Téma: A legyek ura

1/10
dolmanyosvarju jún. 09. 10:04:11 1/10
(3/3)
Az utolsó rész megnézése után módosítanom kellett az előző értékelésemet 1/10-re. És sajnálom azokat, akik csak ezt látták és nem olvasták a könyvet vagy nézték meg a régebbi fekete-fehér filmet.
1/10
dolmanyosvarju jún. 02. 11:02:54 1/10
(2/3)
A könyv nagy kedvencem, az 1963-as film is remek, de ez a sorozat borzalmasan gyenge. Csak a Golding iránti tiszteletem miatt adtam három csillagot.
3/10
Tankard márc. 23. 20:37:30 3/10
(1/3)
Most kezdtem a harmadik részt. Az indexen felmagasztalták , de halálra unom magam. Valami nagyon félre ment. Az idegtépő zene sem javít rajta, hiszen totál nem illik a cselekményhez. Semmi para és pszicho nincs benne. Vannak unalmas párbeszédek, várom hogy történjen valami, de semmi. A vaddisznós jelenet is nagyon komolytalan