Téma: Alkonyat

10/10
offtopic
Spunk Ransom 2009 nov. 27. - 14:16:55 10/10
(88340/91800)
Holnapra nagyon jó mozizást a kis csapatnak!!! <3 <3

:)))
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 27. - 13:07:46 10/10
(88339/91800)
Oksika ^^
Asszem én is kicsit elvonulok :) Pusza <3
10/10
offtopic
Kanga 2009 nov. 27. - 13:01:37 10/10
(88338/91800)
Mennem kell !
Talán még sikerül visszanézni .
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 27. - 12:53:00 10/10
(88337/91800)
:)
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 27. - 12:52:38 10/10
(88336/91800)
PREMIER MEGJELENÉS

Anna "Jessica" Kendrick megjelent a Lonely Bones címû film premierjén, ahol szerintem nagyon jól állt rajta ez a ruha :)
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 27. - 12:49:03 10/10
(88335/91800)
xD kész ez az ábrázat :P
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 27. - 12:47:50 10/10
(88334/91800)
KELLAN LUTZ - TÁVOZÁS A BARDOT-BÓL

Kellan Lutz-ot november 25-én, távozás közben kapták le a Bardot éjszakai bárból. A képekbõl és a mosolyból ítélve azt hiszem Kellan jól szórakozhatott!
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 27. - 12:45:25 10/10
(88333/91800)
EW @ DAKOTA FANNING

A 'New Moon' gonosza, Dakota Fanning arról mesél, hogy milyen volt a Twilight családhoz csatlakozni! A legtöbb Twilight: New Moon szereplõvel összehasonlítva, a 15 éves Dakota Fanning - aki a Volturi tagját, Jane-t alakítja - már vén motorosnak tekinthetõ a színészek közt. De furcsamód a 'Világok harcának' és a 'Nevem Sam'-nek a sztárja egy normális diákja egy Los Angeles-i középiskolának. A 'New Moon' rekorddöntögetései után, Fanning hétfõn az EW-vel beszélgetett - a Twilight õrületrõl és az ördögi szerepérõl.

ENTERTAINMENT WEEKLY: Hol vagy most?
DAKOTA FANNING: "Iskolában vagyok. Bujkálok, hogy egyik tanár se lásson meg,hogy a telefonomon lógok. De végülis ez engedélyezett, mert még a sulikezdés elõtt vagyunk."

Milyen volt most visszatérni az iskolába miután a film megjelent?
"Ez az életem. Ez az ami normális a számomra. Nem igazán tudok más különbséget. Nagyon szerencsés vagyok, hogy iskolába járok és van normális életem, bármilyen is, és aztán azt csinálom amit szeretek és hatalmas munkák részese lehetek."

Hogy gondolod, az osztálytársaid hogy fogják lereagálni a filmet?
"A legtöbbjük már látta a filmet, és nagyon izgatottak vele kapcsolatban. Egészen biztos, hogy néhány emberrel beszélgetek majd róla, tuti."

Mi volt a reakciód, amikor meghallottad a kasszasikerû számokat?
"Mármint, azt gondolom volt egy csomó rajongója a könyvnek és a filmnek és annyira izgalmas, hogy sok-sok ember elment megnézni az elsõ hétvégén. Tudom, hogy sok ember már napokkal elõtte odasátorozott és várt. És azt hiszem, hogy ez nagyszerû, hogy mindenki egybõl megnézte amint megjelent."

Tudtad hogy nagy lesz. De a legnagyobb nyitónapod gondoltad volna?
"Nem tudtam, hogy a legnagyobb lesz-e, de azt biztosan tudtam, hogy valami nagy lesz, mert az összes rajongóval találkoztunk a premieren. Szerintem mindenki Twilight rajongó, valamilyen módon."

Csináltál valami különlegest,hogy megünnepeld a film megjelenését?
"Annyira kicsi szerepem van a filmben. Ez tényleg Kristen, Rob, és Taylor dolga, és a többi szereplõé, hogy ünnepeljenek. Minden a kemény munkájukon múlt. Számomra, csak annyi, hogy ott voltam másfél hetet és jól szórakoztam. Nagyon izgatott vagyok, hogy a részese lettem."

Rajongója voltál a könyveknek mielõtt beválogattak szereplõnek?
"Persze hogy rajongó voltam. Olvastam a könyveket és mindent."

A karaktered - a Volturi tagja - Jane rémisztõ. Jó szórakozás volt eljátszani az ördögöt?
"Igen. Ez az egyik elsõ alkalom, hogy ilyet csináltam. És ez a karakter tényleg akkor érzi jól magát, ha fájdalmat okozhat az embereknek. És ilyesformán elbüvölõ egy ilyen karaktert játszani. Így ez volt a fõ oka, amiért meg akartam csinálni."

Az emberek másként reagálnak, hogy láttak téged gonoszt játszani?
"Az thiszem, hogy az emberek és a könyvek rajongói másképpen látnak engem a filmben, de azt hiszem, hogy ez az amiért színész vagy. Manipulálod magad,hogy illjen a karakterhez. Szerintem a munkánk, hogy egy üres vászon legyünk, és aztán felvegyük a karaktereket, és így ez az amit szeretek csinálni. És szeretek másfajta típusú embereket játszani. És, igen, azt hiszem megleptem az embereket a vörös szemeimmel."

Az fura volt. Igazi kontaktlencsék voltak?
"Kézzel festett kontaktlencsék. Sosem viseltem ezelõtt semmit a szemeimen, így ez egy olyan érzés volt, amit még sosem tapasztaltam. De volt valaki, aki betegye és kivegye õket. Érezhetted is õket. De egy idõ után hozzászoksz."

Segített, hogy jobban beleéld magad a karakteredbe?
"Igen, azt hiszem automatikusan megadta azt a fura kinézetet számodra, tehát nem számít mit csinálsz vagy mondasz,így tényleg segített."

Hány Twilight filmet készítesz még?
"A harmadik már kész. Már leforgattam."

És ezután van még valami a levegõben?
"Ja, nem tudom. Nem tudok semmit a negyedikrõl."

Vannak már más munkák a láthatáron?
"Nos, ott van a The Runaways jövõ tavasszal, amelyben Kristen is benne van, és egyértelmû hogy jövõre is dolgozok majd valamin vagy valami máson."

Forrás: http://popwatch.ew.com/2009/11/25/twilight-new-moon-dakota-fanning/
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 27. - 12:34:55 10/10
(88332/91800)
ÉNEKES AKAR LENNI A TWILIGHT SZTÁRJA

Robert Pattinson már most azon gondolkozik, mit fog csinálni, ha véget ér a Twilight körüli õrület. A színész popénekes szeretne lenni. Robert már meg is mutatta a világnak, mit tud, hiszen az egyik dala már a vámpírfilmben is megszólalt. A dalt a színész reményei szerint egy egész album követi majd, de nem akármilyen formában.

"Dalokat írok, és ha véget ér a Twilight promóciós körútja, akkor szeretnék párat stúdióban felvenni. Nem akarok úgy albumot kiadni, hogy közben mindenki a filmbeli vámpírral azonosít. Név és arc nélkül szeretném megjelentetni valamikor” mondta.

Pedig a színész népszerûsége a popsztárokéval vetekszik, így a rajongótábor kiépítésére már nem kellene energiát áldoznia.

Forrás: http://www.nlcafe.hu/sztarok/20091126/enekes_akar_lenni_a_twilight_sztarja/
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 27. - 12:33:12 10/10
(88331/91800)
PEOPLE'S CHOICE AWARDS 2010

Szavaztál már kedvenceidre a PeoplesChoice.com weboldalon? Nem?! Akkor itt az idõ, h megtedd! (A szavazáshoz nem kell regisztrálni, csak akkor, ha részt akarsz venni a nyereményjátékban.) Lássuk azokat a kategóriákat, amelyekben kedvenceink is jelölve vannak!

Kedvenc filmszínész: Robert Pattinson
Kedvenc filmszínésznõ: Kristen Stewart
Kedvenc áttörõ filmszínésznõ: Anna Kendrick
Kedvenc áttörõ filmszínész: Taylor Lautner
Kedvenc filmes csapat: The Twilight Saga: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner
Kedvenc film: Twilight
Kedvenc rockbanda: Muse; Paramore

2010 elejéig adhatjátok le a voksaitokat és lehetõségetek van többször is szavazni (mindenféle trükközés nélkül)!

PeoplesChoice.com: http://www.peopleschoice.com/pca/votenow.jsp
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 27. - 12:32:05 10/10
(88330/91800)
ALEX MERAZ RAJZA

Alex Meraz egy mûvész, ha úgy tetszik polihisztor. Ha szabad ezt a szót használnom. Rengeteg mindenhez ért. Most pl fest. De nem is akármiket.
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 27. - 12:27:17 10/10
(88329/91800)
:DDD alig várom, hogy halljam :P
nem tudom, néha én is úgy vagyok vele, hogy csökken, de aztán rá kell jönnöm újra és újra, hogy ez lehetetlen :DDD ^^
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 27. - 12:26:04 10/10
(88328/91800)
KELLAN ÚJ FILME 'CEDARS OF LEBANON'

Kellan Lutz felkészült egy új filmre! Ennek a címe: 'Cedars Of Lebanon', vagyis a Libanoni cédrusok!

A The Wrap elárulta, hogy Lutz csak nemrég írta alá a szerzõdést a filmre - ami Bradley Gregg rendezõi bemutatkozása lesz - mint az egyik, a "a két testvér, akik nagy részben önállóan nõttek fel, mert az apjuk elhagyta õket." A Cinema Blend családi drámaként titulálta a filmet.

Gregg cége, az Eventide Fields, így írta le a történetet:

A “Cedars of Lebanon” egy keserédes története a megváltásnak, Barry Deutchman története, hogy hogyan élte meg, amikor a nárcisztikus apja elhagyta. San Fransisco völgyében felnõni, a 70-es években, ez a gyermek pedig megpróbál felnõni, ott ahová született...nagyon kevés támogatásban.

Rákényszerül, hogy gondoskodjon az anyjáról és a fiatalabb, dühös testvérérõl... miközben megpróbálja begyógyítani az összetört szívét... egyik tégla után jön a másik. A történet Barry-t mutatja be,hogy hogyan lesz fiúból férfi. Egy önmagát hibáztató színész... fiatal feleséggel és gyerekekkel és a saját nyomorával...

Vakon követi a töretlen folyamat általános útját. A valóság bemutatja, hogy ez a többgenerációs, karakter-dús dráma, azt kutatja, hogy fontos dolgok lehetnek egy amerikai családban. A könyörületes beavatkozás és Barry válsága után, ismét elkezd fejlõdni... és most már az önzetlen szeretet uralkodik."

Forrás: http://www.examiner.com/x-4908-Twilight-Examiner~y2009m11d25-Twilight-star-Kellan-Lutzs-next-project-Cedars-of-Lebanon
10/10
offtopic
Kanga 2009 nov. 27. - 12:24:34 10/10
(88327/91800)
Már kezdtem azt hinni , leülepedett a rajongásom , aztán látok egy vidit és fülig vigyorgok tõle !
Na majd úgyis fültanúi lesztek holnap ! :D
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 27. - 12:24:04 10/10
(88326/91800)
Hát nem tudom... az elõbb egy olyan cikkbe is belefutottam, hogy Rob nevetségesnek tartja Edward karakterét, de amint megnéztem, hogy a forrás az OK! egybõl hanyagoltam xD Nincs már min csámcsogni komolyan...
10/10
offtopic
Kanga 2009 nov. 27. - 12:22:14 10/10
(88325/91800)
Szerintem ez hápog !
Kell valamin csámcsogni ! Ha nincs min akkor csinálnak .
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 27. - 12:20:50 10/10
(88324/91800)
Szijja ^^
Persze :DDD Mindjárt dobok egy p.ü.-t, úgy gyorsabb lesz szerintem ^^ Igen, már csak 1 nap (L)
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 27. - 12:20:04 10/10
(88323/91800)
NIKKI REED VÁLTOZÁST AKART!

Mi vonzotta a barna Reed-et, hogy egy szõke vámpírt alakítson?
“Eleinte a lehetõség, hogy fizikálisan megváltoztassam magam, egy nagyon drasztikus változás, ami hihetetlenül rokonszenves volt," mondta. “Nagyon tetszett, amikor valaki azt mondta, hogy azt akarjuk, hogy egy porcelán fehér, magas, gyönyörû szõkét játssz. Ennél mélyebb nem is lehetne."

Azt mondta 36 órát vett igénybe, hogy elkészüljön a változás:
“És a másik nap már világosították a fejem és a bõröm," mondta egy videó interjúban az MTV.com-nak. "És így, most éppen különbözõ parókákat és dolgokat tesztelünk, mert ez egy nagyon brutális folyamat volt."

“Nem tudom, hogy hogyan háborodhat fel mindenki. Kezdetben ezért csináltam. Nagyon akartam, hogy a rajongók megértsék, hogy elszánt voltam, és bármit megtettem ami csak szükséges volt, ami egyenlõ azzal, hogy a hajam is kihullott."

Tovább: http://www.chron.com/disp/story.mpl/ent/6736912.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+houstonchronicle%2Fentertainment+%28HoustonChronicle.com+--+Entertainment%29
10/10
offtopic
Kanga 2009 nov. 27. - 12:16:20 10/10
(88322/91800)
Szia Alexa !!!

már csak 1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))))

Dobsz majd egy mélt a pontos infókkal ?
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 27. - 12:15:41 10/10
(88321/91800)
EW @ ANNA KENDRICK

Anna Kendrick Bella ember-barátját alakítja a 'Twilight' filmekben, az EW pedig a 24 éves színésznõvel beszélgetett arról, hogy hogyan érez a 'New Moon' õrülettel kapcsolatosan, és hogy milyen volt George Clooney oldalán játszani - ó, igen! George Clooney!

ENTERTAINMENT WEEKLY: Nos, a 'New Moon' élménye hasonlítható a 'Twilight'-éhoz?
ANNA KENDRICK: "Egy kicsit nagyobbnak érzõdik a tavalyi évnél, de végülis úgy gondolom, hogy amennyire csak lehetett elõ volt készítve és ha több ember lett volna, az csak azt jelentené, hogy jobban felkészültek és egy kicsit elnagyolták. Egy kicsit déjá vu volt. De ebben az évben kevésbé voltam ideges."

Úgy gondolod hogy a 'Twilight' sosem vethet negatív fényt a karrieredre?
"Nem hinném. Megértem,hogy mindig van valami hátulütõje annak, ha valami nagyon népszerû. De azt hiszem, hogy amiért csak egy buta lányt játszom, nem, mert az emberek akik láttak a 'Twilight'-ban nem egy vámpírkirálynõként gondolnak rám vagy valami ilyesmi."

Mesél a George Clooney-val való munkáról az 'Up In The Air'-ben:
"Lenyûgözõ volt. Ez az év nagyon izgalmas volt, de nagyon stresszes is, a szó legjobb értelmében. A George Clooney-val való munka nagyon megfélemlített. Sokat ugratott engem a 'Twilight' miatt, mert egyidejûleg a 'New Moon'-t is forgattam, és amikor a 'New Moon' részleteinek forgatásáról visszatértem a forgatásra, akkor úgy kezelt mint egy árulót."

Forrás: http://popwatch.ew.com/2009/11/26/anna-kendrick-talks-new-moon-fever-and-george-clooney/