Téma: A Nagy Ő

Kori54 2022 nov. 15. - 23:19:46 Előzmény hoyabella
(72/132)
Csatlakozom, de ez nem így van, hanem jesszum pepi :D
Blindmouse 2022 nov. 15. - 23:02:26
(71/132)
Tegnap belenéztem egy kicsit.. uszkve negyed óra alatt rájöttem hogy igaz hogy jóideje nincs senkim, de látva ezt a felhozatalt, és amit előadtak ezek "megérkezés" címszóval, asszem nagyon jó nekem egyedül :D :D :D :D
hoyabella 2022 nov. 15. - 18:10:53
(70/132)
Ennyi műnőt egy rakáson még sohasem láttam, ráadásul annyira csúnyák, hogy hihetetlen, miért nem szólt nekik a plasztikai sebész, hogy már nem vállalja őket... Ami jobban elborzaszt, hogy vannak férfiak, akiknek ezek tetszenek, jesszus pepe...
1/10
Fernando de la Santa 2022 szept. 06. - 08:46:23 1/10
(69/132)
No comment
NeomatiK 2022 márc. 19. - 21:36:36 Előzmény NeomatiK
(68/132)
Nem ide akartam írni.
NeomatiK 2022 márc. 19. - 21:06:01
(67/132)
Gagyisztikus bugyutizmus.
tortura 2021 dec. 24. - 15:54:32
(66/132)
Nem tudom, melyik jó filmre gondoltál, de a véleményemet írom le mindig, ahogy más is.
Tudod nekem az a fura, mikor valaki rühell egy műsort, a szereplőit, mindent, ami azt körülveszi, de azért nézi, elolvassa a kommenteket, és hozzá is szól. Nekem ez olyan ellentmondásos, mert ha valamitől nekem herótom van, biztos hogy nem fogom nézni, kommentelni meg pláne nem.
Ha egyetlen szimpatikus szereplő sem lett volna, akkor mi motiválna arra, hogy nézzem? No látod, nekem ezért fura néhány ember észjárása, hogy egy fostalicskának nevezett műsort néz, hozzászól, de lehet, hogy mazohista. Azt meg - bocsánatot kérek - de nem hiszem el, hogy valaki nem nézi egyáltalán (mert ugye az olyan gáz....), "csak" hozzászól. Bár tudom, itt mindenki csak Dosztojevszkijt és Stendalt olvas, kivéve engem....
Neked is szép karácsonyt kívánok, és ezt komolyan is gondolom.
kybuck 2021 dec. 23. - 18:00:47
(65/132)
Ez a veszély nem fenyeget.
kybuck 2021 dec. 23. - 01:52:37 Előzmény tortura
(64/132)
Gondolom ebbe magadat is belesorolod...
tortura 2021 dec. 22. - 17:03:25
(63/132)
Aki hozzászól egy ilyen fostalicska műsorhoz, azt csak szánni lehet.....
kybuck 2021 dec. 22. - 00:59:21
(62/132)
Aki bármi realitást várt egy ilyen f¤stalicska műsortól, azt csak szánni lehet, a "nagy szerelem", amiért ezt az egész pozőr operettműsort gründolták pedig már kútba is esett, szóval sok (mű)hűhó volt semmiért!
Kori54 2021 dec. 21. - 17:21:44 Előzmény tortura
(61/132)
Igen , lehet, hogy én tévedek, de nekem végig az volt az érzésem, hogy Laura inkább csak flörtölni és hódítani akart ebben a műsorban. Dávidról nem az jött le nekem, hogy egy érzéketlen fatuskó lenne a lányokkal. (kivéve Annabella ejtése) Biztosan megvolt az oka a viselkedésének. Végülis minden titkot nem árulnak el a nézőknek, de a másik oldalról még nem hallottunk semmit nyilatkozni.....
Én is Boldog Karácsonyt kívánok Nektek !
tortura 2021 dec. 21. - 11:07:27 Előzmény Kori54
(60/132)
". Laura sem volt szerelmes belé, mert akkor nem csak 2 hónapig tartott volna a kapcsolatuk, " Hát nekem pont az jött le a nyilatkozatából, hogy nem ő akart véget vetni a kapcsolatnak, hanem Dávid. Szóval hiába volt esetleg tényleg szerelmes ebbe a kreténbe, ha annak nem kellett a lány. Valami olyasmit olvastam tőle, hogy a srác elment edzőtáborba, a lány meg a Balatonra a barátnőivel. Mikor újra találkoztak, ő a fiú nyakába ugrott, de érezte, hogy a srác már nagyon rideg vele. És ő - mármint Laura - nem akart volna szakítani, hanem inkább megbeszélni a dolgokat, de Dávid erre nem volt nyitott. Lehet, hogy a pár napos különlét alatt összejött egy másik csajjal. Ha tényleg így van, akkor meg jobb is, ha még az elején véget ér a kapcsolat, mert most még sokkal könnyebb elengedni. Pár nap különlét miatt nem kéne mindjárt elhidegülni vagy megcsalni a másikat. Egy házasságban is alakulhatnak így a dolgok, hogy külön kell menni egy kis időre, az ember mégsem kezd el kitekintgetni a kapcsolatból.
tortura 2021 dec. 21. - 11:04:04 Előzmény Bonitó
(59/132)
Szerintem mindenkinek ugyanannyit ér a véleménye, akár őskövület, akár nem. A műsor pedig korhatár nélküli.... Neked is szép karácsonyt kívánok!
Bonitó 2021 dec. 20. - 21:24:32 Előzmény Kori54
(58/132)
" Így nyerném meg az 6-os lottót " Úgy legyen, ámen! Szívből kívánom! :)
Csupán azért kukkantottam be ide, hogy berakjam az általad már feltett linket, hogy véget ért Dávid és Laura szerelme, két hónap után. De köszönettel vettem, hogy megelőztél ! :) Így legalább nem kell már Szélkakas Dáviddal foglalkoznom. :)
Nem mondok már semmit, lentebb többször leírtam már véleményemet. Ez a Nagy Ő pedig már szóra sem érdemes. Okafogyottá vált már minden "Nagy Ő"-vel kapcsolatos dolog.
Pláne, hogy ma reggel láttam Dávidot és Laurát nyilatkozni, a Mokka vendégei voltak.
Ott is elmondták a lényeget, hogy vége a kapcsolatnak. Talán még Laura tisztességesebben beszélt, viselkedett. Sőt, kimondottan szeretettel beszélt Dávidról. Ellentétben Dáviddal, aki igencsak karótnyelve, erőltetett mosollyal ülte végig azt a pár percet a műsorban. Ahol lehetett volna kedvesebb a lánnyal. Akár egy kedves érintés erejéig, vagy mittudomén?! Annak ellenére mondom ezt, hogy köztudottan Annabella volt a kedvencem.
Most már örülök, hogy nem Annabella volt, akinek csalódnia kellett, mint Laurának.
Dávid, az a tipikus aki "öreg fiúnak" való. Hogy sármos-e, mint ahogy sok helyen olvasom?! Erre csak azt mondhatom, hogy részemről (már) nem! Elcseszte a sármját nálam a búvalbélelt fejével. Mintha egy világ fájdalmát cipelte volna állandan, ilyen fiatalon?!
Persze ez csak az én kizárólagos véleményem, tiszteletben tartva mások eltérő véleményét! (És talán egy "őskövület" véleménye nem is mérvadó?! :)
Végezetül pedig Kívánok Boldog, Békés Ünnepeket Mindenkinek!
1/10
zazee 2021 dec. 20. - 17:43:28 1/10
(57/132)
Kritikán aluli volt az a műsor, az első és az utolsó részbe nézegettem bele és ami néha a reklámokban volt látható.
Szerintem nem túl etikus, ha egy műsor szórakoztatás céljából, termékké silányítja az emberi, / főleg érzelmi/ kapcsolatokat. Nagy csalódás volt T.D., úgy látszik van az a pénz, ami egy élsportolót médiaprostivá alacsonyít.
Kori54 2021 dec. 20. - 16:58:23 Előzmény tortura
(56/132)
Igen, Annabella nem volt elég izgalmas Dávid számára, mert túlságosan kiadta magát. Ha Dávidnak inkább izgalomra volt szüksége akkor tényleg nem érett még meg egy tartós kapcsolatra. Lehet, hogy Annabellának jobb is így, bár én is neki drukkoltam. Laura sem volt szerelmes belé, mert akkor nem csak 2 hónapig tartott volna a kapcsolatuk, bár ő elmondta korábban, hogy mindig szeret a középpontban lenni.
Úgy tűnik ez nem annyira sikerült neki. Én a helyében szépen kikosaraztam volna Dávidot miután bevallotta mi történt Annabellával az utolsó éjjel :D
tortura 2021 dec. 20. - 15:24:41 Előzmény Kori54
(55/132)
Igen, olvastam róla. Ettől függetlenül azt hiszem, sokan tévedtünk itt. Ugyanis azt gondoltuk, hogy Laura túl fiatal még Dávidhoz, nagy a korkülönbség. Hát a fene tudja. Ahogy olvastam Laura nyilatkozatát, nem ő az, aki még nem áll készen egy tartós kapcsolatra, hanem Dávid a 36 évével.... Szóval akkor mégis ő az éretlenebb. Ami persze nem baj. Nekem azzal sincs bajom,ha valaki agglegény marad, mert lehet, hogy neki ez az út vezet a boldogsághoz. De akkor könyörgöm, miért kellett jelentkeznie egy ilyen játékba, miért kellett ennyi lányt hülyíteni? Én némelyikről el tudom képzelni, hogy tényleg azért jött a játékba, hogy megtalálja a párját. Szegények, Dávid mindet pofára ejtette. Nem tudom, a látottak alapján, lesz-e olyan lány, aki a jövőben bizalmat tud szavazni neki. Szerintem Annabella most nyugodhat meg igazán, hogy talán nem is veszített semmit.
tortura 2021 dec. 18. - 14:54:05 Előzmény jesolo
(53/132)
"Ez a nagy baj a fiatal korunkkal, azt hisszük, az érzéseink és fogadalmaink örökké tartanak." Pont ezért nem mentem férjhez fiatalon. Az osztálytársaim zöme 18-19 évesen férjhez ment. Mostanra kb. a háromnegyed részük el is vált. Van aki többször is. Én későn mentem férjhez, így legalább megspóroltam egy válást (vagy többet). Jól van ez így.