Téma: Agy-kontroll

elisabet 2008 jún. 19. - 07:55:39
(46/66)
Detto... tudja valaki esetleg - mikor teszik vissza a Doktor urat ? NAGYON HIÁNYZIK !!! :)Nagyon bírom a "nem átlagos" embereket !! Õ pedig ilyen..:))
Remélem, minél hamarabb láthatjuk ÚJRA !!! :)))
Bendilla 2008 jún. 18. - 21:20:05
(45/66)
Egyetértek az elõttem szólókhoz, ez a sorozat gyenge utánzata Hausnak. A pasi modora, gyógyítási módszerei... Én Haust néztem a TV2- õn és az AXN- is!! Nagyon szeretem, remélem minél hamarabb visszarakják!
sarahli 2008 jún. 18. - 17:19:56
(44/66)
Szerintem ez akkor is House koppintás,akárki akármit mond. Nagyon remélem minnél hamarabb Dr.House-t láthatjuk(ismét) szerda esténként a TV2-õn.

ui.:Dr.House (L)(L)
sarahli 2008 jún. 18. - 17:18:00
(43/66)
Hát szerintem az is jobb volt,hogy House ismétlések voltak. Nekem nem tetszik,unalmas.Akárki akármit mond,ez House koppintás.Remélem minnél hamarabb Dr.House-t láthatjuk szerda esténként a TV2-õn.

ui.: Dr.House(L)(L)
10/10
Léli 2008 jún. 18. - 12:48:04 10/10
(42/66)
Ez nem a House spin-offja. Több ok miatt is.

1. A House-ból valami krimis sorozatot akarnak kihozni, aminek egy nyomozó lesz a fõszereplõje.
2. Ez a sorozat, ha megnézitek, 2006. novemberében lett forgatva... Szóval már egy ideje. És nagyon sajnálatos módon összesen csak 8 rész készült belõle (ha jól olvastam, akkor a mai napig szüneteltetik a forgatást... szóval akár egyszer még lehet, hogy folytatják...)

Nekem õszintén szólva tetszik. Persze eléggé House-os, de attól még szerintem nyugodtan megfér a kettõ egymás mellett. Ebben a dokiban ugyanis jóval több az emberi tulajdonság, mint House-ban :)
könnycseppek 2008 jún. 17. - 22:03:03
(41/66)
Hmmm... érdekes...
:-)
fici 2008 jún. 17. - 20:53:53 Előzmény filmvadász
(40/66)
jaja egyet értek ugyan olyan bunkó a pasi, mint House szval le van koppintva az egész :S meg unalmas is -ez az én véleméynem
magyar krokodil 2008 jún. 17. - 15:00:41 Előzmény könnycseppek
(39/66)
ezért mondtam, hogy kicsit furi a dolog. én egy hivatalos oldalon olvastam valahol, hogy ez a house spin-offja és a doki szerepel is a house-ban. az tény, hogy én sem emlékszem rá. talán majd a következõ évadban
könnycseppek 2008 jún. 15. - 16:11:16
(38/66)
Az Agy-kontroll miért lenne a House spin-offja?! Lemaradtam valamirõl, merthogy nem emlékszem, hogy szerepelt Dr.Hansen a House-ban?

Persze érdekes amit írsz, merthogy jól írod le a fogalmat (legalábbis én is így tudom):
"az "anyasorozatban" néhány részen keresztül szerepel a tervezett spin-off fõszereplõje, kulcsfigurája és utána kedik el vetíteni az új sorozatot"
...de aztán a magyarázat szerintem már nem igazán/teljesen fedi ezt.

Legújabb példa a spinoffra a Doktor Addison: a Grace-bõl megismert Addison dokinõ átköltözik LA-be, ahol egy magánklinikán dolgozik tovább; és ennek a sorozatnak már semmi köze a Grace-hez, de a SZEREP ugyanaz.
filmvadász 2008 jún. 15. - 14:24:12
(37/66)
Dr Houset! Dr Houset!

Ez egy utánzat, de sosem lesznek olyan jók, mint DR HOUSE!
magyar krokodil 2008 jún. 15. - 12:45:59 Előzmény sushi
(36/66)
persze, ez teljesen tudatos. azt szokták, hogy úgymond az "anyasorozatban" néhány részen keresztül szerepel a tervezett spin-off fõszereplõje, kulcsfigurája és utána kedik el vetíteni az új sorozatot. pl az eredeti helyszínelõkben volt egy többrészes közös nyomozás a Miami-i csapattal és rá 1-2 hétre kijött a CSI Miami... azt hallottam a House esetén is így akarják megoldani, lehet, hogy a következõ évadban fog az agydoki szerepelni, bár most, hogy az agy-kontroll már elkezdõdött hülyén fog kinézni a dolog...
sushi 2008 jún. 13. - 21:11:38 Előzmény magyar krokodil
(35/66)
ezt így hívják hogy spin-off?...szóval ennek neve is van...mármint úgy értem hogy ez tudatosan zajlik??...max. a nézõ nem fogja fel mit is akarnak vele közölni???
magyar krokodil 2008 jún. 13. - 10:10:38 Előzmény sushi
(34/66)
igen, azzal töltik be. õk úgy gondolják, hogy aki a house-t szereti, az majd ezt is nézni fogja a house szünetében, sõt, egyenesen megszereti. nem fognak más jellegû sorozatot csinálni, ha egyszer ez jön be az embereknek. ez is csak a pénzrõl szól. az eredeti helyszínelõknek mára 3 spin-off-ja van és azoknak is magas a nézettsége...
2/10
BSzili 2008 jún. 12. - 09:12:59 2/10
(33/66)
hát, én is jobban örültem volna ehelyett egy House 4. évadnak. bárki bármit mond, ez az agykontroll már túlságosan is hasonlít a house-ra.
Magenta99 2008 jún. 12. - 06:33:17 Előzmény bree-gee
(32/66)
Hát, aki az általad idézett "cikket" írta, sztem nem látott egyetlen House-t sem. Már mitõl lenne a Dr.House krimi? :-ooooo

Amúgy meg tényleg nagyon gyenge utánzat ez az Agy-kontroll és valóban, most már emlékszem, a Hallmarkon is abbahagytam a nézését 2-3 rész után. :))
sushi 2008 jún. 12. - 00:21:21
(31/66)
és azt azzal töltik be az üres helyet, hogy ugyan olyan beállítottságú, hasonló sorozatot hoznak létre mint a dr. hause?(ami mellesleg pótolhatalan)ráadásul dettó ugyan azt akarják csinálni...ez a kerativitás legaljára vall...
Madame de Tourvel 2008 jún. 11. - 22:21:38
(30/66)
Szerintem egy jól megkomonált sorozat (színészek, technika, téma).
Az egy dolog, hogy hasonló a House-hoz... Minden mûvészeti ágban feldolgozzák ugyanazt vagy hasonló témát többen. Mégsem lesz egyforma, mert más "szûrõn" át kapjuk!

A zenei betétek pedig zseniálisak! (Coldplay, Damien Rice...)
winniethepooh74 2008 jún. 11. - 22:21:13
(29/66)
Ha tudnád, hány olyan orvos praktizál, aki alig van észnél a pia miatt... Meg hallanád, ahogy nem is beszélnek a beteggel, csak elbeszélnek a feje felet... Arról nem beszélve, hogy van olyan orvos, aki tényleg tök bunkón beszél a pácienssel. És praktizálhatnak. Mint ahogy ápoló is dolgozhat, akinek fontosabb egy tv film, vagy sorozat, mint egy ágyban fekvõ betegnek segíteni elvégezni a kisdolgát.... A beteg egész nyugodtan pisilje össze magát, mert nem mennek a reklámig, vagy a mûsor végéig, hiába szólnak már többen is...
winniethepooh74 2008 jún. 11. - 22:17:01
(28/66)
Kedves Emese! Köszönjük! Azért legközelebb nézz már utána a dolgoknak, mielõtt "papírra" vetsz néhány butaságot...
Egyébként az elsõ rész után eléggé limonádé ez a sorozat.... De valamivel ki kell tölteniük a nyári szünetet... Azért inkább nézek egy jó dvd filmet....
pirinke 2008 jún. 11. - 21:54:37
(27/66)
ööcséém ez mekkora koppintá a zene, a karakterek, az egész. azta... deszar.... House!House!House!...