6/10
Selfie 2015 ápr. 22. - 09:43:44 6/10
(8/68)
Bocsánat, gondoltam - magyar lévén - magyarosítanám :) tehát: "elgondolkodtasson" :)
8/10
egorta 2015 ápr. 22. - 09:36:52 8/10
(7/68)
Harrison Ford nagyon jó benne (mondjuk jelentõsen hasonlít Vágó Istvánra a filmben :)
6/10
Selfie 2015 ápr. 22. - 09:36:07 6/10
(6/68)
Január óta vártam nagyon a filmre....premier tegnap....és sajnos a konkluzió: csalódás..... Gyenge....többre számitottam.... (amikor Harrison Frod feltûnik, onnantól kicsit izgibb...de amúgy szájbarágós, kiszámitható fordulatokkal....szó szerint: unalmas film volt....) Az alapsztori jó, de sokkal többet, izgalmasabbat, többetmondót ki lehetett volna hozni belõle - de úgy túnik eme a feladat megoldása egy másik filmre vár ....Aki látta az Õslakó c. filmet - bár az egyetlen szobában játszódik, de - szerintem - tartalmilag, mondanivalóban és abban, hogy elgondolkodtatjon, sokkal erõsebb (persze képileg errõl nincs szó....) Aki esetleg tud hasonló témájú filmeket ajánlani, szivesen venném....köszönöm....Értékelés: 6/10
editka 2015 ápr. 22. - 09:16:58
(5/68)
Nem volt rossz, de kicsit unalmas volt. Nem volt benne semmi új, sõt, eléggé kiszámíthatóak voltak a fordulatok, olyannyira, hogy ez néha már vicces volt. A szerelmi szál se jött be, nemigen értettem, mit szeretnek egymáson, a kölyökkutya-viselkedésû hapsi engem kifejezetten taszítana. (A(z ál) macho-k sem az eseteim, de azért némi férfiasság legyen már egy férfiban.)
Fiatal lányoknak ajánlom, azokból is lehetõleg olyanoknak, akik nem láttak még ilyen két-különbözõ-korban-élünk/fejlõdünk-ös szerelmes szálú filmet.
Nekem 6/10, ingyen-vagy-tévében-meg-lehet-nézni-ha-nincs-jobb kategória. (Részemrõl az elsõ állt fent.)
indingo 2015 ápr. 22. - 08:28:20
(4/68)
CrazySpice-val értek egyet! Az aládumálós rész néhol okoskodásnak tûnt, picit fárasztó volt! Az elképzelés, alapsztori még jó is lehetett volna….sokkal többet ki lehetett volna hozni belõle! Néhol nevetséges és szirupos, a történet kiszámítható! Egyszer persze meg lehet nézni, de nekem nem az a „még egyszer meg akarom nézni típus”!
9/10
JayCircus 2015 ápr. 22. - 06:58:57 9/10
(3/68)
A sztori 5 csillagos! Lenyûgözõen gyönyörû film. Aki vágyik egy kis finomságra és érzelemre, ebben a gonosz világban, az mindenképp nézze meg ezt a filmet. Nekem nagyon tetszett. Tényleg, nincs rá jobb szó. NAGYON! Nem gondoltam volna, hogy ennyire fog tetszeni... A végén még meg is könnyeztem.

Bár Blake Lively-t nem kedvelem. Nem szeretem, mert eddig amikben láttam, olyan makacs, hisztisen alakított, de itt egész jó.

Ami az egyetlen negatív számomra, hogy a narrátor hangját és a szövegét átcseréltem volna. Mikor elkezdte az amper, meg az amplitúdó, meg watt, meg "mikroakármi", meg hasonlókat... Jézusom... Azokat nem gondolhatták komolyan. Azt túlzásba vitték.

Minden esetre a történet így is magával vitt elsõ perctõl. 2015 eddig legjobb filmje számomra!!!

10-bõl 9 csillagot kap tõlem ez a film! :)

21/F.
7/10
CrazySpice 2015 ápr. 21. - 23:57:00 7/10
(2/68)
Nem volt rossz, de olyan maradandóan jó sem. Tetszett is, meg nem is.
Gyönyörû és érdekes a történet, de a szájbarágóskitérdekelbaromságok amiket a kommentátor mond, odanemillõen a film közben, nevetségesek, érthetetlenek, feleslegesek...
sanderb 2015 febr. 26. - 11:23:15
(1/68)
Blake Lively fiatal kora ellenére jutalomjátékban részesült. Persze nem érdemtelenül, mert mind a külseje (szép nõ) mind a tehetsége erre predesztinálja.
A film egy, a XX. század elején született nõ története, akit 27 éves korában baleset ért, s ennek olyan 'szövõdménye' maradt vissza, amely az õ életére egész végig befolyással van. Már ha van vége az életének. Ugyanis a balesetet követõen nem öregszik tovább, miközben telnek a súlyos évtizedek.
Mindenképpen meg fogom nézni.