makailaci25 2010 júl. 11. - 11:45:48
(1/1)
Emberek! hogy a fenébe van ez a kérdés?Az ember része a természetnek?Egy frászt!!!Akkor a saját markunkban is lennénk.Paradoxon? Igen az! Egy hülye logika szerint.Egyik elismert tudós azt találta mondani,hogy "a természetben minden az élet ellen irányul".Na ezt kapjátok el!Akkor mi a franc a természet?Egy hülye öngyilkos tákolmány ?Igen az!Mert ha az emberiség a természet része, akkor csakis a rosszindulatú daganata lehet,az egyes ember, pedig a ráksejt.Ha normálisan kategorizálna az emberi agy,akkor a természetet és az élõvilágot külön kell választani.Végtére az idegen égitestek {ahol nincs élet}is a természet kategóriájába tartoznak.A természet szeretete nem más, mint az élõlények szeretete.Világos?Az élõvilág pedig ki van téve a természet szeszélyeinek szélsõségeinek és egyáltalán minden hülye megnyilvánulásának.Ez az idézett tudós azt is mondta, hogy "bölcs" természet.Nos én nem vagyok tudós, de szerintem a természet inkább egy önkényúr.Azt tudom tanácsolni,hogy tanulj a természettõl, légy kiszámíthatatlan és szélsõséges és máris rád illik a "bölcs" jelzõ!