Mayborn 2007 márc. 15. - 00:32:21
(33/193)
Fura...
nem is értem... hogy lehet dícsérni ezt a filmet.? Annyira sz*r, h az már fáj! Fõleg a nagy "harcok". Röhejes az egész. Annak ellenére, h nem N.C-en múlott. A rendezõ elb*szta egyszerûen az egészet.
Pedig én nagyon azok között voltam, akik az év egyik nagy filmjének kiáltották ki... de most már rájöttem, h elõzetes alapján nem lehet ítélni. Akinek meg a film megnézése után is tetszett, hát sok sikert.
era in iure 2007 márc. 12. - 07:26:39 Előzmény Andi16
(32/193)
Nagyon jó színésznek tartom N.C.-t. Minden filmjét láttam .
Jó volt a zene és a látványelemek is nagyon ott voltak a szeren.
Mindenkinek ajánlom, aki egy jó filmet szeretne megnézni.
Andi16 2007 márc. 10. - 19:56:39
(31/193)
Nagyon jó film volt ezt még többször is meg nézném:D
Trabi 2007 márc. 08. - 17:58:37
(30/193)
Nicolas Cage hajtott erre a filmre, ugyanis kiderûlt, hogy nagy rajongója A Szellemlovas képregénynek. Bevallom, nem játszott rosszúl, én nagyon vártam ezt a filmet, és tetszett (mondjuk nem voltak nagy elvárásaim, szóval nem Fûrész féle csavarokra számítottam).
A vizenmenés és a felhõkarcoló oldalán felmenésnek is megvan az oka (bár a filmbe nem hangzik el, ami külön rossz pont, de a képregényben már volt rá példa), A Szellemlovas "a pokol tüzét használja", tehát a víz és a háztetõ helyett azon ment, és így tudott oxigén jelenléte nélkül is meggyúladni a víz alatt. Lehet, hogy nagyon hülyén hangzik, de még mindig jobb, mint hülyén hagyni a népet.
Szerintem bemelegítésnek megfelelt, bemutatták az alapsztorit, és mostmár gõzerõvel csinálhatják a folytatást.
Kis Csaszi 2007 márc. 07. - 18:43:37 Előzmény olfan
(29/193)
Nekem tetszett a lángoló fej nagyon bejõtt bár Nicolas Cage nem ilyen filmekben szokott játszani...
olfan 2007 márc. 06. - 10:08:32
(28/193)
Nekem tetszett a Sin City és úgy-ahogy megnézem a Pókembert vagy a Fantasztikus 4-est, a motorokat pedig imádom. De ez a Ghost Rider egy ritka szar film. Nagyon bánat efektekkel és Cage kritikán aluli szereplésével. Ultra-gagyi-ratyi
Rika 2007 márc. 05. - 17:54:58
(27/193)
Nem vártam én semmit. A Pókember is röhejes, bár azt még kb elviselem, Supermannel egyetemben, mivel mindkettõnek nagy múltja van és 'klasszikusok'... Na de kérem.
(Pfúú.. de most következõ nePókembert már nem fogom elviselni... arra már be se ülök.. a supermannél se tettem.)
Most úgy hallottam van még egy képregényadaptáció a mozikban... arra viszont lehet, hogy kíváncsi lennék. A stílusa különbözõ.
Rika 2007 márc. 05. - 16:21:21
(26/193)
Röhejes:D
A lángoló motoron, ami akár a falra is felmászik, az elképesztõen idióta számítógépes jeleneteken és az irtó nevetséges koponyán egy emberként röhögtünk. Szegény Nicolas biztos kifogyott a suskából hogy ilyen idióta filmeket vállal el... Jesszus... ha még paródiának szánták volna, megértem.
Mindegy, van akinek biztosan tetszik. Ízlések és pofonok.
geris40 2007 márc. 03. - 23:50:57
(25/193)
Szerintem ez a film pont olyan amit az ember vár tõle, izgalmas, jó képanyag, és szórakoztat. Aki azért megy moziba hogy egy jót szrakozzon annak tökéletes. Persze Nic Cage megint nagyot alakit, de a Fegyvernepper vsizi a pálmát még most is:)
Gerik 2007 márc. 03. - 23:30:15
(24/193)
eza film lassan indul gyorsan zárul.

De amit a port.hu-n irnak egy vicc tartalomra. Ök megnézik a filmet?
Mayborn 2007 márc. 03. - 17:48:46
(23/193)
Én is kiváncsi voltam rá...:)
Bocsi egyébként mindenkitõl (fõleg akinek tetszik a film), h egy kicsit mogorván fejeztem ki magam. De tényleg többet vártam.:(
Igaz az is, h ízlések és pofonok...
de minden bizonnyal a Pókemberrel nem nagyon fog "versengeni".
Az imdb-n sem véletlen kapott 5.6-os körüli szavazatot (eddig).
Most már értem...
Angie 2007 márc. 03. - 16:26:29
(22/193)
Én is kíváncsi vagyok rá:)Ha Nicolas játszik benne csak jó lehet!Bár....majd meglátjuk:)
Lasagne 2007 márc. 03. - 15:20:09
(21/193)
én azért kiváncsi vagyok rá:)
sok filmmel volt már hogy legtöbben lehúzták, aztán nekem meg az egyik kedvenc filmem lesz...embere válogatja
total.sec 2007 márc. 03. - 13:36:44
(20/193)
Mit is mondjak a filmrõl.Hát..............?
Jó is volt meg nem is.Én nem ismerem a képregényt ,szóval semmit sem tudtam a történetrõl.
a képi megoldása elég jó volt,Cage is viszonylag jól hozta a szerepet (a parókája tényleg érdekes volt).A sztori kicsit furi volt számomra többet vártam volna,és a film is rövidre sikeredett.Én sokkal hosszabbra csinálnám a képregényes filmeket.
Egyszer megnéztem de nem hiszem hogy majd megveszem ha megjelenik.Ugyebár elég rizikós képregényból filmet csinálni.Vagy nagyon jó vagy nagyon rossz lesz.A szellemlovas szerintem közepecskére sikeredett.
Mayborn 2007 márc. 02. - 23:23:40
(19/193)
Most néztem meg a filmet én is, de azt kell mondjam, h nagyon gyenge, fos egy film volt. Pedig vártam nagyon én is. Csalódtam. Nem tudom, h egy filmrõl beszélünk-e, de hogy lehet ilyet írni, h az év legnagyobb filmje?!! Nagyon gyenge sztori, gyenge kivitelezéssel. A "nagy harcokról" meg nem is beszélve. Az egyik kedvenc jelenetem az volt, amikor Nicolas ki jön a vízbõl, és beint a "swatosoknak". Ekkora egy szar filmet.:S
10/10
King Diamond 2007 márc. 02. - 22:53:12 10/10
(18/193)
Ma néztem meg a filmet moziban és nekem is nagyon bejött. Jó a történet, a látványtechnika és a kivitelezés meg elsöprõ! Nagyon állat az egész film. Nicolas Cage-nek meg egyáltalán nem állt rosszul egy ilyen szerep sem, hiszen már számtalanszor bizonyította, hogy bármilyen szerepben megállja a helyét. Meg nem mondanám a film alapján, hogy már 43 éves lesz idén...
teerminator 2007 márc. 01. - 17:30:34
(17/193)
megnéztem a moziban és nagyon állat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
netdevil666 2007 febr. 27. - 17:30:41
(16/193)
az év legnagyobb filmje. én most láttam és nagyon bejött, szentem egy párszor még megnézem!
Noncsa 2007 febr. 25. - 12:07:11
(15/193)
Hát nemtom, szerintem Nicholas Cage már öreg az ilyen szupihõs szerepre. Meg az a paróka...
CsOpY 2007 febr. 25. - 12:05:50 Előzmény polman
(14/193)
Szia !!!
Te hol láttad ezt a filmet???
Letöltötted???
MErt nekem is kéne ...:D:D:DxD
Köszi elõre is
az e-mali címemre küld el a választ
ngabica@citromail.hu