Téma: A mentalista

HáziSárki 2011 szept. 27. - 10:34:02 Előzmény DjMcMaster
(1027/1507)
Teljesen egyetértek! Alig-alig lehet kifogni egy-egy jó filmet, sorozatot, mert fõmûsoridõben mennek ezek az agyelszívó valóságshow-k! :((
Felfoghatatlan, hogy vannak - és mennyien! -, akik ezeket nézik!
10/10
zora 2011 szept. 27. - 08:22:04 10/10
(1026/1507)
SPOILER 4x01

Hát ez meg mi volt?!?!?! Most végül is akkor Patrick mit beszélt a lövés elõtt??? Még egyszer meg kell néznem! Ennyire átvágni mindenkit!
10/10
ildiko90 2011 szept. 26. - 18:26:02 10/10
(1025/1507)
Nézzétek feliratosan! Jó volt a 4. évad 1. része. :D ne várjatok a tvre.
offtopic
DjMcMaster 2011 szept. 26. - 18:07:49
(1024/1507)
Ilyen impotensen kezelni a sorozatokat, hát ezt csak nálunk lehet. A impotencia a Csillagkapu sorozattal kezdõdött, ami alatt még tv társaságok (de egy biztosan) is tönkrementek, aztán az Odaátban, Mentalistában és House-ben csúcsosodott ez ki. Fél évadoknál abbahagyni ???? Amit ezekkel mûvelnek az már egyszerûen vicc ! Nyomatják ezeket a "kû'ggyé má SMS-t hülyegyerek", nullánál kicsivel több költségvetésû 'tahóságsókat', amiben az a borzasztó, hogy NÉZIK és nézik és nézik ! Ne mondjam, hogy ez nem a TV-krõl mond el mindent ! Én azokat sajnálom akik földfelszíni sugárzást fognak csak, mert ezt a SZ@RT meg a E(G)OTÉRIÁS marhaságokat kapják az arcukba reggeltõl estig. Mit mondjak: azok sem járnak jobban akik a földfelszíni digitális adást fogják. Ott is szép a csatorna felhozatal. Könyörgöm: legalább egy ismeretterjesztõ csatornát adjanak már nekik !!!!!!!
Alexis70 2011 szept. 26. - 08:13:21 Előzmény Lojzee
(1023/1507)
Persze, hogy le. Mert a VV-bõl több bevétel jön be, mint a Mentalistából. (emelt díjas SMS/telefon, "Nézettség?"
10/10
ildiko90 2011 szept. 24. - 20:23:07 10/10
(1022/1507)
A coolon az 1. évadot ismétlik. :( Sztem nézzétek feliratosan, nem lehet bízni a tvben. :S
Lojzee 2011 szept. 23. - 23:42:18
(1021/1507)
Nemcsak a Mentalista, de Dr Csont sincs a szemét VV miatt. Én is írtam már nekik, de lecarják :(
A mentalista 2011 2011 szept. 20. - 21:57:29
(1020/1507)
Szívesen :)
Geschichte 2011 szept. 20. - 21:53:17
(1019/1507)
Köszönöm a választ:-) Legalább még indulásom elõtt megtudtam:-)
A mentalista 2011 2011 szept. 20. - 21:45:07
(1018/1507)
Nem hiszem, mert minden nap 9-tõl kezdõdik az összefoglaló. De azért én is remélem, hogy csak addig szünetel.
9/10
ajna1 2011 szept. 20. - 21:40:19 9/10
(1017/1507)
hát ennek nagyon nem örülök:( remélem, csak addig szüneteltetik, míg a beszavazóshow-k vannak a vvbe.
A mentalista 2011 2011 szept. 20. - 21:35:33
(1016/1507)
Igen, a VV5 miatt nincs, én már levelet is írtam az RTL klubnak, hogy mikor folytatják, vagy hogy egyáltalán folytatják e, de nem válaszoltak még.
Geschichte 2011 szept. 20. - 21:29:22
(1015/1507)
Tudja valaki mikor folytatják a Mentalistát az RTL klubon? Vagy a r****t VV5 miatt álltak le?
8/10
offtopic
Ford Mustang 2011 szept. 14. - 22:33:03 8/10
(1014/1507)
De tényleg, nagyon jót röhögtem :D
8/10
offtopic
Ford Mustang 2011 szept. 14. - 19:48:28 8/10
(1013/1507)
Ez egy xD
:D
10/10
19Sakura97 2011 szept. 14. - 19:44:35 10/10
(1012/1507)
bocsánat :S :$ nagyon hálás vagyok érte csak továb olvastam és aszt hitem hogy meg köszöntem nagyon sajnálom megnagyon köszönöm
10/10
19Sakura97 2011 szept. 14. - 19:11:46 10/10
(1011/1507)
igen még forgatják valahol ott olvasta, hogy hétfõn forgatták a 6.részt de nem biztos
10/10
19Sakura97 2011 szept. 13. - 22:45:04 10/10
(1010/1507)
valaki eltudná mondani nekem azt a tigrises szöveget(tigris,tigris)
10/10
Hige 2011 szept. 13. - 22:33:10 10/10
(1009/1507)
Biztos nem, különben nem folytatódna a sorozat.

Én is teljesen oda vagyok meg vissza, hogy jövõ héten már nem lesz, pedig épphogy csak most kezdték el adni az évadot :( :( :( :(
West 2011 szept. 13. - 22:30:44
(1008/1507)
Nem tudja valaki hogy RJ volt-e aki meghalt?