abisztriczky 2015 dec. 19. - 20:14:09
(159/179)
Lesz folytatás?? Végülis úgy fejezték be!
melanett 2015 dec. 06. - 18:34:04
(158/179)
Anyám! Idegennek fordítják az embertelent, mindjárt sírok!
AvatáR Gil Maerth 2015 dec. 05. - 09:17:52
(157/179)
#3.évad:
Blackheart: belerakása nem rossz ötlet, de a maszkja a szörnyû hatvanas éveket idézi, Fantomas magasságában.
Ward: vele a Hydra rideg lett, számító,alkalmazkodóbb,brutális és nagyon darkos, és nagyon nem érdemes velük újat húzni, kábé
rosszabb mint az IS meg az Al -Kaida együtt.Nagyon veszélyes, hogy ráadásul Ward pontosan tudja mit kell tenni. Piszkosul erõs, és ha felbukkan nincs kecmec.
Rosalind: hiba volt ezt a titokzatos nõt elõszedni. Eddig hol kolbászolt? Mondjuk elég halvány magyarázatot adnak rá, de addig is. Ismeretlen betanulók nem szoktak ország méretû ügynökségeket kapni!
Diasy/Skye: nagyon karcos lett. Az erõit használva igazi aduász.
8/10
Kaliff 2015 nov. 18. - 12:45:16 8/10
(156/179)
Jaja, nagy kedvenc!
melanett 2015 nov. 10. - 20:42:09
(155/179)
Nézi valaki a 3. évadot? Most néztem meg a 6. részt. Basszus, totál kész vagyok!
10/10
robicsek2 2015 nov. 03. - 16:36:41 10/10 Előzmény AvatáR Gil Maerth
(154/179)
Nekem elég lenne az is, ha legalább megcserélnék a két mûsort, én megnézhetném a mûsorom, utána meg csak az nézi azt a szutykot akai akarja. Bár igen kevesen.

De direkt rakták így, mert tudják, hogy akik várják a sorozatot , azok bekapcsolva hagyják a tv-t amíg nem jön. mert sosem tudni mikor kezdhetik elõbb késõbb.

Igen le lehet szedni netrõl, de ha már fáradtak azzal hogy megcsinálják a sorozatot szinkronnal akkor én megtisztelem õket azzal hogy élõben nézem meg, bár úgyse ér semmit a nézettségi adatoknál.
8/10
Kaliff 2015 nov. 03. - 10:58:17 8/10
(153/179)
Nekem tetszik ez a sorozat, jól elszórakoztat, nem veszi magát komolyan, nem hamukázik áltudományos baromságokkal - úgy értve a Marvel Univerzumban én bármit elhiszek, hogy tudományosan igaz és 18 évesek a professzorok. :-))
deliadddd 2015 okt. 18. - 22:57:00
(152/179)
hát én a shield.és a törvény nevében.sorozatokon kívûl isten lássa lelkemet,hogy ezeknél jobb sorozatot még nemigen láttam.na még talán a sarah connor cronikái,
Sz Peter 2015 okt. 16. - 16:37:25 Előzmény AvatáR Gil Maerth
(151/179)
Internet? ;)
AvatáR Gil Maerth 2015 okt. 16. - 10:38:26
(150/179)
Borzasztó hogy ilyen IQ nulla mûsorokra pazarolnak idõt, mint az észbontók.
Ráadásul elvettek egy órát a Shieldtõl. :(
Azt ígérték dupla epizódos lesz !
Nem tudom kinek a burájában fordult meg az észbontók, de hogy rossz/ elvetélt/ pocsék egy idea volt, az fix !
offtopic
donguri 2015 okt. 15. - 21:07:49
(149/179)
Az észbontókat nem lehet alulmúlni. SHILED helyett berakni az katasztrófa. Már egy országgyûlési krónikai is mulattatóbb lenne. De mégjobb lenne, ha megmaradna a SHIELD és legalább egyszer jót lehetne TVzni.
offtopic
melanett 2015 okt. 15. - 19:40:40
(148/179)
Csatlakozom! Nagyon pipa lettem a viasatra, mostantól részemrõl mehet a kukába tv2 meg az rtl klub mellé.
10/10
robicsek2 2015 okt. 15. - 19:07:07 10/10
(147/179)
Én is mérges vagyok :( Ki a lopikulát érdekel az a kretén mûsor? Különben is átlátszó ,hogy tetetik a hülyét.
10/10
Nico71 2015 okt. 15. - 13:07:45 10/10
(146/179)
Mérges vagyok a VIASAT3-ra!!
A primitív Észbontók mûsor megy 21 órakor a S.H.I.E.L.D. helyett, így csak egy részt adnak ezentúl 22 órától :-( :-[
AvatáR Gil Maerth 2015 okt. 09. - 08:48:04
(145/179)
Hiányzik az a pici humor ami az elsõ évadot úgy röpítette mint egy sast :(
Itt egyre komorabb a dolog, azon se csodálkoznék ha mindenki pisztolyt fogna mindenkire...
10/10
Nico71 2015 szept. 28. - 16:17:26 10/10
(144/179)
A második évad nagyon tetszik! Az elsõt is élveztük, de ez még jobb!
Végre egy olyan filmsorozat, amit nejemmel együtt nézünk hétrõl-hétre. (nem sok film köti le kedvesem, de ez nagyon)
7/10
axis85 2015 szept. 28. - 13:09:59 7/10
(143/179)
Most kezdtem nézni a sorozatot, már a második évadnál tartok. Benyomásaim:

Negatív:
Az elsõ évadban próbálták a marvel filmek rajongóit megszólani, ami néhol nekem elég kínos volt. Lépten nyomon utaltak a filmekre ami olyan erõltetetnek tûnt. Nem tudom miért, ha a valóságban mászkálnának szuperhõsök a világban, biztos itt is mindennap szóba kerülnének, még is... Amikor az elsõ jó pár részben Coulson fél percenként emlegeti, hogy õt biz szíven szúrták, már nagyokat sóhajtottam. Jó,szíven szúrtak, meghaltál, felébredtél, sajnáljuk, felfogtuk, mindenki hallotta(és látta a filmet) lépjél tovább. Miközben persze központi témája, a sorozat elsõ évadának ez „megmenekülés a haláltól” dolog, még is fárasztó volt, ahogy sulykolják. Vagy hogy mindenki emlegeti, mekkora haverja Coulson a bosszúállóknak, és együtt harcoltak. A legtöbb bosszúállóval, jó ha fél napot eltöltött, mielõtt Loki átszúrta. A különálló filmekben is max. Tonyval és Romanoffal volt hosszabb ismeretsége.

A második évadra viszont átestek a ló másik oldalára, hiába „tudom” hogy a marvel univerzumban vagyok, nem mindig „érzem” hogy ott lennék. Olyannyira nincs szó a bosszúállókról, hogy az már furcsa. Persze lehet, hogy ez nem is baj. Kifejezetten lebilincselõ a történetvezetés.

Pozitívum:

Mindezek ellenére, megszedettem a sorozatot. Alapvetõen jól van felépítve, sokszor izgalmas. Nem vagyok nagyon háklis a számítógépes trükkökre (nincs is hozzá szemem), így nekem ezen a téren nem volt bajom, sõt, helyenként meglepett a jó minõség is. a közelharcok látványosak, innen gratula a koreográfusnak és a kaszkadõröknek. Jó hogy bemutatják azt az oldalát az embereken való késéleteknek, amik balul sültek el. Vagy a technikai hézagok, vagy a rossz, labilis személyiségû alanyok miatt. Tetszik, ahogy rávilágítanak, milyen erõs jellem kell ahhoz, hogy valaki „szuperhõs” lehessen, hogy ne szálljon el a saját hatalmától, ne lépjen át bizonyos határokat.

A színészek:
Clark Gregg egy nagyon színpatikus kisugárzású színész, könnyû vele szimpatizálni. Jól áll neki ez a szerep.
Chloe Bennet karaktere a sorozatban az elején azt a célt is szolgálja, hogy vele azonosuljon a nézõ, kicsit az õ szemével látjuk a világot (az utcáról beesett karakter). Ennél fogva a színésznõt valószínûleg nem ismerném meg, ha szembejönne velem az utcán, mert nem igazán karakteres az arca: szép, szimmetrikus arc, hosszú barna haj stb. Ettõl függetlenül kedvelem Skyt, bár a mésodik évadra kicsit túl profi ügynök lett hírtelen.
Ming-Na Wen szegénynek a karaktere miatt, nem sok tere marad színészkedni, általában csak kifejezéstelen, kissé szigorú arccal bámul. Bírom a karakterét ennek ellenére.
Brett Dalton Chloe Bennet pepitába. Tipikus helyes srác, 12 egy tucat. A karaktere viszont komplex, és jól játszik. Nem lehet könnyû, egy ilyen, kissé tudathasadásos karaktert eljátszani, akit az ember egyszerre kedvel, egyszer behúzna neki. Csak így tovább.
Iain De Caestecker és Elizabeth Henstridge az elején idegesítettek kicsit ezzel a naív-bohókás-civakodó-zseni párossal, da a második évadra mélységet kaptak a karakterek, ami jót tett nekik, nagyban hozzájárulva az évad baljósabb hangulatához. Fitzt kifejezetten szomorú nézni, szegény srác nem nagyon kerülhetett volna jobban a padlóra: elárulták, visszautasították, megsérült az agya, ami a mindene volt…

Egyszóval nézõs, elszórakoztat, és leköt, de az elsõ pár részen át kellet lendülni.
AvatáR Gil Maerth 2015 szept. 16. - 13:38:50
(142/179)
Állítólag a sorozat lassan átmegy Secret Warriorsba. :)
Addíg íme a karakterekrõl szóló benyomásaim:

Coulson: Túl sok szakadt a nyakába.
May: Õ talán maradt a régi.Szûkszavú kémnõ. :) Viszont úgy látszik az italt nem bírja...
Ward: Feleslegesen tárolják az alagsorban. Trójai faló!
Skye: Darkosabb, karcosabb, dögösebb. Elnyomja a rakétát a bõrcsizmájával. :)
Fitz: Hiba hogy így leromlott. Az egyik legjobb koponya.
Simmons: Hiba volt berakni beépített ügynöknek. Epic Fail.
Hartley: Minek rakják be, ha azonnal kihúzzák? :(
Hunter: Sötét ló.
Triplett: Olyan semmilyen. Semmitmondó karakter.
jani-wan 2014 nov. 18. - 19:30:09
(141/179)
melegszik :)
melanett 2014 nov. 18. - 10:11:53
(140/179)
Nekem is ez a bajom. Clark Gregg hangja nem igazán jön be nekem, de Dolmány Attila szinkronjával Mmmm....