Téma: Alkonyat

10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 05. - 21:56:08 10/10
(88818/91798)
ROBERT PATTINSON TITKOS HÖLGYE...

A 'Twilight' sztárja, Robert Pattinson mindannyiunkat találgatások közepette hagy, a bizonyos kapcsolatáról a kolleginájával Kristen Stewarttal, de azt elárulhatjuk, hogy a valóságban nagyon közel áll, az ügynökéhez, Stephanie Ritz-hez.

Miközben állandó on/off kapcsolatban van a 19 éves Kristennel - a nyár óta egy kicsit elhidegültek, a brit szívtipró erõs érzelmeket érez a 30 valahányéves Stephanie iránt.

‘Bármikor tanácsra van szüksége, Stephanie az akihez fordul,' mondta a forrás a Now-nak. 'Nagyon támogató a zenei elképzeléseivel kapcsolatban és segít neki, hogy el is érje azokat.'

Kristen dobta Michael Angarano-t, a pasiját, hogy a 23 éves Rob-bal lehessen, de a dolgok már nem annyira stabilak és ott vannak a sikoltozó emberek és a közelsége Stephanie-hez.

Kristen nagyon mérges, mert nagyon sok idõt tölt Stephanie-val, és minden szavára odafigyel.
‘Rob és Kristen sosem beszélnek nyilvánosan a kapcsolatukról, mert nem biztosak benne hogy van olyan amirõl beszélni kellene. Nagyon nehéznek találják a témát.'

'Valós kapcsolat van köztük, de nagyon fiatalok és nem tudják, mit is akarnak. Ez egy kicsit rossz, õszintén szólva.'

‘Rob mindig is problémás lélek volt és elhagyta az Egyesült Királyságot Hollywood-ért, így nem tud megszabadulni a démonjaitól. Ez nem teszi túl jó pasivá.'

Forrás: http://www.nowmagazine.co.uk/celebrity-news/432952/robert-pattinson-s-secret-woman/1/
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 05. - 21:50:25 10/10
(88817/91798)
uff bocs... duplán raktam be :S
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 05. - 21:49:51 10/10
(88816/91798)
GALA MAGAZIN @ KRISTEN STEWART

Gala: Mit mondanál Robert Pattinson és Taylor Lautner barátságáról a forgatásokon kívül?
K.S.: "Õk két olyan ember akiket nagyon csodálok. A legjobb barátaim közt tartom õket számon. Azon felül pedig két nagyon jó színész, és tényleg nagyon jó srácok."

Gala: Azt mondták, hogy a Pattinsonnal való barátságod már szerelmi történetbe fordult át...
K.S.: "A magánéletem csak velem van kapcsolatban. Sosem olvasom el az újságokat amik rólam írnak. Egyébként, sosem igazak. Egyszerûen csak megpróbálom a legjobb képességem szerint végezni a munkámat."

Gala: Mit gondolsz a Pattinsonnak adott szexszimbólum címrõl?
K.S.: "Ez valószínûleg a hajának köszönhetõ! (nevet). Tudod, nehéz nem szerelembe esni a karakterével. És aztán, a való életben, õ állati srác. Nem vagyok meglepve, hogy a lányok még mindig futnak utána az utcákon."

Gala: Hogyan magyarázod a Twilight sorozat sikerét?
K.S: "A vámpírokban van valami érdekes. Fõleg a lányok számára. Az elhagyás metaforája. Minden lány szereti magát védettnek érezni, még ha valaki más szabályozza is."

Gala: Úgy érzed, hogy most jobban kezeled a hírnevedet?
K.S.: "Igen, azt hiszem. Ezelõtt aggódtam, hogy mit gondolnak az emberek. Mindig kétszer meggondoltam a dolgokat mielõtt kinyitottam a számat. Nem igazán fejeztem ki magam. Most, kevésbé érdekel mások véleménye, és sokkal jobban érzem magam a bõrömben."

Gala: A kérdés, hol csinálod te a saját trükkfelvételeidet a kamera elõtt?
K.S.: "Ne! Ez inkább nagyon kínos, mert amikor a dublõrökkel is csinálom, mindig megsérülök. Eddig kétszer is kibicsaklott a bokám. Néha, egy kis idõre abba kell hagynom a magassarkú cipõk viselését. Converse volt rajtam az MTV Movie Awards-on. Mindenki piszkált miatta, mert ez nem volt valami divatos."

Gala: Bella egy extrém karakter, a rögeszméje miatt. A való életben megszállottja vagy valaminek?
K.S.: "A filmektõl és a forgatásoktól eltekintve, nem igazán. Nem szeretném elveszítnei a természetem."

DGALA MAGAZIN @ KRISTEN STEWART
2009. december 5., 14:04
Bild in voller Größe anzeigenGala: Mit mondanál Robert Pattinson és Taylor Lautner barátságáról a forgatásokon kívül?
K.S.: "Õk két olyan ember akiket nagyon csodálok. A legjobb barátaim közt tartom õket számon. Azon felül pedig két nagyon jó színész, és tényleg nagyon jó srácok."
Gala: Aztmondták, hogy a Pattinsonnal való barátságod már szerelmi történetbe fordult át...
K.S.: "A magánéletem csak velem van kapcsolatban. Sosem olvasom el az újságokat amik rólam írnak. Egyébként, sosem igazak. Egyszerûen csak megpróbálom a legjobb képességem szerint végezni a munkámat."
Gala: Mit gondolsz a Pattinsonnak adott szexszimbólum címrõl?
K.S.: "Ez valószínûleg a hajának köszönhetõ! (nevet). Tudod, nehéz nem szerelembe esni a karakterével. És aztán, a való életben, õ állati srác. Nem vagyok meglepve, hogy a lányok még mindig futnak utána az utcákon."
Gala: Hogyan magyarázod a Twilight sorozat sikerét?
K.S: "A vámpírokban van valami érdekes. Fõleg a lányok számára. Az elhagyás metaforája. Minden lány szereti magát védettnek érezni, még ha valaki más szabályozza is."
Gala: Úgyérzed, hogy most jobban kezeled a hírnevedet?
K.S.: "Igen, azthiszem. Ezelõtt aggódtam, hogy mit gondolnak az emberek. Mindig kétszer meggondoltam a dolgokat mielõtt kinyitottam a számat. Nem igazán fejeztem ki magam. Most, kevésbé érdekel mások véleménye, és sokkal jobban érzem magam a bõrömben."
Gala: A kérdés, hol csinálod te a saját trükkfelvételeidet a kamera elõtt?
K.S.: "Ne! Ez inkább nagyon kínos, mert amikor a dublõrökkel is csinálom, mindig megsérülök. Eddig kétszer is kibicsaklott a bokám. Néha, egy kis idõre abba kell hagynom a magassarkú cipõk viselését. onverse volt rajtam az MTV Movie Awards-on. Mindenki piszkált miatta, mert ez nem volt valami divatos."
Gala: Bella egy extrém karakter, a rögeszméje miatt. A való életben megszállottja vagy valaminek?
K.S.: "A filmektõl és a forgatásoktól eltekintve, nem igazán. Nem szeretném elveszítnei a természetem."

Forrás: http://oiseausecret.canalblog.com/archives/2009/12/03/16016461.html
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 05. - 21:48:00 10/10
(88815/91798)
TAYLOR LAUTNER, MINT 'MAX STEEL'

A legutóbbi 'Twilight' film kasszasikereit követve, Taylor Lautner - akit leginkább a vérfarkas Jacob Black-ként ismerünk - hamarosan ismét megmutatja a szuper erejét.

A Los Angeles Times értesülései szerint, Lautner érdekelt a Paramount stúdió akció-adaptációjában, a “Max Steel”-ben. És ha aláírja a szerzõdést, akkor Lautner játszhatna Josh McGrath-ot, a 19 éves extrém sportolót, aki képes átalakulni a szuperhõs alteregójába, Max Steel személyébe.

A forgatókönyvírók J.P. Lavin és Chad Damiani aláírták a szerzõdést, hogy átdolgozzák a könyvet. Lavin és Damiani közben két szuperhõs mozit is írnak, amelyek Rob Liefeld képregényein alapszanak: “Capeshooters” és“Youngblood.”

A “Max Steel” eredetileg egy CG animációs sorozat még 2000-bõl, amelynek 3 évadát adták le és 6 DVD film készült belõle. A 'Max Steel' továbbá megjelent a Mattel-nél, mint játékfigura és egyebek. Miközben a sorozat megbukott Amerikában a játékok még mindig az egyik legeladottabb termékek a világon - különösen Latin-Amerikában.

A Paramount szeretne a 'Max Steel'-el egy hasonló sikert elérni, mint a korábbi híres játékokból adaptált filmekkel, vagyis is “G.I. Joe”-val és a “Transformers”-szel. A Paramount nagyon szeretné megkaparintani Lautnert, már a fiatal hölgyek rajongása miatt is!

És mostmár hivatalos! A Paramount stúdió bejelentette, hogy Taylor Lautner megkapta Max Steel szerepét a sorozatból készülõ mozifilmben!

Forrás: http://splashpage.mtv.com/2009/12/04/twilight-star-taylor-lautner-in-talks-to-play-max-steel/
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 05. - 21:46:36 10/10
(88814/91798)
MTV.COM @ TAYLOR LAUTNER

Taylor Lautner azt mondja, hogy a 'New Moon' félmeztelen jelenetei 'zavarba ejtõek' lehetnek!

De megérti, hogy Jacob 'nem viselhet állandóan ruhát,'
Biztos, hogy Robert Pattinsonon és Kristen Stewart-on hatalmas a nyomás az utóbbi napokban. De amikor elérkezett a 'New Moon' mi csak Jacob Black szavait idéznénk: "Farkasos dolog."

MTV: Mit láttál a legnagyobb kihívásnak hogy belevesd magad a 'New Moon' forgatásaiba?
Taylor Lautner: "Alapvetõen a munkám az volt, hogy folytassam amit a 'Twilight'-ban elkezdtem, ami az volt, hogy hozzam azt a nagyon boldog, laza, barátságos srácot, aki Bella legjobb barátja. Ezt kellett folytatnom a film elsõ felében de amint átváltoztam, egy csettintésre teljesen más ember lettem. Meg kell küzdenem a végzetemmel és ez nagyon nehéz számomra."

MTV: Most hogy ilyen izmos lettél, már csak az ilyen típusú szerepeket fogod elfogadni?
Lautner: "Nézd, szeretem ezt a karaktert, szeretem ezt a történetet. Azt igényelte a szerep, hogy pakoljak magamra súlyt és ne viseljek túl sok ruhát. Egy év múlva, ha egy olyan karaktert akarnék, ami azt igénylené, hogy fogyjak 40 fontot, akkor készen állok rá, hogy megtegyem."

MTV: Szerinted mi a kulcsfontosságú különbség azok között a rajongók között akik azt mondják, hogy Team Jacob-ok vagy Team Edward-ok?
Lautner: "Nos, Edward és Jacob teljesen ellentétes pasik. Forróak és hidegek. [nevet.] Szó szerint. Szeretem Jacob és Bella kapcsolatát, hogy hogyan kezdik barátokként és ez hogy lesz valami több és több. Mindkét srác szerelmes Bellába. Mindkét srác ott lesz Bellának, és mindketten védelmezik. Azt hiszem attól függ, hogy milyen típusú pasit kedvelsz."

Tovább: http://www.mtv.com/movies/news/articles/1627575/story.jhtml
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 05. - 21:41:24 10/10
(88813/91798)
Szijja ^^
Visszatértem tartani az életet :DDD Meg hozom a képeket/híreket :P Legalább páran tartsuk életben a fórumot :))
10/10
offtopic
dzsinidzsoni 2009 dec. 05. - 21:32:53 10/10
(88812/91798)
huh jól ki vagyunk halva mostanában esténként :):(
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 05. - 16:10:11 10/10
(88811/91798)
oksika ^^
asszem kicsit én is hanyagolom a fórumot :) inkább msn-en vagyok, de majd idelesek :D
10/10
offtopic
dzsinidzsoni 2009 dec. 05. - 15:52:47 10/10
(88810/91798)
nah jah:D lehet vki csak úgy kitalálta^^
huu találtam egy jó kis filmet Báthory Ersébet legendájáról, szal sztem ellépek és meglesem^^
majd azért közbe benézek :)
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 05. - 15:34:17 10/10
(88809/91798)
hát elég ciki...
bár ki tudja mi az igazság belõle, de azért óvatos lennék :DDD
10/10
offtopic
dzsinidzsoni 2009 dec. 05. - 15:19:02 10/10
(88808/91798)
uhh:S hát ez ciki :S ^^
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 05. - 15:07:25 10/10
(88807/91798)
REHABRA MENT A NEW MOON FARKASEMBERE

Rehabra került Chaske Spencer, a New Moon címû film farkasembere. A news.com.au úgy tudja, hogy a vámpíros filmben a farkasok falkavezérét játszó színész egy indiánok számára fenntartott drogelvonóra vonult be épp azelõtt, hogy novemberben debütált volna a filmben. Spencer, szerepe szerint Sam Uley, öt hetet tölt az elvonón, és állítólag rettegett attól, hogy drogfüggõsége kiderül. Hála az egyik bentlakónak ez mégis megtörtént. Azt azonban senki sem tudja, hogy a színésznek milyen drogokkal akadnak gondjai.

Forrás: velvet.hu
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 05. - 15:03:21 10/10
(88806/91798)
MTV.COM @ KRISTEN STEWART

Kristen Stewart azt mondja, hogy nem veszi a címlapsztorikat 'személyesen'! Magáról olvasni a pletykákat, 'olyan mint egy szappanopera, ami valósnak tûnik, de mégsem lehetsz benne biztos,'

MTV: A "New Moon"-ban láthatjuk Rachelle Lefevre utolsó elõadását Victoria-ként. És te befejezted az "Eclipse" forgatásait. Mit várhatunk Bryce Dallas Howard-tól, hogy átvette a szerepet?
Stewart: "Nagyon jó volt (vele dolgozni). Bryce ijesztõ. Tényleg különösen aranyos, és így félelmetes volt látni, ahogy ide oda kapcsol. Victoria Bella számára, egy állandó félelem — amikor Victoria nincs ott, akkor attól fél, hogy visszajön. Bryce annyira jó színésznõ, és nagyon könnyû volt megrémülni tõle."

MTV: A rajongóknak volt némi kétsége amikor elõször bejelentették, hogy Chris Weitz a 'New Moon' rendezõje, de nyilvánvaló hogy most õket is meggyõzte. Miért gondolod úgy, hogy õ volt a megfelelõ filmkészítõ a sorozat-e fontos részéhez?
Stewart: "Szerintem, ahhoz hogy jó rendezõ lehess, jó embernek kell lenned, és gondoskodnod kell az emberekrõl. És nem ismerek könyörületesebb embert, mint õ. Nem csinálhattam volna meg egy olyan hihetõ, kényelmes és biztonságos környezet nélkül, ahol könnyen sebezhetõvé válok - és õ ezt 10szeresen nyújtotta."

MTV: Mit mondhatsz nekünk arról a híres 'rendezõi kiskönyv'-rõl amit akkor kaptatok tõle amikor megérkezett a forgatásokra?
Stewart: "Chris nagyon más dolgot csinált, olyat amilyet más rendezõvel még nem csináltam. Összerakta a menetét annak, amirõl azt feltételezte, hogy megcsináljuk és hogy mindenkinek megkönnyítse a dolgát - ez egyfajta bemutatása volt annak, hogy hogyan szeret dolgozni. Nem csak bemutatta a együttmûködésrõl való elképzelését, hanem 'Kérek mindenkit, hogy szeresse és fektesse bele az erejét és dolgozzon keményen.' Ez nagyon bátorító volt. Tartalmazott mûszaki dolgokat - hogy mennyire sajnálja hogy a film legnagyobb részét CGI technikával kell megcsinálni, amire nekünk reagálnunk kellene - de mindig biztosított minket arról amit csináltunk, és sosem hagyott ott minket, és így nem lett száraz mint a legtöbb effektes filmnél, mert nem tudod mit reagálj rá. Ez egy teljes leírása volt annak, hogy hogyan tervezte a film elkészítését. A legtöbb rendezõ azt mondja, "Összerakhatunk néhány jegyzetet a találkozón?" és ez olyan volt, "Nem. Ez a te munkád."

Tovább: http://www.mtv.com/movies/news/articles/1627560/story.jhtml
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 05. - 15:01:23 10/10
(88805/91798)
meg is lesem, amint felraktam a híreket :))
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 05. - 15:00:47 10/10
(88804/91798)
TAYLOR LAUTNER - MEN'S HEALTH KÉPEK

Taylor Lautner korábban már látott Men's Health magazinos címlapfotózásából most megjelent néhány új fotó.

Katt: http://www.lionandlamblove.org/gallery/thumbnails.php?album=1733
10/10
offtopic
dzsinidzsoni 2009 dec. 05. - 15:00:26 10/10
(88803/91798)
az elõbb olvastam:)
ment rá válasz is:)
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 05. - 14:59:25 10/10
(88802/91798)
MTV.COM @ STEPHANIE PRATT

Robert Pattinson nem Edward Cullen - senki sem az, állította a 'Hills' sztárja, Stephanie Pratt! Ma ezt nehéz elképzelni, de amikor Robert Pattinsont elõször beválogatták Edward Cullen szerepébe a 'Twilight' filmekbe, akkor a legtöbb Stephenie Meyer rajongó nagyon felháborodott az ismeretlen színész választásán.

Ezekben a napokban természetesen milliók csodálják és RPattznak hívják. A kommentjeitekben biztos furcsaságokat írtok majd, de egy híres rajongó elárulta, hogy távol járt a valóságtól amikor megkedvelte a történetet.

"Nem hinném hogy valaki olyan a való életben, mint Edward," mondta Stephanie Pratt a "The Hills"-bõl, aki nagy 'Twilight' rajongó és Robertnek is nagy rajongója.
"Nagyon sajnálom, hogy az emberek azt hiszik, hogy õ Edward, és ez egyértelmûen nagy nyomást gyakorol rá," mondta Stephanie Robertrõl."Mármint, ez Edward, és aztán Rob."

A valóságshow harcok között Spencer húga, elolvasta mind a négy 'Twilight' könyvet a múlt évben, mindössze pár hét alatt, és elmondta nekünk, hogy csakúgy mint a többi rajongó, õ is egy magas, jóképû, kicsit régimódi stílusú vámpírt képzelt el az ideális férfinak. Stephanie-nak üzenve, nem csak RPattz dolgozott a 'Twilight' filmeken, hogy képes legyen ezt rögzíteni. - bár azt mondta, Rob elég álomszerûen lett lefestve... nos, csak Rob Pattinson.

"[ha találkoznék vele] nem tudom, hogy sikoltoznék-e," magyarázta. "Szerintem csak vigyorognék és elfutnék. Nagyon szégyellõs vagyok a cuki pasikkal. És a brit pasik a halálom."

Nos, Edward Cullen talán még mindig másképpen néz ki a gondolataiban, de akkor is azt mondta, hogy õ 'Team Edward', és hogy le van nyûgözve attól, hogy a színész milyen jól kezeli a hollywoodi felhajtást. "Nagyon jól kezeli," mondta.

Forrás: http://hollywoodcrush.mtv.com/2009/12/03/robert-pattinson-is-no-edward-cullen-no-one-is-according-to-hills-star-stephanie-pratt
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 05. - 14:57:13 10/10
(88801/91798)
tök jó ^^
én is próbálok a 28. fejivel xD fél oldal már megvan, tegnap este meg elment a 27. :)
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 05. - 14:56:28 10/10
(88800/91798)
BURGER KING 'NEW MOON' KÁRTYÁK

Itt van nektek 7db szkennelt kép a Burger Kingben kapható 'New Moon' kártyákról(USA). Mindegyik kártyán promóképek láthatóak és tök jóó, van szóló Edward/Bella/Jacob, van Edward&Bella és Volturi, Quileute farkasos és Cullen családos is!

Katt: http://www.lionandlamblove.org/gallery/thumbnails.php?album=1784
10/10
offtopic
dzsinidzsoni 2009 dec. 05. - 14:55:26 10/10
(88799/91798)
én is köszönöm^-^
estére megpróbállak meglepni egy ficcel ^-^