Mr. D 2010 júl. 30. - 17:59:12
(568/728)
Hát szerintem a legapróbb probléma itt az, hogy lecserélték az eddigi Victoriát, aki egy tök ismeretlen, tehetségesnek se igazán mondható csaj volt, és a helyébe lépett Bryce Dallas Howard, aki fényévekkel fölötte áll mind tehetségben, mind ismertségben. Ha nem ismerted fel, elárulom, hogy õ Ron Howard rendezõ lánya (gondolom õt azért ismered), és már több blockbusterben is játszott, valamint 2 M. Night Shyamalan filmben (bár sajna a rosszabbak közül) és õ váltotta fel Nicole Kidman-t a Dogville folytatásában (Manderlay), és egyszer Kenneth Bragnah keze alatt is dolgozott az Ahogy tetszik filmváltozatában. Eredetileg õt kérték fel már az elsõ rész forgatásánál Victoria szerepére, de visszautasította azt, ugyanis kevesellte a szerepet. Hogy a 3. részben miért játszotta el mégis a szerepet, az kérdéses, mert a rendezõ a stúdió azt nyilatkozta, hogy az eddigi Victoria-nak egyeztetési problémái voltak, a csak viszont azt mondta, hogy nem ütötte volna egymást a két elfoglaltság, és arra is gondolt, hogy perre viszi az ügyet...
Citromfû 2010 júl. 30. - 16:31:56
(567/728)
Annyira béna a váza a sztorinak. A könyv sokkal jobb. És miért váltották le vajon a Victoriát játszó színésznõt????
Na, ez kapós kérdés, talán összeveszett a felsõ vezetéssel. De aki Victoriát játssza, az valami borz-alom, szó szerint.
Nos, Stewart kisasszony nem tudom, hogyan csinálja a marha nagy tehetségével, hogy nem folyik ki a nyála a száján, mert állandóan tátja felejti! Nagyon bamba, mondhatom.
A film pedig 10/6 pont.
10/10
Zsóficicáá 2010 júl. 30. - 14:14:12 10/10 Előzmény Kyoko
(566/728)
Jó mondjad.
Most meg ne.
Mit érdekel engem hogy te mint mondasz.
-.-
Kyoko 2010 júl. 29. - 17:09:55 Előzmény Zsóficicáá
(565/728)
13 évesen még lehet, hogy én is azt mondanám rá, hogy ez egy király film, de most már nem mondom XD
mulao 2010 júl. 28. - 18:34:04
(564/728)
Nemrég olvastam a könyvet, tetszett. A filmet elõbb láttam, és szerintem nagyon jó lett. Egy-két dolog jobb filmen, mert jobban magyarázzák szerintem. Bár a film jelenetei kissé összefüggéstelennek tûnnek néha. És a végén a harc is részletesebb és jobb (no meg látványosabb), mint a könyvben. A színészek szerintem ebben a részben még jobbak, azt is jól tudják mutatni, hogy változtak a karakterek, és szerintem hitelesebbek a harmadik részben. Pl Taylor Lautner. Most esz minden, mert a 4. részt még nem olvashattam, és még várom kell rá, és ezt nehezen viselem. :(
10/10
Zsóficicáá 2010 júl. 28. - 14:53:29 10/10
(563/728)
Jó oké nem vagy szánalmas csak egy kicsit...
Az én sorrendemet nem kérte senki de a tiédet se...
Szal...
Oké tartsd tiszteletben a véleményem. Engem meg nem izgat a tied. Öm még hogy én elolvastam a véleményed amikor azt kérted írjak hogy nekem miért 10. És te írtad hogy neked miért 8. Én arról beszlek. Eszembe se volt hogy elolvassam.
És nem is tettem.
Mind1 szerintem be kéne ezt fejezni. Te/ti kezdtétek hogy ez nekem miért 10 pontos...
Emlékszel??
Szal én itt befejeztem. Nem nagyon szeretnék ide többet írni (ha nem muszály)
Max. csak annyit: HOGY EZ EGY KIRÁLY FILM
Mindenkinek szia. -.-
8/10
Cameron 12 2010 júl. 28. - 13:44:31 8/10
(562/728)
hát, akkor még várok, hátha én is megtalálom :)
8/10
Cameron 12 2010 júl. 28. - 13:40:33 8/10
(561/728)
pedig most még meg is kértelek, hogy ne orditsd le a fejem(ezek szerint te már nem hallgatsz a józan eszedre...). Na mindegy...és akkor még én vagyok a szánalmas......

A sorrendedben van igazság, és én tiszteletben tartom a véleményedet (és nem tudom felfogni, hogy te erre miért nem vagy képes, de igazábol már nem is izgat. ha fojtatod a gyerekes és szánalmas baromságodat, mely szerint fojamatosan szekálsz, és nem ideillõ modon kritizálod a véleményemet...hát, ha ez neked jólesik, csak fojtatsd. Nem érdekel....)

És egy kis utolso hozzáfüzés a "vitánkhoz": gondolkodj már egy kicsit! 1. jelenleg a sorrenededet sem kérdezte senki. Én is 50soros leveleket irogathatnék, hogy "Ó, de ki kérdezett?", 2. Az, hogy téged nem érdekel a véleményem, az a te dolgod, akkor ne foglalkozz vele, elolvasod és..., vagy tudod mit? el se kell olvasnod, egyszerüen NE FOGLALKOZZ VELE! Érdekes, engem mindenkinek a véleménye érdekel, és nem utálok csak azért valakit, mert nem egyezik meg a véleményünk...ahh, már csak azt sajnálom hogy ilyen sokáig húztam ezt, vagy hogy egyáltalán belementem (igen, elismerem, én is szánalmas voltam, de ez nem ment fel téged sem a tulajdonság alol) Részemrõl lezárom a vitát, ha akarod fojtathatod, de nekem már nem igazán számít.

És utólag is elnézést kérek a többiektõl, akik ahelyett, hogy feljönnének és több különálló, ésszerû kritikát olvasnának a filmrõl vagy a szinészekröl, a mi gyerekes vitánkat olvassák! (...)
10/10
Zsóficicáá 2010 júl. 28. - 12:02:15 10/10
(560/728)
Oké honnan veszed?? Megszámoltad??
akkor most 82.ére is elmondom: EZ a film tökéletes még akk is ha én azt mondtam hogy nincs tökéletes film.
Igen Cameron én nem vagyok és nem is voltam a véleményedre kíváncsi.
Senki nem kérte hogy írd le. Nekem meg te. Az más.
Gyerekes mi??
Te meg szánalmas.
Ja szerintem ezt is mondtam már. Mind1 nem zavar.
Ja igen és te leírtad a sorrendedet a szereplõkrõl. Akkor most én jövök.

Edward Cullen,Bella Swan,Alice Cullen,Jasper Hale,Emmett Cullen,Rosalie Hale,Dr. Cullen,Esme Cullen,Charlie Swan...................

Ennyi. Azt hiszem mindenki benne van.
Aki nincs azt meg valószínüleg gyûlölöm. (Jacob)
Na mindenknek szia. -.-
9/10
szekfuandras 2010 júl. 27. - 20:25:21 9/10
(559/728)
És az is tetszik a filmben, többet megtudunk néhány karakter múltjáról.

9/10
9/10
szekfuandras 2010 júl. 27. - 20:24:26 9/10
(558/728)
Errõl a filmrõl mit is mondhatnék... Nem olvastam a könyvet. És tényleg, szinte kedvet kaptam, hogy elolvassam amikor megnéztem. Egész jó film, többször is megnézném(nem azért mert olyan jó, hanem mert jó nézni). Tartja az elõzõ részek színvonalát, ez tetszik. De mégis valami újat mutat :) A színészek játéka átlagos, az effekteket jobban is megcsinálhatták volna*, néhol látszott, h számítógépes.

*SPOILER
pl. amikor Bella behúz Jake-nek el tudnám képzelni slowmotionben oldalról :D

OFF
Nincs igazad, van 10/10es film(max. te még nem találtad meg) :D Példának okáért az én személyes kedvencem, James CAMERON(nem célzás a nevedre :D) AVATARja. Nah az tényleg megérdemli a 10est szerintem :)
8/10
Cameron 12 2010 júl. 27. - 19:57:50 8/10
(557/728)
ja igen és: kérlek ne ordítsátok le a fejemet, ez csak egy hozzászólás, ha belegondoltok, ugyanolyan szabad véleménnyilvánítás, mint a tietek.(ez leginkább neked szólt Zsóficicááá)
8/10
Cameron 12 2010 júl. 27. - 19:56:41 8/10 Előzmény Zsóficicáá
(556/728)
már bocs, de le kéne állnod, 80szor elmondtad, hogy szerinted 10/10, nem kell 81edjére. Gyerekes vagy.
A filmhez még: szerintem tényleg nagyon jó volt, bár nem 10/10 (mert olyan film nem létezik). Bár nem teljesen adja vissza a könyv hangulatát, remek film, és akár többször is meg lehet nézni. Mindenkinek ajánlom hogy legalább egyszer nézze meg, hátha még tetszeni is fog neki.... "Evés közben jön meg a szomszéd" (Vagyis: "Evés közben jön meg az étvágy" kicsit átköltve) de akkor is, az is lehet hogy aki eddig utálta, az most kedvet kap, hogy akár el is olvassa. Egyetértek az elõttem szólókkal. Jobb elõbb a könyvet elolvasni. Mindenesetre az a jo a twilight-saga köteteiben (filmjeiben), hogy mindben van valami uj, és nem mind ugyanarrol szol.
9/10
offtopic
musicclown 2010 júl. 27. - 15:13:39 9/10
(555/728)
Nem értem mirõl beszélsz.:O
2/10
Arkagyin 2010 júl. 27. - 15:06:15 2/10
(554/728)
Hát igen, bele kell szólni, mert ez a film akkor sem 10*-os. Ez soha nem fog annyit érni :P
10/10
Zsóficicáá 2010 júl. 27. - 09:21:54 10/10
(553/728)
Nekem 10 nektek nem. Hát istenem nem igaz hogy bele kell szólni hogy nekem mi az értékelésem. Nah.
9/10
offtopic
musicclown 2010 júl. 26. - 21:23:09 9/10
(552/728)
Kössz a tippet:)
Atina 2010 júl. 26. - 19:49:51 Előzmény musicclown
(551/728)
A könyv egyértelmûen jobb!!! Ezért kell elõször elolvasni, aztán nézni csak a filmet. Úgy a könyv is sokkal izgalmasabb, saját fantáziádban teljesen más lesz az egész. Aztán a film csak amolyan kiegészítés. ;)
hozsana 2010 júl. 26. - 14:17:25
(550/728)
Hát.. nekem a film kicsit csalódás volt a könyvhöz képest. A film nem volt rossz, de a könyv ezerszer jobb. Mindenkinek azt ajánlom, hogy olvassa el!:)
Kyoko 2010 júl. 25. - 22:39:31
(549/728)
Én Bella helyében Jacobot választanám.Szerintem jobban szereti a csajszit, mint Edward.Már alig várom, hogy könyvben is olvassam.