heathenreel 2007 aug. 17. - 19:37:28
(2/2)
Nem értem mirõl beszél. Nézzük csak a színészi játékot. Legtöbben, de fõleg a nõi szereplõk, nagyot domborítanak, ez vitathatatlan. Nekem fõleg a Tigrist játszó színésznõ tûnt ki tehetségével. Jó-jó, látszott, hogy nem pusztán veleszületett adottságról van szó, az életben kellett azt tökéjre csiszolni, naggyá tenni. De pl. azt, hogy "bizonytalan vagyok" nem csak egy egyszerû arckifejezéssel lehet kifejezni. Lehet a filmbeli módon – ilyen furcsán ingatja a fejét, és közben elfintorodik a fél arca. Az értõ nézõt gyönyörködteti ez a színesség. Nem kell mindig az unalmas bevált sablonok szerint dolgozni. És a történet. Én Asimovon nõttem fel, a 12 majom a kedvenc filmem, de ezt a sztorit elsõre NEM ÉRTETTEM! Valószínûleg többszöri megnézés szükségeltetik, hogy összeálljon a teljes kép, de most még céltalannak, kaotikusnak tûnõ részleteknek érzem csupán. A sok felmerült kérdés ellenére a film a végén is elkápráztat egyszerûségével rabul ejtõ zárójelenetében: a jók összegyûlnek egy party-n, koccintanak, és azt mondják, hogy... "Egészségünkre". Zseniális.
Keane 2007 aug. 11. - 01:24:43
(1/2)
Vicc ez a film...
Annyire sz@rt ritkán látni..