Téma: A prófécia

davidos15 2008 júl. 24. - 19:54:59
(54/74)
Vicces heh-heh...
davidos15 2008 júl. 24. - 19:27:26 Előzmény Cameliana
(53/74)
Hát én is...Az összes francia sorozatot, amit eddig néztem, mindnek volt ÉRTELME, ami manapság a sorozatok 80-90%-áról sajnos nem mondható el...és azért szeretem az ilyen sorozatokat, mert ELGONDOLKODTATÓ és nem pedig csak a fotelban kell görnyedni, hanem ODA IS KELL FIGYELNI...sztem akik csak szapúlni tudják az ilyen jellegû sorozatokat, azoknak a megfelelõ, úgy ahogy azt te is mondtad, a GYÕZIKE..hát én az ilyen jellegû mûsorokat dobnám ki elsõként a mûsorlistáról, de sajnos nagyon sokan az ilyen ÜRESSÉGEK után vannak oda....és ráadásul ez csak nyolc részes, nincs csûrve-csavarva úgy, mint a legtöbb sorozat(8 rész az elvileg 8 hét lenne, de mivel az RTL dupla epizódokkal vetíti, így az csak 4 HÉT...nem tudom megérteni, mi ebbe olyan nagy 'szenvedés' és az is csak a hét 7 napjából egyetlen egy nap, max. 2 óra...tényleg szánalmas)
Cameliana 2008 júl. 24. - 18:19:52
(52/74)
Jaja davidos, igazad van.. Meg ezektõl én még olyan szívesen megkérdezném hogy akkor milyen mûsorokat/filmeket/sorozatokat tartanak értelmesnek ha a francia sorozatokat nem... Erre azt mondani hogy gagyi történet???? Megáll az eszem!! Aki ezt írja az nyilván azoknak a táborát erõsíti akik miatt olyan rohadt magas a Gyõzike show nézettsége.. szánalmas. Gondolom ezeknek eszükbe sem jut, hogy ne ide jöjjenek szitkozódni hanem inkább egy másik sorozat fórumába ami kb. 4000 rész óta bünteti a nézõket. Na arra jogos lenne panaszkodni, egy 8 részes sorozatra nem. Na és persze ég és föld a különbség a kettõ között.. Most akkor kiket is büntet a csatorna és mióta??????
Hihetetlen hogy milyen felfogása van néhány embernek..
10/10
gofry111 2008 júl. 24. - 12:38:44 10/10 Előzmény CalverKelevra
(51/74)
nem értem mér kell ilyeneknek néznie ilyen filmeket. szerintem nagyon jó, ha valakinek nem tetszik ne nézze. nézzen inkább rajzfilmeket. az való nekik...
davidos15 2008 júl. 24. - 10:19:03
(50/74)
Ennél jobban már le sem írhattad volna :)))....csak azt az egy dolgot nem tudom megérteni, h ha õket egyáltalán nem érdeklik a francia sorozatok és ha szerintük annyira 'sz*rok', akkor minek nézik???(mert a hozzászólásaikat nézve egyre inkább azt veszem észre, h igenis nézik)...és minek jönnek ide mindennek lemondani no meg tudatni velünk, h 'mennyire szenvednek'??? ÓÓÓ, szegénykék!!! Kit érdekel a 'szenvedéstek'!!!...Szánalmas...
Cameliana 2008 júl. 24. - 09:30:23 Előzmény CalverKelevra
(49/74)
Komolyan mondom kiráz a hideg az ilyen hozzászólásoktól. Évente talán egyszer vagy kétszer ad le egy csatorna francia sorozatot (sajnos, pedig sokkal többet kéne), és máris jönnek a hihetetlenül értelmes tv nézõk és azt reklamálják hogy miért bünteti a csatorna ilyenekkel a tv nézõket..úgy mintha a csapból is ez folyna. Úristen, hát aki nem szereti ezeket a sorozatokat az mi az istenért panaszkodik amikor ez kb a 0,5 %-át teszi ki a tv mûsornak... Most õszintén, nem talál magának a maradék 99,5 % mûsorban olyat amit nézhetne??? Mert ha igen akkor fogja be és ne sajnálja a csatornától még azt a 0,5 % értelmes mûsort is...
nikomin 2008 júl. 24. - 00:08:12
(48/74)
Világos köszi.
2/10
kol3 2008 júl. 24. - 00:05:38 2/10
(47/74)
HA valamit nem értel nyugotam írj....
nikomin 2008 júl. 24. - 00:03:45
(46/74)
Köszi.
2/10
kol3 2008 júl. 23. - 23:58:42 2/10
(45/74)
elkültem..
10/10
PDS 2008 júl. 23. - 23:46:30 10/10 Előzmény CalverKelevra
(44/74)
Nagyon tetszik a film, és szerintem legfõbb ideje, hogy végre ilyen sorozatokat is láthassunk a tv-ben. A párbeszédek természetesen a környezetnek megfelelõek. És miért kell Francia filmeket közvetíteni egy magyar csatornának? Európaiak vagyunk és szerintem Európában a franciáknak vannak jobb filmjeik, esetleg ritkán az olaszoknak, talán még ritkábban a németeknek. Épp ideje, hogy ne csak az amerikai filmeket, sorozatokat nézzük, illetve láthassuk, amelyekbõl annak ellenére, hogy gyakran tízszer annyi pénzbõl készülnek el, mint ez (A prófécia), elõfordul, hogy tízszer rosszabbak ennél.
Bosszant a tiédhez hasonló hozzáállás, és az, ami ezzel együtt jár, hogy Magyarországon az emberek nagy többsége még ki sem tud olvasni egy-egy francia kifejezést, szót, pedig illene.
2/10
kol3 2008 júl. 23. - 23:40:16 2/10
(43/74)
Én már a második résznél elvesztetem a fonalat szerintem egy nagy Misztikus hülyeség! Még jó hogy jövö héten befejezik!!
Miért nem bir az RTL rendes sorozatot veni?
nikomin 2008 júl. 23. - 23:39:42
(42/74)
Valaki le tudná írni a két rész tartalmát priviben vagy bárhogy, mert nem volt áram nálunk kb 17:00-23:00-ig így csak a végét láttam elõre is köszi.
1/10
CalverKelevra 2008 júl. 23. - 17:31:15 1/10
(41/74)
miért bünteti az RTL Klub ilyen szeméttel a nézõket? a történet elképesztõen idióta és ostobán felépített - ténylegesen mintha egy szellemi fogyatékosok lennének az írok -, a karakterek beszélgetései olyanok mintha valaki a reggeli trónolás közben WC papírra írta volna fel - miközben hatalmas kínokat élt át -, és a többi apró részlet is... hát, kritikán aluli. egyedüli pozitívum talán az egész kellemes fõszereplõ csaj. de így sem futja 1/10-nél többre.

miért vesznek a magyar adók egyáltalán francia sorozatokat? még jó soha nem sült ki belõlük, mind ehhez hasonló hulladék.
davidos15 2008 júl. 22. - 15:58:56
(40/74)
Például Énnn...
davidos15 2008 júl. 22. - 15:57:40
(39/74)
Az, h ne írkálj pont erre a topikra, ha neked annyira sz*r ez a sorozat és nézd a hülye Sliders-edet...
DefSenseii 2008 júl. 21. - 22:31:11
(38/74)
Nézzük csak mi volt a Slidersben:
-jó történetek -nagyon jó színészek -jó látvány
-jó hangulat -humor -hihetõ volt az egész
Hjajj de akkor nézzed csak ezt, ki fog rá emlékezni 20 év múlva?
DefSenseii 2008 júl. 21. - 22:29:42 Előzmény Dr.Mouse
(37/74)
Legalább a Sliders szórakoztató nem úgy mint a prófécia sz*rság. Itt nem arról van szó hogy gondolkodni kell vagy sem.
Pocsék színészek-gané történet-idegesítõ zenék.
Mi kell még hogy ne nézzem ezt a szemetet?
davidos15 2008 júl. 18. - 13:44:11
(36/74)
Teljesen egyetértek Veled!!!
Mondjuk egyedül azt nem bírom ebben a sok külföldi sorozatban, h annyi idegen név szerepel bennük, h belegabajodok és még ha érteném is a cselekményt, akkor e miatt nem értem meg(sajnos nem hiszem, h ez a problémám valaha is ki fog küszöbölõdni, ugyanis muszály neveket adni az embereknek)
Cameliana 2008 júl. 18. - 12:22:45
(35/74)
Soha nem fogom megérteni hogy aki nem kedveli az ilyen típusú sorozatokat az egyáltalán minek kezdi el nézni??? Mert egyértelmûvé vált számomra hogy aki azt mondja erre vagy bármelyik másik ilyen jellegû sorozatra hogy sz*r az felejtse is el a francia misztikus minisorozat kategóriát és térjen vissza a neki való Szuper csapat, Knight Rider és hasonlóan igénytelen sorozatokhoz amin nem kell gondolkodni... mert tökegyértelmû hogy ez jelenti sokak számára a problémát, hogy gondolkodni kell rajta... Csak sajnos én pl. aki szereti az értelmet is keresni abban amit néz, alig találok ilyen sorozatokat a tv-ben mert sajnos nem erre van igény...az igénytelenségre van igény.. De ezt már ismerjük..
Egy biztos, az RTL Klubnak ez volt eddig a legjobb húzása hogy elkezdett vetíteni ilyen sorozatokat is mint a Dolmen, a Titkok vagy most a Prófécia... minél több ilyet, legalább ez megemeli kissé azt a roppant alacsony színvonalat amit a mai tv csatornák produkálnak...