Téma: Alan Rickman

Kalóz Pepi 2008 febr. 06. - 16:02:33 Előzmény Arden
(11/111)
kivágták? pontosabban mit is vágtak ki?
én láttam már a filmet, és Alan nagyon rendben volt benne.. még énekelt is :))))

persze ettõl még lehet, hogy kivágtak valami jelenetét de én nem tudok róla..
Arden 2007 nov. 16. - 22:09:09
(10/111)
Kivágták a Johanna-t. Így már nem annyira érdekes az ST...
Sloowly 2007 nov. 16. - 19:42:02
(9/111)
Én nekem személyszerint Alan Rickman a kedvenc férfi színészem. Szinte az összes filmjét láttam, és mindegyikben zseniális. Talán egy kicsit átvett Snape "beszédtechnikájából" ezt vettem észre, de jól áll neki XD Amúgy, igen, az utolsó két részben egyszerûen muszáj ,hogy sok szerepet kapjon, hiszen másképpen nem lenne érthetõ a story...Mellesleg Snape a kedvencem, mint oly sokunknak, és Alan formálta egy kicsit át a saját stílusára, és remek lett. Szóval, arra, hogy Mr. Rickman "gyakoroljon" remek a HP.

***SPOILER***

Nem hinném, hogy ez a szerep jelentené a legnagyobb kihívást számára, bár valóban rendkívül összetett Severus Snape karaktere, és gyilkolni is fog...juj, alig várom!!!!!^^ Az Alan fanatikusok most nagy izgalomban vannak, hiszen várják az új HP-t és Tim Burton újabb zseniális filmjét a : Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street Ebben is lesz ám szerepe...
Arden 2007 okt. 19. - 18:41:48
(8/111)
Ezt kikérjük magunknak!!!:D Nem ELÉG nagy a gázsija. Arról nem is beszélve, hogy (már aláírt a másik 2 filmre) ha kihagynák, tuti nagy filmes bojkott lenne, mivel Snape a legnépszerûbb karakter Harry Potter után, és kétlem, hogy meg mernének lépni valami hasonlót... bármekkora fizut is kapjon Alan. (Snape-ként amúgy kifejezetten eladható. Miatta lett az a karakterbõl, ami.)
Dinadom 2007 okt. 18. - 16:21:25 Előzmény Kalóz Pepi
(7/111)
Hát amilyen szintem nem volt már semmi jelenete sem az 5. filmben, még a végén ki is hagyják az utolsó kettõbõl. Mit érdekli az a rendezõket, ha a könyveben nagy szerepe van a karakternek? Rickman nem olyan jól eladható talán, mint a tehetségtelen gyerekszínészek, vagy egyszerûen csak túl nagy a gázsija.
Arden 2007 aug. 29. - 13:23:58
(6/111)
Én is olvastam és tudom, hogy nagy szerepe lesz... de ettõl még nem muszáj szeretnie a HP filmeket, nem?
Kalóz Pepi 2007 aug. 27. - 12:18:59 Előzmény morzsa
(5/111)
Mr. Rickman a világ legjobb férfiszínésze. Ez biztos.
Viszont hadba szállnék veled a Harry Poter filmek védelmében. Olvasva az összes könyvet tudom, hogy Piton a legösszetettebb, legérdekesebb figura a sztoriban, iszonyatosan jó, hogy rá osztották a szerepet. Az már egy másik kérdés, hogy a filmben mennyi jelenete van, de garantálom, hgy az utolsó két részben nagyon ki lesz rá hegyezve a történet.
De visszatérve Alanre: Eddig bármiben filmben, bármilyen kis szerepben láttam, fantasztikus volt... most épp a Mesmer a kedvencem.
Arden 2007 aug. 20. - 16:22:58 Előzmény morzsa
(4/111)
Alan azt mondta valahol, hogy az ilyen szerepek teszik számára lehetõvé, hogy kisebb költségvetésû filmekben játszon - mivel nem szeretne éhenhalni. A HP filmekért pedig iszonyatos gázsit vág zsebre.
morzsa 2007 júl. 15. - 21:30:12
(3/111)
na ez egy REMEK kérdés!
de inkább maguk a filmek nem hatnak meg különösképp. és persze láttam 2 részt és azt gondolom, hogy Piton szerepét, még a kevés szerepeltetés ellenére is egész jól játsza.
de mint említettem, számomra ez a bocsánatos, ha nem is bûn, de félreértés kategóriába tartozik.
Redfield 2007 júl. 15. - 10:06:00 Előzmény morzsa
(2/111)
Azért, mert te nem kedveled a Harry Potter-t, vagy azért mert õ nem kap bennük különösebben nagyobb szerepet? :)
morzsa 2007 júl. 07. - 15:04:22
(1/111)
ha van olyan színész, akiért tényleg képes vagyok beülni moziba, fotelbe, bármibe, akkor az Alan Rickman.
bár pontosan megmagyarázni sem tudom ezt a jelenséget.
természetesen kiváló színésznek tartom, az Értelem és érzelemben számomra mindenkit magasan lejátszott a kópiáról, kizárólag Kate Winslet tartotta valamelyest magát.
a dogma Metatronja óriási élmény volt, mással nem is lehetett volna ilyen jó ez a film.
az igazóból szerelemben mocsok disznó...de valakinek ezt is el kell játszania. és ki tudná még így megcsinálni, kérdem én.
hát a harrypotterekre nem térnék ki, ahogy mindenkinél, úgy nála is van bocsánatos bûn, sajnálatos azonban, hogy már ötödszörre követte el ugyanazt..szomorú, nagyon szomorú.