10/10
Kimber 2015 jan. 12. - 18:31:52 10/10
(5/5)
roogdky niombahn 2014 okt. 16. - 21:10:33 Előzmény Totem58
(4/5)
Nekem is érdemes volt nézni!
Megtudtam végre, hogy a 10 a 27-edik hatványon az kvadrilliÁRD!
Totem58 2014 okt. 05. - 12:19:00 Előzmény Deimos Phobos
(3/5)
Tudod Demios Phobos, nincsenek ám tömegével ilyen felkészült emberek Magyarországon se, mint te. Szájbarágós a szöveg, igen. Amerikai film, az ottani általános intelligenciára hangolva készült. Én - aki szintén nem ragyogtam az iskolában fizikából - minden hibája ellenére élvezem a sorozatot. Az örökös ismétlések megszilárdítják a tudást e páratlan világról.
Deimos Phobos 2014 jún. 21. - 22:33:24
(2/5)
Mivel érdekel a mûfaj láttam az összes részt, van, amit többször is (valószínûleg mazochizmusból) és még egész' élvezhetõ is lenne, ha nem lenne tele hatalmas tirádákkal, km-es körmondatokkal, évtizedes hatásszünetekkel és másképp megfogalmazva, de mégiscsak 48-adszor elismételt magyarázatokkal. Ezek nélkül 7 és fél percnél többe nem kerülne egy-egy rész - pláne nem majd' 3/4 órába - és ezzel az adott epizód tematikáját teljes egészében ki is lehetne meríteni. Számomra indokolatlanul elnyújtott, vontatott, erõltetett, szájbarágós, mintha 6 éveseknek készült volna. Nem csodálom, h. nagy általánosságban keveseket vonz és ragad meg egy ilyen sorozat, mikor egyszer rászánják magukat a megtekintésére, habár kifejezetten nem tartozik az érdeklõdési körükbe...
roogdky niombahn 2014 márc. 03. - 20:24:00
(1/5)
Gerard Peter Kuiper született Gerrit Pieter Kuiper holland csillagász vezetéknevét illendõ volna helyesen "köjper" kiejteni, nem az ámerikai ánglius "kajper" kiejtés szerint.
Puskint se "pászkin"-nak ejtjük, még akkor se ha az usákok nem hajlandók követni az orosz kiejtés szabályait.