Téma: Ábel

Tréfás Emese 2008 dec. 03. - 13:22:09
(3/3)
Szerintem az elõadás az összes gyengéje ellenére nagyon fontos és jelentõs elõadás. Semmi nem pótolja ugyanis az élõszó erejét, sem a csodálatos Tamási Áron-regény elolvasása, sem a regénybõl készült remek film megtekintése. Az élõ színi elõadás volt az, ami hozzásegített engem a regény mondanivalójának a szívemig, a legbelsõ énemig való eljuttatásához. Hálás köszönet a színrevitelért!!!
FEB1 2007 dec. 23. - 17:06:40 Előzmény lola1
(2/3)
Egyszeruen borzalmas volt az eloadas. 10/3.
Kik/mik voltak nagyon jok?

A zene verciki volt, ugyancsak a tancok.

Gemes Antos tenyleg eleg jo volt, bar nemscak 10 evvel idosebb Abelnel, de kb 20-30 kg-val tobb is :)
No es nem tunt ugy, mint akinek koze lenne barmihez, ami kulonbozik a nagyvarosi letformatol.

Bezzeg a kutyat jatszo Oze Aron jol csinalta a dolgat. Szerintem Abelnek is jobban illett volna (hiaba idosebb)

Megis talan az volt a legrosszabb, hogy chips zabalo iskolasokkal probaltak feltolteni a szinhazat. Szegeny gyerekek, ha ilyenen szocializalodnak meg a vegen szamukra is 10/9 lesz az ehhez hasonlo eloadas.
lola1 2007 máj. 08. - 20:46:40
(1/3)
Egyszerûen lenyûgözõ volt az elõadás!!! 10/9 pont.:) NAGYON NAGYON JÓK VOLTAK!! én nem bántam, hogy nem csak az Ábel a rengetegben alapján csinálták meg hanem a másik 2 részt is hozzávették.
Gémes Antos nagyon jól játszott. A tökéletes Ábel..kivéve hogy kissé idõsebb a könyvbeli Ábelnál:) Na és a befejezés.. Miért vagyunk a világon...