auriga9999 2013 ápr. 17. - 22:37:28 Előzmény atesz07
(36/56)
Kicsi csíra, ha valaki osztogatja az említett jelzõt, az te vagy. Valószínûleg belõled fakad. Nézd végig a hozzászólásaidat.
10/10
ADIZS 2013 márc. 03. - 01:00:54 10/10
(35/56)
Ez nem horror, nem is vígjáték, nem is horror-vígjáték... ez egy... nem tudom mi, de baromi jó. Mindegyik sztori horrorból indul, aztán amikor az ember nem várná, átvált valami röhejesbe és önmagát teszi komolytalanná, de pont ettõl jó. Nekem nagyon tetszett, nem értem miért csak ennyi pontja van.
8/10
frenchbullie 2012 nov. 01. - 18:45:17
(34/56)
Üdv! Gondoltam, - mivel olvastam jókat is a filmrõl - Halloween alkalmával érdemes lesz megnézni. Tévedtem. Egyszer sem rezzentem össze, viszont igen gusztustalannak találtam az egészet. Spoilerféle Már az elején kiakadtam, mikor a dagi, vörös kiskölyök sugárban okádott... Fúj!!! Bíztattam magam, hogy hátha ezek után következik a humor meg a rettegés, de semmi... Kb. háromnegyed óra után feladtam. Erõs idegzet nem szükségeltetik ehhez a filmhez, max. erõs gyomor:-)
majoranna 2012 okt. 30. - 13:04:10
(33/56)
A film mûfaja: groteszk. Aki szereti a szellemes, ironikus, bizarr történeteket (pl. meghökkentõ mesék), annak tetszeni fog.
7/10
Rahar 2012 okt. 22. - 10:20:22 7/10
(32/56)
Alapvetõen nekem tetszik eme alkotás. Az alaptörténet nem keltette fel az érdeklõdésemet. Viszont a több szálon futó és egymást keresztezõ cselekményvezetés elnyerte a tetszésemet. A filmben több tipikus, klisés megoldás is szerepel, de azért vannak egyedi dolgok is. Alapvetõen mint horror, mint vígjátéknak gyenge, viszont mint érdekes történetû film számomra megállta a helyét.
8/10
King Diamond 2012 szept. 26. - 20:37:43 8/10
(31/56)
KIS SPOILER LEHET!!!
Nekem jobban tetszett, mint az eddigi hozzászólók többségének. Egészen addig egy remek, izgalmas thrillert/horrort kapunk, amíg meg nem látjuk a tökfejet, inkább nem tépte volna le a fickó a csuklyáját (és ez azért nem a felénél volt, hanem majdnem a háromnegyedénél). Az eléggé röhejes volt, valamint a Piroska és a farkasos szál befejezése sem tetszett. Viszont azt semmiképp sem állítanám, hogy végig röhejes, nevetséges volt a film. Mert egyáltalán nem. A buszos történet volt talán a legjobb, de nekem a kis csuklyás is tetszett addig, amíg írtam. Az iskolaigazgatós volt talán a legkevésbé jó. Szerintem egyáltalán nem horror-vígjáték, az IMDb is azt írja, legelõre teszi a comedyt, pedig inkább egy jó thriller, esetleg horror. Bár ahhoz talán nem elég ijesztõ. Egyszer mindenképp megéri megnézni, nyilván nem egy Halloween, de tökéletesen hozza azt a hangulatot, amit az USA-ban ez az ünnep képvisel. Kár, hogy Magyarországon nincs ilyen hagyománya ennek. Remek a hangulata, meg úgy az egész. Szívesen részt vennék egyszer egy ilyenben, hátha eljön az az idõ is valamikor...
8/10
7/10
Sadenal 2012 aug. 24. - 15:43:30 7/10
(30/56)
Jobb volt azért mint a szar kategória. Komédia-horror....vagy lehet pont az volt benne a jó, hogy szar. Mindenesetre a a tökgyerek meg a nyalókával való gyilok eléggé banális volt. :)


7/10
10/10
kavipeti85 2012 ápr. 14. - 21:18:39 10/10
(29/56)
Szerintem megérdemli a pontszámot. :)
A történet sok helyen ütõs hátborzongató és eléggé humoros volt a számomra. Jó látni ezt a szinte tökéletesen összehozott kapcsolatrengeteget (1-2 idõzítéshibától eltekintve)Nem könnyû egy ilyet kitalálni(tudom, mert amatõr szinten írok hasonló novellákat).
Tisztelni és valamennyire érteni kell a horror-t, hogy ezt bárki megértse és megfelelõen értékelni tudja. Aki rossz véleménnyel volt róla, az valószínûleg nem ez az ember. :(((( Sajnálom, nem vagyunk egyformák.
1/10
Atis88 2011 dec. 28. - 16:51:23 1/10
(28/56)
Ez mekkora baromság, se eleje se hátulja.
st0mry 2011 okt. 31. - 20:14:55
(27/56)
Megdöbbentett, hogy ez a hulladék 6/10-et kapott. Most komolyan, hány spanglit szívott el az, aki erre jó pontott adott? Talán úgy élvezhetõ is... Horrornak se jó, vígjátéknak se jó. Se nem féltem, se nem nevettem.
10/10
mindennévfoglalt 2011 okt. 28. - 00:16:47 10/10 Előzmény M.Zs.F
(26/56)
nem úgy nézted a filmet ahogy kellett volna!;) én azt nem értem h Anna-n kívül más híres színész hh nem jelentkezett erre a filmre???tök poén lenne ha csupa híres színész játszana benne...amúgy Nightmare mellett tavaly óta a kedvenc Halloweeni filmem...
10/10
cineplex 2011 okt. 04. - 17:38:36 10/10
(25/56)
Nekem nem volt rossz. Vannak jobbak és rosszabbak is. Az iskolabusz sztori kellõen parás. Az igazgató története meg vicces, az egyetlen nem odaillõ sztem az a Piroska és a Farkas vonal, annak nincs különösebb jelentõsége, míg a többi esemény viszont kapcsolódik egymáshoz.
2/10
M.Zs.F 2011 jún. 10. - 20:23:32 2/10
(24/56)
Hogy csatlakozzak az elõttem szólokhoz, a film pontszáma engem is megdöbbentett. Soha nem volt még ilyen hosszú 78 perc, és soha nem bántam még egyetlen filmet sem ennyire, hogy láttam. Talán kisebb lenne a csalódásom, ha elõtte nem olvasok el rengeteg itteni véleményt. Minek van ez irva??? horror vigjáték???? Jah, a Zombieland. Na az horror-vigjáték és jó is mind a kettõben. Ez viszont se nem vicces, se nem félõs, leginkább egyetlen szó járt végig a fejemben miközben néztem: F.O.S.!

10/2 (a minimális egy ponton felül az az egy pont azért jár, mert szerepel benne Anna Paguin, bár titok számomra, hogy egy Oscar-dijas szinésznõ mit keres egy ilyen filmben)
7/10
sid 2011 ápr. 15. - 01:12:50 7/10
(23/56)
Nagyon tetszett! Hangulata nagyon ott van, és aki képes úgy nézni ezt hogy nem horror hanem egy mese, annak jó élmény. Nem értem azokat akik fikáznak. Én nagyon sok filmet láttam már, és ezt bõven nem a szar kategóriába teszem, ennél hatványozottan rosszabb filmek vannak.
6/10
portponthinnye 2011 febr. 10. - 16:14:56 6/10
(22/56)
Nem is tudom hová tenni...
Ha most lennék tizenéves, még tetszene is, de cikinek tartanám. Mivel több vagyok, nem tartom cikinek, de már nem tetszik.
Pedig jó kis film...
Egész szórakoztató, de ne várjon senki igazi izgalmakat.
Az azonban tény, hogy a hangulata és a képi világa igazán kellemesre van igazítva.

Milyen kár, hogy nálunk nincs hagyománya a népszokásainknak. Ennél fosatósabb "ünnepeink" is lehetnének!
8/10
tyrichie 2011 febr. 04. - 21:01:48 8/10
(21/56)
Egész kellemes halloweenes film.
8/10
zoli28 2011 jan. 11. - 12:42:25 8/10 Előzmény Szissssz
(20/56)
"Csodálkoztam a film pontozásán mert ettõl szerintem többet érdemel."

Egyetértek. Kellett egy kis idõ, hogy felvegyem a fonalat, de ahogy haladt elõre a történet (történetek), úgy ismertem fel, hogy ez egy igényes és szellemes kis mozi.

Ha választanom kéne, talán a Piroskás sztori csattanója sikerült a legjobban, de a többivel sem volt probléma (pl. az Apa és fia sztori vagy az iskolabuszos.)

Nálam legalább 7-7,5-et érdemel.
9/10
Szissssz 2011 jan. 03. - 15:58:37 9/10
(19/56)
Csodálkoztam a film pontozásán mert ettõl szerintem többet érdemel.
Valóban nagyon jó és igényesen kivitelezett a képi világa, igazi Halloween hangulatot teremtett számomra. Néhol kissé abszurd, de ezért horror-vígjáték.
Engem emlékeztetett a régi Meghökkentõ mesék hangulatára, ami nagyon jó volt anno. :)
pillangókisasszony 2010 nov. 20. - 16:10:17
(18/56)
ez valami rossz vicc
10/10
The Man Who Laughs 2010 nov. 01. - 00:28:20 10/10
(17/56)
A kedvenc kortárs horror filmem. Tökéletes halloween esti kikapcsolódás. A film egyaránt szolgáltat hamisítatlan régimódi (emiatt enyhén kiszámítható) borzongatással és eszement morbid humorral. A kivitelezés roppant igényes és stílusos. A Tarantínót idézõ rendezés kiváló, a 4 rövid történet roppant dinamikusan van összekapcsolva. A színészek is tisztességes munkát végeznek. Õröm látni manapság egy ilyen eredeti (már amennyire egy ilyen horror homage-szkecs film lehet eredeti) nem belezéses undor keltésre építõ horrort.

8/10