Téma: A Macska

malvinkicska 2014 aug. 28. - 13:43:25
(48/208)
Ahogy leírtad tiszta az a történet amit Thália játszott Fernandóval azt hiszem Guberálós Maria, volta címe, ha tévednék javítsatok ki nem haragszom érte köszönöm.
10/10
doritasmile 2014 aug. 28. - 12:21:25 10/10
(47/208)
Visszaolvasva látom hogy néhány dolog kissé érthetetlen szóval

spoiler

Dona Rita rájön, hogy Fela akirõl Esmeralda beszél, és Esmeralda barátja, valójában nem más mint Blanca.
Pablo szülei elintézik, hogy semmisnek nyilvánítsák Esmeraldáék házasságát.
Fela/Blanca javulgat addig amíg Agustin elrabolja.

spoiler vége


ha van még valami ami nem világos, vagy érthetetlen szóljatok.
10/10
doritasmile 2014 aug. 28. - 12:16:59 10/10
(46/208)
spoiler


Szóval dona Rita azt hiszi Esmeralda anyja meghalt

Spoiler vége
10/10
doritasmile 2014 aug. 28. - 12:16:03 10/10 Előzmény Milibindi
(45/208)
spoiler


fog járni iskolába a szegény-telepen

spoiler vége
10/10
doritasmile 2014 aug. 28. - 12:14:45 10/10 Előzmény sorozatkedvelõ
(44/208)
Mivel mondtátok , hogy nem baj ha írok spoilereket így leírom itt.


Spoiler

Esmeralda anyja Fela/Blanca akivel találkozott, akkor bolondult meg, mikor elvette tõle Agustin a lányát. Agustin szerelmes belé, de arról hogy a szegénytelepen él nem tud. Esmeraldát Agustin embere adta oda Dona Ritának. Dona Rita szintén azt hiszi hogy Blanca (Fela igazi neve) -(érdekes itt is Blanca-Esmeralda az anya lánya páros ahogy az Esmeraldában). Pabloék háza eredetileg Fernandoé (Hallgatag), Blancáé és Esmeraldáé volt. Dona Rita késõbb felfedezi, hogy Fela=Blanca.
Lorenzáék elintézik, hogy Damian börtönbe kerüljön itt találkozik Hallgataggal. Ezek után szinte váltogatják egymást a börtönben. Centavito (Lorenzáék miatt), Pablo (Olasz miatt) és most Ines van börtönben. Bár Ines megérdemelten, igazi kis bûnözõ lett belõle.
Pablo és Esmeralda összeházasodnak, de Pablot elküldik New Yorkba tanulni, és úgy intézik a dolgokat a vénasszony, meg Pablo szülei, hogy azt higgyék a másik tudni se akar a másikról. Eközben Esmeralda terhes lesz, ikrei születnek de Pablo azt hiszi nem az övéi a gyerekek. Hallgatagot mikor kiengedik odaköltözik Agustinék szomszédságába, Esmeraldát is odaköltözteti, meg Mercedest, meg Jarochát, meg Damiant. Pablo és Monica össze akarnak házasodni, de Pablo nemet mond. Pablo bátyja is beleszeret Esmeraldába. Pablo elkezd dolgozni egy faliképen, hogy pénzt gyûjtsön és abból tudja nevelni a gyerekeket. Itt megismerkedik Giselával a jelenlegi fõnökével. Hallgatag felfedezi, hogy Fela/Blanca életben van és õ is odaköltözik. Pablo, Mariano és Virginia megtudják, hogy a szülei vették el Hallgatag vagyonát és megharagudnak rájuk. Azt is megtudják, hogy Esmeralda Hallgatag lánya, igaz errõl már mindenki tud csak Esmeralda nem. Esmeralda is sejti , de Hallgatag addig tagadja amíg tiszta nem lesz a neve. -Ez szerintem hülyeség Esmeralda akkor is szeretné. Egészen szépen javul addig amíg Agustin elrabolja és bezárja. Dona Ritának lesz egy szerelme egy volt boxoló. Esmeralda elkezd tanítani egy iskolában. (Vagy inkább óvoda). Lorenzát és Agustint kiteszi Hallgatag a házukból, egy kis szegényes lakásba költöznek. Gisela magának akarja Pablot ezért mindent megtesz, elintézte Pablo és esmeralda esküvõje elõtti nap, hogy balesetet szenvedjenek, majd mikor Esmeralda ki akart szállni a kocsiból a fejére vágta az ajtót. Ettõl lebénult. Késõbb egy viperát dobott Esmeraldára, és Blanca elrablásában is segédkezett Agustinnak.
Szóval az a tipikus agyonverném típusú gonosz. Lorenza már Agustin ellen van. Agustinnak most van a tárgyalása. Ugye amiatt, hogy elvette Hallgatag mindenét. Kiderült, hogy Virginia nem Lorenza lánya hanem az unokahúga és nem lehet terhes mert akkor meghal. Úgy néz ki Centavito Dorila fia, de ez még konkrétan nem derült ki , csak az hogy Dorila odaadta a fiát Dona Ritának. Esmeralda egy intézetben kúrálja magát, bár most otthon (Hallgatag házában van) , mivel Damiant elütötte egy autó és kómában van és szeretne mellette lenni. És most mindenki vagyon nélkül van mivel Hallgatag Damiannak utalta a pénzét, hogy ne tudják elvenni tõle, õ pedig kómában van Gisela meg zárolta
Pablo számláját így az egyetlen akinek pénze van az Dona Rita. Damiannak a mûtétjére sok pénzre van szükség, dona Rita nem akart adni , de utána a boxoló barátja elintézte, hogy mégis adjon. Ja és az olasz valójában nem is olasz csak megjátsza, és felesége van aki érdekes módon a múltban ismerte Fernandót, de nem segített neki, hogy ne kerüljön börtönbe.


Spoiler vége


egyenlõre ennyi jutott eszembe
10/10
sorozatkedvelõ 2014 aug. 28. - 10:58:26 10/10
(43/208)
Én szeretem a spoilereket,köszönet,ha írsz!Aki nem szereti ne olvassa.
kornyezet 2014 aug. 28. - 10:26:31
(42/208)
Lebénul? Nekem is elküldheted a tartalmát, ha már leírtad:) Kösz.
malvinkicska 2014 aug. 28. - 07:22:48
(41/208)
Köszönöm a fáradozásod engem nem zavar, amit írsz elõre a sorozattal kapcsolatban, én csak attól tartok, hogy olyan nagy marhaságok lesznek benne, minta Maricruzba, és szórakozásnak szánom mivel míg dolgoztam addig ezek kimaradtak, nem pedig bosszankodni abból akad úgy is.
10/10
Milibindi 2014 aug. 28. - 00:26:56 10/10
(40/208)
De itt legalább normális magyarázat van arra, hogy miért ilyen Esmeralda , miért nem járt iskolába. Maricruzban a gyászra fogták , hogy a normális szeretõ nagypapa miért nem járatta iskolába és nevelte az unokáját. Hát az nem lehet indok! Nem lett néhány hónap alatt mûvelt lány és jól nevelt sem, mert Pablo tanította. Olvasni sem olvas tökéletes , hiába tanul évekig hiszen összekeverte a szellõ és szelõ szavakat! Szóval így hihetõbb sokkal!
10/10
Milibindi 2014 aug. 28. - 00:20:55 10/10
(39/208)
Engem nem zavar! Örülök, ha írsz néha infókat :)
10/10
Milibindi 2014 aug. 28. - 00:20:01 10/10
(38/208)
Jaa nem nem nem nézem spanyolul.
10/10
doritasmile 2014 aug. 27. - 20:52:30 10/10
(37/208)
Szia

Ha gondolod privátba leírom mik történtek, vagyis hogy mik lesznek még, és az alapján el tudod dönteni szeretnéd-e nézni vagy sem. De az elkövetkezõ pár részben nem igazán lesz változás még.
malvinkicska 2014 aug. 27. - 17:58:07
(36/208)
Szerintem nagyon szánalmas a sorsa a macskának aki ma megjelent a színen Erika Buenfil szerintem az lesz az anyja M-nek. Nézek még pár részt ha nem alakul abba hagyom nem akarok úgy járni, mit a Marcruz nézésével, az már tele van képtelenségekkel , és ezt is az írta, mit is várok.
10/10
doritasmile 2014 aug. 27. - 15:38:37 10/10
(35/208)
Akkor lehet nagybácsi.

Ez a vénasszony nem normális bármit megtenne csak azért, hogy tömje magát, bár....

SPOILER !



Most megnyerte a lottót és milliomos lett, a kintiben.


Spoiler vége

Na igen, csak itt Esmeralda nem vak hanem


Spoiler

Lebénul


Spoiler vége



Remélem nem baj, hogy írtam spoilereket, csak szóljatok, ha nem szeretnétek.
christyna4 2014 aug. 27. - 02:17:01
(34/208)
nekem úgy rémlik, mintha Hallgatag egy nagyBÁCSIt emlegetett volna, aki mikor kellett, nem segített neki és most meg már mit kezdjen a pénzével...

azért ilyen ocsmány, undorító dolgot beleírni, hogy a tetves vénasszony elküldi a fiatal lányt a vén kéjenchez, hogy az gondolom jól megtapizhassa, megerõszakolhassa...

Visszatéve az õsrégi, vak Esmeraldára, Laura Zapata-nak ismét egy putris Esmeralda életét kell megkeserítenie... :D :D
10/10
doritasmile 2014 aug. 26. - 08:53:32 10/10
(33/208)
Nem vagyok benne teljesen biztos, de mintha csak annyi lett volna, hogy örökölt. Egyedül egy Elena nevû (halott) rokonára emlékszem, hogy megemlíti, de nem vagyok benne biztos, hogy az örökség is tõle van.
Bocsánat, hogy nem tudtam konkrét választ adni.
10/10
doritasmile 2014 aug. 26. - 08:42:01 10/10
(32/208)
Elosztották a zöld ruhás Esmeralda szerepét. :D Fõszereplõ neve lett Esmeralda, Virginia meg a vak. :D Nekem az a fura, hogy lefordították a Silencioso-t Hallgatagra.
kornyezet 2014 aug. 26. - 08:12:02
(31/208)
A linkbõl észrevettem amit megadtam, hogy nem ugyanaz a szinesznõ. Nekem mégis úgy tûnt.
kornyezet 2014 aug. 26. - 08:09:16
(30/208)
Van kérdés: A tegnap részben az a Monica, akivel Pablo meglátta Macskát a testvérével ugyanaz a szinesznõ, mint Virghinia? Tehát a filmben ikrek?
Hallgatak kitõl örökölt?
Kb. most ennyi. Köszi.
kornyezet 2014 aug. 26. - 08:06:44
(29/208)
Megtaláltam. Hallgatag Esmeralda apja. http://hu.wikipedia.org/wiki/La_gata