Téma: A mentalista

10/10
LHedvig 2013 máj. 13. - 15:39:20 10/10
(1239/1499)
Igen. Hacsak az egésznek nem lesz vége. Nem tudom, mert nem szoktam elõre megnézni a külföldi részeket. Már így is sok az ismétlés, RTL II, Cool, RTL Klub és még bizonyára több csatorna is van.
10/10
Tolkien 2013 máj. 13. - 12:43:00 10/10
(1238/1499)
Most megint szünetelni fog a sorozat?!
10/10
Barby007 2013 ápr. 19. - 20:10:31 10/10
(1237/1499)
nekem is feltûnt. de az rtl hibája, mert az rtl honlapján is az ajánlónál ez van írva:S
SpG 2013 ápr. 19. - 17:41:25
(1236/1499)
Az aktuális rész (16. A tégla) ismertetõje: Gabriel Meadowst, a Világosság Egyház ellen tiltakozó aktivistát holtan találják a lakásán. A férfi számos lejárató cikket írt a Bret Stiles által vezetett közösségre nézve, így értelemszerûen ott kezdik el a keresést. A nyomozás során az Egyház feje is gyanúba keveredik, ám Jane rájön, hogy a Stiles szándékosan keverte gyanúba magát. Kiderül továbbá az is, hogy Meadowsnak volt egy belsõ informátora. Már csak el kell érni, hogy a bennfentes felfedje a kilétét.

Az aktuális rész (20. Vérben az igazság) ismertetõje: Gabriel Meadowst, a Világosság Egyház ellen tiltakozó aktivistát holtan találják a lakásán. A férfi számos lejárató cikket írt a Bret Stiles vezette vallási közösségrõl, így ott kezdik el a nyomozást. Az ügy során az egyház vezetõje is gyanúba keveredik, ám Jane rájön, hogy a Stiles szándékosan keverte gyanúba magát. Kiderül az is, hogy Meadowsnak belsõ informátora volt, és õ szolgáltatta a cikkek alapanyagait. Jane-nek és Lisbonnak el kell elérni, hogy az informátor felfedje kilétét.

Szerintem ez nem így volt...
popeszku 2013 ápr. 16. - 17:35:46 Előzmény wrossi
(1235/1499)
Jó csaj ám Samaire Armstrong.
rockqueen 2013 ápr. 10. - 14:23:03
(1234/1499)
Durva, hogy a tegnapi részben, ketten is szerepeltek a Star Gate-ban - Christopher Judge, és Jay Acovone, vagyis Teal'c és Kawalsky. :D
batagy 2013 ápr. 05. - 15:01:06 Előzmény wrossi
(1233/1499)
Nagy kedvencem Cho, nagyon vicces ahogyan állandóan faarccal reagál mindenre. :)

Egyik régi részben egyszer Rigsby megkérdezi Cho-t:
- Te is arra gondolsz, amire én?
Cho:
- Nem.

LOL
wrossi 2013 ápr. 02. - 23:36:51
(1232/1499)
Nem gondoltam,hogy Cho beadja a derekát,bár kitartóan udvarolt a kis rosszlány.
_mason_ 2013 márc. 26. - 22:27:36
(1231/1499)
"Wayne, maga most hipnotizálni akar engem?" XD ez nagy volt!
10/10
Tolkien 2013 márc. 22. - 15:15:48 10/10
(1230/1499)
Szerintem Red John el fogja Erikát. Majd valamelyik részben.
wrossi 2013 márc. 12. - 22:34:16
(1229/1499)
Nem örülök,hogy ez az ellenszenves nõ elérte a célját,de várható volt ez a végkifejlet.Az efféle magabiztosságban nincs semmi vonzó,legalábbis számomra nincs.
Ney marsall 2013 febr. 27. - 23:54:15
(1228/1499)
Ne haragudj, de szerintem nem értelmezed jól.Azt minden néz tudja, hogy jane és Lisbon között van egy nagoyn különleges kapcsolat, én is tisztában vagyok vele.Nem értem mért csökkentené a népszerûséget patrick szélhámoskodása.Maga Jane mondta többsör is, hogy azelöt egy ilyen alak volt.A családalapítás, és(ez valóban szomorú) a tragédiája tette õt azz aki.Úgy gondolom, Lisbon-nal is ez kti igazán össze õket: az elszántság ehhez a munkához, és az elkötelzettségük.Na mármost, az amnézia tulajdonképpen kitörölte Jane-bõl ezt a részt.Nem emlékezett sem a csapatra, sem Red John-ra, se a családájára.Ezek nélkül pedig visszasüllyedt azzá a szélhámossá.És mint egy szélhámos, õszintén szólva kétlem, hogy Lisbon iránt bármiféle vonzalmat érzett volna.
És megmondom õszitnén én inkább akkor lettem volna kívánsi Lsibon gondolataira, amikor rájött, hogy Jane ellpta azt a pénzt, meg amikor felvezette õt a lakásába, ahol (feltehtõen a Red John-jel látványának hatására)visszanyerte a memóriáját.
10/10
Tolkien 2013 febr. 27. - 20:18:08 10/10
(1227/1499)
Köszönöm! Akkor végre leesett a vak nõnek, hogy a volt barátja nem egy angyalka? Többet nem kapcsolok el reklám alatt, az tuti. :)
wrossi 2013 febr. 27. - 13:51:06
(1226/1499)
Kivonult a vak nõcihez a CBI,Darcy ügynök és az FBI-os kommandó,de Red John már nem volt ott,viszont ott hagyta annak a szinesbõrû korboncnoknak a hulláját akinél az FBI-os nõ kérdezõsködött.Ezzel leleplezve Patrick erõlködéseit aki próbálta elhitetni a néppel,hogy Red John halott.
10/10
Tolkien 2013 febr. 27. - 11:49:22 10/10
(1225/1499)
HELP!!!! Lemaradtam az utolsó reklám utáni részrõl...a lényegrõl. Mi történt miután hívta Jane-t a vak nõ? Köszönöm elõre is!
wrossi 2013 febr. 26. - 22:52:11
(1224/1499)
Ez a Darcy ügynök nagyon nem hiteles karakter,egyedül dolgozik semmi ügynök formája nincsen.Nyilván az sem tetszik,hogy egy nagy fûrésszel mászkál és azt az ágat próbálja levágni amelyiken Patrick áll,de ettõl függetlenül is egy oda nem illõ szereplõ,szinte kiált azért,hogy õ lehessen Red John következõ áldozata.
wrossi 2013 febr. 26. - 22:41:36 Előzmény Ney marsall
(1223/1499)
Az ok amiért azt a részt beihtatták az volt,hogy Jane másképp viselkedjen a környezetében lévõ nõkkel - érdeklõdést mutasson irántuk - és függetlenül attól,hogy emlékezett rá vagy nem,neki Lisbon-hoz kellett volna vonzódnia,mert bár soha nem lesz köztük valódi kapcsolat õk ketten egy pár.Aki nézi a sorozatot az tudja ezt.Az pedig,hogy amnéziás állapotában megint egy szélhámost csináltak belõle rossz fényt vet a karakterre ami csökkentheti a sorozat népszerûségét,bár ezt nem érzem akkora jelentõségû dolognak mint azt,hogy Lisbon mit érezhetett amikor Jane Van Pelt-nek csapta a szelet.Ezt a részt fel lehetett volna használni arra,hogy a ki nem mondott érzelmeket egy kicsit megpiszkálják.Én nem várok arra,hogy Patrick és Teresa valaha is összejönnek,de ez nem jelenti azt,hogy valahol nagyon mélyen ez a dolog ne lehetne ott a levegõben.Ezt nem tudom jobban elmondani,vagy megérted vagy nem,de én ezt vártam attól a résztõl és ez a dolog nem történt meg.Az rendben volt ahogyan Lisbon reagált amikor meglátta Jane testét élettelenül a vízben,de Patrick viselkedése nem volt szinkronban ezzel és ez tette az amúgy fontosnak tûnõ részt jelentéktelenné.
Ney marsall 2013 febr. 13. - 22:08:53
(1222/1499)
"Az amnéziás részt is jól elbaltázták,mert az alatt a rövid idõ alatt Patrick-nek végig Lisbon-ra kellett volna nyomulnia és nem minden nõre aki csak feltûnt a színen.Így az egész rész értelmetlen volt,csak rossz színben tüntették fel Jane-t,pedig biztos vagyok benne,hogy nem ez volt az eredeti szándék."

Nem értem miért kellett volna Lisbon-ra nymulnia...Hiszen amnéziás volt az epizódban!Rá sem emlékezett.
Aztán meg az már az elsõ évadban is többször elmondták, hogy Patrick azelött egy aljas szélhámos és csaló volt.A családalapítás, majd ennek elvesztése formálta õt jobb emberré.
wrossi 2013 febr. 12. - 23:37:45
(1221/1499)
Nem tartom jó ötletnek,hogy 5 vagy még ki tudja hány évadon keresztül görgetik ezt a Red John-os szálat,Patrick egyre mélyebbre süllyed,túlnõtt rajta az ügy.Lisbon-t is belerángatja a törvénytelen dolgaiba,ha meg próbálja megkímélni akkor a saját hazugságai fojtogatják.Oda lett az egésznek a könnyedsége,én azokat a részeket szeretem amelyekben a találékonyságnak és a humornak jut a fõszerep,de ezek száma egyre csökken.
Az amnéziás részt is jól elbaltázták,mert az alatt a rövid idõ alatt Patrick-nek végig Lisbon-ra kellett volna nyomulnia és nem minden nõre aki csak feltûnt a színen.Így az egész rész értelmetlen volt,csak rossz színben tüntették fel Jane-t,pedig biztos vagyok benne,hogy nem ez volt az eredeti szándék.
Ney marsall 2013 febr. 09. - 12:30:21 Előzmény tedina
(1220/1499)
Egytértek, én is inkáb online próbálo keresni a részeket, hiszen már az ötödik évad is megvan, és nézhetõen.
Tudjátok mit hiányolok a részekben(nyugi semmi 5.évad spoiler!)A csapategységet!Ugye van ez az 5 tagú csapatunk, de nem érzem õket egy csapatnak.Inkább csak úgy ott vannak.Jó, persze a Mentalista a fõszerelõ, de hát akkor is...Lisbon és Jane között van összetartás, de a többiekkel nincs.
Chó Rigsby és Van Peltrõl ritkán érzem azt, hogy õk barátok lennének Jane-nel vagy egymással.
Szerintem kéne egy olyan rész, ami egy kicsit éreztetné velünk, hogy õk öten együtt egy csapat.