rendszer, csak meghívóval, azt pedig valakitõl kapnom kellene. Tudnál nekem küldeni egy meghívót?
holde 2016 nov. 16. - 19:17:24
(20/41)
Tudna valaki küldeni nekem egy meghívót a SorozatBarát-ra, hogy megnézhessem a kis mennyasszonyt?
offtopic
ildimix 2016 nov. 01. - 08:49:08
(19/41)
Én befejeztem a sorozat nézését. Már nagyon idegesít a zene és az, hogy nem halad a sorozat. Vontatott nem pörög remélem észre fogják venni, hogy kevés a nézettsége és leveszik a képernyõrõl. A nõk elnyomása is borzasztó számomra meg a kislány naivitása.

Azért idõnként felnézek a fórumra de szerintem nem sokan fognak ide írni.
1/10
Emo pappné katona 2016 okt. 24. - 04:42:45 1/10 Előzmény abisztriczky
(18/41)
India - Álmok útján Sorozatot követõen vártam ezt a sorozatot. Sajnos ngy csalódás volt.
offtopic
ildimix 2016 okt. 23. - 08:30:08
(17/41)
Nem tudom ti hogy vagytok vele de engem ez a zene már idegesít. A tanárnõ szerintem úgysem fogja elérni a célját 1 fecske nem csinál nyarat ez a társadalom korrupt mindenki megvesztegethetõ.

Még nézem 1 darabig a sorozatot nekem az még a bajom vele, hogy nem pörög. Az anyós kedves én a nagyanyára hittem azt, hogy az anyós azért írtam, hogy elég gonosz. Mondjuk a nagyanya biztos be fog még a kislánynak Amandinak kavarni.
abisztriczky 2016 okt. 19. - 20:52:55
(16/41)
abisztriczky 2016 okt. 19. - 20:48:57
(15/41)
Már leadtak egy indiai-brazil sorozatot (India-Álmok útján), az 160 részes volt, és az is túl soknak bizonyult nekem.
Na de több mint 2000 rész, na az már túl sok!
Szerintem se veszi meg az összes részt az RTL Klub, és lehet, hogy újabb részek megvétele is a nézettségtõl függ majd.
offtopic
ildimix 2016 okt. 18. - 06:54:31
(14/41)
A tanárnõ mégsem tudta meggyõzni a szülõket, hogy ne adják a kislányt ilyen hamar férjhez. A kislány lelkendezik de azért hiányzik neki az iskola messzirõl nézi a gyerekeket sóvárogva õis járna közéjük.

Kíváncsian várom a folytatást.
offtopic
ildimix 2016 okt. 16. - 11:38:42
(13/41)
A sorozat elsõ 2 részét végül megnéztem az rtlmoston és nem bántam meg. Sajnálom a kislányt, hogy olyan hamar férjhez kell mennie szerintem az anyósa megfogja keseríteni az életét. A tanárnõ nagyon szinpatikus fellázadt a kislány miatt de nekik ez a kultúrájuk a tanárnõ nem fog szerintem semmit elérni a lázongással. Érdekes lesz szerintem remélem nem húzzák el a történéseket hanem pörögni fog a sorozat.
Texas Bill 2016 okt. 15. - 17:19:11
(12/41)
Örülök ennek. Végre nyitunk India felé. Ez már haladás - túl fogunk lépni a kizárólagos amerikai sorozatok és filmek világán. Kár, hogy olyan idõpontban adják, amikor csak otthonülõk és éjszakai mûszakosok tudják nézni.
malvinkicska 2016 okt. 15. - 13:53:09
(11/41)
OFF az éjszaka királynõje nagyon jó lett volna ha hürem nem szólt volna bele a forgató könyvbe az a nõ egy labilis nem tudja mit csináljon, é tönkre tette, a végét azt össze csapták de amúgy nagyon soknak tetszik tetszett, én olvastam , mert nekem a szinkron borzalmas az eredeti hangok után. Az idõd engedi nézd meg, most már jobban van idõ nekem is mivel õszre fordult, pedig hidd el itt is van munka, a sok állattal, meg egyebek.
kikelet54 2016 okt. 15. - 11:40:28
(10/41)
Így igaz, minden új sorozatot végig nézek, ami megy a tv-ben, persze a legtöbbet visszanézem reggel, de fõleg este, mert napközben azért van mit csinálni.
Az éjszaka királynõjét viszont még nem kezdtem el, mert nekem törökbõl elég egyszerre egy, a Megtört szívek.
Nos, azért, hogy végig nézek mindent, még nem biztos, hogy tetszik is, fogom a laptoppom, és közben mást is csinálok annál, ami nem igazán köt le.

Írni viszont nem mindegyikhez írok, csak ami nagyon érdekel, mint most az Elfeledett szerelem, most ez a menõ nálam.

Ameddig tudom ezt is nézem, kíváncsi vagyok mennyit adnak le belõle.
malvinkicska 2016 okt. 15. - 10:39:45
(9/41)
Becsülöm a kitartásod, szinte minden sorozatot végig nézel, és hûségesen írsz róluk, veled ellentétben én addig néztem amíg, az újdonság erejével hatott rám a sorozat.A Mexikóiaknak szinte egy a mondanivalója , megspékelve sok rossz emberrel.
A törökök csak drámában gondolkodnak, és a maffia, csak rossz szép érzelmes szál alig van. Szóval oda értem most is a tv-be két sorozatot nézek E SZ a másik M SZ, aztán a lányok fordítanak egy jó párát azt nézem mert a Maria és a többitõl többre becsülöm. Szép hétvégét neked.
syuzi 2016 okt. 15. - 10:24:07
(8/41)
Nagyon jó kis sorozat aranyosak a fõszereplõk :)
kikelet54 2016 okt. 14. - 22:48:08
(7/41)
Most látom, a sorozatbaráton is fent van.

A kis menyasszony, és a kis võlegény...
kikelet54 2016 okt. 14. - 22:42:04
(6/41)
Az RTL Most-on meg lehet nézni, én egy hetet összevárok, így is csak 2,5 rész.

Szerintem jól indult a sorozat, teljesen más világ, rá kell hangolódni egy mexikói vagy akár egy török sorozat után is. Nekem tetszenek benne a ruhák, az ékszerek, a "csicsák", mindaz, ami ott természetes, nekünk különleges.
Egy picit képben vagyok, mert végig néztem az India - Álmok útján sorozatot, és bármilyen hihetetlen volt számomra, az nagyon tetszett.

Hogy ez milyen lesz, és fõleg meddig fogom nézni, azt még nem lehet tudni.
offtopic
ildimix 2016 okt. 14. - 10:51:23
(5/41)
Én attól félek nem veszi meg a csatorna az összes részt. Miért kell 1 sorozatot ennyire elnyújtani?

Ha felteszik az rtlmostra lehet belenézek.
kikelet54 2016 okt. 12. - 20:32:16 Előzmény ildimix
(4/41)
Ami még szomorúbb, hogy pénteken ugyan két részt adnak le, így jön ki egy normál sorozat rész, de hétfõtõl már csak egyesével vetítik, ami ugye csak 30 perc, mínusz 10 perc reklám, nem csoda, ha végtelen hosszúra nyúlik.

Nem tudom, hogy valahova feltöltik-e, de kétlem, hogy 2000 részt valaki bevállalna. Ha az RTL Most-on rajta lesz, ott érdemesebb lesz több részt nézni egyszerre.
offtopic
ildimix 2016 okt. 11. - 18:21:21
(3/41)
Kikelet 1 kicsit elborzadtam ahogy leírtad mennyi részbõl fog állni ez a sorozat. Szerintem nem fogja megvenni mindet a csatorna úgyhogy én már el sem kezdem nézni.
berto 2016 okt. 11. - 17:42:32
(2/41)