10/10
suxel 2012 febr. 19. - 16:59:38 10/10
(693/2153)
Soha nem voltam úgy nagy rajongója senkinek sem olyannyira, talán most itt David Zepeda-nak! Nekem õ az a színész, akinek a játéka valami plusszt ad, de ez mindenkinél változó. Ezelõtt egy ilyen volt, akkor még jóval fiatalabb voltam, s az akkori kiszemeltem Courtney Cox Arquette volt (aki így jobban ismeri Jóbarátok - Monica ("végigrágtam" az összes évadot miatta), vagy a Sikoly filmek az újságírónõ), és még mindig imádom a hölgyet. Kb. ez a kivágtam minden kis képet, gyûjtöttem róla minden cikket történetet kell elképzelni. /Azért ma ilyet már nem mûvelek, meghagyom a fiatalabb korosztálynak, túlkoros vagyok én már az ilyesmihez/ És neki is kék szemei vannak. Ha már kék szemeknél tartunk, én mindig valami hûvöset látok benne, de ugyanakkor valami kontrasztosat is. De mondjuk nekem tök mindegy valakinek milyen a szeme.

Ha itt Ivannak meg Lucianak ez lett megírva, akkor ezt kell elõadni, lejátszani.

Sandra E. nekem õ nem az igazi, mint színésznõ. Sajnálom, de én a Marinaban nem hittem el neki semmit se (már amennyit láttam belõle 20 részt ha mondok túlzás), de ott legalább jó volt a szinkronja. Nekem ez a Kiss Virág nem tetszik neki. Nálam Kiss Virág vagy Natalia Oreiro vagy valami negatív hang. A klónban ott szerintem még 20 részt se láttam, egy fokkal érettebbnek éreztem a játékát. Itt meg azt kell mondanom korrekt, de semmi több. :S :SAz új sorozatában valami tanárnõt játszik, aki beleszeret a diákjába, ott nem tudom ennyire sírós karakter kapott-e?
10/10
Adry87 2012 febr. 19. - 16:52:13 10/10
(692/2153)
Ez jó kérdés, lehet õ csak sírni meg nyavalyogni tud, ezért kap ilyen szerepeket.De ez tényleg nagyon idegesítõ.
offtopic
napraforgó 2012 febr. 19. - 16:43:55
(691/2153)
OFF
Hogy áttérjünk a lábakról a szemekre - amely lássuk be, sokkal fontosabb - elárulom, hogy fiatal koromban Alain Delon csodás kék szemei engem is megbabonáztak. 13 éves voltam, amikor a Fekete tulipán-t bemutatták nálunk a mozik. Színesben, szélesvásznon....
Aztán 2 évvel késõbb láttam a Rocco és fivéreiben, na ott még fiatalabb, csinosabb volt.
De bevallom, hogy Robert Redford és Paul Newman szép kék szeme sem hagyott hidegen anno... Hiába no, azok a világító kék szemek...
Szóval meg tudom érteni a mai rajongókat is....
Nekem úgy általában inkább csak a történetek gubancaival van bajom, na meg a színészi túlzásokkal.

Itt pl. Ivan túlzó örjöngései, Lucia sírdogálásai idegesítenek kissé.

Sandra E-t már nem is látni más szerepben, csak bánatos, szomorúban. Végignyavajogta a Marina kb 150 részét, és már itt is kezdi. Tud ez a nõ nevetni is? Vagy most már örökké a bánatos szüzet (bánatos anyát, stb.) kell alakítania?
10/10
Adry87 2012 febr. 19. - 16:29:37 10/10
(690/2153)
Hát nem mindenkit áldott meg az Isten jó lábakkal.Nem is ezért nézzük a sorozatot.
sorozatkedvelõ 2012 febr. 19. - 16:27:24
(689/2153)
Ha már a lábaknál tartatok egy megjegyzést engedjetek meg.Soto lábai sem igazán férfiasak inkább x lábak.
Való igaz,hogy Zepeda kifejezetten görbe lábakkal van megáldva.
offtopic
napraforgó 2012 febr. 19. - 16:13:10
(688/2153)
Túl fiatal vagy, "ecsém".

Fogsz még látni karikalábat, meg X lábat is eleget, ha kicsit odafigyelsz.

De abban igazad van, hogy nem ez a legfontosabb egy sorozatnál (sõt tényleg nem fontos eg kicsit sem.) Csak a fanok nyálcsorgatós sóhajtozása, na az irritál kissé....
10/10
suxel 2012 febr. 19. - 16:06:58 10/10
(687/2153)
:D :D :D Itt a fórumon mindjárt kitör a III. világháború! :D :D :D
Rámjött már a nevetõgörcs, mostmár nem bírom abbahagyni. :D :D Ezek a témák, úristen! Hova jutottunk???:D :D :D
Én azt mondom ne a lábak legyenek a legfontosabbak, hanem a sorozat! :) :) :)
Továbbra sem tudom, hogy néz ki egy görbe láb, mert én olyat szerintem még nem láttam, de szerintem lapozzunk.
Ahogy gondolkozom elég sok mindent nem láttam én még akkor. :D :D
offtopic
napraforgó 2012 febr. 19. - 15:58:26
(686/2153)
Off
Ezt inkább csak azért tettem szóvá, mert nem bírom a csöpögõs Ah és Oh sóhajokat, meg az imádom Zepedat nyavajgásokat, ha épp Zepedát mutatják.
Persze, leginkább közeli képeket látunk, de pl. Carlottát is sokszor láttuk már egész alakosan oldalról, holott az neki nem elõnyös. JJ is általában kistotálban szokott belépni és Camillo lábait is lehet látni többször. Ivánét nem...
10/10
suxel 2012 febr. 19. - 15:48:59 10/10
(685/2153)
De általában mindenki úgy szerepel deréktól felfelé! :)
10/10
Adry87 2012 febr. 19. - 15:48:22 10/10
(684/2153)
Szerintem nem karikalábú David Zepeda, mondjuk nem is figyeltem annyira a lábát.Szerintem jól játssza Ivan-t, Soto pedig Camilo-t.Nekem mindketten eddig a Kettõs játszmában játszott karakterekben tetszettek a legjobban.
napraforgó 2012 febr. 19. - 15:41:31
(683/2153)
Hát... nem vagyok vak...
Na, majd sasolok a tengerparti jeleneteknél. Remélem nem csak oldalról veszik (úgy szokták), vagy nemcsak arcot, felsõtestet.

Hja, megértem én, hogy senki sem szereti, ha elõnytelen szögbõl kapják el...
Nézegettem pár kockát a youtube-on, de rightig csak deréktól felfelé látható. Azért ez jelent valamit... és nemcsak azt, hogy a nézõk jobban lássák az arcjátékát...
10/10
suxel 2012 febr. 19. - 15:34:37 10/10
(682/2153)
Oh lesz, nem is egy ilyen jelenet, elég sok szerintem egy jó 15 részen belül! :)
10/10
suxel 2012 febr. 19. - 15:33:43 10/10
(681/2153)
Neked aztán hallod-e nagyon érdekes megfigyeléseid vannak! Mondjuk nekem így sem tûnik fel, pedig visszanéztem direkt egy ilyen jelenetet. :D :D

Gordo esetében vicc lett volna, ha egy sovány embert találnak. Alapból ez csak egy gúnynév neki. Gondolj bele, várja valaki, hogy a Kövér megjelenjen, erre felbukkan egy Lucrecia termetû akárki csak férfiban, mondjuk majd mint nem sokára a Tetû! A poén kedvéért lesz ilyen is. Nem tudom le fogják-e fordítani a nevét, de ezt fogja jelenteni.
napraforgó 2012 febr. 19. - 15:33:07
(680/2153)
Van tengerparti jelenet fürdõnacis Ivánnal? Vagy mindig csak deréktól felfelé filmezik? Mert a felsõteste tényleg nagyon szép, kidolgozott...
napraforgó 2012 febr. 19. - 15:24:27
(679/2153)
A 4-ed rangú kis senkiknél engem sem érdekel a hasonlóság, de azért annál a 4-5 fõszereplõnél annál inkább.

Mi lenne, ha Gordo soványka lenne? Ott tudtak kövér színészt keríteni?
napraforgó 2012 febr. 19. - 15:22:01
(678/2153)
Volt már pár alkalom, amikor teljes alakos képet mutattak és sétált a kamera felé - pl. beszélgetve Camilloval. Szoros farmer volt rajta. Na akkor láttam, hogy bizony nemcsak a lábaszára görbe, hanem a combja is. Persze nem túl sûrûn mutogatják ilyen elõnytelen szögbõl.
10/10
suxel 2012 febr. 19. - 14:53:34 10/10
(677/2153)
Na majd meglátjuk, hogy mi lesz a vége, azért még korán van, hogy ilyen következtetéseket leszûrjünk. :)

Milyen utolsó képkockák?

"karikalábú színész. Csak meg kell nézni elõlrõl, nem csak a lábszára, a combcsontja is görbe..." --> én semmi furcsát nem vettem még észre rajta! :P :P
Nem is tudom honnan kellett volna az ilyesmit kiszúrnom!
10/10
suxel 2012 febr. 19. - 14:49:43 10/10
(676/2153)
Sotonál anyuci hasonlóság állna fenn, Zepedanál meg inkább apuci. 1-1. :) :)

De mondom ezzel a hasonlósággal a nagytöbbség esetében nem foglalkoznak. Nézd meg Lucia esetét a Curielek között. Talán a hosszúkásabb arc. :) Mondjuk én az ilyesmin hamar átugrok. Kik játszanának akkor 4ed rangú kis senkik, ha csak a hasonlóságot vesszük alapnak? Igényesen lettek itt összeválogatva a szereplõk szerintem.

Sotot én a Kedves ellenségnél sajnáltam, mert olyan jól összepasszoltak szerintem Ana Layevskával! A két szöszi! :)
napraforgó 2012 febr. 19. - 14:42:43
(675/2153)
Na most már biztos vagyok benne, hogy Camillotól kell elbúcsúznunk. Csak még rejtély elõttem, hogy mi a fene történik majd vele. Elõször átváltoztatják szimpatikusból rossz fiúvá, aztán kinyírják. B@sszus....
Mindenképp Zepeda akart csókolózni az utolsó képkockákon Sandrával?

Nekem egyébként nem tetszik Ivan karaktere sem, meg a karikalábú színész sem. Csak meg kell nézni elõlrõl, nem csak a lábszára, a combcsontja is görbe...
napraforgó 2012 febr. 19. - 14:37:26
(674/2153)
Hát kétlem, hogy Carlota valaha is hasonlított Lukreciára.... Az a kerek képû, pisze hölgy a "kis túlsúllyal" soha nem volt olyan hosszú képû, nagyorrú sovány banya, mint a Lukreciát játszó színésznõ....

Egyébként meg nyugodtan figyelhetnének rá, hogy a színész hasonlítson az általa alakított szereplõ "karakterére", küllemére, stb.

G Soto egyébként jobban hasonlít Leticia Calderonra (Alicia) a szõke hajával, mint Zepeda.
Zepeda meg jobban hasonlított volna az Antolint alakító színészre, mint bátyra, no meg JJ-ra.

Én spec nem értek egyet a szerepcserével.