ondok 2009 jan. 10. - 01:08:54
(50/150)
Ennyire hogy lehetnek valaki arcán az érzések mint Meryl Streepén.Elõször a Kramer kontra Kramerben döbbentett le ez a tehetsége.Nem emlékszem hasonlóra ,talán Shirley Mc Lain volt hasonló.
10/10
virtualparticle 2009 jan. 10. - 01:06:38 10/10
(49/150)
Most láttam elõszõr.:)
ondok 2009 jan. 10. - 01:05:04
(48/150)
Azért tudunk írogatni ,mert egyszer már láttuk -:)
10/10
virtualparticle 2009 jan. 10. - 01:03:30 10/10
(47/150)
"Minden ami történik, legbelül összefügg egymással." A múlt és a jelen tettei. Szerelmek és gyûlöletek, élet. Szép film.
10/10
virtualparticle 2009 jan. 10. - 00:43:13 10/10
(46/150)
Passz...Lehet a regényben ez jobban ki van fejtve.
A hatalom elveszi az ember józan eszét. Akár jobb, akár bal.
babajaga 2009 jan. 10. - 00:40:18
(45/150)
hallottad már jeremy ironst eredeti hangján a filmekben? na, a reviczky remek hozzá képest. pedig nekem sem tetszik, mint szinkronhang.
kismuveszur 2009 jan. 10. - 00:40:17
(44/150)
A FILMET NÉZZÉTEK NE IROGASSATOK!!!:-)))
Szerintem Revicky szinkronhangja nagyon jó mindenhez. Kár, hogy nálunk csak hülye szerepeket osztanak rá. Itt legalább a hangjával meg tudja mutatni milyen remek színész. Persze mindenkinek lehet önálló véleménye és tiszteletben kell tartani.
Ha nem tetszik, hát nem tetszik. Van ez így.
babajaga 2009 jan. 10. - 00:37:30
(43/150)
benned is ez merült fel?
ondok 2009 jan. 10. - 00:36:35
(42/150)
Na így kerül majd nálunk is hatalomra a szélsõjobb.
ondok 2009 jan. 10. - 00:33:30
(41/150)
Most ,hogy nézem,még egy apróság,hogy ,amikor Meryl Streep haldoklik ,a cseléd miért a függönyöket huzigálja ,ahelyett ,hogy orvost hívna?
10/10
virtualparticle 2009 jan. 10. - 00:30:30 10/10
(40/150)
Igen, már a megjelenésével is keménységet sugall. Nekem olyan érzésem van, mintha a Száz év magány hangulata lengené körül a filmet.
ondok 2009 jan. 10. - 00:11:58
(39/150)
Igen leköti a nézõt a sztori is.Egy dolog azért eléggé zavar ,hogy Reviczki szinkronja Irons hangjának rendkívül gyenge.Az a baj ,hogy egyfolytában azonos pökhendi hangon beszél ,külsõdleges eszközöket használ,ahelyett ,hogy árnyalna a hangjával.Szóval túljátsza a hangjával a karaktert.Pedig nyilván normálisan is szokott beszélni Esteban,a keménységet nem a hanghordozása adja.
10/10
virtualparticle 2009 jan. 09. - 23:56:35 10/10
(38/150)
Tényleg egy remek film....Remekül játszanak.
ondok 2009 jan. 09. - 23:46:34
(37/150)
Glen Close remek színésznõ,de itt elnyomja Meryl Streep.Erre a karakterre J. Irons is nagyon passzol.
10/10
antika4 2009 jan. 09. - 23:37:43 10/10
(36/150)
Nagoyn jó film. Pedig én utálom a drámát. De ez nagyon jó.
lükk 2009 jan. 09. - 23:29:49
(35/150)
Imádom ezt a filmet, én 15 éve láttam, még középiskolás voltam. Glenn Close nagyon nagyot alakít!
ondok 2009 jan. 09. - 23:25:11
(34/150)
Én is láttam már ,elég jó film.Némely része megmaradt.A szereplõk is jók,de azért elég irritáló Meryl Streepnek ez a túl cukrozott Bánsági hang.
9/10
trombita 2009 jan. 09. - 16:56:04 9/10
(33/150)
Na, ez nem lesz rossz. Jó pár éve láttam, illetve csak részben láttam. Hogy az elejét láttam és a végét nem, vagy a végét láttam és az elejét nem, arra már nem emlékszem, de, hogy tetszett, arra emlékszem. Most bepótolom. Kár, hogy ilyen késõre rakták. Bár elég késõn fekvõ vagyok, de addig meg semmi se lesz a tv-ben, ami érdekelne (marad a net)...
offtopic
kevinspéci 2009 jan. 09. - 14:34:55
(32/150)
Be szép. Akárha én írtam volna. :)
henett 2009 jan. 09. - 11:16:39
(31/150)
OLYAN GYÖNYÖRÛEN MONDTAD! :))) Mindenben egyet értek! :))