10/10
zolee9 2020 febr. 27. - 22:08:51 10/10
(3/3)
Jopofa kis eloadas...
9/10
Ivan Stiga 2019 ápr. 28. - 17:29:56 9/10 Előzmény Ivan Stiga
(2/3)
Elnézést az elírásért, Paula szerepében Balázs Andreát láttam, tehát véleményem az Ő játékára vonatkozik!
9/10
Ivan Stiga 2019 ápr. 28. - 06:27:17 9/10
(1/3)
Féltem, hogy egy "Meseautós" remake borzadvány születik gyermekkorunk egyik kedvenc rajzfilmsorozatából.
Hál' istennek nem ez történt.
Jó a sztori, aranyos a karakter ábrázolás, kellemesek a dalok, néhol slágeres színezettel.
Lendületes, pörgős darab született amibe sikerült ügyesen beültetni az eredeti rajzfilm főelemeit.
A szereplők hasonlítanak a megformált figurákra, mégis sikerült egyedit alkotniuk, nem kell aggódnunk a pojácáskodó és mesterkélt áthallások miatt.
Náray Kovács Zsombor igazi Aladár fürge, jól vág az esze, a hangtónusa igazi kamaszos.
Kokas Piroskánál jobb választást el nem tudnék képzelni a termete, hangja, mozgása nagyon szerethető.
Magyar Attilától tartottam, annyira karakteres a játéka, de sikerült belesímulnia Mézga Géza ügyefogyott esetlenségébe.
Tűzkő Sándor Máris Szomszédja, ércesen zeng és jól egyensúlyban tartja "fogyatékos" család és a valóság közötti libikókát.
A kedves háziállatok zseniális dramaturgiával kelnek életre, hű társai és okos segítői tébláboló gazdáiknak.
Tivadar mint gothrocker, csípős húzás az írótól be kell ismerni 5-öst érdemel!
Szorítottak egy szerepet Icukának is, lehet kellett egy szexbomba a férfi nézők kedvéért.
Kerek történet, aranyos szerethető köntösben, jó dalok, tényleg vicces gag-ek, lendületes megjelenítés a mai kornak megfelelően, gyerekeknek is emészthető tálalásban.