gtokaji 2006 jún. 22. - 21:04:03 Előzmény annamari
(21/41)
Sziasztok! Én is láttam a filmet (A szenvedély ritmusa) és nagyon tetszett. Sajnos azonban sem a netrõl, sem pedig tékából nem lehet megszerezni. Ezért, amennyiben vakaki tudja, hogy honnan lehet megszerezni, esetleg megvan neki az e-mail címem: gtokaji@freemail.hu. Köszi :)
Canela 2006 jún. 21. - 10:48:07
(20/41)
Sziasztok!

Szerintem lehet még ide írni ezután is, csak a port.hu-n beírod a keresõbe a film címét és kidobja. Szóval megjelenik az oldal ugyanúgy.
Jaj, Nondy, te vagy az én emberem! Igen örülök hogy megvan mindened, amit én keresek. De nem tudnál ideírni egy e-mail címet amin elérhetlek, mert sajnos msn-em, illetve nem is igazán tudom mi az, és szeretnék még veled kapcsoltaban maradni. Légyszi, aztán majd megbeszéljük.
mariposa18 2006 jún. 21. - 10:18:00
(19/41)
Nondy!Bizti, hogy nem lehet a film végén lévõ számot(Son by four:Born to fly)megszerezni?Már nagyon sok helyen kerestem, de semmi.Ha v.ki nagyon ügyes és mégis megtalálja, akkor szóljon!
nyanyi13 2006 jún. 21. - 08:39:10 Előzmény annamari
(18/41)
Szia Annamari! A film engem is nagyon érdekelne, nem baj, ha a minõsége nem csúcs szuper. Az e-mail címem: nyanyi13@yahoo.com, kérlek írd meg, hogyan juthatnék hozzá.
Elõre is köszönöm :-))
mariposa18 2006 jún. 21. - 06:45:06
(17/41)
Szia Nondy!Köszi, hogy megválaszoltad a kérdéseinket:-)
Szóval szinte minden zeneszám más, mint amit írtak pl:Nelli Furtado dala sincs benne.Ki változtatta meg?Mármint amikor szinkronizálták, akkor.És az eredeti angolban pedig azok a zenék szólnak.Majd ha van idõd v.mikor átküldöd nekem, azt a dalt amelyik megvan Neked.Amúgy holnaptól nem tudunk ide írni, mert nem fogják mutatni a hétfõi mûsort:-(
Szóval, ha v.ki szeretne majd a nyári szünet folyamán beszélgetni pl:a táncos filmekrõl itt az msn-en címem:
mariposita0414@hotmail.com.Nondy a te msn-en címed az ami még ott alul van?Majd akkor egyik nap, ha tudod küldd el a zenéket.Elõre is köszi:-)
nondy 2006 jún. 20. - 22:28:37
(16/41)
Sziasztok Csajok!Jó látni hogy tetszett mindenkinek a film,megjegyzem az eredeti szöveggel(mivel ugyanis minden egyes szo át van szinkronizálva)sokkal szimpatikusabb,én ki is akadtam rajta egy picurkát!Na meg a magyarhangokat is lecserélték!:( Na szóval próbálok mindenkinek választ adni!Az a két Marc Anthony szám azért nem hallhato a filmbwen,mert nekünk két másik dalt raktak be,amiknek sajna én sem tudom az elõadoit!Marc Anthony egyik dala az elején van a másik pedig az elsõ próbájuknál a szorakozohely utánin!A többi dalt meg azért nem találjátok mert direkt a filmre készültek és sehonnan nem lehet beszerezni!Illetve nekem van pár dalom belõle,de amik a legjobbak azok nem sajna!!!Kamarnak nem ez az egyetlen táncos filmje,sõt rengeteg filmje van,és feltünik abban a régi Salsa-ban is amit emlegettek!:) Sõt JLo let's get loud cimû klippjében õ a dobos:) Én nagyon nagy táncfilmgyüjtõ vagyok,és amiket kerestek megvannak,mint pl a Salsa is,de sajnos csak angolul...nagyon ritka darab...Na és megvan a Mindenem a Tánc is,és minden táncos filmnek a betétdala!Ha valaki szeretne még többet akkor msn-en keressen ,mert sajna nem mindig tudok itt lenni!Sok Puszi,Sziasztok!
mariposa18 2006 jún. 20. - 21:55:14
(15/41)
Hali!Jó, hogy sok olyan ember van, aki szereti a táncos filmeket.Jó veletek beszélgetni, de olyan rossz, hogy sehol sem találom a film zenéit:-( Annyira fülbemászóak, és mióta láttam, ez jár a fejembe.És tényleg nagyon helyes pasi.Nekem az is tetszett benne, hogy udvarias volt és nem túl rámenõs.És ha egy ilyen macsó tartana salsa órákat, hát bizti ott lennék:-)Gondolom Ti is :-))
minono 2006 jún. 20. - 21:10:29
(14/41)
Hali! Annyira jó pasi Kamar De Los Reyes!!!! Az a tipikus macsó, de ez benne a legjobb!!! Kár, hogy csak ebben a filmben játszott. Pá!
Canela 2006 jún. 20. - 19:04:55
(13/41)
Sziasztok!

Muszáj volt regisztráltatnom, hogy beszélhessek veletek. Én is imádok minden táncos filmet. Tegnap is néztem, és elég jó volt. Az az oldal is szuper a táncos filmekrõl.
Volna egy kérdésem, nincs meg valakinek az a film hogy Mindenem a tánc (Dance with me)? Egyszer láttam és nagyon tetszett. Vagy esetleg az a Salsa amit emlegettetek, vagy bármilyen más táncos film? Szivesen megszerezném bármelyiket. (kivéve Dirty Dancing, Flashdance, Pomádé, Hölgyválasz) Ha valaki tud segíteni, írjon nekem: bibianap@freemail.hu
Köszike
mariposa18 2006 jún. 20. - 15:41:20
(12/41)
Szió Kiskukac!Melyekre lenne szükséged, mert nekem megvannak a Dirty Dancing1-nek, ill. Dirty D.2-nek és Flashdancenek a zenéi.Ha kellenek akkor majd írj. Címem:/tilda@dunaweb.hu/Most nem alkalmas, de a hétvégén már tudok vele foglalkozni,mert a héten érettségizem.(Szóval kész káosz.Pl.elszúrtam a délutánom,mert kerestem a film zenéit.De mindhiába.)Nem tudom, de az amazon.com-on belehallgattam a 2 Marc Anthonys számba, de nem rémlik a filmbõl, pedig több helyen is azt írják, hogy ezek a dalok benne vannak.Szóval nem tudom, mindenesetre nekem nagyon tetszik ez a film.Nem értem miért nem adták ki cd-én a zenéket, úgy mint pl. a Dirty Dancingnél.Anne örülök, hogy segíthettem:-)
kisskukac 2006 jún. 20. - 15:10:43
(11/41)
szia!ha meglesz kérlek szólj nekem is!:D
és engem több filmzene is érdekelne,de nem tudom h hol kéne utánnanéznem, ill. hol tudnám meghallgatni!:D
mariposa18 2006 jún. 20. - 12:13:50
(10/41)
Na így már mûködik.Nézzétek meg! Hali. További szép napot!És ha v.hol le tudjátok tölteni õket feltétlenül szóljatok.
mariposa18 2006 jún. 20. - 12:12:07
(9/41)
mariposa18 2006 jún. 20. - 12:11:09
(8/41)
Hali! Addig kerestem míg találtam egy jó lapot.<a target="_blank" href="http://filmytaneczne.ovh.org/.Itt" title="http://filmytaneczne.ovh.org/.Itt">filmytaneczne.ovh.org</a> oldalt menjetek a The way she movesra.Kijön egy oldal, és alul ki vannak írva a dalok címei.De sajna letölteni nem lehet.De sebaj ez is több mint a semmi .-)
mariposa18 2006 jún. 20. - 11:15:46
(7/41)
Sziasztok!Én hasonlóan Annehez, szeretném megszerezni a film zenéit.De akárhol keresem sehol sem találom.Aki tud légyszi segítsen.Amúgy szerintem nagyon jó táncos film, lehet ,hogy mostmár jobban fogom szeretni, mint a Dirty Dancinget.:-)
Pipposza 2006 jún. 19. - 22:23:25 Előzmény annamari
(6/41)
Annamari!
Engem is érdekelne a film bármilyen minõségben és bármi áron!
Légyszí írj nekem is emailt, hogy megbeszélhessük a részleteket: fetim@freemail.hu
Köszi, Timi
szutty 2006 jún. 19. - 22:12:51 Előzmény annamari
(5/41)
Sziasztok! Annamari, enegm érdekelne ilyen minõségben is!

nojbika@freemail.hu

írj egy emilt, s leírom a többit!

Köszönettel, Norbi
próbakocka 2006 jún. 19. - 21:37:03 Előzmény nondy
(4/41)
létezik legális forrás is:)

<a target="_blank" href="http://www.odeon.hu/kat.phtml?id=5037" title="http://www.odeon.hu/kat.phtml?id=5037">www.odeon.hu</a>
New-See 2006 jún. 19. - 18:51:41 Előzmény annamari
(3/41)
Sziasztok!

Én még nem láttam ezt a filmet sajna, de majd most! Kiváncsi vagyok rá, mint minden táncos filmre! De a súcs számomra a Salsa címû film volt, és nem az amit nemrégiben láthattunk a film+-on. Bár az sem volt rossz. Ami nekem kellene, annak a filmnek a fõhõse Rico. És szerintem már régi film lehet, fõleg hogy 14 éve láttam VHS-rõl. Azóta sem találom sehol! :( Ha van ötlet hol próbálkozzam keresni szivesen venném, bár megjegyzem, már próbáltam videotékákban, lerakatokban, még archívumokban is. Max magánkézben lehet! Vagy mégis van máshol is???

Köszi és jó tévézést estére.
annamari 2006 ápr. 13. - 20:13:12 Előzmény nondy
(2/41)
Nekem meg van ez a film. Sajnos nem a legjobb minõségû, de így is nagyon szuper. VHS-rõl vettem át DVD-re. Ha így megfelel, hozzá tudlak segíteni.