tita7702 2014 máj. 01. - 23:40:20
(2/2)
Sziasztok
Valakinek esetleg sikerült felvennie.Érdekelne.Ha ven valaki kérlek írj a tita7702@gmail.com
köszönom
ceia 2013 febr. 10. - 17:02:27
(1/2)
Azt hittem, ez a rész valamivel izgalmasabb lesz mint a többi, de ez sem volt nagy szám. Nem olvastam el a leírást, és azt hittem, több eseményrõl is szó lesz, de csak 3 eset volt. Két lefejezés, és egy tömeg általi lincselés - tehát ez nem is kifejezetten egy Tower-es kivégzés. Csupán annyi köze volt hozzá, hogy az erõdítménybe bejutott csõcselék agyonvert egy ott õrzött érseket?, ha jól emlékszem. A herceg lefejezésérõl meg azt mondták, hogy a hóhér végül a késével fejezte be a mûveletet, mert a bárddal már nem volt képes lesújtani több elvétett csapás után.
Elég hülye hóhér lehetett, ha többször is lecsap, és látva, hogy merre tért el a céltól, mégis újra és újra elvéti..
A dolog pikantériája, hogy ez volt a második lefejezése, és már az elsõ sem sikerült jól. Arról az esetrõl kiadott egy közlönyt, amiben az áldozatot okolta, hogy nem a megfelelõ helyzettet vette fel :P Ezután legalább gyakorolhatott volna, valami zöldségfélékkel, tökkel.. :) Az egészben a legnagyobb hülyeség, hogy a herceg, mint nemes kaphatott lefejezést, (mert humánusabb módszer, a köznépet akasztották) de a hóhér bénázása miatt pont az lett a kínosabb számára.