Téma: A Széf

4/10
pozsizsuzsi 2008 jan. 15. - 15:03:02 4/10 Előzmény kevinspéci
(91/1391)
Hát én is csak borzongani és utálkozni nézek néha bele. De nagyon hiányzik már egy normális kvízmûsor. Aztán meg ott volt az egy a száz ellen, ami jó volt kvízmûsornak is, de megfejelte még ey nagy adag izgalommal. Azt nagyon bírtam, sajnos eltûnt mint szamár a ködben.
kevinspéci 2008 jan. 15. - 09:07:25
(90/1391)
Én se tudtam volna, hol van az a xar legó, ha nem láttam volna magam elõtt a bal felsõben...

Még egyszer (utoljára) visszatérve eddigi egyik kedvenc kérdésünkre:
- Milyen állat nevelte föl Romulust és Rémust?
1. Farkas
2. Farkas és harkály...

Ezt nyugodtan hívhatjuk mûhibának. Hisz honnan tudnád, hogy a 2. alternatíva a farkas ÉS HARKÁLY, s nem mondjuk a vietnámi csüngõhasú disznó??? Ebbõl kiindulva AZ ELSÕ VÁLASZ (ha nem is kifogástalan, de) NEM HELYTELEN s el kéne fogadni!

Persze tudom, ez direkt ilyen kicseszõ kérdés, amibõl már eddig is nem egy volt.

Egyébként szeretem nézni a mûsort, mer' annyira rossz, hogy már szinte jó. S a spílerek tudatlanságán is sokat lehet röhögni. Meg a Blamázs gyerek idétlen szövegén, pózolásán. Ezt tekintve ez egy rém szórakoztató mûsor. :))
1/10
smasszer 2008 jan. 15. - 08:45:15 1/10
(89/1391)
Még mindig tartom lentebb írt nézetemet, e minõsíthetetlen vetélkedõrõl...
És aki mégis szereti Balázst,(az RTL-Klub hosszúnyelvû üdvöskéjét) -mivel már kora délutántól csak rá épül a csatorna mûsora- annak javaslom nézzen szét az internetre feltöltött, tv-ben soha le nem adott - Balázsunk videói között!
feketevipera 2008 jan. 14. - 21:51:27
(88/1391)
Nem tudom, hogy a szerkesztõk honnan veszik a kérdéseket, de néha a szemem-szám eláll a csodálkozástól (már amilyen gyakran nézem ezt a sz*rt). De nem is lehet csodálkozni az egészen, hiszen a kereskedelmi tévék mûsora is ez: amerikai sorozatok és filmek, bugyuta vetélkedõk és telefonos játékok, kibeszélõ és ilyen-olyan "sók". Igazán megtisztelhetnék már a nézõt valamilyen értelmes produkcióval, de ezt nehéz elvárni. Õk megelégednek az unalomig ismételt filmekkel, ráadásul azokból is általában csak a silányabbakat válogatják ki (aztán a piff-puff filmeket lehet dicsérni, hogy: hû, milyen jó). Engem különösen az háborít fel, hogy bárhová kapcsolok, mindenütt a valahol már látott, igénytelen mûsorokat adják. (Bocsánatot kérek azoktól, akik szeretik ugyanazt többször is megtekinteni, vagy akik rajonganak a szerintem semmi értelmeset nem nyújtó akciófilmekért és horrorokért.) Ha meg nem a szokásos lötty megy, akkor itt van pl. A Széf. Agymosásra ideális.
Szebi93 2008 jan. 14. - 20:53:47
(87/1391)
Ma ( Jan. 14.) -én Láttátok? Már a 6. kérdésnél jártak és a nyereményalapban 0 forint volt. Jót röhögtem. Nem tudták , hogy az RTL club logo-ja a balfelsõ sarokban van. //////////============((((((((((((((%%%%%%%%%%% XD :)))))))))))))
1/10
Redbull 2008 jan. 14. - 19:34:27 1/10
(86/1391)
Mégegy :) Kb a 7 adásból amit láttam 6szor eltaláltam a pénz helyét, amikor választani kellett. :D
1/10
Redbull 2008 jan. 14. - 19:31:44 1/10
(85/1391)
Nem értem az RTL klubot. Annyira szar ez a Balázs gyerek, azthittem végre erre elküldik.Erre pont az ellnekezõ következik be. Nyomatja itt a nagymenõ dumáját, hogy õ megérdemel egy 1 órás mûsort, fõmüsöridõben...
Annyira sz*rok a kérdések, nemtudom ki irja de ebben a játékban semmi nem számít csak a mák. Nem azt nézik 10-bõl ki hányra válaszolt jól, hanem az uccsót ki viszi. Ez a legnagyobb hülyeség amit valaha kitaláltak. MÁK. ami erröl szól az a lottó és ne kvizmüsor legyen ba****. 10-9re jol válaszolsz bekapsz egy marhaságot és bukod.
A másik fele a versenyzõk. Már a bemutató videó is egy nagy szánalom. Annyira erõltetett és gyenge, hogy nem rokonoknak nézi õket az ember hanem szeretõknek.
A tudásukról csak annyit, hogy segghülyék. Ahogy olvasom mindenki utálja ezt a maszlagot! :D
utáljuk ki ezt a sebibalázst.
Vágó-t akarjuk.
üdv: G
1/10
CSÁNYI 2008 jan. 14. - 19:16:52 1/10
(84/1391)
MEGINT EL CSESZTEK EGY ESTÉT.BALÁZS NEM AKAR LELÉPNI?
kevinspéci 2008 jan. 14. - 09:42:44 Előzmény Lottibaba
(83/1391)
Én is behaltam azon a kurtizánnak öltözött csúf boszorkán meg a 2*2-t szerintem számológéppel kiszámolni tudó fiacskáján. Szerencsére a vége SZIVACS volt.

Kicsit sajnáltam a szép kis ikercsajokat, de sajnos õk se voltak valami nagy koponyák. Medzsik Dzsorden, ugye...
kevinspéci 2008 jan. 14. - 09:36:19 Előzmény DVD_ROM
(82/1391)
Az ilyen kérdéssel semmi bajom. Ha föltesznek Salinger Zabhegyezõ-jérõl egy kérdést, tudom rá a választ, ha Marquez 100 év magány-áról, akkor meg valszeg nem, mer' azt nem olvastam.
Sokat kell olvasni, mûvelõdni, szinte szivaccsá alakulni. Persze a világ minden tudása úgyis csak Isten elméjében egyesülhet. Amit tudok, az könnyû, amit nem, az nehéz.

A baj az ilyen New York-os lóbrokiságokkal van, amiket téleg ember nem tud, mer nem is tudhat. Az efféle kérdések Rózsa Hurka hajdanvolt Leg, Leg, Leg c. tippmûsorába valóak. Oda még elmentek...
Asys 2008 jan. 14. - 08:21:17
(81/1391)
Csatlakozom az elõttem szólókhoz!Mindenkinek igaza van,ez a mûsor tényleg egy rakás hulladék!Maga a vetélkedõ nem lenne gáz,de rendkívül rosszul van megvalósítva!A kérdésekhez meg inkább nem írnék semmit...Úgy rossz az egész ,ahogy van!
A ReTeK Klubnak lassan tényleg el kéne gondolkodnia azon,hogy milyen sz.rral eteti a népet!
Gyökér vetélkedõk,összevagdalt filmek,gyenge filmsorozatok...
Komolyan mondom,a Viasat 3 sokkal jobb!!!
1/10
smasszer 2008 jan. 14. - 07:15:43 1/10
(80/1391)
Nekem -és ismerõseim körében sokaknak- nem tetszik. A leg alapvetõbb mûveltséget sem igényli ez a vetélkedõ. Véleményem szerint semmi féle oktató-, ill. ismeretbõvítõ hatása nincs a nézõkre. Akár a "127. Kovács család" lottószámainak megtippelését is közvetíthetné az RTL-klub.
Meg sem közelíti e vetélkedõ a Vágó fémjelezte "L.Ön is milliomos" c. mûsort...
(bocs)
1/10
damienisback 2008 jan. 12. - 20:37:55 1/10
(79/1391)
sajnos nem csak kicsiny országunkban mennek ezek a bugyuta mûsorok. "nyugaton" népszerû egyfajta mûsor, pár hónap és jön is a koppintás. sajnos ez van. annyit tehetsz, hogy nem nézed. pl naponta ha 1 órát töltök tv nézéssel, akkor sokat mondtam(persze ezt is úgy, hogy fél füllel halgatom inkább, mert közben internetezek vagy hasonló). ebbõl 30 perc a híradó.(persze forma 1, foci vb/eb/bl nem tartozik ebbe, amikor ezek mennek, akár 2-3 órát is nézem :D )
khekkkkkk 2008 jan. 12. - 19:00:24
(78/1391)
Reggel a startlapon volt egy hirdetés, hogy jan. végéig megy a széf. Sajnos nem volt idõm végigolvasni, látta valaki?
DVD_ROM 2008 jan. 12. - 18:52:38
(77/1391)
Ráadásul csak bele kell gondolni! Teszem azt tudod, hogy Romoluszékat egy farkas és egy harkály nevelte fel, megjelenik az A válasz: Farkas. Most mi a fenéttehetnél, a legközismertebb tény az hogy egy farkas nevelte fel. El kéne fogadni, mert mi van ha a B válasz puputeve vagy gumimaci? De mi van ha a B válasz tényleg a farkas és a harkály? Erre másik tökéletes példa Sheron Stone szoknyája. Emlékszel hogy világos színû. Jelöljük be az A választ (vaj szín), mert lehet hogy a B válasz lila vagy barna? De lehet hogy másodszorra jön a fehér? Ördögien ki van ez találva...
Lottibaba 2008 jan. 12. - 18:40:36
(76/1391)
Az a nõ annyira sötét volt, hogy szájtátva bámultam!!!
Ekkora önbizalommal baromságokat mondani nem semmi...
DVD_ROM 2008 jan. 12. - 18:31:23
(75/1391)
Kedves Dorothy! Mondok egy példát! Bejut a játékba Egy híres Biológus 200-as IQ-val. De nem nézi a Vészhelyzetet, nem tudhatja, hogy New York vagy Róma van feljebb (ezt normális ember térkép nélkül nem tudja, még nekem is térképpel is eltartott egy darabig), és csak egy szokványos történelemkönyvet olvasott ami csak a farkast említi. Akkor õ most mit csináljon? Ha még ráadásul gyengén lát döntse el hogy Sharon Stonnak vajszínû vagy fehér ruhája volt? Tudom, hogy ez nem egy Legyen ön is milliomos, meg hogy 'köz'embereknek készült megfelelõ IQ-val. De akkor legyen már normális kérdés az Isten szerelmére. Legközelebb azt kérdezik majd, A Macskafogóban a gengszterpatkányok közül Piszinek milyen színû a szeme? Zöldesbarna vagy kékesbarna? Aztán a következõ kérdés: Melyik filmet csinálták elõbb Kill Billt vagy Kill Bill 2-t? Ebben a mûsorban vagy végtelenül röhögséges vagy végtelenül lehetetlen kérdéseket tesznek föl. Ja és hogy miért vagyok itt és fikázom ha egyszer nem tetszik? Pontosan azért, hogy ezt olvassák el, gondolkodjanak rajta,felnyílodjon mindenki szeme, lázadás legyen, és végre az ország értelmesebb felének együttes harcával megsemmisüljön mindenfajta ilyen etetõs szemét a tv-rõl! Ámen!
1/10
damienisback 2008 jan. 12. - 17:28:14 1/10
(74/1391)
http://www.literatura.hu/lexikon/mitosz/romulus.htm

akkor itt nézd meg. nem a szerkesztõket és a mûsort akarom védeni, de úgy tûnik igazuk volt ebben a kérdésben, az már más kérdés, hogy a farkas az elterjedt, a harkályról nem nagyon esik szó, ha romulus és remus történetérõl van szó.
khekkkkkk 2008 jan. 12. - 17:14:03
(73/1391)
Sajnos a wikipédián írtakat nem fogadom el, hiszen azt bárki szerkesztheti.

Most képzeljétek el, beírja a szerkesztõ - valamilyen néven - a harkályt, aztán felteszik kérdésnek. És lehet mondani, hogy ugye igazunk van, hiszen ott van a wikipédián.
Dorothy86 2008 jan. 12. - 17:13:38
(72/1391)
Õszintén szólva, nem tudom miért támadjátok ennyire a mûsort....a primitív emberek minek mennek ide?? JÓ, tény és való, hogy vannak szemét kérdések....de szerencsejáték....a TV2-n a Gundel mûsora az talán jobb volt??
De én viszont örültem, hogy tegnap nem nyert az a nagytudású anyuka és az õ okos indigógyereke.Én majd lefordultam a fotelból, úgy röhögtem rajtuk...
Valsz.leg én is kapnék olyan kérdést, amirõl lövésem sincs, de nekem nincs semmi bajom a játékkal....összességében(!!kivétel van!!) jók a kérdések....aki meg "buta"' és nem akarja leégetni magát, ne menjen ilyen játékba. Az viszont mindenkinél benne van a pakliban, hogy kap egy olyan kérdést, amire nem is számít.... Ennyi... Hozzáteszem azért, h a farkasra én is megesküdtem volna....