10/10
Dhampire01 2011 márc. 15. - 15:27:59 10/10
(3/3)
A mostani alkalommal bebiztosítottam magamat és az itthoni gépen kívül még bátyám technikáját kértem fel a rögzítésre. Szerencsémre, mert a kábeltévén jövõ jel csupa hangya volt (de ennek ellenére is felvettem). Bátyám felvétele sem hibátlan, mert valami gond volt a beltérivel és a hd felbontást nem tudja jól megjeleníteni (legalábbis szerinte ez a gond). A lényeg, hogy az egyébként szélesvásznú film így teljes képernyõs és a két oldaláról is "lecsippentett" valamennyit, de ettõl még nem válik élvezhetetlenné a film. Ha esetleg így is kell, kérésre feltehetem Mega-ra.
Neten és is keresgéltem, hátha valakinek sikerült jól rögzítenie, de sajna nem akadtam rá.
syrius 2011 márc. 14. - 03:17:49 Előzmény Dhampire01
(2/3)
Abban a hiszemben hallgattam végig, hogy felveszi a beltérim. Mire ránéztem a végén, kiderült, hogy kikapcsolt az elején. A guta megütött, mert nagyon jó (lehetett). Megyek keresem a neten, jó lenne ha tudnám a címét.
10/10
Dhampire01 2011 febr. 22. - 18:49:42 10/10
(1/3)
Egy nagyszerû természetfilm - a japánoktól mást nem is vártam! Apró szépséghibája, hogy nincs a tulajdonomban, ha esetleg valaki megszánna, nagyon hálás lennék :)!