Téma: A Nagy Duett

Adry87 2011 máj. 30. - 16:58:11
(471/851)
Talán ha a CD-k is olcsóbbak lennének, esetleg többen megvennék, de a többség inkább élelmiszert vesz azon a kis pénzen amit keres.Régebben nem volt a letöltés, és a CD-k is olcsóbbak voltak.Manapság nincs akkora súlya egy platina-vagy aranylemeznek, így gondoltam.
Adry87 2011 máj. 30. - 16:55:54
(470/851)
Igen, azt én is tudom, hogy manapság mindenki letölti a zenéket, én is ezt teszem.Szerintem fölösleges azon vitázni hogy kinek mit jelent a mûvész, és ki melyik elõadót kedveli.
Adry87 2011 máj. 30. - 16:40:37
(469/851)
Nekem sosem tetszett a hangja, ezek után sem fog, a Lélekdonort hallottam már tõle, tényleg szép.
Az hogy írt zenét meg énekel is attól nem lesz olyan nagy mûvész, mint akik régen voltak, több százezer eladott példány után volt platinalemez.A mai magyar zenére ez nem mondható el, én is ritkán hallgatok magyart kivéve egyet-kettõt amit szeretek, de ezeket az új fiatalos tini zenéket kifejezetten utálom.Ezt most nem Caramelre értettem, aki szereti õt hallgassa, mindenkinek megvan a saját ízlése, ezen úgyse lehet változtatni. Van aki szereti õt, van aki nem, ezt el kell fogadni.
Tyrannosaurus/velo/Rex 2011 máj. 29. - 22:09:37
(468/851)
A hátam borsódzik a tinibálványoktól, de ebben a mûsorban kellemesen csalódtam SP-ben. Szerintem egész jól énekelt, jó humora volt és természetesen viselkedett. Az Iparmûvészetire jár, nem az a tipikus agyatlan celeb.
8/10
mulao 2011 máj. 29. - 16:06:51 8/10
(467/851)
Köszönöm szépen, hogy elmondtad a véleményed! :) Egyetértek veled, a Bolond beszédet Mariann hamisan nyomta végig, de utána belejött és tényleg õ fejlõdött a legtöbbet az amatõrök között. A Bereczki nyilván ezzel a musical dologgal nem mindenki ízlés világa, ebbe nem tudok belekötni. :) Trokán Nóri véleményem szerint nem csak színésznõ, hanem szerintem zenés osztályban végzett. De igaziból azért mondanám túl profinak az amatõrök között, mert õ már énekesi szinten énekelt a mûsor elõtt, pl Tilla nem, de Nóri már CD-re is énekelt. Nálam az amatõr az max. otthon a zuhany alatt énekel.
2/10
Semprini 2011 máj. 29. - 15:58:47 2/10
(466/851)
Ami a Bereczkyék párosát illeti, eleinte szerintem Peller Mariann kifejezetten gyengus volt, aztán ugrásszerûen fejlõdött, tehát ha az a kérdés, hogy az amatõrök közül ki fejlõdött legtöbbet az elsõtõl az utolsó adásig, akkor õt mondanám. (Persze még úgy is nagyon messze volt Trokán Nóritól de õt te profinak számítod, bár nem énekes hanem színésznõ). Bereczky hangjáért egyáltalán nem vagyok oda, de elismerem, hogy nem csinálja rosszul, csak nm az én világom ahogy csinálja. Szerintem náluk mind Árpáék, mind pedig Rákóczi Feriék jobbak voltak összességében, de elõbb kiestek. De nem voltak rosszak Bereczkyék sem, nálam kb. a 4. helyen voltak sorendben.
8/10
mulao 2011 máj. 29. - 15:52:35 8/10
(465/851)
Esz a kíváncsiság mi a véleményed Zoliékról, de te nem mondasz semmit. :( Egyébként kiket látnál szívesen egy második szériában? Erre is annyira kíváncsi vagyok, könyörgöm nem hagyj õrlõdni. De, ha az mondod, hogy a show és az ének nem zárja ki egymást, akkor Zoliék is nyerhettek volna, hiszen jól énekeltek és általában show-t is csináltak. :)
Adry87 2011 máj. 29. - 15:26:39
(464/851)
Épp ezért maradt bent mert a sok kis tinilány rá szavazott, mert imádják, csak azt nem vették észre hogy SP-nek nincs jó hangja, az Eszterrõl nem is beszélve, már a fülemet bántotta az a csaj a hamis hangjával.
2/10
Semprini 2011 máj. 29. - 15:20:38 2/10
(463/851)
Az én fogalmaim szerint az nem hang és nem éneklés, ennyi, õszintén sajnálom, ha valakinek az a non plus ultra ahogy SP énekel de elfogultság nélkül sztem egyszerûen lehetetlen jónak hallani.
-csengõzoli- 2011 máj. 29. - 15:20:06
(462/851)
Te humorizálsz?
Az összes száma olyan szahar volt,hogy botrány, nem tûnt fel,hogy az összes adás végén kiesõ helyen volt a zsûri szavazatai alapján?
Ezzel a kis ostoba szöszivel,akinek annyi szöveg jutott mindig,hogy "yeye-ye" vagy "aha-aha".
Õ maga nyilatkozta valamelyik mûsorban,hogy nem tud énekelni, inkább "elõadómûvész".
Az ilyeneket csak a körülöttük lévõ marketing tartja életben,ami meggyõzi az ilyen okosokat,mint te,hogy még jól is énekel... Aha,persze...
werti20100 2011 máj. 29. - 15:17:31
(461/851)
sp-nek nincs hangja??????? te melyk mûsort nézted?????? meghallgatnám ahogy te énekelsz:S:S
werti20100 2011 máj. 29. - 15:16:28
(460/851)
Sp-éknek lazán meg kellett volna nyerni...........a partiarc és a rihanna szám is messze jobb volt a másik kettõnél, altatónak elment de ennyi.
2/10
Semprini 2011 máj. 29. - 15:11:57 2/10
(459/851)
Készséggel elismerem, hogy Trokán Nóri TÚL profi volt ebbe a mezõnybe az amatõrök közé, de a lényegen ez nem változtat, hiszen ha már egyszer bekerültek õk is a mûsorba és ennyivel jobbak voltak a többinél akkor bizony megérdemelten nyertek és pont, nincs ezen mit vitázni. Szörnyû lett volna ha Hajdúék, Ganxtáék vagy SP-ék nyernek, hisz egyiknek se volt semmi hangja. De szerencsére nem így lett. Hogy ez mennyire volt énekesverseny és mennyire szórakoztató mûsor, azon persze lehet vitázni, de szerintem a kettõ nem zárja ki egymást.
8/10
mulao 2011 máj. 29. - 13:52:16 8/10
(458/851)
Igazad van, Caramel-knél mind ketten profi szinten énekelnek, de a verseny lényege az volt, hogy egy a-m-a-t-õ-r és egy mester énekel együtt és az amatõr mennyit tud fejlõdni. A Nórinak semmit sem kellett, ettõl függetlenül szeretem õt. Nórinak olyan a hangja, mint az édesanyjának. A Mariannak viszont annyi köze volt az énekléshez, hogy a nõvére énekes, de Mariann hangja fejlesztésre szorult, mégis jól énekelt. Abban is igazad van, hogy SP-éknél és G.-éknál mindketten amatõrnek hatottak. Azt azért nem mondhatod, hogy Mariann és Zoli nem tud énekelni és nem igényes produkciókat adtak elõ. Igaziból én nem tudom eldönteni, hogy a mûsorban annak kell nyernie, aki tud énekelni, vagy aki szórakoztató (mint Hajdú). Mert nehéz eldönteni, hogy a mûsor mi akart lenni: egy újabb énekverseny, vagy egy szórakoztató mûsor?
Adry87 2011 máj. 29. - 13:44:16
(457/851)
Ebben én is egyetértek, Majkát nagyon utálom, nekem nem jön be a személyisége, és szerintem találhattak volna nála jobb mûsorvezetõt is.Ganxsta meg tényleg nem tud énekelni, akárcsak Hajdú, nem értem miért nem õk estek ki rögtön az elején.
Tyrannosaurus/velo/Rex 2011 máj. 29. - 13:37:48
(456/851)
Gangsta-val kapcsolatban teljes mértékben egyetértek. Nem tud énekelni, egy kemény fiút játszó suttyó. Olyan fajsúlyú énekes, mint amilyen színész apja. Sajnos ez a tendencia egyre erõsödik a kereskedelmi televíziókban, hogy hozzá nem értõ és mûveletlen emberek szorítják ki a tehetségeseket. Hosszú listám lenne errõl, de példaként megemlíteném Majkát. Igen gyorsan, de nagyon hülyeségeket beszélõ bunkász.
SP viszont egész jól énekel. A rajongói rossz fényt vetnek rá, de errõl nem tehet.
2/10
offtopic
Semprini 2011 máj. 29. - 13:24:41 2/10
(455/851)
Én nagyon örültem Caramelék gyõzelmének, szerintem abszolút kiemelkedtek a mezõnybõl, már csak azért is, mert õk voltak az egyetlen páros, amelynek MINDKÉT tagja profi szinten énekelt, míg volt legalább két olyan is, ahol mindkettõ amatõrnek tûnt (SP-ék és Ganxtáék). Nagy igazságtalanság lett volna ha nem Caramelék nyerik a versenyt, a döbbenetes számomra az volt, hogy többször kerültek kiesés közelébe, mert a zsûri túlpontozta a többieket (fõleg Hajdúékat!) illetve a közönség szimpátia és nem pedig színvonal alapján szavazott (bár még így se értem, hogy SP-ék hogy a fenébe maradtak bent ilyen sokáig.) Hajdúékról már nem is beszélve, akiket talán csak az tartott bent majdnem végig hogy sokan jót röhögtek a bénázásain, de számomra a legidegesítõbb páros voltak.
Adry87 2011 máj. 29. - 12:59:34
(454/851)
Ez a verseny szerintem senkit nem fog megváltoztatni, hogy most kit szeret jobban, csak jó péntek esti szórakozás volt annak aki nézte.
Adry87 2011 máj. 29. - 12:58:14
(453/851)
De attól hogy valaki nem ért hozzá, lehet véleménye errõl a két elõadóról.És nem kell ez miatt hibáztatni, mindenkinek más a véleménye, és ezt el kell fogadni.
Tyrannosaurus/velo/Rex 2011 máj. 29. - 11:55:01
(452/851)
Amiket írsz, valódi érvek és látszik, hogy értesz hozzá. Valószínûleg igazad van. Ezen jobban elgondolkodik az ember, mint ha valaki csak azzal érvel, hogy a Zoli jobb, meg régebben van a pályán, meg ugrál is hozzá.

"még ha annyira nincs is telítve érzelmekkel a hangja,mint a Caramelnek." De ez is egy fontos mondat és talán nekem ezért nyújt többet Caramel.