Téma: A vipera

5/10
borzi84 2021 júl. 21. - 01:34:26 5/10
(295/535)
Sejtettem, hogy Veronica nem örül majd Miranda jelenlétének, de ilyen reakcióra azért nem számítottam.
Miranda jókora bakot lőtt, Veronica valósággal tajtékzott.
A kedves édesanya szokás szerint nyafogott, ahelyett, hogy határozottan odaállt volt a lánya elé, hogy végre elmondja az igazságot.
Bár...Az is igaz, hogy Veronica annyira dühös volt, hogy oda sem figyelt rá, ahogyan Demetriot sem akarta meghallgatni.
A rreakciója kissé eltúlzott volt, az pláne, hogy ezután rögtön rohant Belothoz, és valósággal megkérte a kezét.
Remélem, hamarosan lehiggad, talán Williams atya jobb belátásra tudja bírni, hogy legalább hallgassa meg Mirandát, s utána tisztázhatják a dolgot Demetrioval is.

Virginia aljassága határtalan!
Az nem újdonság, hogy semmi tiszteletet nem mutat azok iránt, akik felnevelték, és tejben-vajban fürösztötték.
Gátlástalan perszóna, s végül elérte, hogy Teodoro szívrohamot kapott.
Remélem, azért annyi jó érzés még szorult belé, hogy segítséget hív, s nem nézi végig, hogy a bácsikája meghal a szeme láttára...
kisbalaton 2021 júl. 20. - 23:04:27
(294/535)
Húha! Veronika most aztán tényleg nagyon kijött a sodrából! Nem mondom,hogy Miranda nem érdemelte meg azt a pofont. Akármit csinált,egyre csak rontott a helyzeten. És ezt észre is vette,mégsem változtatott a módszerein! Most végre egy jó ötlete támadt az atyánál:hogy elutazik.Remélem,megteszi.
Veronika is érdekes jellem. Egy-egy nagyobb összeveszés után elrohan ,hogy más apát keressen a gyerekének. Juan már megvolt,-most Belot jön.
Virgínia hamis mondatai ,körmönfont cselekedetei már elviselhetetlenek .Amúgy a kezdetektől érthetetlen az a vad düh,amivel a családot tönkretenni igyekszik. Ennyi gerinctelenséget hogyan tudtak az alkotók egyetlen jellembe belesüríteni?
A film vágása sem nyerte el a tetszésemet. Pl Veronika kiborulásos jelenetét kétszer is "átvágták",Akárcsak Teodoro és Virgínia vitáját.Egy jelenetet sem hagynak egyben megnézni. Eléggé zavaró.
Akármi történik is,most már végig nézem.
5/10
borzi84 2021 júl. 20. - 20:01:22 5/10 Előzmény kisbalaton
(293/535)
Persze, én is erre gondoltam!
Szerintem, ha Demetrio eddig nem vette komolyan Veronica féltékenységét, a mai epizódban szembesülhet majd vele!
Nagy nehezen sikerült elnyernie Veronica bocsánatát, Miranda miatt nem érdemes kockára tenni mindazt, amit elért.
kisbalaton 2021 júl. 20. - 19:09:26 Előzmény borzi84
(292/535)
Az egy Miranda féle rossz döntés,hogy Demetrio birtokán lakik! Mi a fenét keres ott? Miért nem lakik az atyánál,vagy Belotnál,vagy a doktornál,-vagy akárhol? De nem! Neki pont Demetrionál kell megszállnia!
Ez a balga nő egyszerűen nem veszi komolyan Veronika féltékenységét! És sajnos, Demetrio sem!
5/10
borzi84 2021 júl. 20. - 18:45:36 5/10 Előzmény napraforgó
(291/535)
Szia!

Igazad van, sajnos Veronica úgy tűnik, már nem változik meg, folyton félreérthető módon viselkedik Juannal.
Juan pedig persze, hogy nem adja fel a reményt!
De: Akkor is az a véleményem, hogy most nem erre, hanem a "kedves feleségére", illetve annak üzelmeire kellene összpontosítania!
Talán, ha nem folyton Veronicán jártatná az eszét, valahogyan sikerülne útját állni a viperának!

Irma jól tette, hogy nyilvánvalóvá tette Francisco előtt, hogy a megbocsátása ellenére nem folytathatják ott és úgy, ahol korábban abbahagyták
Azaz: Ha a férje nem változtat a viselkedésén, akkor újra elhagyja!
Most már a doktoron áll, képes lesz-e megváltozni, s megadni a feleségének azt a szeretetet és tiszteletet, amivel eddig adós maradt.

Sajnos Teodoro túlságosan alábecsülte Virginiát, s későn jött rá, milyen aljas bestia!
Még most sem akarta elhinni azt sem, hogy Virginia sajnos kapcsolatba került az alvilággal.
Bosszantó, hogy mihelyt történik valami előrelépés, azonnal félbeszakítják ezt a szálat, ezáltal csak nyújtják és nyújtják...

Miranda most már összeszedhetné végre a bátorságát!
Nem tudom, mi lesz Veronica reakciója, de azt hiszem, Demetrio nem sok jóra számíthat tőle most, hoy a feltételezett "szeretőjét" a birtokon találta.
Ha Miranda annyira szereti a lányát, akkor álljon elé, s mondja el az igazat, mert a legutóbbi lépésével nagy kárt okozott.

Pepe élete remélhetőleg most már tényleg sínre került, feltéve, ha Santiago nem környékezi meg újra.
Nagyon vigyáznia kell, mert sajnos a drogfüggőségből soha nem lehet igazán kigyógyulni.
Egy rossz lépés, s ugyanott tart, ahonnan elindult.
Carláról jó ideje semmi hír, pedig rajta is segíteni kellene, addig, amíg még lehet!
6/10
napraforgó 2021 júl. 20. - 05:24:39 6/10 Előzmény borzi84
(290/535)
Veronica megint túlzó szivélyességgel fogadja Juant, elég lenne két puszi az arcára, nem kell ez a nagy nyakba borulás, pláne egy fürdőköpenyben. Miért nem mondja, hogy várj egy percet, felöltözöm. Pláne igy találja őket Demetrió is, ami azért fura, a felesége neglizsében szaladgál a barátja körül.
Hát ilyen körités mellett hogy tudna Juan lemondani Veronicáról?
Pedig Veronica elég nyilvánvalóvá teszi, hogy ő Demetrioval folytatná az életét. Juan még mindig reménykedik, ha Demeter hibázik, ő ugrásra készen áll.

Irma nagyon határozott, bár megbocsát Francisconak, de közli, már nem hajlandó ugyanolyan körülmények között vele élni. Már tudja, hogy képes lenne nélküle élni, eltartani magát, stb., vagyis nem hajlandó ugyanazt a bánásmódot elviselni.
Francisco megpróbál a megszokott módon fellépni, parancsolgatni, de Irma hamar leszereli, igy nem lehet közös életről szó. A kisfiú örökbefogadását is szóba hozza, és a doktornak nem lesz más választása, el kell fogadnia.

Miranda már unalmas a titkolózásával, ez egy időhúzó baromság. Mert hogy akar ő közel kerülni a lányához, ha minden percben féltékennyé teszi?

Teodorót nagyon meglepi, hogy a magánnyomozó jelentése szerint Virginia vette meg a részvényeket és igy ő lett a legfőbb részvényes Ennyit nem nézett ki Virginiából.
Sajnos ez a szál most félbeszakadt, pedig érdekes lenne, hogy milyen lépéseket tudnak tenni Virginia ellen.

Pepét nagy ovációval fogadta vissza a család. A szülei, a nővére, a barátai mind örültek neki, nem volt semmi szemrehányás, igy remélhetőleg Pepe újra magára talál. Carláról még nem tudunk semmit, gondolom, hogy nemsoká ő is előkerül.
5/10
borzi84 2021 júl. 20. - 01:02:10 5/10 Előzmény napraforgó
(289/535)
Igazad van, ezek csakis arra valók, hogy tovább tartson a sorozat!
(Szerintem száznál kevesebb epizódba is bőven bele lehetett volna sűríteni a történetet.)

A legutóbbi rész ott folytatódott, ahol az előző abbamaradt:
- Juan megjelent, Veronica természetesen örömmel fogadta, de "Don Juannak" csakhamar szembesülnie kellett azzal, hogy bármilyen illúziókba ringatta is magát, Veronica nem őt szereti!
Igazán felhagyhatna már az idétlenkedéssel, annál is inkább, mivel fontosabb dolgok történnek most a családban!
Egyértelműen Teodoro mellett lenne a helye, de úgy látszik, ezzel az úttal tartozott az ördögnek.
Egyszerűen nem képes lemondani Veronicáról, valószínűleg ezután is folytatja majd a hőbörgést. :-(
Szerintem bele kellene törődnie, hogy Demetrio és Veronica szeretik egymást, s Demetriot még a gyermek felőli bizonytalanság sem tántorította el.

A butáskodás helyett minden igyekezetét arra kellene fordítania, hogy segítsen az apjának!
Sajnos alábecsülték Virginiát!
A jelek szerint sikerül megszerezni a részvények többségét, ez súlyos csapás Teodoróra nézve.
Igazából ő is hibás, mert nem vette komolyan Virginia fenyegetőzéseit, ráadásul még mindig illúziókat táplált vele kapcsolatban.
Ezt az is mutatja, mennyire meglepődött, amikor a nyomozó felvilágosította őt Virginia alvilági kapcsolatairól.

Nincs új a nap alatt, Miranda immár Williams atyának is elmondta, hogy Veronica a lánya!
Ő is felhagyhatna már a titkolózással, megfogadhatná az atya tanácsát!
Ahogyan sejteni lehetett, Veronica dühbe gurult, amint felfedezte a "vetélytársnőjét"!
Attól tartok, most újra elkezdődik a Veronica és Demerio közötti "haragszomrád", ami kezd unalmassá válni.

Irma sajnos megbocsátott a férjének - Ez is várható volt, de én nem tudok örülni neki.
Bár...A doktornak látnia kell, hogy ez a nő már nem ugyanaz, akit olyan könnyen meg tudott félemlíteni.
S ha nem lesz tartós a változás, s azt tervezné, hogy ott folytatja, ahol korábban abbahagyta, Irma ismét elhagyja, most már meg meri tenni, nem uralkodhat felette olyan zsarnoki módon, ahogyan azelőtt!
kisbalaton 2021 júl. 19. - 22:55:27
(288/535)
Na végre! Teodoro megbízta a nyomozót,hogy figyelje Virgíniát és Santiagot is! Idióta Juan meg a hatalmas gondok közepette még mindig a Veronika iránti megszállott szerelmével terheli az apját!
Amúgy egyetértek napraforgóval,-,mondvacsinált problémák és kissé unalmas jelenetek.
Bár a vége izgalmas volt ,amikor Veronika szembesült Mirandával,és beolvasott neki.Legalábbis elkezdte,mert aztán vége lett a résznek.
markhenrymh2345 2021 júl. 19. - 06:35:22
(287/535)
This is a really good article. I recently discovered your blog and wanted to express my gratitude for taking the time to go through your postings. After all, I'll be subscribing to your feed and hoping to hear from you soon! To know about All Assignment Help, visit at https://www.allassignmenthelp.co.uk/
6/10
napraforgó 2021 júl. 17. - 19:10:08 6/10
(286/535)
Túl vagyunk a sorozat felén, innentől már kicsit össze van csapva a történet. Mondvacsinált problémák, pl.amikor fogant a gyerek? Jajj Demetrio, próbálj meg elszámolni háromig! Veronica ugyanis elmesélte a szökése után Bettynek, hogy a sok hónap alatt összesen háromszor szeretkeztek, kettő abból is szar volt.
Miranda titkolózása is ilyen ostobaság, de hát ki kell tölteni valamivel a műsoridőt. Meg kell lenni annak a 100 epizódnak.

Amúgy hová lett Carla, őt nagyon elfelejtették. Még őt is meg kell menteni!
5/10
borzi84 2021 júl. 17. - 17:41:05 5/10 Előzmény napraforgó
(285/535)
Szia!

Elég nehéz követni, mi, mikor és hol történik, úgyhogy nem csoda, ha eltévesztetted.

Én sem értek egyet azzal, hogy Veronica nem önt tiszta vizet a pohárba a gyerekkel kapcsolatban.
Még azok után sem, hogy Demtrio biztosította róla, akkor is elfogadná a gyermeket, ha történetesen nem az övé.

Így igaz, Veronicának kérdőre kellene vonnia Mirandát, ehelyett szóba sem áll vele.
Úgy látszik, anya és lánya között van némi hasonlóság!
Miranda - miután szinte mindenkivel közölte már az igazságot, végre elmondhatná Veronicának is!
Egyetértek! Szerintem Veronica - ha rögtön nem is, de egy idő után úgyis megbocsátana, s örülne annak, hogy visszatért az édesanyja.

Virginia jól taktikázott, bár nem is tudom...Úgy tűnt, mintha ez a lépés menet közben jutott volna eszébe vagy ez is csak a színjáték része lenne?

Moguel doktor minősíthetetlenül viselkedett!
"Bevallotta"...De: mikor? Hány év elteltével?!
Alaposan elkésett ezzel a vallomással!
Irmát ismerve aligha hagyta volna el ennek tudatában a férjét, s ketten megbirkóztak volna ezzel a teherrel.
Az örökbefogadás észszerű megoldás lett volna.
Az igazság feltárása helyett viszont mit tett?
Az italba menekült, folyton bántotta és megalázta a feleségét...ráadásul mindezt igazságtalanul tette!
(Mondjuk, ha Irma valóban meddő lenne, akkor sem érdemelt volna ilyen bánásmódot.)
Irma sajnos túlságosan jószívű, Moguel hálát adhatna az Istennek, hogy ilyen felesége van.
Az a legkevesebb, hogy legalább megpróbál megváltozni, nagy kérdés, sikerül-e?
6/10
napraforgó 2021 júl. 17. - 11:07:39 6/10
(284/535)
Veronica helyében én kerek-perec rákérdeznék Mirandára, hogy mit sertepertél állandóan Demetrio körül. Fölösleges Demetriot nyaggatnia, meg féltékenykednie. Ha megkérdezné, Miranda kénytelen lenne elmondani neki az igazságot.
6/10
napraforgó 2021 júl. 17. - 08:53:03 6/10
(283/535)
Igazad van, Veronica és Demetrio még Guadalajarában vannak, ott történt az ominózus "hancúr". Kicsit fura, hogy - bár Veronica állandóan hangoztatja, hogy mennyire imádja a férjét, még mindig bizonytalanságban tartja a gyereket illetően. Mi a fene oka van erre? Miranda jelenléte erre nem igazán ok.
Miranda is nevetséges a titkolózásával. Épp emiatt nem kedveli őt Veronica. Ha kiderül az igazság, akkor vagy megbocsát az anyjának, vagy nem, de legalább tiszta vizet öntenek a pohárba. És mivel Vero nem bosszúálló fajta, némi kis szemrehányás után nyilván megbocsát. Mivel ő is járt már hasonló cipőben, vagyis ő is elhagyta már a férjét, talán meg fogja érteni az anyját, hogy miért nem maradt annak idején a férjével.

Most már megértettem Virginia taktikáját. Azért akarta rossz hirbe keverni a bankot, hogy aztán az elértéktelenedett részvényeket felvásárolhassák. Aztán amikor a bizalom helyreáll, ők lehessenek a legfőbb részvényesek. Vagy, ha el is adják a felvásárolt részvényeket, nagyot kaszálnak az árkülönbözeten. Csak kamu volt a nyafogása, hogy elszegényitették.

Moguel öntelt, macsó életszemlélete, viselkedése visszataszitó, még igy is, hogy bevallotta, hogy ő a nemzésképtelen. Ezt eleve nem lett volna szabad eltitkolnia Irma elől és rá kellett volna biznia, hogy igy is akar-e a felesége lenni. És gondolkodhattak volna az örökbefogadáson, ami jobb megoldás lett volna, mint az asszonyt felelőssé tenni a gyermektelenségéért.
Mit csinált volna, ha asszony megcsalja és valaki mástól teherbe esik?
Irma is túl elnéző, nyilván ő is megbocsát Francisconak. Bár én nem hiszem, hogy a férfi túl tudna lépni az árnyékán és gyökeresen megváltozna.
5/10
borzi84 2021 júl. 16. - 23:29:52 5/10 Előzmény kisbalaton
(282/535)
Na igen, akár már a faliújságra is kitehetnék, mert Veronica kivételével senkinek sem okoz majd meglepetést, ha végre fény derül Miranda kilétére!
Valóban nagy melléfogás a részéről, hogy Demetrio birtokán lakik, s már az is nagy baklövés, hogy egyáltalán odautazott!
Csak felesleges bonyodalmat jelent az ottléte!
Yadira rögtön kombinálni kezdett, s ha Veronica visszaérkezik, s ott találja Mirandát...

Ha valóban jót akarna a lányának, akkor most már igazán rászánhatná magát, s elmondhatná végre az igazságot, mert csupán annyit ér el az előtte való titkolózással, hogy éket ver Demetrio és Veronica közé!

Én nem értek egyet Veronica "feltételével", Juan épp elég bajt okozott az "akciójával", nincs értelme még ezzel is bonyolítani a dolgokat.
Gyermeket vár - a férjétől.
Nincs semmi értelme annak, hogy rossz színben tüntesse fel magát Demetrio vagy bárki előtt.

Teodoro valóban becsületes ember, de kicsit jobban figyelhetne Virginiára!

Ahogyan korábban is írtam, engem felháborított a doktor viselkedése!
Nem tudom, képes lesz-e hathatósan megváltozni, de Irma helyében én gondolkodás nélkül otthagynám - ezek után mindenképpen!
5/10
borzi84 2021 júl. 16. - 23:17:51 5/10
(281/535)
A bank ugyan megmenekült, de sajnos Teodoro még nem tudja, hogy a háttérben Virginia keveri a kártyákat - a részvényvásárlással nem kevés borsot törhetnek majd Teodoróék orra alá.
Ha mindennel tisztában lenne, nem volna ilyen nyugodt...

Juant úgy megráznám, mint Krisztus a vargát.
A problémák közepette mit tesz?
Otthagy csapot-papot, s elmegy kurizálni Veronicának!
Aki persze kedves mosollyal fogadja, ahogyan mindig, Juan pedig azt gondolja, nyert ügye van.
Pedig a "feketeleves" még csak ezután jön számára - Demetrio személyében.
Aki aligha örül majd a váratlan látogatónak, s vele biztosan nem cseveg majd el olyan kedélyesen, mint Belottal.
Azért remélhetőleg ölre nem mennek, s végül civilizált módon beszélik meg a dolgokat!

Ahogy várható volt, a Veronica és Demetrio közötti idill igencsak törékeny.
Veronica továbbra is féltékenykedik Mirandára, Demetrio pedig - ezúttal önhibáján kívül - kutyaszorítóba került, mert nem fedheti fel Veronicának Miranda kilétét, enélkül pedig nem tudja elaltatni a féltékenységét sem.
Demetrio pedig szeretne biztosat tudni a gyermek felől...
Azért Veronica részéről nagy butaság nem elmondani az igazat.

Ahogyan Demetrio aligha örül majd Juannak, úgy Veronica reakcióját is sejteni lehet, ha szembesül Miranda jelenlétével.
Yadira persze rögtön pletykálni kezdett, már a tegnapi részben is furcsán méregette a "két érdemes hölgyet".

Miranda igyekszik hasznossá tenni magát, ami igen dicséretes dolog!
Jól mondtam, hogy ezzel elnyerheti Williams atya és akár Belot rokonszenvét is, akivel egyébként jól összeillenének! :-)

A doktor egy nagy gazember!
Erre bizony nincs jobb szó!
Képes volt sok éven át kínozni szegény Irmát, s elhitetni vele a meddőségét, csak azért, hogy csorba ne essen a "férfiúi önérzetén"!
Szégyellheti magát, erre nincs mentség!
"Ezért vált alkoholistává..." - Na persze, s közben úgy "mellesleg" kínozta és semmibe vette a feleségét.
Aki mindezek tudatában és mindezek ellenére is képes megbocsátani!
Irma valóban rendkívüli nő, mert én ezek után rá se tudnék többé nézni egy ilyen emberre, nemhogy együtt élni vele!
kisbalaton 2021 júl. 16. - 23:07:25 Előzmény borzi84
(280/535)
Nos megtörtént,Miranda már szövetségesre talált az atyában és Belotban is. Röhejes,hogy már mindenki tudja ki ő,-csak Veronika nem. Sajnos,a "titokzatos szépasszony" szelleme belopakodott már Veronika és Demetrio szépen újraalakuló kapcsolatába is. Miranda annyira peches volt eddig a Veronikával kialakítandó kapcsolatában,hogy teljesen érthetetlen,hogy most utána ment és Demetrio birtokán lakik!!!
Igaza van Veronikának,amikor feltételhez köti az igazságot ! (Arról,hogy ki a gyerek apja) Már nem csak Veronika utálja ezt a "szent" asszonyt,hanem én is. Eddigi idióta melléfogásai ,egytől-egyig félreérthetőek voltak. Nem igaz,hogy nem tud már odaállni Veronika elé,és egyenesen színt vallani!!

Teodoro egy rendkívüli ember - szerintem. Jellemének nagysága lépten-nyomon megmutatkozik.(Jó volna,ha némely bankárok megnéznék ezt a sorozatot,csakis Teodoro miatt!)
Virgínia hozta most is az arcátlan formáját.Biztos,hogy fog még ő keverni ott a bank körül!
Jó kis meglepetés volt,hogy a doktor a saját "fogyatékosságáért"évekig Irmát hibáztatta,és ezt most végre megvallotta neki.Azért kiváncsian várom,hogy egy évekig alkoholista ember ripsz-ropszra meg tud-e változni.
5/10
borzi84 2021 júl. 16. - 20:50:28 5/10 Előzmény borzi84
(279/535)
Ui.: Aki pedig szerintem aktivizálhatná magát, és segíthetne a sebesültek ápolásában, az nem más, mint Miranda!
Végre csinálhatna valami hasznosat, ha már ott idétlenkedik, ahol tényleg semmi keresnivalója nincsen!
Ráadásul összeismerkedhetne Williams atyával és Belottal is, ők mindketten közel állnak Veronicához, s talán "szövetségesre" lelne bennük.
Szerintem szüksége lesz szövetségesekre, mert ha a visszatértükkor Veronica ott találja...Nem szeretnék sem Miranda, sem Demetrio helyében lenni!
5/10
borzi84 2021 júl. 16. - 20:01:46 5/10 Előzmény napraforgó
(278/535)
Nem, az időrendet illetően tévedsz, még most is Guadalajarában vannak!

Az időrendi sorrend a következő:

- Demetrio - otthagyván Veronicát, a doktort és a sérülteket - elment a házába - VERONICA NÉLKÜL!!! - Ekkor találkozott Mirandával, aki valóban ott várta őt Susannával együtt
(s mellesleg Jacintóval is váltottak néhány szót, aki örömmel üdvözölte a "gazdát")
- Miközben Demetrio a házában volt, addig Veronica Belot házába ment telefonálni a bácsikájának a repülőgép kölcsönkérése végett
- Amikor Demetrio visszatért, s Williams atyától megtudta, hol van Veronica, akkor ő is odament Belothoz, s ekkor koccintottak a boldogságukra
- Veronica és Demetrio mindketten konstatálták, hogy fáradtak, s a gép másnap korán indul, így nyugovóra tértek - HANCÚR NÉLKÜL!

Egy pillanatig sem tagadtam, hogy VOLT HANCÚR, méghozzá GUADALAJARÁBAN ahová Veronica és Demetrio is elkísérték Irmát.
Ha megfigyelted, ott voltak a kórházban is, együtt beszélgettek az orvossal, s Irma ekkor mondta azt nekik, hogy nyugodtan menjenek, ő ellesz egyedül is a kórházban
Ekkor elbúcsúztak Irmától, a SZÁLLODÁBA mentek, s ekkor történt a "hancúr"

Summa: VOLT HANCÚR, GUADALAJARÁBAN történt, s még MOST IS a városban vannak! :-)
6/10
napraforgó 2021 júl. 16. - 19:04:06 6/10 Előzmény borzi84
(277/535)
Igen, aztán hazatértek Guadalajarából a birtokra, ahol már várta Demetriot Miranda és Susanna.

Lehet, hogy csak vizionáltam, de az epizód végén Demetrio és Veronica iszogattak - nekem úgy tűnt, hogy a birtokon, de meglehet, hogy még a szállodában. Aztán Demetrio a karjában vitte be a feleségét a hálószobába, azt igérve, hogy majd gyengéden fogja szeretni. Vero azt kérte tőle, hogy úgy szeresse, ahogy a nászéjszakájukon, mert a többi alkalom durva volt.
Akárhogy is, volt ott hancúr.
5/10
borzi84 2021 júl. 16. - 18:07:44 5/10 Előzmény napraforgó
(276/535)
Szia!

Demetrio sérülése valóban nem súlyos, nem is ez volt ezzel a cél, csak arra volt jó, hogy Veronica
kellőképpen megijedjen, s újra helyreálljon közöttük az egyetértés.
(Kérdés: Vajon meddig tart az idill?)

Veronica nem "ugrált" sehová.
Belothoz ment, onnan telefonált Teodorónak, hogy kölcsönkérje a repülőgépet, hogy a doktort el tudják szállítani, mivel súlyos az állapota.
Demetrio és ő is fáradtak voltak, úgyhogy akkor és ott semmi hancúrozás nem volt.
Teodoro természetesen kölcsönadta a gépét, s ezzel szállították el a doktort, természetesen Irma elkísérte, Demetrio és Veronica pedig szintén velük tartottak.
(Feltételezem azért, hogy támogassák Irmát, aki nagyon aggódik.)
Ekkor került sor a - Te szavaiddal élve - "hancúrozásra".
Ha megfigyelted, nem a birtokon vannak, hanem egy szállodai szobában.
(Guadajarában, ahová a doktort szállították.)

Belot tényleg örül Veronica boldogságának, Juan aligha lesz ilyen önzetlen!

Virginia viselkedése és tettei tényleg nélkülöznek mindenfajta racionalitást.
Ha annyira okosnak képzeli magát, tudhatná, hogy ha lejáratja a családját, az ugyanúgy rá is kihat!
Az pedig nevetséges, hogy azt gondolja, a házasság révén most már minden pénz őt illeti meg!