Io 2011 jún. 08. - 20:17:02
(707/1007)
Semleges
PassionFruit 2011 jún. 08. - 19:44:11
(706/1007)
És Beart ? :)
PassionFruit 2011 jún. 08. - 19:43:03
(705/1007)
Bocsi, csak azt hittem, másképp értelmezed, és azt hiszed, én lebohócoztalak...
-Csenkirõl szót sem érdemes említeni és nincs szándékomban vitázni veled (nem lenne értelme).
Mert engem tartasz értelmetlennek ? Vagy mert õt értelmesnek ? (●^▽^●)
Io 2011 jún. 08. - 19:40:58
(704/1007)
Nem szeretem Csenkit!
PassionFruit 2011 jún. 08. - 19:36:09
(703/1007)
-Jaj, nem kell ám ennyire túlzásba vinni! Most vérszemet kaptatok, és jól nekem estek.
De ki esett neked ? Ha így látod, vagy rám érted, részemrõl sorry. ;) Csak az fordatott ki magamból, hogy ezzel kezdted:
-A kedvencetekrõl sok mindent megtudhattunk tegnap a Showder klubból :)
Úgy nézett ki, mintha olyan értelmes, és élvezhetõ lett volna, ennek a pasinak a száraz humora, amit Bear-rõl elõadott... :(
-Semmi rosszat nem akartam, azt hittem majd jót szórakoztok rajta. Akiben nincs egy csepp irónia, az nem is erre a világra való!
Valószínû, hogy akkor ez én lennék ! (●^▽^●)
-(Remélem az "állom pasitok" jót szórakozna rajta) :DDDD
Lehetséges, de bizti ennél jobbakat, és durvábbakat is látott egyaránt... :)
Nekem õ is mulatságos volt a mai részben, mikor azt mondta "bocsi azt nem láttam mire, mert kicsúszott az antenna":
-"Ez jót tesz a beleknek, de annyi mindent megettem már, hogy ez nem árthat" ^□^
De Bakufu képe is mulattat! :D
Bakufu, nem akarok politizálni, de ezek szerint nem láttad a híradót sem, és nem érted mire mondtam a bohócjelmezt... :( Tisztáznám !
***SPOILER***akik x-et tettek a Vic-re, és megbánták, vegyenek fel ilyen jelmezt, és vonuljanak....... ***SPOILER VÉGE***
Io 2011 jún. 08. - 19:06:01
(702/1007)
Jaj, nem kell ám ennyire túlzásba vinni! Most vérszemet kaptatok, és jól nekem estek. Ha titeket ez boldoggá tesz.....bár nevetséges. :D

Semmi rosszat nem akartam, azt hittem majd jót szórakoztok rajta. Akiben nincs egy csepp irónia, az nem is erre a világra való!
(Remélem az "állom pasitok" jót szórakozna rajta) :DDDD

Amúgy, hogy akkor mindenki által méltónak talált módon szóljak a témához:
semmi bajom a pasival, csinálja csak, szórakoztasson, oktasson......kemény dolgokat tesz. Nem nézem le, nem becsülöm le, semmi ilyesmi.
Ha csak egy embernek hasznára válik az, amit Tõle tanulhat, már megérte.

Ja, és köszi Fiúk! :D
Bakufu 2011 jún. 08. - 18:12:39
(701/1007)
Lassan több, mint 4 éve nem nézem tv-t. Na jó, az idén voltam olyan õrült, hogy megnéztem a "A mamut" címût és pár "Dr. Csont" epizódot (utóbbit ajánlásra). Hírekkel csak neten (azt is csak 1-2 helyen) találkozom. De tökéletesen tisztában vagyom azzal, hogy mi történik. Erre a pistára emlékszem én is, az megérdemelte. Visszatérve Io-ra, már csak azért sem gondolom, hogy rosszat akart, mert ebben a témában írogatók egy részével jóban van (tekintve más témákat, ahol feltûntek). Valószínûleg nekik szólt legfõképp.
Csenkirõl szót sem érdemes említeni és nincs szándékomban vitázni veled (nem lenne értelme).

Hogy megint legyen valami Bear-rõl is... kép.
PassionFruit 2011 jún. 08. - 13:05:45 Előzmény Bakufu
(700/1007)
A "Csörgõsipka+bohócjelmez" dolgot ha nézted a híradót, sejted miért írtam ?! ;) Itt sajnos nem az elemekkel kell megküzdeni, hanem az elkövetkezendõ XY évet túlélni ! Ehhez meg nemcsak Bear-nek lenne kevés a túlélési ösztöne, hanem azoknak is, akik a saját ablakukból ugrálnak ki ! :( Itt mit kéne Bear-nek bizonyítania, hogy feltud mászni a Gellért-hegyre ? Abban én sem látok semmi rosszat, ha valaki "cinizmusból, vagy más indíttatásból" betesz egy fikázó linket, vagy beír 1-2 megalázó mondatot... Ilyen volt pl. Pista15, és Chongor20 is, utóbbinak össz. 1hsz-ébõl, pont 1 van itt. Ha valaki beszélgetni szeretne, nem ezt tenné, hanem tényleg beírna pár hsz-t, amiben megakarja osztani, az akár negatív, akár pozitív véleményét róla ! Az aktualitást nézve, lehet olvassa is ezt a topikot... A 766hsz-ébõl, 1van itt, lehet ezzel az egyel akart részese lenni a témának ? (。◕‿◕。)
-"A kedvencetekrõl sok mindent megtudhattunk tegnap a Showder klubból :)" Köszi, valóban sokat !
Mit tudtunk meg, van stábja ? Ezt eddig is tudtuk, hogy látnánk ezeket a kalandokat nélkülük ? Vágó nincs ott, mert az már a stúdióban történik, sõt a zenei aláfestés is. Durva, hogy Simon Reay azt kívánná, Bear dögölj már meg... :( Mikor az egész stáb, hihetetlen szeretettel beszél róla ! De az sem volt mulatságos, mikor kijelentette, õ is csak azért nézi, hogy Bear mikor zuhan már le... Kíváncsi lennék, ezeket Vic-nek is merné kívánni ? Az meg, hogy a stáb miben tudna segíteni, kitárgyaltuk, sõt Nicholas Hunter "rég láttalak" meg is magyarázta. A városi túlélés részben, nem volt patkánysütés, mert a csapdában csak a patkány lába maradt, kizabálta valami macska... Igaz, jöjjön ide, "ennek én is örülnék :D" de minek BKV-zna ? Elég nagy távlatokat tesz meg gyalog, de ez a csóka, menjen 3 napig pl. Szibériába ! Kíváncsi lennék melyikük bírná tovább ? Lehet jó humorista, de kissé túllépett a határain, õ Bear-el hasonló korú, de mennyivel többet tett le, hogy így alávéleményezi ? Tegye ezt egy pár ingyenélõ celebbel, van elég belõlük ! Csak azt mutatják a hitványabb adókon, hogy mikor, kibe, mennyi szilikont tömnek bele, vagy ki-kivel, hányszor, hogyan... Esetleg próbálkozzon Vic gúnyolásával, mert ha õt túléljük, az óriási teljesítmény lesz ! :D De igazából, nem is mindenki nevetett rajta, csak a fizetett röhögõket mutatták közelrõl.... :S
De szándékomban nem áll, emiatt veszekedni veled: Bakufu, remélem neked sem ?! Mindenkinek van saját véleménye, és nem lehet másét ráerõltetni. ;) Ami pozitívat megjegyeztél Bear-el kapcsolatban, viszont bevallom tetszik ! ;)
Seven7Crown, igazad van, tudom 3 féle ember van, jól céloztál, ezt még anno én írtam. :)
offtopic
Prüntyütyû 2011 jún. 08. - 02:22:10
(699/1007)
jaj tedd le, nem te tedd le...blöá
10/10
Seven7Crown 2011 jún. 08. - 00:32:02 10/10
(698/1007)
Akkor most kaptam egy ötöst matekból?:)Igazán jól indult a szerdai napom,de közben még elmegyek aludni.:)Jó éjszakát.:)
10/10
Seven7Crown 2011 jún. 08. - 00:25:44 10/10
(697/1007)
Az okosság lemaradt.Az egyértelmûen csakis a bölcsesség halmazzal kompetens.:)
10/10
Seven7Crown 2011 jún. 08. - 00:20:05 10/10
(696/1007)
Sztem meg ha valaki nem fél, az azért van mert megértett dolgokat,hogy miért nem kell félnie, ezért bölcs.Akkor viszont bátor,ha nem fél.A vakmerõség meg inkább bizonyításból fakad, vagy csak kockáztatás értelmetlenül.Az akkor hülyeség lenne.A hülyeséghez pedig nagyonsokminden tartozhat,azért lenne egy külön gyüjtõhalmaz.
Az ésszerûség megint egy másik halmaz lenne,mondjuk az Okosság.

Nemtudom mi a megfejtés :D

Tehát van egy bölcsesség halmazunk,van egy bátorság halmazunk,van egy vakmerõség,egy bizonyítás,és a hülye kockáztatás halmaz.Amit tudunk,hogy bátorság kell a bölcsességhez,hogy véghez vigyük azt,amit bölcsességünknek megfelelõen tudunk.Viszont bátorság kell a vakmerõséghez,ami valóban a bizonyításvágyból fakad,és így az egész a hülyeség halmazba zsúfolható.Így van egy bölcsesség halmaz,középen egy bátorság halmaz,és van a hülyeség halmaz.Vagyis a halmazok a részhalmazokkal a következõk:Bölcsesség-Bátorság-Vakmerõség,ami a Hülyeségnél is szerepel,meg a Bátorságnál is.A kockázat pedig csakis a hülyeségnél van.Mit gondolsz,ez jó így?
10/10
Seven7Crown 2011 jún. 07. - 23:52:03 10/10
(695/1007)
Szerintem a bölcsesség,és a bátorság csak részhalmazai egymásnak,mert a vakmerõség,és a hülyeség már eleve nem bölcsesség.Tehát akkor úgy néz ki,hogy van a bátorsághalmaz,amibe beletartozik a hülyeség,és a vakmerõség,és a bátorság halmaz,és az ésszerûség halmaza amelynek részhalmaza tartalmazza a bölcsességet is egyben.:)
10/10
Seven7Crown 2011 jún. 07. - 23:39:09 10/10
(694/1007)
Akkor vakmerõség,és a hülyeség is,a bátorság halmazban található.:)
10/10
Seven7Crown 2011 jún. 07. - 23:35:31 10/10
(693/1007)
És a vakmerõség meg a bátorság?:)Szerintem úgy helyes ha azt mondjuk,hogy a kettõ kéz a kézben jár.:)
10/10
Seven7Crown 2011 jún. 07. - 23:33:52 10/10
(692/1007)
Én sem kifogásoltam a szándékát.:)
10/10
Seven7Crown 2011 jún. 07. - 23:28:39 10/10
(691/1007)
Bocsánat:Bakufu.
10/10
Seven7Crown 2011 jún. 07. - 23:27:15 10/10
(690/1007)
Bakufa igazat mondott.És mindegyik szívesen lenne vakmerõ,ha nem félne.:)
Bakufu 2011 jún. 07. - 23:08:15
(689/1007)
Nagy valószínûséggel, csak az aktualitása miatt linkelte be a videót és, hogy részese legyen egy kicsit az egy ideje már tartó társalgásotoknak. Ha a kis közeget akarja sértõen felkavarni, azt biztos más szóhasználattal tette volna.
Csenkit én sem bírom! Így az tényleg jobb lett volna, ha a faszpörgettyû "Vic."-et szapulja, Bear helyett.
Ha a bebiztosításon még csak most kezdted el törni a buksid (és mondjuk nem 10+ évvel ezelõtt, magamból kiindulva), magadra vess. Abban viszont határozottan egyetértek veled, hogy ide kell igazán a túlélési ösztön. Az is találó, ha azt írom, hogy minket már az távol tart a Bear féle helyzettõl, hogy nincs is pénzünk ilyen extrém helyzetbe kerülni valami egzotikus helyen.
Szóval, ha érzékenyen érinti kicsi lelked a szörnyû valóság (ami már több mint 20 éve tart [én véleményem szerint 66 éve is van már]), akkor nincs más hátra mint, ahogy említetted: "Csörgõsipka+bohócjelmez". Hajrá!

Ha a Hsz-em törlik, az elõttem szólóéval is tegyék ezt ! Kösz ! :)
(Ugye milyen szarul esik ezt olvasni?)

Hogy hozzászóljak valamit is a témához. Szerintem felesleges megkérdõjelezni azt, amit produkál a képernyõn a pasas. Ehhez elég rátekinteni a katonai múltjára.
10/10
Seven7Crown 2011 jún. 07. - 23:07:06 10/10
(688/1007)
Csak nyugi.Háromfajta ember létezik.Aki tud számolni,meg aki nem.:)Most gondolj bele,hogy ki hova tartozik.:)