Téma: A tanú

Newcastle United 2007 febr. 03. - 14:13:57
(6/206)
Az egyik legjobb magyar film. Aki még nem látta, az gyorsan pótolja.
amatõr 2007 febr. 03. - 10:46:12
(5/206)
Á, én ideológiailag nem vagyok képzett.

Viszont az angol szöveg hibás, amert emígyen szól ékes magyar nyelven: Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának.
Nem pedig: a szexualitás a hanyatló nyugat ópiuma, az eredeti sokkal viccesebb is:)
amatõr 2007 febr. 03. - 10:33:01
(4/206)
Ó, már angolul is?
Úgytûnik a nemzetközi helyzet egyre fokozódik. :)
Facing.the.Plastic 2007 febr. 03. - 10:12:46
(3/206)
Ez alapmû! emlékszem még meg is néztük filozófia órán is meg irodalom órán is anno :D
amatõr 2007 febr. 03. - 09:56:01
(2/206)
Bizony, mókás kis utazás ez a szocialista szellem vasútján. :)
tothedithajnalka 2006 okt. 25. - 10:03:15
(1/206)
Mikor elöször láttam a filmet nagyon megrázott. /régen moziban/
Kállai Ferenc müvész úr alakítása szenzácíós.