Téma: Alkonyat

10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 25. - 23:19:22 10/10
(90418/91798)
JOAN JETT: KÖSZÖNET A LÁNYOKNAK!

Joan Jett szombaton este a Sundance fesztiválon adott koncertet, és a színpadra kérte Kristent, és Dakota, valamint Cherie Curriet, hogy csatlakozzanak hozzá a színpadra. Joan megköszönte a lányok munkáját amelyet a 'The Runaways'-ben csináltak.

Katt a vidiért: http://www.youtube.com/watch?v=vHzA6VFj-Vo&feature=player_embedded
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 25. - 23:18:12 10/10
(90417/91798)
JOAN JETT ÉS A BLACKHEARTS KONCERT

A Sundance Filmfesztiválon sok zenei elõadás is volt, köztük Joan Jett-é és a Blackhearts-é. Joan Jett és a régi zenekara a Blackhearts szombat este koncertezett a Sundance-en.

Joan a színpadra kérte Kristen Stewart-ot és Dakota Fanning-et. A színpadon láthattuk Cherie Curriet is:)
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 25. - 23:17:17 10/10
(90416/91798)
KRISTEN & DAKOTA - PARK CITY

Szombaton este Dakota Fanning és Kristen Stewart Park City-ben, Utah-ban sétáltak - éppen a Harry O’-ból távoztak Joan Jett & The Blackhearts elõadása után - amikor a paparazzók lekapták õket.

Katt: http://justjaredjr.buzznet.com/2010/01/24/kristen-stewart-dakota-fanning-blackheart-buds/
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 25. - 23:15:27 10/10
(90415/91798)
TAYLOR LAUTNER - AFC CHAMPIONSHIP

Taylor Lautner tegnap a New York Jets és az Indianapolis Colts focimeccsére látogatott el az AFC Championship keretében a Lucas Oil Stadionba, Indianapolis-ba, Indiana-ba.

Katt: http://taylor-lautner.net/gallery/thumbnails.php?album=300
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 25. - 23:14:14 10/10
(90414/91798)
ÉLÕ CHAT PETER FACINELLIVEL

Tegnap Peter Facinelli élõ chat formájában válaszolgatott a rajongóknak a neki szegezett kérdésekre. Peter nagyon viccesre vette a figurát, és sok-sok kérdésre válaszolt. Itt egy kis részlet!

Peter Facinelli: "Hé itt Peter. Kösz hogy mindenkinek, hogy eljött! Bocsi, hogy egy kicsit késtem..."

-Team Taylor vagy Team Robert?
Peter Facinelli: "haha - Azt kell mondanom, hogy Team Robert. Õ a családom. Szeretem Taylort, de Rob játssza a fiamat, így családban kell maradnom.

De a filmtõl eltekintve a színészekhez - Szerintem mindketten hihetetlenül tehetségesek és mindkettejüket támogatom."

Forrás: http://www.tv.com/twilight-chat/?cpage=6
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 25. - 23:12:46 10/10
(90413/91798)
KRISTEN STEWART - MALLORYRÓL

Ebben az interjúban Kristen Stewart a 'Welcome To The Rileys' c. film szombati, Sundance premierjén mesélt az általa alakított szereprõl, a 16 éves lányról, Mallory-ról.

Katt: http://www.youtube.com/watch?v=hdG1Os0fi8c&feature=player_embedded
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 25. - 23:11:42 10/10
(90412/91798)
57 MILLIÓT GYÛJTÖTT EDDIG!

A “Hope for Haiti” 57 millió dollárt keresett!

A sztárokkal megtûzdelt “Hope for Haiti Now” teleton 57 millió dollárt keresett, és ez megdöntötte a rekordot - és persze még tovább növekszik.

A kétórás teleton, amelyet rengeteg tévécsatorna közvetített, és a legnagyobb neveket vonultatta fel, hogy segítsenek Haiti lakosain, ahol már 200,000 ember halt meg a januári földrengések miatt.

A teletont George Clooney vezette Los Angeles-ben, és a Haitin született Wyclef Jean vezette New York-ban, közben pedig riportokat láthattunk Anderson Cooper-tõl Haitiban.

Olyan híres emberek vették fel a telefonokat és tartottak beszédeket, mint Brad Pitt, Julia Roberts, Tom Hanks, Reese Witherspoon, Bill Clinton, Leonardo DiCaprio, Nicole Kidman, Robert Pattinson, Jennifer Aniston, Ellen Degeneres, és Matt Damon, de ez csak nagyon kevés név.

A gyûjtés alatt lenyûgözõ elõadásokat láthattunk, Madonna-tól, Bruce Springsteen-tõl, Beyonce-tõl, Taylor Swift-tõl, Justin Timberlake-tõl, Christina Aguilera-tól, Bono-tól, Jay-Z-tõl, Rihanna-tól, Sting-tõl, Jennifer Hudson-tól, Sheryl Crow-tól, Kid Rock-tól, Keith Urban-tól, Stevie Wonder-tõl, Alicia Keys-tõl, John Legend-tõl, és Shakira-tól.

A pénzgyûjtés egy igazi rekord volt, és ez még nem tartalmazza az elõadott dalokból készült CD és a dalok megvásárlásából(iTunes: 99 cent) származó összegeket.
A jó hír, hogy még mindig adományozhatsz, ha felhívod a 1-877-99-HAITI-t vagy megírod sms-ben a “GIVE” szót a 50555-re.

És látogasd meg a HopeForHaitiNow.org-ot.

Forrás: http://www.gossipcop.com/hope-for-haiti-event-raised-a-record-setting-57-million/
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 25. - 23:10:43 10/10
(90411/91798)
Erika, kicsit kutakodtam még a bakik után, íme jó pár: http://twilight-girl.mindenkilapja.hu/?m=4016653
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 25. - 23:10:12 10/10
(90410/91798)
Hali Mindenki!

Kicsit késõre tettem a frisselést asszem... elúsztam az idõhiányban :D Hát látom ma is bõvelkedünk értelmes gondolatokban, inkább már válaszra se méltatom... szánalmas.
Erika05 2010 jan. 25. - 21:44:47
(90409/91798)
azthiszem a te véleményedre nem volt senki kiváncsi!! mért nem keresel egy olyan fórumot ami neked való,mért kellett ide irnod ha nem tartod jónak a filmet.olvass vagy látogass olyan fórumokat amik érdekelnek.
10/10
offtopic
schmetterling 2010 jan. 25. - 18:44:38 10/10 Előzmény feeedra
(90408/91798)
halika:)

azt az átdolgozást szívesen megnézném:DDD
Megcsináljuk?:DDD Aztán szép summát kaszálunk, mit szólsz?:DD
10/10
offtopic
feeedra 2010 jan. 25. - 00:41:57 10/10
(90407/91798)
Helló! :)
Igazán kár! Egy modern átdolgozást kellett volna csinálni! :)Óoh, ha én rendeztem volna.. öö, sûrûn lenne benne, meztelen felsõtestes képvágás. :)))) Tuti kasszasiker lenne az XX kromoszómájú, Robfan mozilátogatók miatt. :))
Egy szexuálisandohányzosRobos Jóéjtszakát! :)
cuppp í3
10/10
offtopic
schmetterling 2010 jan. 24. - 22:29:18 10/10
(90406/91798)
Szija:)

Igen ez lesz a Bel Ami style, sajna....
Mivel akkoriban(19. sz.) ez volt a férfiideál...hogy a fene vinné el...
10/10
offtopic
feeedra 2010 jan. 24. - 22:25:22 10/10 Előzmény alexa_1988
(90405/91798)
:))))Jeti!! :DD
ö,öö most mi van? Én ennyire nem vagyok képben? A Bel Ami-ban ilyen feje lesz? Aaaz szép! :((( Én aztatat gondoltam, hogy ez a "bujkálok a világ elõl, ne ismerjen fel senki" style-ja. Úgy belefért volna, de ha ilyen a Bel Ami karakter, az gáz. Mondjuk alap lenne, hogy ha egy nõcsábász, szívtiprót kell eljátszania, akkor ne legyen homeless feje, mikor neki alapból megvan a nõvadító külseje.
Vagy félre értek valamit? Homályosíts fel, pls!! :)
képekrõl.. látom Kristen visszanövesztette az elcseszett szemöldökét! :)
cuppp <3
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 24. - 18:01:14 10/10
(90404/91798)
EONLINE @ KRISTEN STEWART

Az a megtiszteltetés ért minket, hogy interjút készíthettünk a Föld egyik kedvenc leánykájával, Kristen Stewart-al, korábban a Sundance-n volt az új filmjének, a 'Welcome to the Rileys'-nak a premierje.

K.Stew úgy tûnt, mint egy Park City csajszi, zöld kabátban és a Joan Jett haja, ami már egy kicsit megnõtt, és mesélt arról a szereprõl amelyikre az egyik legbüszkébb. A 'WTTR'-ben, Kristen alakítja a "dolgozó lányt," mert õ így szívesebben mondja, és tisztázza, hogy õ nem csak Bella Swan a 'Twilight'-ból.

Kristen mesélt arról, hogy bebarátkozott a sztriptízvilágba, ami untatta õt, és hogy teljesen õrületbe kergette, amíg a nagy közönség elé nem került...

KStew: "Ömm, Jake [Scott, a rendezõ] sokat foglalkozott a felkészülésemmel és hogy megértsem azt a típusú embert akit játszottam, és komolyan érintették ezek az emberek. Egy lányt játszom aki sok lehetõség közül sztriptízel és tényleg vetkõzik a normális nevelkedés helyett. Nem tudja megállapítani ki is volt, mert olyan dolgok történtek vele és 'dolgozó lány' lett, ha így akarjuk nevezni."

"Így a szerepre való felkészüléskor sok emberrel beszéltem, pontosan 3 emberrel New Orleans-ban, akik sztriptízelnek és ebben a bárban dolgoznak amelyet végül a filmhez használtunk...Nem igazán készültem semmire, ez csak olyan, hogy egész idõ alatt az jár a fejedben. Ez visszahat rád...így csak jobban megérted, nem éled át fizikálisan - ó, de vennem kellett rúdtáncos órákat! De ezt nem igazán láthatod a filmben."

Ó akkor most van néhány szexis trükköd!
KStew: "Ja, ja."

Ideges lettél amikor meghallottad, hogy provokatívabb jeleneteket is forgattok majd?
KStew: "Kiakadtam! Ez a dolog a karakteremet, olyan, hogy nem érdekli. Alapvetõen semmi sem tartozik hozzá. Odaadná magát és ez nem számít[neki]. Így ezt kellett elkapnom. Szó szerint nyílt fájdalommal járkál össze-vissza. Szó szerint! Változatlanul annyit tesz neki, 'Ó rendben, tökmindegy.'"

Most, hogy visszatértél a munkához, kérlek áruld el, hogy élvezted e a 'New Moon' utáni sajtós dolgot.
KStew: "Ja, egyébként az elsõ alkalommal mindig. Így igen, nagyon vissza akarok térni dolgozni."
Robert Pattinson unalmas, de örülünk, hogy a lányka egy dolgozó lány...és tudod, hogy hogy értjük.

Forrás: http://uk.eonline.com/uberblog/the_awful_truth/b163685_kristen_stewart_befriends_strippers.html
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 24. - 17:58:23 10/10
(90403/91798)
LATIMES @ KRISTEN STEWART

Fura érdekesség, de Kristen Stewart az idei Sundance fesztiválon mindkét filmjében 16 évesként tûnik fel.

A “Welcome to the Rileys,” c. dráma, amely tegnap délután debütált a Racquet Club mozijában, a “New Moon Saga” szupersztárja egy kevésbé "Twilight'-os Bella Swan karaktert alakít a filmben. Ez lenne Mallory, a sztriptíztáncosnõ a aki szexis cuccokat és lepedõt visel (néha még fehérnemû sincs rajta) és harisnyát ami legalább a “privát részeket” eltakarja és a szexuális dolgok nem a családi vagy a PG-13-as besorolású blogba valók.

Habár a "Rileys" karaktere lehetne 22 is, elárulta, hogy Mallory menekül a kora elõl, amikor a legtöbb tini megszerzi a jogsit New Orleans-ban,ahol õ a Francia Negyedben egy sztriptízbárban dolgozik és egy kis pluszpénzért extra szolgáltatásokat nyújt.
Felkészülve a szerepre, Stewart -- aki szombaton elég Sundance-esen öltözött, military dzseki, koptatott farmer és tornacipõ -- azt mondta, hogy nem igazán készülgetett, csak vett néhány sztriptíztáncos órát a nagyszerûbb alakításért.

“Nem sztriptíztáncost játszom’” mondta az elsõ vetítés elõtt. “Ez tényleg nem egy vetkõzõs film.Ez csak egy kicsit felnyitja a szemeidet, nincs más választásod. Tudom, hogy nagyon bizonytalanul beszélek róla mert ez annyira szörnyû."

A punk-rock drámában, a “The Runaways,”-ben Stewart alakítja a rock-ikont Joan Jett-et, aki a lánybanda egyik alapítótagja volt – igen az amire gondolsz – a Runaways-, mindössze 16 évesen. A banda kalandos életet élt ált 1975 és ’79 között. A filmben, Stewart kokaint szív, csókolózik Dakota Fanning-el és italosan szétver egy elektronikus gitárt.

Megemlítettük már hogy majdnem tökéletesen testesíti meg Jett-et?

“Ez, õrület,” mondta Stewart amikor a riporter a a rock ikonikus zenekaráról és tagjairól kérdezte. A szájába harapott és megpiszkálta a haját “Nem tudom elfogadni!”

Forrás: http://latimesblogs.latimes.com/movies/2010/01/sundance-2010-kristen-stewart-.html
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 24. - 17:56:57 10/10
(90402/91798)
EONLINE @ KRISTEN STEWART

A 'Welcome to the Rileys' valóságos fájdalom volt Kristen Stewart számára — szó szerint.

A sok figyelmet kapó független filmecske, melyben egy 16 éves sztriptíztáncosnõt játszik akit egy házas ember, James Gandolfini szed össze...

"Csináltam pár rúdtáncot," mondta Stewart a film szombati premierjén a Sundance fesztiválon. "Horzsolások voltak az egész lábamon. Megsérültem, hogy megcsináltam. Szívás."

De elég az, hogy élvezte. "Többet láttam, és jobban akartam," Stewart azt mondta. "Ez egy fura ön-gyûlölõ."
Juj!

A rendezõ, Jake Scott azt mondta, hogy voltak zárt forgatások, amikor Stewart-nak táncolnia kellett.
"Meg volt ijedve," mondta Scott. "A sztriptízklub ahol forgattunk tényleg egy igazi klub volt, és tényleg koszos volt és nagyon kemény. De nagyot alakított."
Scott azt is mondta, hogy Stewart profi lett. "Õ az egyik legjobb a szakmában," mondta. "Tényleg megbízható volt, és nem szedett drogot, vagy valami ilyesmit, de bemutattuk Kristennek azokat a lányokat. Képed volt belevetni magát ebbe a világba."

De ha azt gondolod, hogy a Showgirls-ben Stewart is szerepet kap, na ezt elfelejtheted. "Ez nem egy sztriptíztáncosról szól," mondta Scott. "Egy összetört gyerekrõl."

Stewart azt mondta, "Az állati dolog a karakteremben, hogy nem vonzó és nem is szexi."

Forrás: http://uk.eonline.com/uberblog/marc_malkin/b163677_kristen_stewart_pole_dancing_hurts.html
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 24. - 17:52:41 10/10
(90401/91798)
MTV @ KRISTEN STEWART

Stewart azt mondja, hogy a legsokkolóbb rész a szerepében nem a valós sokkolás volt. "Ez nem egy vetkõzõs film egyébként. Sosem látsz engem sztriptízelni," mondta a színésznõ. Ahogy õ is mondta, az érzelmek közte és Gandolfini karaktere közt és az egzotikus táncos vonal egy inspiráció volt.

"A legtöbb 'Twilight' rajongó fiatal lány és ez egy nagyon nagyon jó történet a számukra," mondta. "Ez csak egy kicsit felnyitja a szemeidet. Nincs más választásod." A Twilighterek alig várják, hogy Stewart karaktere hogyan mutatja ezt be, mert csak ennyit mondhatott. "Nagyon bizonytalanul beszélek róla mert ez annyira szörnyû. De igen, ez az ahogy tényleg leírhatom."

Vidi: http://www.youtube.com/watch?v=tz2Ujfu2Evw&feature=player_embedded
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 24. - 17:50:14 10/10
(90400/91798)
'WELCOME TO THE RILEYS' PREMIER

Tegnap Kristen Stewart és Dakota Fanning megjelentek a 'Welcome To The Rileys' - Kristen új filmje - Sundance Fesztiválos premierjén a Raquet Club mozijában Park City-ben. A lányok a vetítésen egymás mellett ültek, és nagyon jól szórakoztak:)

Katt: http://www.lionandlamblove.org/gallery/displayimage.php?album=1832&pos=0
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 24. - 17:48:17 10/10
(90399/91798)
ANNA KENDRICK - SAG AWARDS

Anna Kendrick tegnap megjelent a 16. Annual Screen Actors Guild Awards-on, azaz a SAG díjátadón. Anna gyönyörû volt, és sajnos a 'legjobb mellékszínésznõ' jelölését nem tudta díjra váltani - az 'Up In The Air'-es szereplõtársa, Vera Farmiga kapta meg a díjat.

Katt: http://www.annakendrickfan.com/gallery/thumbnails.php?album=215