Téma: A Vasember

bobo78 2008 máj. 06. - 01:37:33
(51/431)
Szerintem a film feluletes es elnagyolt, sokkal tobb van ebben a sztoriban, de sajnos csak a latvanyra utaztak Marvelek. Mondjuk az nem piskota.
Deeds 2008 máj. 05. - 21:30:00
(50/431)
Most néztem meg a filmet, sztem nagyon látványos, történetileg is a helyén van, de a végét nagyon elkapkodták és szerintem lehetett volna több eksön is.

És még azt szeretném kérdezni h mi az a plus jelenet?
Dius 2008 máj. 05. - 13:44:27
(49/431)
Egyetértek az elõttem szólóval, szerintem is a Vasember az eddigi legjobban sikerült Marvel-produkció. Talán a sztorinak, talán a kivitelezésnek, - avagy talán csak és kizárólag Robert Downey Jr.-nak?!!! - köszönhetõen viszi a pálmát a többi film közül!

Ha a Hulk-ot meg is nézem (bár bánatomra Eric Bana-t lecserélték Edward Nortonra, ki látott már ilyet..?), azt is csak azért teszem, mert Vasember - pontosabban R. D. jr. - is benne lesz.
Mert alkoholizmus ide, elvonók oda, ez az õzike szemû Robert-fiú igencsak fincsi falat még ma is, bárki bármit is mondjon... :)
Helios 2008 máj. 05. - 01:34:39
(48/431)
Nem rossz a szinkron de szerintem az eredeti nyelv jobb.

Amúgy a film szerintem évek óta az egyik legjobb Marvel filmje. Ajánlom mindenkinek, várom a folytatást és az elsõ Cross Overt ami a Hulk második részében lesz elvileg, ahol megjlenik Vasember és Robert D. Junior fogja ott is játszani.
Lisa111 2008 máj. 04. - 22:08:08
(47/431)
Ez lehet spoilerkérdés (de engem érdekel), a pluszjelenetben van Robert :)) ?
És ki a magyarhangja, hogy ennyire dicséritek?
Én egyelõre továbbra is angolul tervezem megnézni.
Sh 2008 máj. 04. - 22:03:28
(46/431)
Nos,
Momparkban megy angolul, okés, de nincs a végén a plussz jelent (hahó, hova lett?)
Corvinban szinkronos (életemben elõször meg vagyok elégedve a szinkronnal) és a plussz jelenet hálistennek ott nem maradt le :)
Gondoltam van akit érdekelhet az infó.
8/10
lajosbp 2008 máj. 04. - 20:46:13 8/10
(45/431)
Aki szereti az akció filmeket annak ajánlott kategória.
Szerintem azért olyan sok poén nem volt benne.
Ugek 2008 máj. 04. - 14:11:14
(44/431)
Egyet értek! A Vasember nálam lengyel filmalkotás! Sorry!
10/10
tokmagim 2008 máj. 04. - 14:05:30 10/10 Előzmény bnorbert
(43/431)
woooow...
Amikor beültem a moziba, tartottam egy kicsit tõle!
De nagyon-nagyon tetszett! Sõt, mégegyszer beülnék a moziba megnézni. (Talán holnap vki mással elmegyek :P)
Izgalmas volt, fordulatos, jó sztorival, poénokkal, színészekkel... Szóval nálam ez 2008-ban egy 10-es!
10/10
bnorbert 2008 máj. 04. - 12:41:49 10/10
(42/431)
Tegnap néztem meg és az akció a poénok nagyon ott voltak és megvártam a stáblista végét.
Megérte mert a film közben a S.H.I.E.L.D
szerepelt.
A stáblista végén meg Nic Fury volt benne.Úgyhogy megéri a stáblista végét megvárni:)
Enyém 2008 máj. 04. - 12:12:49
(41/431)
összefoglalva ha vki 2 óra tömény akciót akar látni sok-sok poénnal és semmi romantikával erre muszáj beülnie!!
10/10
Bigpapa 2008 máj. 04. - 11:12:03 10/10
(40/431)
Ha ezt a gondolatmenetet áttesszük az életbe, akkor a punci is gyanús, mert sok embernek tetszik, így azt is hanyagolod? :)))))))))))))))))))))))))
g413qi2 2008 máj. 03. - 01:28:14
(39/431)
Találtam olyan képregényt (The Sentry) 2000-ben, amikor Tonynak körszakálla van, úgyhogy õ nyert.
9/10
Solten 2008 máj. 03. - 00:52:51 9/10 Előzmény Tyotyi
(38/431)
Egyetértek! :)
FR33man 2008 máj. 03. - 00:14:09
(37/431)
tehát neked..:D
FR33man 2008 máj. 03. - 00:13:20
(36/431)
mér? nekem 9,1 alatt már szar a film?
g413qi2 2008 máj. 02. - 22:13:40
(35/431)
Pacinónak a Serpicóban (1973) volt elõször szakálla, akkor még torzonborz, a Carlitó útjában (1993) már dús és rendezett, de normális körszakálla csak a Beavatásban volt (2003).
Tony Stark-nak sokáig csak bajsza volt, torzonborz és sima szakállat 1982-83-ban kapott, amikor alkesz volt.
g413qi2 2008 máj. 02. - 21:14:07
(34/431)
Segítek eldönteni a kérdést, hogy mi volt elõbb: a tyúk vagy a tojás.
Al Pacino 1940-ben született, elsõ filmje 1971-es, a Keresztapa 1972-es (de nem tudom, hogy abban volt-e szakálla).
Iron man elsõ megjelenése 1963.
10/10
Flame 2008 máj. 02. - 20:40:28 10/10
(33/431)
Szép a kék ég..pláne ha egy Vasember repül el felettem :D nekem nagyon tetszett az egész. A történet, ahogy megcsinálták az akciójeleneteket, a Tony Stark karakterének eljátszása Robert részérõl és a vizuális effektek. Hogyan születik meg a Vasember. Tökéletes. Igaz a végén a bejelentését én sem értem..de sztem a folytatásban biztos lesz vmi ;) És a körszakállról jut eszembe, ha már mindenki ezen lovagol...a képregény sztem elõbb volt, mint a Pacinogyerek :D
total.sec 2008 máj. 02. - 16:43:39
(32/431)
2 órája jöttem ki a moziból de máris visszamennék.Magát a képregényt nem igazán ismerem de nagyon tetszett.Bár kicsit elfogult vagyok mert szeretem a képregényfilmeket és Robertet is,szóval nekem való volt.Viszont én sem vártam ki a végét.
Bigpapa nekem is elküldöd mi volt a végén a szereposztás után?Légyzi!Légyszi!Légyzi!