Staminah 2017 nov. 03. - 22:40:02
(11/11)
Az elsõ félóra után már épp megfogalmazódott bennem, hogy \"hát, látszik, hogy ez nem Disney\" - amikor is rájöttem, hogy de, az.
Sok a gyenge, üres párbeszéd, a dalok halványak, és még a remek magyar szinkron sem tudott sokat dobni rajtuk. Van benne néhány kedves és vicces mozzanat (csö-csö-csö-csõrömet! :D), de a poénok jó része csupán a nagyszerû fordításnak köszönhetõ.
A rajzzal nincs semmi baj, aki fitymálja, ajánlom figyelmébe a tényt, hogy egy 1981-es rajfilmrõl beszélünk számítógépes trükkök, meg csoda ketyerék nélkül.
A mondanivalója egyértelmû és fontos, de ennél sokkal magasabb színvonalat, alaposabb kidolgozást szoktam meg a Disney-tõl, és hát a kutyamindenemet, valahogy nem akaródzik alább adni.
Mindenesetre összességében egyszer nézhetõ, de max tíz éves korig lehet igazán érdekes.
A kölyökkori birkózós jelenet alatt nekem is felszaladt a szemöldököm, de reménykedjünk, hogy a gyerekeknek nem szúr szemet.
A vadászt meg néha én magam lõttem volna le. Még hogy elmegy a védett vadonba rókára vadászni?! Na, szép...
Torolt Felhasználo 2016 ápr. 18. - 14:29:45
(10/11)
Nagyjából minden Disney-rajzfilm oda fut ki hogy légy több mint amire szántak, ha teszel érte bármit elérhetsz. De nem ez. Ez pont az ellenkezõje: mindegy mit csinálsz, a társadalmi beidegzõdések meggátolnak benne, akármit is szeretnél. Mert lehet hogy gyerekkorbanbarátok voltatok, de "az idõ múlásával sokminden megváltozik" - pl. megtanulsz rasszistának lenni? Ééés mi van a hernyóval? Nekem nem úgy tûnik hogy pillangóvá akart volna változni...

Másik, hogy van egy jelenet, ami szerintem úgy néz ki mint egy közös maszturbáció, ami lehet hogy az amerikaiaknál normális, de nálam buzulás.

Háziasított állatot pedig nem rakunk ki a vadonba. Nem fog tudni boldogulni, ha más miatt nem hát mert hozzászokott az emberhez és ezért nem fut el a puska elõl. És ha vadaspark, akkor köteles volnál papírokat kitöltve folyamodni hogy helyezzék el.

A kutya és a vadász meg nekiáll vadasparkban vadászni - vagy mondjam inkább gyilkolni? - KKK-indíttatásból.

De a medve. A medve a' má' döfi.
7/10
Sadenal 2013 márc. 27. - 23:02:14 7/10
(9/11)
Egész jó kis rajzfilm volt és ha van belõle 2. rész akkor szerintem azt is megnézzük majd. :)


7/10
kunfu 2011 okt. 10. - 04:26:50 Előzmény Marvin02
(8/11)
Titeket nem emlékeztetnek a figurák a VUKra?
kunfu 2011 okt. 10. - 04:23:45 Előzmény Zakuro-love
(7/11)
9/10
Zakuro-love 2011 jún. 06. - 18:38:18 9/10
(6/11)
Hol tudom megnézni online????
Naphinel 2011 márc. 25. - 21:28:56
(5/11)
Öhm, legnagyobb... :O)
Naphinel 2011 márc. 25. - 21:28:25
(4/11)
Tetszett, aranyos mese. Történetileg kissé laposka, de ez legyen a legkisebb baj. :)
9/10
gerdosszie 2010 dec. 02. - 18:12:38 9/10
(3/11)
Nekem is nagyon tetszett. A történet, az alakok... Mind nagyon jók voltak.

Egy kérdés: valaki megtudja mondani, hogy hol tudom megnézni a második részét(jó feliratosan is)?
Elõre is köszönöm.
9/10
Marvin02 2009 ápr. 03. - 04:13:48 9/10
(2/11)
Nekem nagyon tetszett. Ez még egyike a legjobb Disney-meséknek, mely úgyis remekül megállta volna a helyét, ha nem beszélnek benne az állatok. Annyira jól megrajzolták a szereplõket, hogy a tekintetekrõl is leolvasható mit gondolnak. Egyetlen negatívum a zene. A szereplõket nem kellett volna dalra fakasztani, helyette lehetett volna több betétdal.
6/10
mimihopps 2009 jan. 14. - 19:55:37 6/10
(1/11)
Talán egyik leggyengébb "bueno vistás - disney" mese:P
A történet aranyos, de a rajzfigurákon dolgozhattak volna még:(
1x érdemes megnézni...de annyira nem ajánlom...
10bõl 6-os...