Téma: A szökés

10/10
Alex27 2009 máj. 29. - 01:33:58 10/10
(22507/25847)
**** SPOILER THE FINAL BREAK *****

végigolvastalak titeket, és érdekes amit írtok, mert néhány helyen én is hasonlót éreztem, de talán mégsem.

Maga az ötlet, nekem nagyon tetszett, csak azt sajnálom,hogy tényleg kevés volt az idõ a teljes kibontakozásra.. és ez egy picit meg is látszódott a részen, néhány dolgot jobban kidolgoztam volna..

Hogy csöpögõs volt? Szerintem nem, sõt Sarahangelhez hasonlóan még én is el tudtam volna képzelni többet, de nekem õszínte volt; mikor meglátta Michael az összevert Saraht, mikor nem foghatta meg a kezét, mikor olvasta a kis üzenetet az origami rózsában (ami szerintem baromi ötletes volt!). Na és mikor elváltak... hát nem tudom én pityeregtem, hiszen már akkor tudtam,hogy mi lesz, akkor már gondoltam,hogy így lesz... szerintem Sara azért nem engedte el olyan könnyen, de azt azért én is így érzem,hogy egy picit olyan esetlen volt ez a jelenet.. lehet azért,mert még Sara sem fogta fel,hogy mi lesz, neki azért gondolni kellett a babájukra is.. és valahogy Michael is úgy közölte vele,hogy ezt fogadja is el... nem tudom erre még aludnom kell egyett!
A végén a video, na én ott szó szerint zokogtam.. engem nagyon megérintett, szerintem amit modnott, meg ahogy mondta: próbált elõször vicces lenni, "hogy vigyázz Lincre, mert ahogy látod,hajlamos bajbasodornia magát" meg mikor megeskedte Lincet,hogy mindig ott lesz a nagybátyja a gyermeke mellett.. én nem tudom, nekem ez annyira õszinte volt, meg ahogy oldalra nézett és könnyezett! Újra könnyezett, ez már nagyon hiányzott nekem (nem akarom álandóan Wentet dícsérni, de nekem ez annyira hihetõ volt, teljesen ott voltam.. én is néztem -szó szerint- a búcsúvideót és én is ugyanezt csináltam, mint Saraék.. sírtam, de ugyanakkor mosolyogtam is pl. a Linces résznél, meg akkor is mikor mondta,hogy marad itt egy kis Scofield,aki majd szaladgál körülöttetek.. na jó itt azért sírtam rendesen :'()legutoljára ha jól emlékszem a templomban sírt így,hogy potyogjon a könnye, de javítsatok,ha nem! És amit mondott, szerintem nagyon jó összegzés volt, most már tényleg szabadok, vége van a szökésnek! (persze én abba bele sem gondoltam - és igazatok van-,hogy most megint szökevények, de legalább mindegyik életben maradt (persze Michaelt kivéve :( ) )
Na és a zárás, azzal a képpel, mint mikor kikapcsoljuk a videót, szerintem ötletes volt!

Gretchen szerintem is jól játszott, nem is olyan gonosz, a csúnyagonosznéni.. persze azért nem lett "terézanya", de legalább megmutatta az emberi oldalát, ami igaz,hogy csak a kislányának szól, de tök rendes volt tõle,hogy nem árulta el Sarat (bár ezen még gondolkodom,hogy jót tett e a gonosznénis karakterének-de fátylat rá, ez izgat a legkevésbé :D)
"T-Bag is a rot!" Mindezt abban a szemvédõben, Brigi veled már ezt beszéltük, hát most így még jobban tetszett! :DD Ügyesen taktikáztak,hogy Teddy úgyis köpni fog, és úgy sem csinálja meg amit kérnek tõle... Én tökre abban a hiszemben voltam,hogy tényleg átutalják neki a pént, és hogy mekkora szívás,hogy éppen lekéste Sucre a nyitvatartást... de akkor ez így volt megbeszélve,mármint az,hogy nem utalnak neki semmit át, hanem Michael,Sara meg a pici kapja meg és ebbõl majd egy új életet tudnak kezdeni...de szomorú, ha belegondolok,hogy ez már nem jöhetett össze :((((((
Sucre nagyon aranyos volt (azzal a körszakállal + 2 mm hajjal... Swyngi hogy tetszett? ;D) és az az ejtõernyõs ötlete, na és a "pislogással ad morzejelet" "meg a shut up" *lol* ez nagyon tetszett, nekem ez is olyan elsõ évados feeling volt! :)))
Linc is baromi jó volt, imádtam Dom-ot, jól is nézett ki, és nekem nagyon hiteles volt,mikor várta Michaelt... na ott még mindig sírtam.. nagyon sajnáltam szegényt,hogy elvesztette a kisöccsét :(

Egy gondolat még nem hagy nyugodni... az pedig Mahone. Most akkor õ elõször elárulta õket? A kamerák miatt kérdezem.. nem hiszem,hogy azt észrevette volna az ügynök, meg valahgoy olyasmi is volt,hgoy megköszönte az infót?? Most én akkor ezt jól vettem le? Mert ha így van, akkor Mahone miatt nem jött össze az elsõ terv.. és akkor miatta kellett ezt a nagyfeszültséges dolgot bevetni.. és akkor... *nem gondolkodik tovább* :O
De ezt mégegyszer meg kell néznem, mert most akkor ezt már nem értem, remélem csak ez a baj,hogy nem értem és nem az,hogy tényleg akkor Mahone-on múlt az egész.... :S


Naszóval bennem is felemás érzések vannak, hiszen sok mindent nem így csináltam volna meg, de összességében nem csalódtam, én nagyon meghatódtam (pedig nem vagyok az a klasszikus romantikus beállítottságú, persze ez is helyzett függõ), de én tényleg meghatódtam. Sajnálom, ha bennetek csalódást válltott ki néhány jelenet, úgy néz ki féligmeddig ezt most nekem készítették az írók (persze hangsúlyozom, sok mindent nem így csináltam volna, de az összkép...):)

És amit kihagytam, direkt ezzel szerettem volna zárni a mondandómat. Tudtam,hogy sokat kell majd használnom a zsepimet az egész film alatt, fõleg mikor Michael meghal, és tényleg használtam is... de aminél szinte zokogtam, az a Michael-Linc beszélgetés volt, mikor a repcsinél Linc monjda,hogy "csak gondolj arra, hogy miket mesélhetsz majd a gyermekeidnek olyan apa leszel, ami nekünk sosem volt... vigyázz magadra, Michael!" ... ahogy ezt mondta Linc ... és az a mozdulat,amit Michael csinált erre válaszul... hát halljátok, minek a szavak, amikor egy mozdulatsor mindent elmond... ennél jobbat ki sem tudtak volna találni ide.. nekem ez a "szivembe zárlak" mozdulat többet jelentett,mintha megölelték volna egymást.. ha másért nem már ezért megérte nekem.. és talán emiatt sem haragszom erre a részre, mert én olyan sok apró, de annál õszintébb pillanatot kaptam,hogy még a rossz dolokat is totál elfeledteti velem! Egyszerû és olyan emelkedett volt ez a pillanat! :)
http://kepfeltoltes.hu/090529/bscap0244_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/090529/bscap0245_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/090529/bscap0246_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
10/10
sarahangel 2009 máj. 29. - 01:06:23 10/10
(22506/25847)
*** SPOILER THE FINAL BREAK ***

Szia! Végigolvastam a Te hozzászólásaidat is, és nem bánom ám egyáltalán, hogy van másfajta vélemény is. :)
Azzal egyetértek, hogy maga a rész jó volt, de a végével nagyon-nagyon nem vagyok kibékülve.

Sara halálát természetesen nem akartam, én általában senkinek sem kívánok ilyet, amellett meg mondhatni, 'hardcore' Sara-fan vagyok, én anno nagyon ki voltam akadva a halálán (múltkor még meg is jegyeztem, hogy nekem az még Mike halálánál is rosszabb volt)... tehát természetesen nem így értettem. ;) Inkább arra gondoltam, hmm... hogy is mondjam... a szerelem/szeretet erejére. Jajj, lehet, hogy ez így giccsesen hangzik, de másképp nem tudom kifejezni. Mert Sara bizony jól otthagyta Mike-ot. Igen, abban én is biztos vagyok, hogy Mike nem hagyta volna, hogy ott maradjon vele, és ez így rendben is lett volna. De nekem pont az a bajom, hogy Sara nem is nagyon erõsködött, hogy ott maradjon vele. Ha ennyire szeret valakit az ember, akkor hogy is mondjam... az a 'gerinces' dolog, ha ottmarad vele egy ilyen helyzetben, vállalva a kockázatot, hogy saját magával is akármi történhet. Elvégre Mike pont ezt tette Sara-ért, fordítva is elvárható lett volna szerintem. Persze lehet azt is mondani rá, hogy már mûködtek az anyai ösztönök Sara-ban, és azt szokták mondani, az a legrosszabb, mikor a gyerekét veszíti el az ember (ez szerintem is így lehet), de akkor is... ez engem nagyon zavar.

Hidd el, nekem tényleg a kedvenc sorozat, de éppen ezért csalódás, hogy így fejezték be. Mert tényleg nagy volt köztük a szerelem (még egy ilyen pasit tuti nem fog találni Sara).

Amúgy az igaz, hogy itt Mike-nak nem volt sok ideje tervet kovácsolni, de nekem ennek ellenére is forgatókönyvírói erõltetettségnek tûnt az egész. Meg hogy egy kártyán múlt az egész... nagyon bosszantó. :S
10/10
King Diamond 2009 máj. 29. - 00:43:58 10/10
(22505/25847)
SPOILER: THE FINAL BREAK!
Szia! Megértem, hogy ki vagy akadva, de én ilyet sose mondanék a 'kedvenc' sorozatomra, hogy bárcsak ne néztem volna meg ezt a részt, meg hogy hiteltelen, ja, meg hogy gagyi...? Legalább olyan színvonalú film volt, mint maga a sorozat. A forgatókönyvírók így látták jónak megírni ezt a plusz két részt, ezt el kell fogadni. Azt meg te sem gondolod komolyan, hogy akkor már jobb lett volna, ha Sara is meghal Mike-kal együtt?! Az milyen szar lett volna már. Szerintem tuti, hogy Mike nem engedte volna, hogy ott maradjon vele, akármennyire is erõsködött volna Sara. Nem szívesen néztem volna olyan finálét, aminek a végén egyszerre két sírkövet látogatnak meg Lincék, Mike-én kívül Saráét is (és akkor a kicsirõl nem is beszélve). Az lett volna a nagy gáz. Az meg, hogy bármire volt Mike-nak ötlete, ha az elsõ két évadot nézzük, ott mindent aprólékosan kidolgozott. Itt meg mennyi ideje volt? Ahhoz képest elég jó tervet készített, és számításba vett szinte mindent úgy, hogy nem ismerte a börtönt. A Fox River az más, ott már bekerülésekor mindent tudott a börtönrõl, a Sonára meg volt ideje. De itt nem nagyon volt ideje, már amikor bement látogatni Sarát, is gyanús volt és mindenki õt figyelte. Szóval azért nem tudhat mindent õ sem, fõleg olyat nem, amit nem ismer. Az, hogy Sara 'otthagyta' Michaelt, abban a szituációban szerintem érthetõ, mivel inkább otthagyja, mint hogy mindketten meghaljanak. Legalábbis az tényleg rossz húzás lett volna az íróktól.
10/10
Alex27 2009 máj. 29. - 00:39:20 10/10
(22504/25847)
na most már tényleg vége a PB-nek... :'(

Mindjárt össze is szedem magamat.... de kell még 2 másodperc,hogy megemésszem amit láttam...hjajjj...
10/10
sarahangel 2009 máj. 29. - 00:32:23 10/10
(22503/25847)
*** SPOILER THE FINAL BREAK ***

Nekem is tetszett, mikor Gretchen nem adta fel Sara-t, meg az Emilynek szánt ajándéka is. :)

És most már tudom, mire értetted azt a mondatot a Sarah-topicban, az szerintem is egy jó ötlet volt (amibõl sajnos tényleg kevés volt :S).;)
10/10
sarahangel 2009 máj. 29. - 00:29:03 10/10 Előzmény csancsy
(22502/25847)
*** SPOILER THE FINAL BREAK ***

Érdekes, sokan írjátok itt, hogy csöpögõs volt, én meg pont azt hiányoltam belõle. ;)
Azt én is ugyanúgy érzem, hogy a hõsiesség felesleges volt, de nekem az pl. nagyon tetszett, mikor Michael meglátta a sérült Sara-t, és mondta, hogy 'oh my god'. Nekem az a jelenet százszor meghatóbbra sikeredett, mint az utolsó percük.

"Az elõzi vidit nézve, örülök, hogy Mike nem táncolt"

*lol* Na most ezen legalább mosolyogtam egyet, már rámfért. ;)
10/10
sarahangel 2009 máj. 29. - 00:18:41 10/10 Előzmény csancsy
(22501/25847)
*** SPOILER THE FINAL BREAK ***

Nekem is ez jutott eszembe, hogy miért nem Paul-tól kértek segítséget? Meg azt sem értem, hogy tárgyalás nélkül mégis hogyan csukhatták börtönbe?
Ja, meg ezt a szabadság-dolgot sem értem.

Még valami eszembe jutott: akkor Michael sírja most végülis üres, amolyan 'jelképes' sírhely? Mert gondolom, elvinni/eltemetni már nem tudták, ez is milyen szomorú... vagy a flashforward felvételénél erre még nem is gondoltak az írók? Nagyon 'megzakkantak' a végére (persze ezt nem pont a sírhelyre értem...).

Igen, az is nagyon nagy kár, hogy a legutolsó MiSa-jelenet, a búcsú sem sikerült valami nagyon meghatóra. Hol van ez a korábbi jeleneteikhez képest? Sehol. De a legjobban tényleg az fáj, hogy csak úgy otthagyta. :-((
10/10
sarahangel 2009 máj. 29. - 00:06:21 10/10 Előzmény csancsy
(22500/25847)
*** SPOILER THE FINAL BREAK ***

Látom, nagy egyetértés folyik, kíváncsi vagyok a többiek véleményére is, akik még nem látták (de szerintem Õk is csalódottak lesznek :S).

Na hát ez az! A 2. évadban Sara még simán vállalta volna Érte a börtönt, meg a többirõl ne is beszéljünk! Az egész szerelmi szál annyira hitelesen volt felépítve MOSTANÁIG, tényleg hihetetlen nekem is az egész. Mégis kinek/hogyan/miért pattant a fejébe ez a gondolat??

Arra a vezeték- vagy kábel-összerakós dologra meg, ha nem lennék ennyire felháborodva, akkor azt mondanám, hogy gagyi! Michael Scofield a nagy zseni, egészen eddig az ettõl ezerszer bonyolultabb dolgokra is 5 perc alatt kitalált valamit, nehogy már most ne...

Emlékszem, mikor ennek a nõi börtönösnek elõször olvastam a forgatókönyvét, mennyire tetszett a gondolat, hogy most Sara-t kell megszöktetni. És amúgy jó is volt a film (igaz, én még jobbra számítottam), de a végével hiteltelenné tették számomra az egész eddigi történetet! Most legalábbis így érzem.

És igen, az tényleg nem vigasz, hogy amúgy is beteg volt. Amúgy korábban azt írta The_Man, hogy Michael azért áldozza fel magát, mert amúgyis meghalna a tumortól. Ez is mekkora hülyeség. Michael nem az a típus, aki CSAK AZÉRT áldozza fel magát, mert hogy amúgyis meghalna. Õ anélkül is simán feláldozta volna magát.

Ez a különálló film a végejelenet miatt nagyon gagyira sikeredett, de fõleg fájdalmasra. Nagyon nagyot csalódtam a PB íróiban!!! Ezek után már bele sem merek kezdeni olyan sorozatba, amit Õk készítenek (bár valószínû ott nem zavarna annyira az ilyesmi, mert nekem a PB volt 'A' kedvenc sorozat... és éppen ezért zavar ennyire az egész). :S
10/10
sarahangel 2009 máj. 28. - 23:51:37 10/10 Előzmény meknálti
(22499/25847)
*** SPOILER FINAL BREAK ***

Most olvasom vissza a hozzászólásaitokat, és látom, Ti is ugyanazt írjátok végülis. Pontosan errõl van szó, EZ nem Sara. Bizony nem méltó a befejezés. Én is valami olyasmit képzeltem, hogy lelövik, és Sara karjaiban hal meg. Igaz, én nem akartam látni a halálát és ezt végülis 'megkaptam', de akkor már százszor inkább az a változat jött volna be.

Az meg a másik és abban is egyetértek: Michael meg pont arról híres, hogy mindig mindenre ki tud találni valamit. Erre is tudott volna, ha a korábbi részekrõl van szó és nem a legutolsóról. Most megint azt éreztem, hogy Michael 'erõltetetten' halt meg, vagy hogy mondjam... tehát nem volt rá semmi 'szükség', az egészrõl ordít, hogy az írók gondoltak egyet, hogy na, ez jó dráma lesz a végére, ha meghal, de még csak ki sem dolgozták rendesen... De ez még mindig kevésbé zavar, mert tényleg sikerült fokozniuk ezt a halál-dolgot Sara-val, hát pff... :S
10/10
sarahangel 2009 máj. 28. - 23:36:02 10/10
(22498/25847)
Na, megnéztem...

*** SPOILER THE FINAL BREAK ***

És hát mit mondjak... most annál is csalódottabb vagyok, mint a 22. rész után. :-(( Ott legalább összehoztak egy meghatónak mondható jelenetet a végére.

Michael halála nagyon fáj még mindig/most is, de ami még jobban, az Sara... itt a fórumon mindenki tudja, hogy nekem Õ a kedvencem, úgyhogy most hihetetlenül mérges vagyok a fk.írókra, hogy a legvégére így elrontották a karakterét... Csanita elõrejelzése alapján arra gondoltam, hogy nem fog eléggé kiborulni a halál után (hát mondjuk ez is igaz, senki nem nagyon volt kibukva), de ezt aztán nem gondoltam volna, hogy simán otthagyja Mike-ot... *nem gyõz csodálkozni*. Még nem olvastam vissza, de gondolom, Te is erre gondoltál, Csanita. :-((

Azt hittem, most is meg leszek rikatva a végére, elõ is készítettem a zsebkendõt, de ez most nem jött össze. Azt hittem, valami szép megható jelenetet kapunk legalább a végére, de teljesen komolytalan volt az egész... nem igaz, hogy ha már mindenáron muszáj volt Nekik meglépni Mike halálát, nem tudtak összedobni egy odapasszoló jelenetet. És hogy miért nem tudom komolyan venni? Mert Sara soha nem volt ilyen. Ettõl még persze megvan a csalódásom nagyon is. :-(( Szerintem az lett volna a 'normális', hogy Õ is ottmarad Mike-kal, és inkább meghal Õ is. Erre mit csinál? 'Menti az irháját' - jajj, ez így csúnyán hangzik, de végülis igaz. Persze ráfoghatnánk arra is, hogy terhes, és a gyerek életét akarja menteni, de akkor is... az lett volna a minimum, hogy jó sokáig hagyja magát gyõzködni, de még azt sem... Most már azt mondom, inkább ne csinálták volna meg ezt a Final Break-et, mert ehhez képest a temetõi jelenet nem is fáj annyira... :S

Persze az is eszembe jutott, hogy végülis Michael holttestét meg halálát nem mutatták, úgyhogy aki nagyon akar, az még bármit beleképzelhet... még akár lehetne egy késõbbi folytatás/mozifilm is, amiben kiderülne, hogy mégsem halt meg (mivel azt már beszéltük, hogy ebben a sorozatban az eddigi példák alapján ez nagyon is lehetséges), de azon a tényen sajnos már semmi nem tud változtatni, és ez tényleg még M. halálánál is rosszabb, hogy SARA OTTHAGYTA ÕT. Élete nagy szerelme, aki egészen eddig a pontig szintén bármit megtett volna Érte. Ezt most tényleg komolyan gondolták a fk.írók?? Hát komolyan mondom, nem térek magamhoz. Szerintük ez így teljesen okés?? Ezek után attól félek, ha ismétlek, már nem is fogom hitelesnek látni a MiSa-szálat. És éppen ezért zavar annyira, mert itt mindenki tudja: nekem Sara karaktere az 'etalon', el sem tudom hinni, hogy ezt tette. Ez nekem így nagyon gagyi, vagy nem is tudom, mi a jó szó rá. Komolyra venni nem tudom. Illetve dehogynem, mert nagyon is csalódott vagyok. :-(((

Teljesen igazad volt, Csanita, nem túloztál, tényleg jobb lett volna ezt nem megnézni... de persze az nem segített volna rajtam, ha nem tudok róla, meg úgyis megtudtam volna... :-(((

Pedig milyen jó volt az esküvõjüket látni, meg a látogatós jelenet is olyan igazi 'MiSásra' sikeredett (amíg csak azokat láttam, addig nagyon lelkes voltam).

De ezt azt hiszem, még jó darabig emésztenem kell (lefogadom, most az összes fórumon mindenki Sara-t 'szidja', persze jogosan... jajj, most egy világ dõlt össze bennem :S).

Úgyhogy 'gratulálok' a fk.íróknak, mert ennél jobban már nem is tudták volna elcseszni a sorozat végét! :S *nagyon mérges* Szépen megdöntötték Sara karakterének a hitelességét... jujj, ez nekem most tényleg nagyon fáj...

:-(((
10/10
Alex27 2009 máj. 28. - 21:52:28 10/10
(22497/25847)
Nahát... elérkezett ez a pillanat is. Megkezdem életem utolsó ÚJ Prison Break részének a megnézését. Nagggyon izgulok, már borzasztó kíváncsi vagyok!!
Nem olvastam még végig senkit, de 1-1 szóra ráállt a szemem (semmi konkrétum), de úgy érzem nektek nem jött be, sõõõt talán csalódás volt a The Final Break?! Nem tudom, kicsit bennem van a félsz, de csak nem csalódok, nem csalódhatok, hiszen ez a Szökés, engem minden rész elbûvölt, még úgy is,hogy voltak, vannak olyan események, amik tényleg kicsapták a biztosítékot még nálam is.. (de még szerencse,hogy vissza tudom kapcsolni ;D ) Szóval akármi is lesz, állok elébe!
És akkor jöjjön aminek jönnie kell!! Let's go....!!!


(kb. 1 óra 23 perc és 4 másodperc múlva visszatérek... ;D )
10/10
sarahangel 2009 máj. 28. - 20:08:19 10/10
(22496/25847)
*** SPOILER THE FINAL BREAK ***

Na igen, ez is olyan dolog, hogy a reakciók is másképp jönnek le mindenkinek.

De akkor most megnyugtattál, hogy MiSa-szálban legalább nem kell csalódni, legalábbis remélem, hogy én sem fogok! :-)

De még mindig megvan az az érzésem, hogy valamiben azért mégiscsak fogok csalódni. :-(

Mike halála persze alapból sem tetszik, de azt is lehet még fokozni a körülményekkel, szerintem nekem is azzal lesz még bajom. :S
csancsy 2009 máj. 28. - 20:00:46
(22495/25847)
*****SPOILER*****
Nekem Linc reakciója tetszett, semmi gond volt vele!!! Bár itt van valaki, akinek nem tetszett. Hát, MiSa szálban szerintem nem fogsz csalódni, de majd meglátjuk:)))
Annyit elárulok csak, csalódásomnak egy videó egy részletéhez, megoldáshoz van köze, és Mike halálához, ez a 2 fontos momentum!!!
*****SPOILER VÉGE*****
10/10
sarahangel 2009 máj. 28. - 19:48:22 10/10
(22494/25847)
*** SPOILER THE FINAL BREAK ***

Azt írták azon a bizonyos oldalon, hogy Linc reakciója nem olyan volt a halálhírre, mint amilyet vártak volna...

Ne, ne áruld el. ;)

Amúgy még nincs felirat, meg ha lesz is, nem tudom, hogy lenézzem-e, mert azt már érzem, hogy MiSa-szálon csalódnom kell. :-(
csancsy 2009 máj. 28. - 19:38:50
(22493/25847)
Nem tudom mi lehetett Linc-cel kapcsoaltos, de nekem az tetszett, vele semmi bajom nem volt:)))
Most áruljam el, vagy találgatsz még:)))
10/10
sarahangel 2009 máj. 28. - 19:01:14 10/10
(22492/25847)
*** SPOILER THE FINAL BREAK ***

Na most már azt is sejtem, mi lehet a másik fontos dolog, amin kiakadtál, mert mégiscsak belefutottam egy spoilerbe (pedig nem kerestem, de olyan helyre írták, ahova nem kellett volna). :S

... és azon a helyen meg Lincrõl írtak (persze az is lehet, hogy Te meg nem erre gondoltál, végülis egyénileg függõ, hogy kinek mi a csalódás).

De ha ez a két dolog tényleg így lesz/nekem is így fog lejönni, én nagyon nagyot fogok csalódni. Pont a két legfontosabb dolog/szál a sorozatban, és elcseszik a végére??

Persze addig nem kéne véleményt mondanom, amíg nem láttam, de most már ezeken is nagyon ki vagyok akadva, bocsi. :S
10/10
sarahangel 2009 máj. 28. - 18:40:37 10/10
(22491/25847)
Én meg pont most vagyok spoilermentes. ;)
Bár én is mondhatnám, hogy minek? Már nincs is igazán kedvem lenézni a TFB-t. :-(
10/10
bree-gee 2009 máj. 28. - 18:38:02 10/10
(22490/25847)
Csak mert nekem ez is új. De ezennel végeztem a spoilermentességgel.Minek? :(
10/10
sarahangel 2009 máj. 28. - 18:28:36 10/10
(22489/25847)
Igen, ez a borító. ;)
10/10
sarahangel 2009 máj. 28. - 18:27:55 10/10
(22488/25847)
*** SPOILER TFB ELMÉLKEDÉS ***

És ez a többieknek sem jött be? :S
Hát akkor nem tudom, valamit nagyon félreolvastam múltkor, de akkor hál'istennek. ;)

Annyit még elcsíptem múltkor, hogy van, akinek csöpögõs volt, de akkor biztos nem ez a jelenet (pedig ez csöpöghetett volna nyugodtan :S).

... akkor biztos nem volt annyira kiborulva, amennyire 'kellett' volna. :-(

B@sszus, nem igaz, hogy így elrontják a végét, akkor ez még a flashforward-nál is nagyobb csalódás lesz, el sem akarom hinni. :-(

Nem akarom, hogy ez a szál elveszítse a hitelességét. :-(