Téma: Alkonyat

10/10
offtopic
Kanga 2009 dec. 04. - 13:21:24 10/10
(88758/91798)
jáj ez nagyon cukk !
Már hogy haragudnék !!!!!! Örülök , hogy gondolsz rám , és lássuk be a sapi alatt ott van a lényeg !! ;)
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 04. - 13:14:03 10/10
(88757/91798)
Ne haragudj :(
Akkor keresek valami jobbat, ahol nincs sapi :DDD
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 04. - 13:12:56 10/10
(88756/91798)
:O Jézus mária!!!!
Örülök, hogy már rendben van azért! Micsoda eljárás ez, hogy csak így hazazavarják o.O Ez az egészségügy.... no de mindegy :S Lényeg, hogy most minden oké ^^ Jobbulást :)
10/10
offtopic
Kanga 2009 dec. 04. - 13:10:19 10/10
(88755/91798)
falra mászom az ilyen sapkáktól ! :(
10/10
offtopic
Kanga 2009 dec. 04. - 13:09:25 10/10
(88754/91798)
Köszi ! Valamelyik éjjel hajkurásztam , de állandóan a nejébe futottam ! :)

Velünk sok jó ninc .:( A kicsivel a kórházat is megjártuk , mert kruppos köhögése van és jött hozzá egy finom "kis" 39,4 -es láz. Rögtön beutaltak , ahol se vér se pisi vizsgálat , ja és tüdõröntgen se ! De a papíron rajta , hogy H1N1 gyanú ! Na ezt süsd ki !
Ja és hazaküldtek , hogy nem tudnak mást csinálni , mint én otthon. De a gyerek egy idõzített bomba (õk mondták) és ha súlyosbodna akkor rohanjunk vissza !
Azóta szigorú fekvés mellett már sokkal jobban van . :)
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 04. - 13:04:55 10/10
(88753/91798)
:)
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 04. - 13:04:13 10/10
(88752/91798)
Szijja ^^
Huh, már kezdtem elunni ezt a monoton hírpakolgatást xD Jó, hogy végre jött valaki :) Lassan, akár egy gyagyás :DDD Magamban pakolászok, magamban nyáladzok :P Pont találtam pár Peter képet ^^ Mizu?
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 04. - 13:02:54 10/10
(88751/91798)
PATTINSON: AZ ALKONYAT A SZEXRÕL SZÓL!

Robert Pattinson, az Alkonyat címû moziban Edward Cullent alakító színész szerint a film a szexuális vágyak elfojtásának metaforája. A filmben Cullen nem mehet tovább egy csóknál a kiszemelt lánnyal, mert attól tart, hatalmas ereje és elsöprõ érzelmei megsebesíthetik a szeretett személyt.

„Az Alkonyat könyvek sikere azért hatalmas, mert a rajongók odavannak Edwardért, ám valójában nincsen semmilyen szexuális aktus a mûben" - mondta Pattinson, aki szerint ez az önmegtartóztatás még szexibbé teszi a filmet.

„Az elfojtott szexualitás végig ott van az Alkonyatban és rengeteg jelenetben megfigyelhetõ" - nyilatkozta a 23 éves színész.

Érdekesség, hogy az Alkonyat könyvsorozat írónõje, Stephanie Meyer mormon vallású és köztudottan nem hisz a házasság elõtti szexuális kapcsolatban.
10/10
offtopic
Kanga 2009 dec. 04. - 12:59:31 10/10
(88750/91798)
Szia Némberke !
:)
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 04. - 12:58:35 10/10
(88749/91798)
TAYLOR AZ SNL-BEN

Az NBC bejelentette, hogy Taylor Lautner lesz a házigazdája a december 12-ei Saturday Night Live mûsornak. Ez elég nagy megtiszteltetés Taylornak, hisz mint a nevében is benne van: a mûsor élõ, és amerika szerte több millióan nézik.

Az epizód zenei vendége a Bon Jovi lesz. Talán érdekességnek nem árt megemlíteni, hogy a december 19-ei részben a vendégek között ott szerepel a Muse is.
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 04. - 12:47:59 10/10
(88748/91798)
KELLAN LUTZ ÚJ KUTYUSA

A 'New Moon' sztárja Kellan Lutz az újonnan örökbefogadott kutyájáról áradozik!

Kellan Lutz megmutatta a gyengédebb oldalát az Us Weekly-nek az 'Art of Progress' rendezvényen Miami-ban, november 30-án hétfõn, amikor éppen befogadott egy kutyát. "Találtam egy kóbor állatot az utcán. Olyan mint egy kis csivava, az összes szomszéd azt mondja," mondta a kuytáról, akit Kevinnek nevezett el.

Amikor arról kérdeztük, hogy hogyan találta meg Kevint, a 'Twilight'-os Emmett Cullen azt mondta, "Nem tudom miért, de csak ott feküdt az utcán és azt tettette hogy halott, és az össze kocsi ott volt körülötte." És aztán hozzátette, "Haza fogok menni Arizónába, amit évente csak egyszer tudok megtenni. És, így viszem magammal Arizónába is."

Kellan Lutz, aki Emmett Cullen-t alakítja a nemrég megjelent "The Twilight Saga's New Moon"-ban egy kicsit nyitottabb a sajtóval kapcsolatban, amikor a nem színészi témák kerülnek szóba. Például dolgok a szerelmi életérõl, a nagy ajkairól, az õrült rajongós történetekrõl és a titkok a hatalmas és izmos testérõl.

Forrás: http://www.aceshowbiz.com/news/view/00029242.html
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 04. - 12:44:38 10/10
(88747/91798)
2 GRAMMY-JELÖLÉS A 'TWILIGHT'-É!

A 'Twilight' nem egy, hanem két jelöléssel indul a GRAMMY-díjátadón! Áááá, máris gratulálunk, és szorítunk!
A 2010. január 31-én tartandó Grammy gálán a 'Twilight' remélhetõleg két díjat is bezsebel majd.

Mint korábban megtudtuk, az egyik jelölése a 'Legjobb zenei album egy filmhez vagy sorozathoz vagy más vizuális média-anyaghoz' a másik pedig a Paramore-t illeti a 'Decode'-dal - ez a 'Legjobb dal amit filmhez vagy vagy sorozathoz vagy más vizuális média-anyaghoz írtak'.

Hajrá 'Twilight'!

Forrás: http://www.examiner.com/x-704-Pop-Media-Examiner~y2009m12d3-The-Twilight-Saga-New-Moon-soundtrack-nominated-for-2-Grammy-Awards--January-31-2010
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 04. - 12:43:41 10/10
(88746/91798)
NIKKI REED - BONNIE HUNT SHOW

Nikki Reed, vagyis a 'Twilight' filmekben Rosalie Hale-t alakító színésznõ ma a Bonnie Hunt Show vendége volt - a mûsor felvételeit még tegnap rögzítették. Nikki mesélt Bonnie-nak arról, hogy hogyan birkózik meg a nem mindig kedves hozzászólásokkal. És még egy kicsit Seth Green “Young People Don’t Know Nuthin” nevezetû játékát is játszották!

Katt ide a videóért: http://www.bonniehunt.com/videos/
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 04. - 12:41:55 10/10
(88745/91798)
'FARKASFALKA' - JAY LENO SHOW

A 'New Moon' újoncai, a Quileute farkasfalka alakítói - Chaske Spencer (Sam), Alex Meraz (Paul), Bronson Pelletier (Jared) és Kiowa Gordon (Embry) - ellátogattak Jay Leno-hoz, a 'Jay Leno Show'-ba. A fiúk Mikey Day-jel adtak elõ egy kis vicces jelenetet, ugyanis Mikey alakította Victoriát! Vicces :)

Katt ide a videóért: http://www.thejaylenoshow.com/video/clips/mikey-day-jmz/1181502/
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 04. - 12:35:04 10/10
(88744/91798)
SUNDANCE 2010: 'WTTR' & 'THE RUNAWAYS'

A Sundance megpróbálja a mûvészibb oldalát bemutatni!

LOS ANGELES — Sundance, új vezetõkkel megpróbálják kicsit kockázatosabbra venni a figurát. A Sundance Filmfesztivál programjait szerdán bejelentették, mármint hogy milyen filmeket mutatnak majd be...

A fesztivál, fontos amerikai mozis esemény és szabad vásár a filmkészítõknek - amelyet 2010. január 21-tõl 31-ig tartanak Park City-ben, Utah-ban és a szomszédos városokban. (A versenyfilmek teljes listáját megtalálod a nytimes.com/carpetbagger oldalon.)

A 19 éves Kristen Stewart, a 'Twilight' kasszasiker egyik fõszereplõje, egy New Orleans-i sztriptíztáncosnõt játszik a “Welcome to the Rileys,”-ban amelyben James Gandolfini alakítja a gyötrõdõ üzletembert. Mr. Cooper azt is megjegyezte, hogy Ms. Stewart-nak van egy nem versenyzõ filmje is: a “The Runaways,”-ben, amelyet Floria Sigismondi rendezett, és Ms. Stewart játssza a fiatal Joan Jett-et.

Katt: http://www.nytimes.com/2009/12/03/movies/03sundance.html?_r=3
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 04. - 12:33:26 10/10
(88743/91798)
ROLLING STONE @ CHRIS WEITZ

Az ember a 'Hold'-ról: Kérdés-Válasz sorozat a Twilight Saga" rendezõjével, Chris Weitz-el!

A Rolling Stone a film rendezõjével, Chris Weitz-el beszélgetett, hogy mi volt a film legvadabb dublõrmunkája, és a lojalitásáról Team Edward-dal kapcsolatban és azokról a jelenetekrõl amelyek nem találhatóak meg Stephenie Meyer eredeti könyvében.

Azt olvastam, hogy arra utasítottad Kristent, hogy csinálja meg azt a jelenetet, aztán vizes ruhákat kapott és te vitted bele a vízbe, majd rájöttél, hogy ezt lehetetlen volt ilyen módon véghezvinni.
"Rob már csinált ilyen vízalatti munkát az egyik Harry Potter filmben, így eléggé kényelmesen csinálta a dolgokat a medence alján. Azért, hogy ezt a forgatást jól megcsináljuk, kellett egy teljes kép amikor Kristen Bellaként elmerül az óceánban. A legjobb módon úgy érhettük el, hogy Kristen egy 12 láb mély medence alján volt, és leterheltük, hogy ne mozogjon. És Kristen egy kicsit aggódott a víz mélysége miatt, és azt mondtam neki, '12 láb az nem olyan mély!' (nevet) Eldöntöttem, hogy nekem is le kell mennem vizes ruhában, leterhelve, és bepánikoltam. Azt gondoltam, 'A fenébe, ez egyáltalán nem vicces!' és a végén Rob tényleg csinált néhány olyat, és a legtöbbünk csak a medence tetején maradt. Beállítottuk, hogy talán meg tudjuk csinálni a forgatásokat oldalról, és ugyanúgy nézett ki mint felülrõl. És Kristen megfázott aznap, és ez volt a legutolsó dolog amit meg akartam volna tenni - beletenni valakit egy 12 láb mély medence közepébe, úgy hogy meg van fázva, és súlyok vannak a zsebeikben. Nem tûnt valami bölcs dolognak."

Van olyan jelenet a könyvben ami különbözik a kedvenc jelenetedtõl a filmben?
"Nem. Várj. De csináltam olyat. A film utolsó jelenete, azt hiszem az a kedvenc jelenetem. Ez egy pillanat a könyvbõl, de egy kicsit másképpen lett elõadva — egy kicsit folytatásosabb jelleget adott neki, de ugyanakkor romantikus is. Szerintem a közönség meg fogja érteni, hogy miért így mutattam be, és miért nem úgy (ahogy a könyvben van). És az egész film nagyon óvatosan erre épül fel."

Ezt a jelenetet David Slade-ért csináltad, hogy át tudjon lépni a következõ film, az 'Eclipse' rendezésére?
"Õszintén szólva, önzõn próbáltam kiválasztani egy olyan optimális érzelmi pillanatot magamnak és talán David-nek hátrahagyva, ami egy kis csemege, arra hogy hogyan lehetne a következõ film. Láttam Melissa forgatókönyvét a harmadik filmhez és bámulatosan bánik ezzel - tehát rendben lesznek!"

Tovább: http://www.rollingstone.com/
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 04. - 12:30:39 10/10
(88742/91798)
NIKKI REED - JIMMY KIMMEL SHOW

Nikki Reed a 'Twilight' filmekben Rosalie Hale-t alakító színésznõ pedig tegnap látogatta meg Jimmy Kimmel-t a 'Jimmy Kimmel Live' show-ban.

Vidi 1: http://www.youtube.com/watch?v=5GYFBpsUIHA&feature=player_embedded
Vidi 2: http://www.youtube.com/watch?v=4qYo37P4P10&feature=player_embedded
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 04. - 12:29:28 10/10
(88741/91798)
KELLAN LUTZ - JIMMY KIMMEL SHOW

Kellan Lutz, a 'Twilight' filmek Emmett Cullenjét alakító színész december 1-én Jimmy Kimmel-nél járt a 'Jimmy Kimmel Live' beszélgetõs mûsorban. Kellan a 'New Moon' promóciója miatt érkezett a mûsorba, de más témák is szóba kerültek a beszélgetéskor.

Vidi 1: http://www.youtube.com/watch?v=169Wa2QKfZU&feature=player_embedded
Vidi 2: http://www.youtube.com/watch?v=A-oJcCcjmpA&feature=player_embedded
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 04. - 12:27:53 10/10
(88740/91798)
'TWILIGHT' FILMZENE A GRAMMYN!

Bejelentették a GRAMMY jelöltjeit és az egyik kategóriában a 'Twilight' filmzenéje is helyet kapott, azaz indul a Grammy-díjért! Hajrá, hajrá! *crossing fingers*

"81. kategória

Legjobb zenei album egy filmhez vagy sorozathoz vagy más vizuális média-anyaghoz.(díj az elõadó(k)nak és/vagy a producer(ek)nek akik a lemezen szereplõt dalokat összeállították...)

# 'Cadillac Records'
(vegyes elõadók)
[Music World Music/Columbia]

# Quentin Tarantino: 'Becstelen brigantyk'
(vegyes elõadók)
[A Band Apart/Warner Bros.]

# 'Gettómilliomos'
(vegyes elõadól)
[N.E.E.T./Interscope Records]

# 'True Blood - Inni vagy élve hagyni'
(vegyes elõadók)
[Elektra]

# 'Twilight' - Alkonyat
(vegyes elóadók)
[Summit Ent./Chop Shop/Atlantic] "
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 04. - 12:26:15 10/10
(88739/91798)
MTV.COM @ ROBERT PATTINSON

MTV: Mesélj nekünk, hogy mi játszódott le a fejedben akkor, amikor azt a bizonyos jeleneted csináltad amikor szakítasz Bellával!
Pattinson: "Ez szokatlan, de van benne valami furcsa dolog [amiben segítettek], hogy az emberek várakozása a filmmel kapcsolatosan és a rajongók elképzelése Edward és Bella kapcsolatáról, ami tényleg megjelenik benne. Miközben a jelenetet játszottam, ahol éppen vége a tökéletes kapcsolatodnak, úgy éreztem, hogy rengeteg súly van mögötte, és ez a melodrámától való félelmet is elriasztotta. Szeizmikusnak éreztem - földrengés közeli állapotnak, ha ez a megfelelõ szó erre, már ha így csináltuk. Nagyon olyan volt, mint (Olaszországban forgatni) a jelenet a végén.Tényleg érezheted a közönséget miközben csinálod."

MTV: Mi az ami közös benned és Edward-ban?
Pattinson: "Azt hiszem a makacsság, néhány szempontból néhány dologgal kapcsolatban. És elég öntelt is. És azt hiszem eléggé megszállott vagyok bizonyos dolgokkal - és szerintem elég birtokló típus is."

MTV: Minek vagy a megszállottja?
Pattinson: "Nos, nagyon különleges ötleteim vannak, hogy hogyan akarom véghezvinni a munkámat és hogyan akarom, hogy észrevegyenek - már néha nevetségesen is.Nem hallgatok senki másra. Ezért nincs publicistám vagy valami. Ki nem állnám azt, ha valaki meg akarná nekem mondani, hogy csináljak meg valamit, ami talán probléma lehet. De szeretek aprólékos lenni és ez egy kicsit nehéz színészként, mert kell, hogy meglegyen a nagyobb irányítás."

MTV: És hogy illik bele a "Twilight" Saga ebbe az aprólékosságba?
Pattinson: "Nos, ez a jó dolog a 'Twilight' sorozatban. Ez sokkal több korlátot ad kis dolgok felett, amiket nagyon akarok. Korlát-õrült vagyok ezzel kapcsolatban."

Tovább: http://www.mtv.com/news/articles/1627311/20091201/story.jhtml