10/10
pepe79 2009 ápr. 29. - 21:31:15 10/10
(187/1007)
A legjobb sorozat a világon.
Szerintem nem az a kérdés hogy mi valódi meg mi nem a sorozatban. A sorozat azt mutatja be hogy bizonyos helyzetekben hogy kell túlélni. Kiváncsi lennék hogy akik a sorozatot fikázzák, hogy ugrottak e már jeges vízbe? Vagy esetleg ettek e már ilyen finomságot: http://www.youtube.com/watch?v=QuB3kr3ckYE
Nem az a cél, hogy jeges vízbe ugrás után esetleg megfagyjon Bear, hanem az a cél hogyha ilyen helyzetbe jutunk, hogy jeges vízbe esünk hogyan éljük túl. Ja hogy oda futott a terepjáróhoz és megmelegedett? És akkor mi van? Mi lett volna ha nem fut oda, lehet félig megfagy aztán csak fél év múlva tudták volna folytatni a sorozatot.
Meg ha jól emlékszem az elején kiírják hogy ellenõrzött körülmények között forgatnak, igaz ezt nem minden rész elején írják ki, például ma se.
R4ven 2009 ápr. 29. - 17:55:41
(186/1007)
Jason!
Felirat felejtõs... Föleg angol... Nekem az elsö négy évad megvan magyarul...ugy az igazi..
Az ötödiket haver veszi fel tvböl, tehát részben már az is megvan...
Amugy torrentoldalrol lehetséges, hogy le tudod tölteni, csak kérdés, hogy vagy-e vmilyen oldalon...
10/10
Jason Becker 2009 ápr. 21. - 12:34:19 10/10 Előzmény Dr.Visegrádi Ferenc
(185/1007)
Dr. Visegrádi Ferenc:

Ritkán látni ilyen alapos, lényegretörõ és igaz hozzászólást!

Respect!
10/10
Jason Becker 2009 ápr. 21. - 11:49:52 10/10 Előzmény Bakkerbela
(184/1007)
Bakkerbela:

Teljesen igazad van! És még sokmindeninek igaza van, aki Bear mellett szól!

Ez az ember nem semmi és nem viccel. Hatalmas tudás, fizikai erõnlét kell ahhoz, hogy mindezt végigcsinálja, még akkor is, hogyha száz ember nyüzsög körülötte.

Egyébként nem tudja valaki, hogy forgalomba hozták-e már ezt magyarországon? Fontos lenne nekem...természetesen angol/magyar felirattal. Angolul ugyan tudok, de sokszor olyan szavakat használ, amiket talán egy anyanyelvi szinten beszélõ ember ismer(het).

Már az is nagy segítség lenne, ha internetrõl meg tudnám venni az évadokat ANGOL felirattal. Kérlek Titeket, ha valaki jártasabb a neten, mint én, akkor írja meg hol találok ilyesmire.

Köszi! És a mûsora 10-es skálán 100-as! :) Imádom!
R4ven 2009 ápr. 19. - 13:18:01
(183/1007)
"lofasz fadarabon az ocean kozepen egy nala 3x nagyobb capaval a picsaja alatt"
Hát ez kész :D
Valószínûnek tartom, hogy azért nem volt egyedül... De az a helyzet azért még akkor is fosatos...
Amugy amikor a tuzgyuru második részében hagyja el a szigetet, akkor kurva szar a tutaja, és az lényegében egy baromság... ki a szar vágna neki, én inkább élnék ott aztán csak jön valaki...
Amugy szalmakutya, még én magyarázok neked, hogy így meg ugy félsz a vértöl, én meg nem mentem el vért adni... de nehogy leszolj, hogy én is félek, mert az nemigaz!
10/10
Bakkerbela 2009 ápr. 18. - 11:07:05 10/10
(182/1007)
Kedves mindenki!

A sorozatban nyilvan nem hagynak sem megbetegedni sem meghalni senkit. Az is elofordul ,hogy tulkapas van a musorban de ez szorakoztatas jeligevel jott letre es nem arra appellal, hogy minden masodik ember a jovoheten lezuhan es ezt igenis jo ha tudja! Továbbá diploma sem kell hozza ,hogy lassuk egy ember mindig van Bear kozeleben es ha arrol van szo valoszinuleg 10 percen alatt helikopter is rendelkezésre all, tehat ha fekete mamba marja meg sem fog az oserdo kozepen megdogleni.

Igy persze egyszerubb szart enni es mocskot inni de a lenyeg az ,hogy megmutassa ezt igen, meg lehet csinalni es ha ne adj Isten ilyen helyzetbe kerulsz biza meg is kell tenned vagy megdoglesz.

Akik meltatjak a sorozatot valoszinuleg sosem voltak meg igazan ehesek vagy igazan bajban.

Mindenesetre a sorozatban is akadtak eddig rizikos reszek...az egyik amin azt hiszem (ha latta) mindneki eroteljesen elgondolkodott...megpedig mikor a lakatlan szigetrol egy rem gagyi tutajon probalt meg "behajozni" a tengerbe (ezt mondjuk kisse tulkapasnak gondolom) es mikor mar elege szetesett es kurva messze jart megjelent egy capa. Na mar most ha ott lett volna az operator gyerek sincs kisegitve de meg egy helikopterrel sem ami 10 perc alatt ott van. Vér egyedul volt, O kamerazott, szet is nezett, valoban senki sehol es nem kicsit volt remult az arca, persze nem a kameranak pozolt. 3 osszekotozott lofasz fadarabon az ocean kozepen egy nala 3x nagyobb capaval a picsaja alatt azert elgondolkodtato ,hogy akkor most egy faszfejrol vagy egy kemeny gyerekrol van e szo...en az utobbira szavazok...

Mellesleg irany a legio...a sipolosok 95%-a az elso nap belepusztul...

tiszteletem!
offtopic
R4ven 2009 ápr. 14. - 20:45:26 Előzmény szalmakutya
(181/1007)
Kedves szalmakutya!
Megértem, hogy ilyesfajta korlátok között élsz, de szerintem képes vagy legyõzni, ha akarod! Láttam például olyat, hogy valakinek kígyó vagy pókfóbiája volt, és aztán megfelelö segítséggel sikerült ha nem is legyõznie, de urrá lennie a féleémén... Kíváncsi lennék mire mennél, mondjuk frankeinsten doktor mellet :D
szalmakutya 2009 ápr. 14. - 07:55:40 Előzmény R4ven
(180/1007)
Kedves R4ven !
Folytatom a gondolatot. Ezt a filmsorozatot kedvelem, jónak és hasznosnak tartom. A forgatás kulisszatitkai nem érdekelnek, csak a túlélõs tippek.
Hozzászólásodat jószándékú kritikaként jegyzem.
Mint mindenkinek, nekem is megvannak a magam korlátai.
Ha egy pöttyöt fiatalabb lennék (és tehetõsebb), akkor szívesen tanulnék arcplasztikát, az majdnem képzõmûvészet, bizonyos szempotból pedig még annál is több.
Gondolj a Leslie Nielsen féle Draculára, Van Helsing professzor mellett sokra vihetném. (10-bõl 10...)
offtopic
szalmakutya 2009 ápr. 14. - 07:27:40 Előzmény R4ven
(179/1007)
Értem a felvetést, és van benne igazság.
De, ez a "vérdolog" ez tõlem független, nevezhetem ideggyengeségnek. (A vérrel kapcsolatos iszonyodásom elõször serdülõkoromban jelentkezett, kb. 14 évesen.) Viszont fejlõdõképes vagyok. Ahogy öregszem, sajna egyre többet járok a háziorvoshoz, így a vércsapolást már kezdem megszokni.
R4ven 2009 ápr. 12. - 14:54:57
(178/1007)
Kedves szalmakutya!
Ugyan nem tõlem kérdezted, és nem azért hogy kötözködjek, de a vérvételnek mi köze a túléléshez?
A másik dolog, szerintem ez reflexeddé válad, hogy elfordulsz stb... Mert van választásod. Képzeld el amikor nincs. Amikor vészhelyzetben vagy, és nincs választásod, akkor minden megy magátol, csak eröt kell venned magadon. Sokkal nagyobb dolgokat is meg tudnál csinálni, ha rá vagy kényszerítve mint gondolnád.. Sokaktól hallottam például, hogy õ ugyan nem enne rovarokat, ha olyan helyzetben lenne mint bear, inkább ott halna éhen... Ez egy baromság, ugyanis el sem tudod képzelni milyen meredek dolgokat megtennél akár te is, ha a helyzet úgy hozná... Ezt szerintem fontold meg!
Üdv,
R4ven
offtopic
szalmakutya 2009 ápr. 12. - 05:08:24 Előzmény Dr.Visegrádi Ferenc
(177/1007)
Kedves Doktor !
Az átlagostól eltérõ a hozzászólása.
Kérdezni lehet?
Amikor katona voltam, egy alkalommal, (önként) az egész kopasz század elment vért adni. Ott álltunk sorban, a fiúk ott hevertek, és csapolták õket. Már a látványtól rosszul lettem.
A csapolás elõtt vérnyomásmérés. Erdmény (nálam) 90/60.
Más, de hasonló: ülök a buszon, az úton véres baleset, az utasok többsége rátapadt az aktuális oldal üvegére. Én az ellenkzõ irányba néztem.
Csak arra akartam rámutatni, hogy engem aztán taníthatnának elsõsegélyre, mégsem vagyok alkalmas erre, max elterülnék a sérült mellett.

Kérdés : hogyan lehet túllépni ezen?

Ps.: Nem a tû,nem a döfés a lényeg. Az injekciót elviselem,de ha vért vesznek (tõlem) attól legtöbbször rosszul leszek.
9/10
harisnyáspippi 2009 ápr. 08. - 22:44:23 9/10
(176/1007)
ne nézzen senki szilinek, tudom, hogy: emlékeztet! :)
9/10
harisnyáspippi 2009 ápr. 08. - 22:42:51 9/10
(175/1007)
huh.. hát ez a pasi nagyon durva! ezt negatív és pozitív értelemben egyaránt gondolom ;) - csinál olyanokat, hogy csak nézek, hogy lehet ilyenre képes..?! :S, de azért ebben van valami vonzó is , kicsit olyan "õsférfi" típusra emlékesztet:P
na és nem mellékesen elég hasznos dolgokat is megoszt velünk!! szóval, aki bírja a mindenretudjaaválasztmindentmegtudcsinálnibevállalós pasikat és a gyomra is erõs.. :D
R4ven 2009 ápr. 08. - 19:40:01
(174/1007)
Szerdán este mennek csak az 5. évad részei, azokat jól irják...
10/10
zerocool21 2009 ápr. 08. - 11:56:41 10/10 Előzmény b.gergosz
(173/1007)
Mert nem sorban adják a részeket DC-n, itt porton godolom az egymás után következõ részek tartalmát írják le.
10/10
b.gergosz 2009 ápr. 05. - 02:19:40 10/10 Előzmény R4ven
(172/1007)
Nemtom de a port mostanában teljesenmás adásokat írle, mint ami valójábvan megy a csatornákon.(Discovery) miért vanez ???
R4ven 2009 ápr. 02. - 18:08:04
(171/1007)
Örülök, h azért van aki egyetért velem...
A "románia", vagyis inkább Erdély c. részben a barlangos rész nagyon nem tettszik, az elég nagy hülyeség... Esetleg egy vízálló elemlámpával mennék be, de akkorsem úsznék be a sziklák közé...
A medveszar meg hát köszönöm, inkább halok éhen...
A hátraszaltó azonban frankó a végén :)
kisinyov 2009 ápr. 01. - 21:28:44
(170/1007)
megyek is nézni a Romániás részt,mindjárt kezdõdik :) :) :)
kisinyov 2009 ápr. 01. - 21:23:24 Előzmény R4ven
(169/1007)
Tökéletesen egyetértek R4ven-el.Én nagyon szeretem a sorozatot,és Bear-t is nagyon bírom.Olvastam én is hogy állítólag milyen csúúúúnya nagy átverés ez a film,de egyáltalán nem érdekel,mert nekem az élmény a fontos amit nyújt.És az rendben van.Tény hogy nagyon bevállalós a csávó,ezt senki sem tagadhatja.Amiket meg képes enni például,az magáért beszél.Egészen elképesztõ.A jeges vízbe ugrálásról már nem is beszélve.Az pedig hogy egy mûsor hogyan készíthetõ el gazdaságosan és ésszerûen az megint más kérdés.
fodorfa 2009 márc. 31. - 17:28:36
(168/1007)
tökéletesen egyetértek