wrossi 2011 aug. 23. - 01:31:34
(27/47)
Konklúzió mint végkövetkeztetés vagy tanulság?Aki ebben a filmben nem találja meg az jobban teszi ha magában keresi a hibát.
Meg Ryan-nak soha nem az arcában rejlett az egyénisége,így a plasztikai mûtétekkel nem is tudták azt kiölni belõle.Ez nem azt jelenti,hogy elõnyére váltak,de én az okokat az öregedésben az önmagával való meghasonlásban keresném.Mindazonáltal ebben a filmben gyönyörûen alakított,nem érheti kritika ha elõitéletmentesen szemléljük.
6/10
Rahar 2011 júl. 06. - 19:07:18 6/10
(26/47)
Számomra ez egy erõs közepes film, 10 pontból 6 pontra értékeltem. A színészek rendkívül hitelesek, az alaptörténet is érdekes, felkeltette az érdeklõdésemet, de a cselekményvezetés és a mondanivaló hiánya igencsak ront az összképen. A fõszereplõ sokszor vergõdik, ahelyett, hogy a sarkára állna. Ez egy lassú sodrású, nyugodt film, de ehhez sajnos nem kapcsolódik a film végén konklúzió.
5/10
bewitched 2011 márc. 27. - 14:30:15 5/10
(25/47)
5/10 Átlag. Semmi említésre méltó nem történt benne. Belerángatták a nõ betegségét, de azt is csak érintették. A cím is abszolút semmitmondó. Bírom Adam Brodyt, de ezt a szerepet nem kellett volna elfogadnia.
9/10
od.gszal 2011 márc. 26. - 23:07:02 9/10
(24/47)
Olvastam, hogy a film eléggé megosztja azokat, akik látták, mégis úgy döntöttem, hogy megnézem.
Egyértelmûen nem bántam meg, igazi emberi történet, azaz nem is történet, csak megtörténnek a dolgok benne. És ez éppen így jó!
Edkó 2011 márc. 26. - 23:03:36
(23/47)
hát ez elég gagyi volt...
1/10
simona69 2011 márc. 26. - 23:02:01 1/10 Előzmény dina49
(22/47)
Megítélésem szerint ez egy nagy rakás szar.
dina49 2010 jan. 19. - 21:12:31 Előzmény *csingike*
(21/47)
Hát abban egyetértek veled, hogy se eleje, se vége! De mintha ez lenne a film lényege: se eleje, se vége! Nem tudom, nem igazán tudom megfogalmazni a film mondanivalóját!
A másik: én eddig csak az Alkonyat elsõ részét láttam, de állítom, nekem jobban tetszett Kristen Stewart ezen filmbeli alakítása, mint az Alkonyatbeli!
Egyébként számomra rendkívül idegesítõ Kristen Stewart szájharapdálós beidegzõdése, számomra ettõl olyan egyforma minden alakítása, de ez a Kristen Stewart még mindig jobb számomra, mint az Alkonyatbeli!
*csingike* 2010 jan. 12. - 19:32:50
(20/47)
Ennek a filmnek aztán se eleje, se vége. Baromi nagy mondandója sem volt. Meg Ryan csak árnyéka önmagának és a szétszabott fejével úgy néz ki, mint Joker a Batmanbõl. Kristen Stewart-ért meg nem tudom miért vannak odáig, eddig akárhány filmben láttam, mindig egy zavart, depis tinit játszott, ami már kicsit uncsi. A végének meg aztán pláne nem sok értelme volt, nézem-nézem, egyszer csak vége, jönnek a feliratok... Szeretem a limonádé filmeket is, de ezt tényleg nem tudom hova rakni. Kár érte, ha egy kicsit átgyúrták volna még, akkor szerintem egy tök jó filmet csinálhattak volna.
6/10
bea82 2009 dec. 21. - 00:01:03 6/10
(19/47)
Én igazán bele tudom élni magam egy fõszereplõ helyébe, de ez a film vhogy nem mozdított meg bennem semmit. Nem jött le belõle semmi mondandó és a vége is olyan semmis.
7/10
beryll 2009 okt. 31. - 20:14:24 7/10
(18/47)
Ja, igen, és wreckaholic-al ellentétben nekem a 10/8-hot NAGYBAN hozzájárult 'Brody... :P
7/10
beryll 2009 okt. 31. - 20:13:14 7/10
(17/47)
SPOILER (bár nem nagy poén...)
Nem kellett volna bele az a (Sarah) Meg Ryan - (Carter) Adam Brody ~ csók. Szerintem az mindent elrontott.
SPOILER


Egyébként a zenéje nagyon tetszett és a sztori is aranyos. :)
Az elõbbi miatt:
10/7
Egy Átlagon felüli Srác 2009 okt. 04. - 20:25:15
(16/47)
Nem néztem meg az ajánlót mostanában szokás szerint. Másra számítottam. Teljesen reális képet alkotott az élethelyzetekrõl a forgatókönyvíró. Semmi meglepõ nincs abban, ha valakinek egy viszonylag idõsebb nõ vonzó (persze egészséges keretek között), hisz ahogy a lány anyja mondja, az ember a pillanatoknak él. Engem ez fogott meg a legjobban, mert én is így gondolom. Mindenkinek fontos, hogy a másikban a biztonságot lássa és itt nem az anyagiakra gondolok. Amíg fiatalabb korban beleférnek huncutságok, addig szerintem egy jóval komolyabb kapcsolatban elég visszataszító tud lenni, aki nem azon van, hogy a problémát beszélje meg, hanem menekül másnak a karjaiba. Teljesen érthetõ volt az anya reakciója. Két érzelmileg viszonylag labilis, szeretetre váró ember csókja csattant el és valami érzelem és ez volt a lánynál is. Összességében tehát maga a történet nem volt rossz szerintem.

8/10.
Móni Póni 2009 júl. 29. - 00:06:55
(15/47)
Most néztem meg másodjára...így már sokkal jobban tetszett! :) Tudja vki, hogy mi szól a film elején, és a film közben is néha-néha!?!? Annyira kellene az a szám, olyan szép...:)
nahum 2009 júl. 16. - 00:52:56
(14/47)
Szerintem az alapötlet nem rossz hogy egy embernek milyen "kapcsolatai" is vannak a körülötte lévõkkel. De szerintem, még átírhatták volna párszor. Azt írták nem olyan rossz egy borongós napon. Hát az idõ pocsék és a film is, bár a vége nagyon tetszett. Még tudnék írni de ennyit nem ér.
8/10
wreckaholic 2009 márc. 31. - 17:33:11 8/10 Előzmény dickie.greenleaf
(13/47)
nekem tetszett (8/10) és ennek semmi köze brody-hoz.
Vernalys 2009 márc. 17. - 18:14:05
(12/47)
Én a színészek miatt néztem meg így nem kellett csalódnom :) De annyira azért nem volt rossz :) A rendezõ szándéka nekem átjött belõle és az nagyon jó lenne, de valahogy nekem maradt egy kis hiányérzetem -bemutat egy csomó szálat ami Cartert különbözõ nõkhöz fûzi, aztán elmarad a konklúzió. Mindenki azt hajtogatja a másiknak, hogy minden rendben lesz, mintha ezzel el lehetne intézni valamit, mintha ez valódi segítség lenne...
Tényleg annak ajánlanám én is, akinek jól bele tudja élni magát ezekbe a helyzetekbe, mert azt jól megmozgatják ebben a külvárosi miliõben.
dickie.greenleaf 2009 márc. 04. - 12:55:22
(11/47)
ennél szarabb filmet meg nem lattam. az adam brody fos benne, nem lattam mas filmét,csak a narancsvidékben láttam ot jatszani,de ebben.... örület. akinek teccett csak azert teccet,mert nem akarnak rosszat mondani adam brodyrol mert "olyan aranyos"
9/10
godwill 2008 dec. 23. - 21:34:56 9/10
(10/47)
Adam Brody... Elgondolkodtató! Szerintem aki ismeri - mondjuk az O.C.-bõl, akkor teljesen rá ismer ebben a filmben is. Kialakult stílusa feldobja a filmet, sajátos nyugodt mentalitása, a lazaság keveredése a "kacér" férfiéval... Felettébb szórakoztató tud lenni, és nagyon élveztem a filmet! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
7/10
Halley 2008 dec. 14. - 13:31:39 7/10
(9/47)
hát ízlések és pofonok, nekem meg pont hogy a Garden State nem tetszett, ez meg jó volt... persze láttam már jobb filmet, de azért elgondolkoztatott, ami már önmagában plusz pont.
Mike Wazowski 2008 aug. 13. - 12:36:09 Előzmény Tika
(8/47)
Én a Garden State-et tudnám neked javasolni. Hasonló a téma, de milliószor jobb a megvalósítás, és a hangulat. Ez a film egész egyszerûen rossz volt.