Téma: Alkonyat

10/10
offtopic
alexa_1988 2009 okt. 15. - 14:39:01 10/10
(81680/91800)
:)
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 okt. 15. - 14:38:29 10/10
(81679/91800)
.
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 okt. 15. - 14:38:03 10/10
(81678/91800)
akkor szerintem futás Párizsba xDDDD Egyszer látnunk kell és mikor nem, ha már ily közel van :P ^^
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 okt. 15. - 14:37:01 10/10
(81677/91800)
Ash
10/10
offtopic
Spunk Ransom 2009 okt. 15. - 14:36:52 10/10
(81676/91800)
Ohh..Párí. Milyen közel lesz. Már a tudat megmelengeti az ember szívét. <3
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 okt. 15. - 14:36:36 10/10
(81675/91800)
közben új képek jelentek meg az Ash&Rachelle és Kellan fotósoriból :P
10/10
alexa_1988 2009 okt. 15. - 14:35:44 10/10
(81674/91800)
ANNA KENDRICK A PALM SPRINGS-I FESZTIVÁLON

Anna Kendrick, a 'Twilight'-ban és 'New Moon'-ban Jessica Stanley-t alakító színésznõ legutóbb George Clooney oldalán tûnt fel az 'Up In The Air' c. filmben. Anna alakítását pedig legutóbb a Palm Springs-i Filmfesztiválon díjazták, ahol megkapta a 'Rising Star', azaz 'növekvõ csillag' díjat, amelyet a kezdõ, de annál tehetségesebb színészeknek szoktak odaítélni! Anna a videóban beszél a Clooney-val való munkáról, és a 'new Moon'-ról is!

Katt a vidiért: http://www.etonline.com/news/2009/10/79704/index.html
10/10
alexa_1988 2009 okt. 15. - 14:34:39 10/10
(81673/91800)
KRISTEN, ROB, TAYLOR ÉS CHRIS - IRÁNY PÁRIZS!

November 10-én a francia rajongók örülhetnek! Hiszen Robert Pattinson, Kristen Stewart, Taylor Lautner és Chris Weitz Franciaországba látogatnak, a párizsi Crillon hotelbe, hogy sajtókonferenciát tartsanak a 'New Moon'-nal kapcsolatosan! Hamarosan több infó a the-meadow.fr oldalon!
10/10
alexa_1988 2009 okt. 15. - 14:33:44 10/10
(81672/91800)
Szijja Spunk ^^

Én meg azért nem írtam hamarabb, mert elõbb olvasni akartam xDDD de mind eltüntetek, kivéve dzs-dzs-t :( de most itt vagy <3 köszike :DDDD

A szarvaskoma meg.... hát legalább tuti nem ébredünk arra, hogy az ágyunknál áll és kiakarja szívni minden vérünk xDD Azt Robnak tartogatom :DDDDDDD ^^
10/10
alexa_1988 2009 okt. 15. - 14:29:51 10/10
(81671/91800)
ASHLEY GREENE INTERJÚ - TSR.COM

Íme egy egész hosszú, és elég friss interjú az Alice Cullent alakító Ashley Greene-el. Ashley a TSR.com-nak - Twilight-Review.com - válaszolgat a rajongók által feltett kérdésekre:

TSR.com: Mi a kedvenc könyved a sorozatból?
AG: "A 'New Moon' és az 'Eclipse' közt hezitálok. De az összeset szeretem."

TSR.com: Team Edward vagy Team Jacob vagy?
AG: "Áááá...a fenébe. Nagyon nagyon tisztelem Rob-ot és Edward nagyszerû, de én Team Jacob vagyok. Ez olyan... hogy Taylort szeretned kell, nagyon csodásan alakítja Jacob-ot, így... a szívem hozzá húz. Hahaha!"

TSR.com: Amikor elõször megkaptad Alice Cullen szerepét, hogyan készültél fel rá?
AG: "Elolvastam a könyvet, elolvastam a forgatókönyvemet és beszéltem Stephenie-vel. Õ segített nekem megalkotni a jelenlegi Alice-t."

TSR.com: A 'New Moon'-ban Alice nagyobb szerepet játszik, mint a 'Twilight'-ban. Boldog vagy, hogy így kapcsolódik Alice a Sagához?
AG: "Persze! Ez az, amiért jobban szeretem a NM-t és az Eclipse-t, a Twilightnál és a BD-nél! Hahahaha! Csak viccelek. Ez nagyszerû, de ez azt is jelenti, hogy több sort kell megtanulnom! De imádom, szeretem a munkámat, így minden nagyszerû!"

TSR.com: Van közted és Alice közt valami hasonlóság vagy jellegzetesség?
AG: "Mindketten picik vagyunk. Hahahaha! Nos, Alice egy boldog gyerek, és én is egy boldog ember vagyok. Szeretek mosolyogni, és nem szeretem az embereket szomorúnak látni, tehát mindig felvidítom õket, meg ilyenek. Nagyon benne vagyok a divatban, de Alice 10x jobb nálam. Õ egy igazi divatmániás és ezt imádom. Imádom a divatérzékét, a ruhatárát akarom!"

TSR.com: Milyen volt Jacksonville-ben felnõni?
AG: "Jax-ben felnõni... nagyszerû volt. Jacksonville nagyszerû város, és csodás családban nevelkedtem. Az anyukám, az apukám és Joe számomra a mindenség. Az ottani barátaimmal, a legtöbbjével még ma is beszélek, õk is nagyszerûek. Ez az amiért azt mondom, hogy ha megházasodtam és gyerekeim lesznek vissza akarok menni Floridába."

TSR.com: Hol és hogyan dõlt el benned az, hogy színész akarsz lenni?
AG: "Mindig tagja voltam a suliban a dráma klubnak, de 100%-an akkor döntöttem el, hogy színésznõ akarok lenni, amikor LA-be érkeztem. Kicsi vagyok, így nem lehetek olyan modell... mint Bar Rafaeli, és a színészkedés lenyûgözõ, és mindent szeretek abban, hogy színésznõ vagyok."

TSR.com: Mi volt a legelsõ színészi szereped, és hogy történt?
AG: "Az elsõ munkám. Punk'd. Õrülten jó volt, mert a szereplõk és a csapat nagyon kedvesek és viccesek voltak. És, találkozhattam Ashton Kutcherrel, ami nagyon király."

TSR.com: A különbözõ közepes szerepel eljátszásában nagyon különbözõek elõnyök és a követelmények, milyen szerepet játszanál el, és hol a TV-ben vagy filmen és miért?
AG: "Mindkettõt szeretem. Vannak jó és rossz dolgok mind a kettõben. Például a filmek nagyon királyak, mert láthatod ahogy a producerek dolgoznak, egy csomó nagyszerû helyre mehetsz el, például a 'Twilight' Sagáért is, de például távol kell lenned a családodtól, a barátaidtól és az emberektõl akiket szeretsz akár hónapokra is. De számomra az utazás jó mókát is jelent, mert van egy nagyonnagyonnagyonnagyon nagyszerû 3 hónapos vakációm. De most, a TV... király. A csapat és a készítõk nagyszerûek, olyan, mintha a második családoddal dolgoznál, mert ismersz MINDENKIT. De a film több idõt vesz igénybe, olyan mint egy sulis idõbeosztás és blablabla. Így azt hiszem mindkettõ nagyon király, de jobban benne vagyok a filmekben, minthogy munkát kapjak a TV-ben."

TSR.com: Mi volt az elsõ benyomásod a 'Twilight'-ról amikor meghallgattak?
AG: "Sosem gondoltam volna, hogy valami ilyen nagy, ilyen hatalmas lehet mint ez. A 'Twilight' az olyan váúú. Azt hittem, hogy nagyszerû lesz meg minden,azt hittem hogy valami olyasmi híre lesz majd, mint a 'Horrora akadva' filmeknek, de sosem hittem volna, hogy ez ilyen nagy lesz... nem is tudom... mint a Harry Potter-hírnév. A 'Transformers'... nem is tudom. Nem tudom, hogy érted e a meglátásomat, de nagyszerû ennek a részese lenni, valami olyannak, mint a 'Twilight' és a Saga."

TSR.com: Úgy gondolod, hogy össze tudod magadat Alice-szel kapcsolni? Mi az amit a legjobban csodálsz benne? Mi a legnagyobb különbségetek?
AG: "Nagyon hasonlítunk. Õ egy lojális ember, és szereti a családját, és én is ilyen vagyok. Mindent megtennék értük. És... különbség... hmmm. Neki van pasija. És nekem nincs. Hahahaha!"

TSR.com: "Tudjuk, hogy a TV-ben és a filmek készítése során sokat kell várakozni. Van valami különleges dolog, amit szeretsz ilyenkor csinálni?
AG: "Felhívom anyukámat. Vagy bármelyik barátomat. Vagy AIM-en keresztül beszélek a barátaimmal. Mint, ahogy most is. Ó! És bosszantani Rob-ot. Ez a kedvenc dolog amit ilyenkor teszek."

TSR.com: Fel voltál készülve erre a hatalmas és nyilvános elismerésre, amiket a filmekkel kaptál, és az odaadó rajongókra amiket kaptál?
AG: "Ahogy mondtam, nem igy gondoltam volna, hogy ilyen nagy lesz. Nos, így minden amit mondhatok, hogy nagyon hálás vagyok az összes rajongónak. Nagyon jó érzés, hogy tudod, hogy az emberek szeretik a munkádat és mindent. Ez nagyon... nagyszerû!"

TSR.com: Mi a kedvenc jeleneted eddig a filmben?
AG: "A gimis ballagás. Nagyon imádtam. A saját ballagásomra emlékeztetett."

TSR.com: Van valami olyan típusú szerep, amit remélsz hogy majd megcsinálhatod, de eddig még nem volt rá lehetõséged?
AG: "Szeretnék valami olyasmit játszani, mint Holly a 'Reggeli a Tiffany-nál'-ban. Nagyon szeretném. Tényleg szeretném."

TSR.com: Egyértelmû, hogy a szereplõk nagyon közel állnak egymáshoz. A kulisszák mögött szoktatok viccelõdni vagy mindig fontos a komoly légkör? Van valami kulisszák mögötti sztori amit szívesen megosztanál?
AG: "Mindnyájan olyanok vagyunk, mint a testvérek, és állandóan jól érezzük magunkat. Vicces történetek? Nos, van egy csomó. De van egy nagyon vicces dolog, amit állandóan Kellannal, Jack-kel és Xavierrel teszünk, Rob-ot Katy Perry vagy Miley dalok éneklésével bosszantjuk. Mindnyájan szörnyû énekesek vagyunk, így nagyon ki tudjuk akasztani."

TSR.com: Felismerhetõnek találod magad az utcákon? Hogyan kezeled ezt?
AG: "Emberekkel beszélgetni mindig kedves dolog. A rajongók nagyon tiszteletteljesek és minden. Nos most a parazzikkal való küzdelem... na az egy másik történet. Néha nehéz, de mindannyian tudjuk hogy ez, a munkánk része."

TSR.com: Mit szeretsz csinálni a szabadidõben(már ha van!)?
AG: "Hahahaha! Mindig elmegyünk a Starbucks-ba Jacksonnal, vagy vásárolgatni a csajokkal. Mostanában vacsorázni szoktunk járni a szereplõkkel hétvégenként. Mindig találunk valami vicceset, amit együtt csinálhatunk."

TSR.com: Van kedvenc jótékonysági szervezeted?
AG: "Igen. 'Donate My Dress'. Mindnyájan el tudjátok érni a www.donatemydress.org-on és több infót megtudhattok!"

TSR.com: Van valami közösségi oldalad, tartozol valahová (facebook, twitter, myspace)?
AG: "Jaja. A twitterem. @ashleymgreene; a Myspace-em pedig (de mivel nem emlékszem a jelszavamra már nem használom) myspace.com/ashleymichele volt. Több ilyenem nincs."

TSR.com: Megemlítetted, hogy modell akartál eredetileg lenni. Mi az ami igazán vonzott téged ebbe a modell-világba?
AG: "Õszintén? Nem tudom. A modellkedés egy érdekes világ. Szeretem a divatot, és azt hiszem ez az ami miatt belekerültem a modellkedés világába."

TSR.com: Mi az a legelsöprõbb élményed amit a Twilight Saga által éltél át?
AG: "A sok rajongói levél, amit az emberek a világ összes tájáról küldenek és elmondják, hogy szeretik a munkáimat, és az amit csinálok az jó, és jó munkát végzek Alice-el... Ezért a sok szeretetért és támogatásért nagyon hálás vagyok a Twilight rajongóknak."

TSR.com: Meg szoktad látogatni a rajongói lapokat, szoktál magadról vagy a Twilightról olvasni?
AG: "Néha. Nem sok felesleges idõm van arra, hogy minden oldalt megnézzek, de néha el szoktam olvasni néha aranyos üzenetet meg mindent. Minden oldal nagyon tiszteleségtudó és ezért nagyon hálás vagyok."

TSR.com: Van valami munkád most, vagy amit majd csinálni fogsz addig amíg el nem kezdõdnek a 'Twilight' utómunkálatai?
AG: "Nem, nem igazán, õszintén szólva már nagyon várom a vakációimat. Hahahaha!"

TSR.com: Hallottál valami pletykát arról, hogy mikor vagy egyáltalán lesz e 'Breaking Dawn'?
AG: "Egy szót sem mondhatok a Breaking Dawn-ról. Bocsi!"

TSR.com: Mi volt a legõrültebb dolog, amivel egy rajongó felkeltette a figyelmedet?
AG: "Egy fiú Vancouver-bõl egyszer küldött nekem 111 szál fehér rózsát. 15 éves. Nagyon tetszett. És küldött egy aranyos, kedves kis üzenetet, hogy elmondja nekem, hogy én voltam a legjobb Alice a világon, és minden és nagyon tetszett. Ezután eljött a mamájával a hotelemhez és beszélgettünk. Nagyon cuki volt. Annyira édes. Az összes megtakarított pénzét arra költötte, hogy rózsákat küldjön nekem. Hát mennyire cuki?"
10/10
offtopic
Spunk Ransom 2009 okt. 15. - 14:24:19 10/10
(81670/91800)
Szia Alexa! ^^

Én azért mentem el, mert azt hittem nincs már senki. :)
Bocsi dzs-dzs! :)

Na, utánanéztem ennek a vamp õzikének.

http://hu.wikipedia.org/wiki/Szib%C3%A9riai_p%C3%A9zsmaszarvas

Hm..itt úgy tûnik, hogy növényevõ. :)
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 okt. 15. - 14:15:35 10/10
(81669/91800)
Hali Mindenki ^^

Látom mire a sor végére értem mindenki eltávozott.... de örömmel látom, hogy 17 oldalt kell ezen a héten már másodjára elolvasnom! Éljen! :DDDD csak kár hogy én nem voltam itt xD de igyekeztem kipihenni a tegnapot xD
10/10
offtopic
dzsinidzsoni 2009 okt. 15. - 14:12:03 10/10
(81668/91800)
akkor viszlát mindenkinek:) én még itt leszek,hátha valaki erre téved:)
10/10
offtopic
Spunk Ransom 2009 okt. 15. - 14:10:39 10/10
(81667/91800)
Úgy látom mindenki elköszönt.
Akkoj én isz megyek. :))

Tsá!
10/10
offtopic
Miaa 2009 okt. 15. - 14:08:04 10/10
(81666/91800)
Szióka én is léptem.
Lassan mehetek az oviba.
Majd jövök megint, egyszer, talán.
10/10
offtopic
Rak'Shiri 2009 okt. 15. - 14:07:36 10/10
(81665/91800)
ellépek vadászni, sziasztok!
10/10
annie 2009 okt. 15. - 14:05:52 10/10
(81664/91800)
halihó nektek...nah nem maradhatok,vár a meló...sajna...
10/10
offtopic
schmetterling 2009 okt. 15. - 14:04:58 10/10
(81663/91800)
bocsi a szótlanságért, csak megjött az isteni szikra, így nagyon belemerültem a portfólióba...
pápás távozók!
sziasztok érkezõk!
viszont most én is lépek, megyek tanítani!
este jövök!
szép napot mindenkinek!
sziasztok!
10/10
annie 2009 okt. 15. - 14:04:40 10/10
(81662/91800)
látom ma is volt egy kis vita..:D:D...
10/10
offtopic
Rak'Shiri 2009 okt. 15. - 14:03:47 10/10
(81661/91800)
szia!(sztok!:)