Téma: Akt-modell

Urquidez 2009 febr. 10. - 23:21:58
(12/12)
Nemértem miert kell nekünk magyaroknak amerikát majmolni és minden szart onnan koppintani és butítani a pórnépet ilyen ocsmány mûsorokkal. Eleve mien ember aki ebbe jelentkezik azt se értem, mennyen a szexi vagy nem-be szinten van azis ezzel.NIncs is már olyan hogy tabu, bármit lehet adni ha egy reggeli szintén lélekromboló mûsorban is pucérnõket mutogatnak és a vibrátorokról beszélgetnek mien világ ez? Ugye van olyan aki ezt még igy gondolja? szar érzés lenne egyedül lenni ezzel egy ilyen mocskos perverz és undorító valóságban
Urquidez 2009 febr. 10. - 23:01:38 Előzmény Aramesi
(11/12)
áááááh
miez emberek, a köv mûsor az eladom a lelkem lesz bármiért. erkölcs? hol? ezeknek akik ilyen mûsorokat csinálnak és részt vesznek benne foglamuk sincs arról hogy miaz pedig elvileg értelmes emberi lények de ezek után hogy láttam ezt a f*st ezek még állatnak se mennének el. Ennél mélyebbre már nemlehet menni szerintem ez a vég, korcsosul a faj. Gusztustalanság az egész pfejj
mtbsrac 2009 febr. 10. - 22:42:59
(10/12)
Annyi eszük sincs mint a RAKLAPNAK a legtöbbnek fõleg Jáksónak :D
1/10
feeco 2009 febr. 10. - 22:00:24 1/10 Előzmény Aramesi
(9/12)
Jó, hogy vannak ilyen Nõk is, mint Te.. Olvastam a korábbi hozzászólásaid közül is néhányat; egészségesen látod a világot!! NagyPuszi;-)
ninilss 2009 febr. 03. - 13:48:40 Előzmény Aramesi
(8/12)
uh....egyetértek!!!!!!tökéletes megfogalmazás!!!!!
1/10
kazsagx 2009 febr. 02. - 23:43:09 1/10
(7/12)
Ez a mûsor nekem se jött be ! Sok csaj benne tisztelet a kivételnek olyan bunkó és olyan szinten szeretné megszerezni a gyõzelmet ,hogy az hihetetlen az egész mûsort a rosszindulat szeli át .... és én sem értem ,hogy Jáksó mit keres ott ? Ki Õ ebben az egészben ????
Aramesi 2009 jan. 27. - 21:05:16
(6/12)
Hát ez elképesztõ. Nem is hiszem el, hogy valaki ad pénzt erre a szemétre...Könyörgöm, nincs elég ribanc az országban, aki még lejjebb viszi az országról alkotott képet?Ráadásul fél tizenegykor?Nem korai az egy kicsit?
És ez a megjegyzés, h miért õt tették ki mikor milyen kívánatos???Jézusom, milyen férfi az, aki ilyen szánalmas mûsorokra veri otthon?Azért légyszíves magyar pasik, ne törjétek össze a szívünket azzal, h ilyen színvonallal beéritek...És szerezzetek barátnõt, akinek szeretitek a testét, aki hús-vér, esetleg még agya is van és a tiétek...És ne az ilyen alja szemét alapján ítéljétek meg a nõket, kérlek :)
A másik meg a fülszöveghez:A lelki folyamat????Mi van?Ennek az országnak tényleg vége, ennél mélyebbre már nem süllyedhetünk az erkölcsi fertõben.
NewZoo 2009 jan. 13. - 12:02:28 Előzmény direne
(5/12)
Elég gáz, hogy ilyen mûsorokra pazarolnak pénzeket, mikor máshol nagyobb szükség lenne rá. És még ismétlik is, mint a fos "Vad csajok-at", meg a hasonló bután megrendezett mûsorokat.
Ezek a nõk amúgy önként sorolták be saját magukat hogy úgy bánjanak velük, mint egy darab hússal. "meg akarod fogni a mellem..?" mit találnak még ki, ami az amúgy is megsemmisülõben lévõ jó értelemben vett erkölcsöt még hamarabb kinyírja? Miss Vagina pl.? (Vagy már az is van?) Nem erkölcs-csõszködöm, csak már sok(K) ez az általános színvonal hanyatlás. Ebbe a témába amúgy úgy ugatok bele, hogy épp csak az ajánlót láttam de az is kínos volt. Ezek a lányok is inkább használhatnák az elméjüket (nagy tisztelet a szerencsére rengeteg normális, intelligens és alkotó nõnek) a test-felajánlások a 19. századba és az az elõtti idõkbe taszítják vissza õket úgy, hogy észre se veszik. ráadásul az egészet mi hímek gerjesztjük, de mi "ösztönlények" vagyunk. ;DDD
Gemini1980 2008 márc. 20. - 23:32:12 Előzmény direne
(4/12)
Nem értem miért ennek a szemüveges, búvárbékának kellet továbbjutnia. Szerintem egyik legszebb modell a Zsuzsi volt a lányok közül. Lehet, hogy nincs nagy melle, de formás, arca is gyönyörû, kívánatosan szép teste van. Szóval összhatásra szerintem a legszebb lány volt a mezõnyben. Kár, hogy múlt idõben kell írnom. Remélem azért címlapon fogjuk még Zsuzsit látni. Csinos nõ.
direne 2008 febr. 29. - 12:08:25
(3/12)
Na, éjjel megnéztem egy "epizódot".
Egyrészt meglepett, mennyire mást vesznek figyelembe, amit én gondoltam.
Másrészt nem tetszett, hogy szinte húsvágódeszkára teszik és mint egy-egy darab marhahúst, ízekre szeletelik ezeket a lányokat - kilóra. És, milyen modorban. Tisztelet a kivételnek. Biztos a szakma velejárója. :-(
Amit még nem értek, Jáksó László mit keresett a zsüriben? Van valami erre utaló végzettsége?
A lányok egyébként helyesek voltak és csinosak. Aranyos volt,ahogy izgultak.
CSCL 2008 febr. 28. - 00:04:10 Előzmény theking666
(2/12)
megrendezett kamu jelenet volt...
theking666 2007 júl. 12. - 23:24:15
(1/12)
A válogatás helyszíne lehetett volna jobb is... A beosont pasit meg jól leosztották, az eléggé kínos volt. Szóval a rendezés egy kicsit amatõr, de a "Vad csajok" igénytelenségénél már egy-két fokkal jobb. Kár hogy a deformált mellûnek mondott csajt kidobták, mert szerintem az egyik legszebb volt közülük, de mindegy.