Téma: Agyõ, Texas

10/10
Tamas Kugyela 2019 márc. 03. - 20:03:57 10/10
(8/28)
Texas Addio Texas Addios not Django film. I travelled between Texas amd Mexico. lots of Franco Nero film miss me lots of actor it also. Not Franco Nero was once big man this film but not happened something everywhere. Saw and said yor thinks.
Rövid G. atya 2015 szept. 17. - 22:34:58
(7/28)
A filmbõl nem sokat láttam. Ellenben a zenébõl hallottam pár percet és kiakasztott. Ilyen szemérmetlen Morricone koppintást! No nem konkrét zenét, csak a stílust.
Texas Bill 2015 ápr. 23. - 21:59:47
(6/28)
Jó a zene, szép a táj, elfogadható a színészi alakítás, egy gond van, a történet feldolgozhatatlanul nagy ostobaság.
10/10
makovecz1972 2014 okt. 25. - 16:49:21 10/10
(5/28)
Jó kis western, nekem tetszett, bírom ezeket a 60-70-es években készült westerneket, megvan a maguk hangulata!
2/10
Nótárius 2014 júl. 03. - 11:35:41 2/10
(4/28)
A táj és a zene felhozta 2 (!) pontra, a többi sajnos, részletezésre is méltatlanul gyenge.

*** S P O I L E R !!!! ***

Azért az még külön is "szórakoztatón hiteles" volt a filmben, hogy a "jók" legnyilvánvalóbban indokolt helyzetekben sem vették el a lelõtt vagy harcképtelenné tett gaz, egyébként állig felfegyverzett ellenek fegyvereit! (?) ;-)

*** S P O I L E R vége !!!! ***
The Man Who Laughs 2010 szept. 25. - 23:27:38
(3/28)
Kevéssé ismert olasz western film, Franco Nero-val a fõszerepben, Ferdinando Baldi rendezésével. Sajnos nem mondhatom, hogy elfeledett gyöngyszemmel van dolgunk. A film jó esetben is, csak átlagos. Franco Nero természetesen most is, karizmatikus, kemény fõhõs. A színészek többsége szintén helyt áll, habár senki sem nyújt túlzottan emlékezetes alakítást. Viszont a Nero öcsét, játszó Alberto Dell'Acqua kifejezetten gyenge. A dramaturgia kissé darabos, a forgató könyv hagy kívánni valót maga után. Akció jelenet viszont van sok, némelyik elég izgalmas is (bár néha zavaró, hogy sosem töltik újra a hatlövetût és a verekedések sem mindig a legjobbak) illetve a zene sem sikerült rosszul.

Egyszer nézhetõ film, de közelébe nem ér a Djangonak.


5/10
4/10
myatom 2009 márc. 09. - 07:27:27 4/10
(2/28)
Összeségében végül nekem csalódás volt, hiába volt jó meg pörgõs a forgatókönyv
- Nagyon zavaró, hogy gyermetegen voltak megcsinálva a verekedõs jelenetek többsége (durván láthatóan a levegõ ütése). Még ha ezt annak idején kevésbé lehetetett is észrevenni.
- Furcsa volt, hogy az elején lévõ puskapárbajban 30 lövés sem volt elég a rosszfiú leterítéséhez, addig a végén volt hogy egy golyóval már hármat is leterített.
- Nem volt rendesen megalapozva, hogy a rossz fiú miért engedte el élve Mexikóból a fõhõsünket.
goodboy 2008 febr. 13. - 13:31:08
(1/28)
Gyerekkorom kedvenc westernje, egyszerû történet, jó zene és rengeteg lövöldözés. Az utolsó 10 perc a leszámolós jelenet pedig szenzációs az én véleményem szerint.