sorozatkedvelõ 2012 máj. 14. - 15:37:48
(1853/2153)
Spoiler a kérdés,Hogy és mikor derül ki,hogy Saul a hunyó?
violet82 2012 máj. 14. - 15:26:47
(1852/2153)
Én is hiányoltam a beszédet, az ilyen megoldásokat annyira nem szeretem...szerintem nem ezzel kellene idõt spórolniuk. Kár, hogy nem tudok spanyolul szájról olvasni :D :D
napraforgó 2012 máj. 14. - 14:58:11
(1851/2153)
Hát igen, azt a néma nyivákolást szerettem volna hallani....
napraforgó 2012 máj. 14. - 14:57:20
(1850/2153)
Hát ez igaz, Alex az unokaöccse Luciának és Perlita az unnokahúga Ivannak, mégha Saullal csak féltestvérek is!
10/10
suxel 2012 máj. 14. - 14:54:50 10/10
(1849/2153)
Végülis Lucianál mindenképpen ott maradna a gyerek, és akkor akivel összejön azzal közös felügyelet és csõ. Azért szerintem Ivan is hajlandó lenne felnevelni másnak a gyerekét, végülis Lucia is hajlandó lenne megtenni Alekszel, meg szereti is egymást. Ivannak meg amúgy rokona a kislány, hiszen ha azt nézzük akkor a nagybácsikája, mivel Saul a féltestvére, még ha nem is tekinti annak. Ettõl még a kislányt is annyira szereti, jól áll amúgy a kezében a kiscsaj. :)
10/10
suxel 2012 máj. 14. - 14:51:58 10/10
(1848/2153)
Valami néma, nyivákolásos tátogást láthattunk csak ismét színészkedett, gondolom megint vastagabb volt a bõr a pofáján, mint egy rinocérosznak.
napraforgó 2012 máj. 14. - 14:50:09
(1847/2153)
Azért kár, hogy nem hallhattuk, hogy miket mesélt a bírónak Lucrecia és Maripaz.... Azt el tudom képzelni, hogy Carlota miket mondhatott Camilo és Maripaz viszonyáról, de Maripaz, mint mindig, most is sírdogált, nyilván mindent tagadott, vagy ha azt nem lehetett, akkor áldozatként állította be magát.
napraforgó 2012 máj. 14. - 14:47:07
(1846/2153)
Kicsit furcsa, hogy a válóperben Camilo és Ivan küzd a gyermekfelügyeleti jogért, és nem Lucia. És csak a DNS vizsgálat után kezdi Ivan biztatni Luciát, hogy kérelmezze õ a gyermekfelügyeletet.
Camilo nagyvonalú, õ akkor is hajlandó felnevelni a kislányt, ha nem Ivan az apa, Csak Lucia menjen vissza hozzá. Lucia köszöni, de nem kér belõle. Inkább egyedül neveli fel a gyerekét.
Jön Berenice, csodálkozik, miért kérdezõsködött tõle Carlota nagyi. Ahogy beszélget Luciával, ráébrednek, hogy Luciát valószínûleg elkábították, majd megerõszakolták. "Úristen, de akkor ki a lányom apja?" na itt a mai rész vége.
10/10
suxel 2012 máj. 14. - 14:27:55 10/10
(1845/2153)
Most a bíró nem akart rosszul dönteni: a múltkor lehordta Carlota, hogy most csinálta a legrosszabb szolgálatot Teodoronak, mikor MP.-nek adta Alexet. Helyre akarta hozni a hibát, most bevont mindenkit.
napraforgó 2012 máj. 14. - 14:22:40
(1844/2153)
Elhiszem, de ez akkor is furcsa. Maripaznál, pedig, aki bizonyítottan egy cafka volt, kétség nélkül neki ítélték a gyereket, kicsit sem vizsgálták a körülményeket, most meg pont fordítva vannak a dolgok.
10/10
suxel 2012 máj. 14. - 14:11:43 10/10
(1843/2153)
CSAK egy fél utalás volt a múlt héten erre, hogy ebben az évben változtak a törvények. :)
10/10
suxel 2012 máj. 14. - 14:10:51 10/10
(1842/2153)
Mondtam én, hogy Carmen nem változik. Dölyfösebb õ attól. Arceliat megverte a sors azzal a lánnyal.

Hát érthetõ szerintem, hogy Ivan ki volt bukva az eredmény miatt. Régi Ivan leszedte volna Lucia fejét, hozzávagdosott volna mindent, õ most csak az egész helyzetet találja felháborítónak, s nem Luciat okolja.

Az izé után kérdezõsködött, az eset után, felhívta telefonon Berenicet a 60. részben, amikor még Berenice jól letolta Luciat, hogy jól ott hagyta, s aztán ráébredt, hogy Carlotaval beszélget, nem a b.nõjével.

Gondolom, Hermosillo a központ ott, ott kezelik a komolyabb cuccokat, és utána érdeklõdött valahol, hol van Saul.
napraforgó 2012 máj. 14. - 14:06:48
(1841/2153)
Itt Magyarországon is régebben olyanok voltak a törvények, hogy általában az anyának ítélték a gyereket, fõleg, ha még kicsi volt.
Késõbb itt is volt jogszabály- de fõleg szemléletváltozás, és már az apáknak is nagyobb esélyük volt, fõleg, ha mindkét fél egyaránt alkalmas volt a nevelésre. Valószínûleg ilyesmi történhetett Mexikóban is, bár baromi furcsa, hogy pont abban az egy évben....
10/10
suxel 2012 máj. 14. - 14:06:01 10/10
(1840/2153)
Part3
-Carlota Berenicetõl kérdezõsködik a bizonyos estérõl, de csak kíváncsiságból. Na hoppá Sault mintha látta volna, na õ ideális tettes. Carlota nem akar feleslegesen idegennek sokat fecsegni
-Antolin elfuvarozza Carolinát a birtokra Luciahoz, de gyerek téma tilos. Kapott egy szép kis ruhát a kislány.
-Carlota elment Tonyhoz. Véletlenül betévedt, egy intelligens, jó és érzékeny emberhez. Látja Tony, hogy baj van. Tanács kell, mert Carlota sem tudja mi és hogy legyen.
-Lucia boldogtalannak érzi magát. Carolina ad most tanácsot neki.
-Carlotanak világos az egész szituáció. Nem akarta elhinni, én nem akarta aggasztani. Carlota viszont tudja, hogy már a DNS nem fog változni.
-Saul a kórházban, de boldog. És megjött Gordo, jól megváltozott. Így vaddisznó feje van. De Saul nyaka még mindig ronda. Kell még rehab is hozzá. Camilon bosszút állt?? Ezt, hogy?
-Ivan kérdezget Tony Carlota beszélgetésrõl. Feltételezzük, hogy Lucianak volt más, mit tenne, akkor a kislánnyal. Felhozódik az erõszak téma is.
-Camilo próbálkozna a visszamenetellel Luciahoz, amit az ügyvéddel megbeszéltek. :) Inkább Lucia akkor egyedül neveli fel a gyereket, ha nem Ivan az apja. Camilo nem járt sikerrel.
-Berenice érkezik a diszkós este témával. Lucia ráébred a szörnyû igazságra.
napraforgó 2012 máj. 14. - 14:01:43
(1839/2153)
Carlotának már van gyanúja, faggatja Berenicét (állítólag már korábban is kérdezõsködött, de én erre nem emlékszem) Berenice még haloványan emlékszik is Saulra...

Carlota még Anthonyval is tanácskozik a gyanúját illetõen.

Carolina milyen boldog, férjhez megy. Antolin tényleg kezd megjavulni, mostanában nem csinál disznóságokat. Viszont jól látja az eseményeket, az öccsének is jó tanácsokat ad.

A disznó Saul viszont egész jól van.. És vajon hogy találta meg Gordo a kórházban egy ,ásik városban????
10/10
suxel 2012 máj. 14. - 13:49:49 10/10
(1838/2153)
PART2
-Nyálcsorgással kezdünk, meg egy kis esélylatolgatással.
-Camilo jót hempergett megint MP.-al Megkéri MP.-t, hogy tagadja le a viszonyukat, s nem akarja, hogy Ivan nyerjen. MP.-t nem zavarja, ha ennyire jó lesz az ágyban továbbra is
-Saul mûtétje jól sikerült.
-Ügyvéd vs ügyvéd. Camilo ügyvédje nagyon bizakodó.
-JJ. megint Ivanról érdeklõdik. Hiányzik neki. Esther megint megkapja, csak árt neki. Hajlandó Esther megint elmenni, ha csúnyán viselkedik vele.
-Bírónál: megegyezésre jutni, na de Camilo nem hajlandó rá. Lucia jön a féltékenységgel, na de Camilo szerint van rá ok. Lucia nem hajlandó vele maradni. Camilo kéri a lehetõséget, de Lucia nem. Jön a megcsalás vádja, Camilo azt mondja semmi sem volt. Kihallgatások lesznek.
-10 nap ugrás:Carlota, Lucrecia, Mp. a bírónál
-1. ügy:Lucia javára dönt, meglesz a válás
-2. ügy a kislány: nem Ivan az apa. Ivan de várja az igent, hogy elkomorodik az arca a mosoly, hamar lehervadt róla gyorsan. Na most mi van? Camilo biztosítja, hogy nem õ az apa. Ivan újabb tesztet akar, hisz Lucianak, szerinte hiba volt.
-Lucia kiborult. Mi lesz a kislány felügyeletével? Lucrecia megdöbben, szerinte Lucia mással is lefeküdhetett. Carlota bizony sejti az igazat. Ivan hagyja békén Luciat, Lucrecia szerint. Ivan beolvas neki finoman. Hogy félti a bõrét. Carlota is megunta már hallgatni.
-Lucia esküdözik Carlotanak, akinek nem kell. Mindenki hibára gyanakszik.
-Ivan kiborult otthon, õ Lucianak hisz. Újabb 10 napot kell várni. Tony az esélyeket latolgatja. Ivan: mirõl beszéltetek? Ivan nagyon hisz Luciaban.
-Camilo is meg van döbbenve. Na kellene még így a gyerek Camilonak? Talán már nem is kényszerítené.
-Lucia sokadjára esküdözik, annyira de annyira, miközben hisznek neki, talán csak Lucrecia nem.
-Antolin kioktatja öcsit MP. miatt, jobb lenne inkább egy hivatásos prosti is
-Ivan-Alex esti elköszönés jelenet, de Alex már alszik.
-Antolin már szervezi az esküvõt. Carolinának nincsen tanúja, de már gyereket is akar Antolin.
napraforgó 2012 máj. 14. - 13:45:49
(1837/2153)
Lucrecia, meg az ötletei, Lucia menjen vissza Camilohoz, Ivan meg tûnjön el.

Ivan meg megint örjöng (nem szeretem õt, nagyon nem) Ilyen vehemensek a latinok? Egyébként is olyan mézes-mázosan csábítgatja Luciát, hogy az már tényleg olyan nyálas, fújj.
napraforgó 2012 máj. 14. - 13:40:15
(1836/2153)
Nos, épp most derült ki az, hogy Ivan nem az apa. Camilo nem használja ki a lehetõséget, elismeri, hogy nem õtõle van a gyerek.
Pedig ez nagy lehetõség lehetett volna a számára!
napraforgó 2012 máj. 14. - 13:38:15
(1835/2153)
Hivatalosan egy válásnál szerintem csak a házasfelek szülõi felügyeletérõl lehet szó. Micsoda hülyeség ez, hogy Ivan beleavatkozik a válóperbe, meg még a gyereket is el akarja perelni? Ha valakinek itt joga van a gyerekhez, az nyilván az anya.
napraforgó 2012 máj. 14. - 13:35:56
(1834/2153)
Judith és Orozco tényleg helyesek együtt.

JJ és Esther, õk jópofák, Esther végre sarkára áll.