Vilora 2012 jún. 11. - 15:43:38
(90/130)
A Mokkában vendégeskedtek ma a királynõk, és nem tudom, hogy a megvilágításon múlik-e, vagy máson, de azt kell mondjam, klasszisokkal szebbek voltak, de a gyõztes, Tamara különösen, egyszerûen ragyogott, nem is hasonlított a szombati mûsorban szereplõ lánykára, mintha teljesen más ember ült volna ott, tényleg nagyon szép, értelmes, nem véletlenül õt tartotta a legtöbb lány a legnagyobb esélyesnek, belátom mostmár én is, ajánlom visszanézésre a videót a tv2 honlapján. A mûsorban, fõleg, mikor megkoronázták, még kiköpött Weisz Fanni volt az össz vonása, most egyáltalán nem hasonlított rá. :) Ezzel nem azt mondom, hogy Fanni nem lenne szép, sõt, szerintem alapvetõen az össz lány szép volt ezekben a szériákban, amiket Hajdú Peti szervez, csak az a baj, hogy a világversenyeken tényleg elvesznek a sok lány között, semmi egyediség nincs bennük, gyakorlatilag egyek a sok közül, nem emelkednek ki.
Ami az alakukkal kapcsolatos vitákat illeti, ez nem kérdés, ilyen alkatúaknak kell lenniük a versenyzõknek, de nemcsak nálunk, hanem mindenhol a világon. Ez elvárás, nem lötyöghet rajtuk a háj a bikinis vonuláson, illetve nem is fordulhatnak az anorexiába, mert akkor meg azért szólná meg õket a jójó többség. Szerintem teljesen szép, átlagos alakkal bír a legtöbb lány, nem nevezném õket csontkollekciónak, hanem igenis dekoratív, sportos külsejûeknek, itt-ott felturbózva némi plasztikával. Látszik, hogy adnak magukra, tesznek azért, hogy ilyen szép alakjuk legyen, és elégedettek is, az önbecsülésük is a helyén van.
Kaliff 2012 jún. 11. - 15:18:57
(89/130)
Hát szerintem ez a lány kederbe veri az összeset: Hõnich Lolita
Civil foglalkozása is van, táncos, de nem rúd.
Szerintem már nem foglalkozik szépségversenyekkel, de ez a kép róla sokkal ütõsebb mint a többieké.
Kaliff 2012 jún. 11. - 15:14:34
(88/130)
Cserháti Tamarával kapcsolatban találtam egy érdekes nyilatkozatot.

Miss Tini Hungary 2010
"Jelenleg a gyõri Baross Gábor Közgazdasági Szakközépiskola harmadik osztályában tanulok, a jövõ tanévben fejezem be. Utána mindenképpen fõiskolára vagy egyetemre szeretnék menni, s inkább a szakmámból megélni."

http://www.kisalfold.hu/szieszta/indiaba_keszul_miss_tini_hungaryn_-_fotokkal/2133757/

Nem tudom mi a szakmája, de biztos abból él, na ja. Sokkal inkább lett volna õszinte, hogy a magamutogatásból való megélés a célja, lett volna korrektebb.
Kaliff 2012 jún. 11. - 14:59:03
(87/130)
Most nem azért de azt sem tudom ki kicsoda volt ebben a választásban vagy miben. Szerintem elõre megbeszélték, hogy ki kapja a pikk dámát, ki a bubit és ki az ászt.

Bencsik Tamarát és Bencsik Emerenciát nem bírom megkülönböztetni a nevük miatt és még bekavar a sorba Cserháti Tamara is. Fingom nincs melyik énekel, melyik a gyõztes.

A Miss Earth 2012-t nem is tudom hogy hívják, csak azért jegyeztem meg, mert fordítva vette fel a szalagot, viszont szerintem tuti õ kapta a bubit. Másképp hogy nyert egy koronát? Rettenet ronda.

Ez a Konkoly Ágnes ez nem tudom melyik a 3 közül, csak annyit tudok róla, hogy hivatásos szépségverseny résztvevõ. Ami létezett verseny az elmúlt 10 évben azon Õ biztos ott volt.

Ami pedig még szúrta a szemem, az az, hogy az ÖSSZES LÁNY ÚGY NÉZ KI MINT SARKA KATA! Ez rajtam kívül senkit nem zavar????

Innentõl kezdve, hogy lehet azt mondani bármelyikrõl is, hogy szebb mint a másik, hát UGYANOLYAN!
tompika74 2012 jún. 10. - 22:36:31
(86/130)
:)

A topikok jelentõs többségében a negatív vélemények aránya 90 százalék felett van. Divat a fikázás. Sokkal menõbb azt mondani valamire, hogy rossz, vacak, mint azt mondani, hogy szép meg jó :)

Fenntartom a véleményemet, fõleg ha az elõzõ évek szépségkirálynõihez hasonlítom a mostanit. Az elõzõ pár évben voltak szépséghibás szépségkirálynõink, akiknek az arcán "szépségpötty", "anyajegy" volt, csak akkora méretben és olyan rossz helyen, hogy bárhonnan is néztem, mindig bibircsóknak láttam :)

Megértem azokat, akik azt mondják, hogy ezek a lányok túl vékonyak - szerintem is azok. Viszont szépségkirálynõéknél ez a trendi.
olahmiki1959 2012 jún. 10. - 21:03:39
(85/130)
"Mindent egybevetve idén végre két igazán szép lány képviseli Magyarországot külföldön. Ennek örülök."
Ezt írtad, ez a véleményed. Miután ízlésekrõl nem lehet, illetve nem érdemes vitatkozni, én is tiszteletben tartom a te véleményedet, csak annyit jegyeznék meg, hogy ezzel a véleményeddel, - ha elolvasgatod a többi hozzászólást, - körülbelül egyedül vagy, mindenki más el van borzadva ezektõl a lányoktól. De biztosan mi, többiek tévedünk.
Ez a két nõietlen, piszkafa testalkatú, csontos, kemény arcvonású, sötét hajú lány, ha elindul világversenyeken, az elsõ harmincba sem fog bejutni.
Ez meg az én véleményem...
tompika74 2012 jún. 10. - 18:29:18
(84/130)
A világsztárok nem nagyon jönnek be a TV2-nek. Úgy égetik a csatornát (és magukat), hogy füstöl. A Flo Rida playback és az Alexandra Stan playback is passzolt volna egy ötödrangú falunapra. Arra nem veszik a fáradságot, hogy a saját két számukat megtanulják eltátogni.
Alexának amúgy is pici bambaság ül az egyébként csinos pofiján. Most már tudom, hogy nem véletlenül. Következõ lépés az lesz, hogy leül egy fotelbe a színpad közepére, és végighallgatja a számát a nézõkkel, majd feláll és kivonul.

A lányokkal idén nagyon meg voltam elégedve. Kilencen gyönyörûek voltak a 12-bõl. Hárman elmehettek volna ikernek a tavalyi közönségnyertes Weisz Fanni mellé :), ami nem baj, mert Fanni fantasztikus jó nõ. Az elsõ helyezett, Tamara volt a favoritom, és az, hogy õ nyert, pozitív csalódás volt a számomra. A második halyezett is elsõ osztályú leányka. A harmadik - a rókaszájú - viszont benne volt a háromban a tizenkettõbõl, aki egyáltalán nem tetszett.
A közönségdíjas - aki általában a legszebb szokott lenni (mert a közönséget nem lehet lefizetni) - az pedig a másik, aki nem tetszett a kezdetektõl.
Mindent egybevetve idén végre két igazán szép lány képviseli Magyarországot külföldön. Ennek örülök.
1/10
Értetlenke 2012 jún. 10. - 12:13:37 1/10
(83/130)
Amikor a külföldiek azt mondják , hogy a magyar lányok a legszebbek akkor valószínû nem erre a mûsorra gondolnak... Egyébként kisseb csatornákon nem egy olyan mûsorvezetõt tudok (egyik sem nevezhetõ csontosnak) akik az egyész bagázst lesöpörnék a pályáról...
1/10
ennyi baromságot... 2012 jún. 10. - 07:10:19 1/10
(82/130)
:-)
Magából a mûsorból csak annyit láttam, mikor pár másodpercig együtt mutatták az összes csajt.
Tán két arc volt, aki kilógott a sorból, a többieket nem tudtam megkülönböztetni egymástól.
olahmiki1959 2012 jún. 10. - 02:37:34
(81/130)
Hát, ha ezek a legszebb magyar lányok, - ahogy elhangzott a mûsorban, - akkor ez az ország nagyon nagy bajban van...
La Diosa 2012 jún. 10. - 02:11:26
(80/130)
Ennél átlagosabb nem is lehetett volna a szépségkirálynõ -.- :S...aki második lett az meg vmi nagyon mû csaj, ronda a mosolya és sunyi feje van(mellesleg miss plastic queen volt tavaly).. konkoly ági szép :) csak ne meresztgetné a szemét folyton mint akit fejbevertek...
Vilora 2012 jún. 09. - 22:55:03
(79/130)
És még csodálkoznak a magyarok, hogy világversenyeken, illetve ebben a 3-4 kategóriában egyik lány sem közelíti meg a top 20-at, sõõõt! :DDD
Ha így folytatja a kedves támogatóreklámzsûri a továbbiakban, ahogy eddig is, valószínû ez 30 év múlva sem fog megtörténni, de gyakorlatilag mindegy is, ez is egy óriási, teljes mûsoridõt kitöltõ szájbarágós reklámfelületté vált mûsor a sok közül, nagy jelentõsége ennek sincs. A sok nevetséges playback pedig iszonyú ciki volt. :D
elizabeth 2012 jún. 09. - 22:25:03
(78/130)
A végén a korona átadásnál Lipcsei Betta miért jött be kétszer? Különbözõ koronában? Tudja valaki?
8/10
Keeley 2012 jún. 09. - 21:45:21 8/10
(77/130)
Nagyon örülök, hogy barna hajú és barna szemû nyerte meg! :) És még csinos is nagyon :)))
barbi_112 2012 jún. 09. - 21:42:34
(76/130)
Amúgy a lányok 99%-ban egyformák voltak. A nagymamámmal néztem, és a nagyi az egyik bevonulásnál megemlítette hogy "Most mindenki többször vonul be? Mert ez a lány már volt" Mondom nem, csak mind ennyire egyforma. Nagyon gáz hogy csak a szõke nagyfogú arca maradt meg bennem, mert csak õ volt másabb mint a többi.

Komolyan mondom amikor Gigi énekelt, az járt a fejemben hogy õ mint fellépõ vendég, simán veri a mezõnyt. Nálam õ nyert volna.
barbi_112 2012 jún. 09. - 21:40:28
(75/130)
De nem elég az hogy Alexandra Stan playback-rõl volt, hanem Bereczki is. Kicsit gáznak tartom hogy egy befutott, az Operettben is játszó színész/énekes playback-et ad elõ. A megasztárok (Kökény, Bencsik, és persze Gigi) viszont képes volt arra hogy élõben énekeljen. Akkor ki is a profi?
mapk 2012 jún. 09. - 21:40:21
(74/130)
Ezek közül még a 3-as volt szép.A 6-os mint Dukai Regina2.0.A többi egy istállónyi ló.Hát gratulálok.
A 2-es volt a legrondább,biztos voltam hogy nyer vmit.Úgy látszik a gyõztesek lovagoltak a legjobban hajdu petin.
Lovak akik lovagolnak...vicces lehetett. :D
E-gon 2012 jún. 09. - 21:31:51
(73/130)
Miss Earth épphogy nem nyerít.:D
Agnessza 2012 jún. 09. - 21:21:39
(72/130)
ezért a playback-ért mennyit kaphatott ez a nõ?
8/10
Keeley 2012 jún. 09. - 21:17:54 8/10
(71/130)
a 2-es tényleg nagyon ronda :) próbáltam vele "barátkozni" de az a vigyor... fúj :))