Motorman81 2009 febr. 11. - 19:21:19 Előzmény andrew007
(29/189)
Nem értem ezzel mire célzol, nem azt mondtam, hogy nem egy piacon kellett volna bmx-szel legyorsulnia az audit, hanem azt, hogy ezt a jelenetet (ami egyébként jó volt...)legalább egy magyar piacon kellett volna felvenni, ahol az autókon nem ukrán rendszám van, ahol a Pannon szaküzletben és a benzinkúton nem egy indiai vendégmunkás ürge az eladó, és ahol a háttérben nem török zene szól. Ja, és ahol karóba húzzák azt a hülye p*csát, aki a benzinkúton a sorok közé hugyozik...
andrew007 2009 febr. 11. - 13:49:27 Előzmény Motorman81
(28/189)
Végülis igazad van a Parlamentbe kellett volna végigbicikliznie abba a jelenetbe, sokkal szebb képet adott volna Magyarországról.Szerintem jó film volt.
10/10
Judybaba 2009 febr. 11. - 13:49:02 10/10
(27/189)
Nekem nagyon tetszett a film meg kell mondjam. És rájöttem, hogy az embrek 90%-a nem érti, hogy vannak filmek, amik szánt szándékkal készülnek irreális elemekkel!!
Pl. amikor a vízbõl kihúzott Audi még mindig szuperul megy, vagy amikor átugrat mindenen a biciklivel, stb, stb. Még sorolhatnám.
Ezek ugyanúgy direkt vannak így eltúlozva, mint mondjuk a "golyózápor" címû filmben. És nekem baromira bejön ez a stílus!
Mert ha már lúd, legyen kövér! Úgyis minden hülye amerikai film tele van ilyen elemekkel, hát akkor itt legalább jókat lehet röhögni!

Szerintem a lány is nagyon jól játszott! Nem tudom mi az isten bajotok van vele! Helyes volt, és jól alakította a szerepét.
Ennyi. 10/10
Motorman81 2009 febr. 09. - 16:30:32
(26/189)
Sziasztok, ez az elsõ hozzászólásom...:-)
Tegnap láttam a filmet, nekem nem tetszett, és a haveroknak sem, akikkel néztem. Szeretett fõvárosunk sárbatiprása bármíly megszokott is, még mindig nem megbocsátható, hihetetlen, hogy 20 év után még mindig így ábrázolnak minket tõlünk nyugatabbra. Az ukrán csaj hozta, amit el lehet várni tõle mint mellékszereplõ, Statham jó volt, mint máskor is, bár ebbõl a filmbõl többet Õ sem tudott kihozni. Szívesen megnézném õt egy igazán komoly alkotásban is, bár fekszik neki ez a stílus.
dickie.greenleaf 2009 febr. 09. - 13:02:30
(25/189)
abban nem értek veled 1et,h gisztustalan. ez azért elég durva! szerintem meg szépes. pont a szeplöi meg a kék szemek miatt lett modell....na meg melyik modell jó szinésznö?? :)
prunco 2009 febr. 08. - 23:28:04
(24/189)
Ma néztem meg ezt a filmet és mivel az elsõ két részt nem láttam, így nincs viszonyítási alapom az elõzõeket tekintve. Amúgy a film így elsõre elment. Budapest ábrázolásakor a nézõk többsége megrõkönyödött. Sajnálatos, hogy a világban még mindig így tüntetik fel fõvárosunkat. De igaz, ezt már megszoktuk... Statham nagyon jól néz ki, mint férfi szerintem rengeteg nõnek bejön (nem hiába az erõltetett sztriptízes jelenet). Leszámítva azt a kis bökkenõt, hogy 174 cm de ezzel még nem is lett volna nagy baj, ha nem egy minimum 10 centivel magasabb nõt raknak be partnereként. Aki egyébként rettentõen csinos, de mivel nem fehérnemûben mászkált másfél órán keresztül, így a borzasztóan gusztustalan szeplõs fejét kellett bámulni. Szóval a csajnál csúnyán belesza*tak a ventillátorba. Mindehhez jött még egy olyan rossz akcentus, ami miatt azt kívántam, hogy inkább ne szólaljon meg angolul. Egyébként -bár nem egy komoly nõi fõszerepet kellett eljátszania, a macskám több érzelemmel ábrázolta volna az elrabolt, félelemben reszketõ nõ szerepét. 10/7
hoodoo198803 2009 febr. 07. - 20:47:35
(23/189)
nagy rakás szar, bár a 2 után nem is vártam mást, budapest az meg valami indiai nyomortelep, az ilyenekkel bassza el jason statham h angol színészként lehetne akár õ is james bond daniel craig helyett, mer amugy k sok jó filmje is van, de ez tipikus skatulyaszerep, ha azt mondod valakinek szállító, az jason, összesítve a film szar, a nõ ocsmány,
Bigpapa 2009 febr. 07. - 01:08:35
(22/189)
Most jöttünk a moziból.
Elég vegyes érzéseim vannak. Mert a bunyók, azok nagyon jól megkoreografáltak, látványosak,de a köztük lévõ tinglitanglival elcseszték az egész feelinget!
Olvastam itt a kritikákat az ukrán "csodáról",de élesben a filmen nem tértem magamhoz a döbbenettõl.Hol a halál retkes F** ba találtak ilyen rusnya teremtést?Ennyi szeplõ a Két Lottin együttvéve sem volt,még,ha a Harisnyás Pipit is ide vesszük, akkor sem.A hangja iszonyat, a játéka borzalom, a feje - nem találok szavakat-, amikor szexy akar lenni,a hátamon felállt a szõr!
****************SPOILER**************************************
Nem tudok spoiler nélkül kritikázni ebben az esetben.
Nem szeretem, amikor a fõhõs lever 8 embert egy karcolás nélkül (nem ezzel van bajom), majd egy pofontól kómába esik, hogy aztán egy idegen fõhadiszálláson térjen magához.
Luc Bessont legszívesebben úgy bacnám pofán, hogy egy életre megjegyezze, BUDAPEST, az nem ukrajna,vagy Bukarest külsõ.
Bevágják, hogy Budapest 600Km, majd München 100km.München -Budapest táv minimum 640km. Aztán szép látkép Budapestrõl (kb ez van a Híradó elõtt is), majd bevágnak egy Trabantos hátteret,egy Volgát,Barkast...vagyis, valami szaros Ukrán hányadék piacot. Ezzel a Budapesti turisták 70%-át kilõtte a rendezõ.Ez Kb olyan lenne,mint ha kiírnánk a filmen, hogy Párizs, majd snitt...,és bevágnánk egy román cigótelepet, zsigulikkal,daciakkal..Mennyire lenne sértõ a franciáknak?
A csaj eleve egy negatív választás volt.Ahogy belövi magát, majd amatõr részegen sikitozik és bömbölteti a rádiót.Minden jóérzésû pacifista úgy bacná fejbe, hogy Odessa-ig aludna! :)))))
Az autós üldözésen sírtam.Sok dolgot tud az A8,de a hátsó kerekét nem füstölteti.Az automatát pedig csak 1x vágja be 4 ezres fordulaton "D"-be, annyi a váltónak.
De ne legyünk realisták, ez film.Élvezzük.De felgyorsított képpel? Mint valami 70'es évek akciójelenetében?
Aztán a víz alatti rész,na ott kapartam magam.De az,hogy beindította a kocsit nem egész 5 perc alatt.:))))))))))
Amit hiányoltam a filmbõl, az az izgalom.
Egy pillanatra sem izgultam.Semmi feszültség.A fõ gonosz Mr.Szökés még elment volna,de õ is néha idiótán játszott.
Az pedig, hogy a vonaton,kocsi,majd ugratás,lövöldözés :))))))))))
És hab a tortán: mindig a fõ gonosz az, aki jobban tud bármilyen küzdõsportot,mint maga a fõhõs, aki addig fél kézzel vert le 8 kommandóst.
Összegzés:
Inkább DVD film ez már,mint mozi.Ha lesz 4. rész (miért ne lenne),azt már szigorúan dvd-n nézem csak meg.Ahogy a Taxi 5-öt is.Még egyszer nem szopom be :))))))))))))))))
Az Ukrán csaj összesen 43másodpercig nyûgözött le.Az állomáson.Ott látszik, hogy csodaszép lába van.De azt leszámítva egy hulladék!

5/10
(csak Statham kinézete miatt, amit a Crossfit-tel ért el,amit én is nyomok most)
1/10
betmen81 2009 febr. 06. - 14:25:15 1/10
(21/189)
Elképesztõen gyenge film, kínlódva jutottam el a feléig... A verekedések hozzák az elvárt szintet, de a cselekmény egyszerûen nem méltó még a B szériához sem. Felgyorsított autós üldözés, Bp. ábrázolása, és a többi közhely miatt nézhetetlen f0s.
bourne 2009 febr. 05. - 17:53:13
(20/189)
ezzel a háttérinfóval viszont csak azt tudom mondani, hogy túlteljesitett minden elképzelésemet ... mert hát a saját fodrászomtól sem várnék jobb alakitást ha felkérnék egy szerepre :))))

és csak egy dolog jut az eszembe - a suszter maradjon annál a fánál, amelyik kapta :)))))
Balika2009 2009 febr. 05. - 17:21:56
(19/189)
a tv2-n akkor mért magyar az elõzetes ha a moziba feliratos.

De nem azért késett a magyar premier mert a szinkront csinálták?
platón 2009 febr. 05. - 16:54:10
(18/189)
A moziban feliratos.
Balika2009 2009 febr. 05. - 16:18:32
(17/189)
Látta már valaki a moziba?
Milyen a szinkron? Ki Statham hangja?

Mért írják a port-on meg a cinema city-n is feliratosnak?
platón 2009 febr. 05. - 15:41:44
(16/189)
Jó film: ütnek, lõnek, keveset beszélnek.
Kékróka 2009 febr. 05. - 14:09:32 Előzmény bourne
(15/189)
Egy újságban olvastam,hogy a csajszit szó szerint az utcán szedték fel, ha jól emlékszem, talán mint fodrász tevékenykedett eleddig, gondolom, innentõl HATTTTALMAS színésznõ lesz...
6/10
zeokeston 2009 febr. 03. - 02:25:15 6/10 Előzmény maukaar
(14/189)
Ja az elõbbi hozzászólásomból kimaradt>

"És a vízbõl kihúzott autó beindítása egy traktoros segítségével, egyáltalán a kiemelés metódusa, na ott dobtam le a láncot."

csak ehez szerettem volna csatlakozni :D
6/10
zeokeston 2009 febr. 03. - 02:23:06 6/10 Előzmény maukaar
(13/189)
6/10 Jókat röhögtem rajta.. csak kár h a kemény akciónak szánt részeken...
Kb az egész film olyan mint amikor a 2. részben a toronydaru kampójával leszedi a kocsi aljáról a bombát...MESE
maukaar 2009 jan. 28. - 15:07:39
(12/189)
Kár volt rá idõt pazarolni. Az elsõ rész volt az egyetlen, a második már csak tartalmatlan pénzhajhászat volt a készítõk készérõl. Ez még azt is alulmúlja, lesujtóan fölösleges a cselekmény. És a vízbõl kihúzott autó beindítása egy traktoros segítségével, egyáltalán a kiemelés metódusa, na ott dobtam le a láncot.
offtopic
bourne 2009 jan. 26. - 21:42:59 Előzmény Newcastle United
(11/189)
meglepõ, h nem kapták fel a producerek ... pedig hát az ilyen agyatlan p ket mindenre be lehet tanitani, kifogyhatatlan a szinészi eszköztára is :)))
javaslom egy rajongói oldal létrehozását ... :))))
1/10
kipling 2009 jan. 26. - 21:03:07 1/10
(10/189)
A harmadik rész vizet se vihet az elsõnek. Sajnálom, hogy megnéztem...