Téma: Alkonyat

10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 18. - 13:59:52 10/10
(90238/91798)
CLEVVER TV: CGI RENESMEE?

A Clevver TV kiadott egy újabb rövid videót amelyben a Summit Entertainment álláspontjával kapcsolatban vitatják meg, hogy vajon Renesmee teljesen CGI lesz-e vagy igazi a 'Breaking Dawn' filmben...

Katt érte: http://www.youtube.com/watch?v=Q5RUbF1dV2M&feature=player_embedded
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 18. - 13:58:56 10/10
(90237/91798)
ANGOL 'NEW MOON' DVD

A japán DVD után, itt van egy újabb gyönyörûség, amely ismét egy különleges 'New Moon' DVD-boxot jelent. Ez a különleges 'New Moon' emlékdoboz az Egyesült Királyságban jelenik majd meg limitált példányszámban!

Katt: http://www.play.com/DVD/DVD/4-/13204989/The-Twilight-Saga-New-Moon-Limited-Edition-Memory-Box/Product.html
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 18. - 13:57:59 10/10
(90236/91798)
ANNA KENDRICK - TEA PARTY

Anna Kendrick megjelent a BAFTA/LA, 16. Annual Awards Season Tea Party-n, amelyet a Beverly Hills Hotelben tartottak, Beverly Hills-ben, Kaliforniában.

Katt a képekért: http://www.annakendrickfan.com/gallery/thumbnails.php?album=204
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 18. - 13:55:20 10/10
(90235/91798)
LATIMES @ 'THE RUNAWAYS'

Dakota Fanning és Kristen Stewart elvégezték a 'Runaways' rockiskoláját!

Bárki aki kedves, gyermekfilmek - mint a "Charlotte", vagy a "Macska - Le a kalappal!" - képét képzelné maga elé Dakota Fanning-rõl, felejtse el, mert itt jön az új alakítása a a rock-drámában, a “The Runaways”-ben.

“Hello Daddy/Hello Mom/I’m your ch-ch-ch-ch-ch-ch-ch-ch-cherry bomb!” ordítja Fanning a lánybanda vad énekesnõjeként, Cherie Currie szerepében...

1. lépés: Fanning-nak megtapasztalnia azt, hogy milyen egy bandában énekelni - erre tökéletesebb lehetõség nem is volt, mint Sigismondi férjének együttesében, a Living Things-ben.

“Betettem Dakotát a férjem bandájába és így érezhette, hogy milyen az, amikor nagy dobok és minden ott van mögött - így érezhette, hogy hogyan küzd egy énekes a hangzásért," mondta Sigismondi a múlt nyári forgatásokon. “Használnod kell hozzá a testedet. Meg akartam adni neki ezt a tapasztalatot.”

“Sok ideig gyakoroltunk, ami nagyszerû lehetõség volt,” mondta a rendezõ. “Ott voltak a lányok a stúdióban, hogy érezzék a felvételek hangulatát. Aztán amikor forgattuk a filmet, már nem csak szájmozgatás volt. Mert akkor õk voltak akiknek meg kellett csinálniuk."

A forgatás egy szünetében, Fanning az éneklõsdirõl mesélt: “Sosem tapasztaltam ezelõtt, hogy milyen énekesnek lenni,” mondta Fanning. “Ez valami nagyon új volt, nagyon érdekes. Semmihez sem hasonlítható.”
“Rock-sztárrá válni olyan volt, mint egy álom!”

Forrás: http://latimesblogs.latimes.com/movies/2010/01/dakota-fanning-and-kristen-stewart-attend-school-of-rock-for-runaways.html
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 18. - 13:53:30 10/10
(90234/91798)
MTV @ 'THE RUNAWAYS'

A 'Runaways' rendezõje: Kristen Stewart és Dakota Fanning csókja 'Kiveri majd a biztosítékot'!

Nem titok, hogy Kristen Stewart és Joan Jett nagyon jóban lettek, amikor a 'The Runaways'-t forgatták, az életrajzi stílusú filmet a 70-es évek lánybandájáról, de úgy tûnik, hogy Dakota Fanning, csakúgy mint a szereplõtársa, nagyon jóban van a korábbi rocksztárral, akit õ testesít meg: õ Cherie Currie. Néhány fotó megjelent kettejükrõl(Facebook), amikor Cherie 50. születésnapját ünnepelték, több, mint egy hónappal ezelõtt. és egyet kell értenünk ezzel a kommentárral: 'Könnyen alakíthatta Cheriet a filmben. 15 éves hölgyike!'

És itt egy kis aktuális hír: A Los Angeles Times (aki a múlthéten sok-sok jó dolgot szolgáltatott nekünk) elõugrott egy cikkel, a vasárnapi kiadásukból, a "The Runaways"-rõl, amely majd a Sundance-en debütál egy hét múlva. És igen, úgy gondoljuk, hogy ez egy cikk a jövõbõl...

Nem túl sok új információt tartalmaz a filmrõl, de úgy tûnik, hogy az LA Times sokkal bensõségesebben és személyesebben beszélgetett a szereplõkkel és a készítõkkel a forgatásokon, amikor meglátogatták õket (Kristen és Joan valamilyen ok miatt megtagadta a nyilatkozást). Kicsit vonatkoztassunk el attól, hogy mit várunk egy életrajzi ihletésû filmtõl, mert ez nem The Runaways pontos történetét követi majd, de többet tudhatunk meg Joan és Cherie karakterérõl.

"15 éves rocksztárokról szól, a gyerekek felemelkedésérõl és zuhanásáról," mondta a producer, John Linson. "Keményen próbáltuk, hogy ne vigyék el ezt."

Az LA Times megkérdezte Dakotától a bizonyos kérdést, amit általában mindig megkérdeznek tõle, hiszen eddig nem nagyon csinált olyan filmet amelyben ne lett volna napocska és szivárvány... Vajon ez az a film amely kitörést jelent a 'gyerek sztárság'-ból, és õ briliánsan felelt a kérdésre: "Folytatni akarom a színészkedést az egész életemben." mondta. "Végül, mindenki megengedi majd nekem, hogy valahogy, valamilyen módon felnõjek. Én csak megpróbálom hagyni hogy ez a legtermészetesebben történjen majd."

Egy dologban biztosak lehetünk, hogy a Dakota és Kristen közötti csók sok embernél fura reakciót vált majd ki. A rendezõ és írónõ, Floria Sigismondi azt mondta, "Az 'Edgeplay'-ben Cherie megemlíti, hogy Joan nagyon jó az ágyban," mondta Sigismondi. "Azt gondoltam, 'Nekem egy kicsit bele kell avatkoznom ebbe. Ez robbanást okozna a filmben. Miért is nem mehetne?' "

Talán azoknál akik ahhoz vannak hozzászokva, hogy Kristen Stewart-ot, a "Twilight Saga"-s szereplõtársával, Robert Pattinson-nal lássák csókolózni, tényleg kiveri majd a biztosítékot. Mi csak azt tudjuk elképzelni, hogy mi lesz akkor, ha a Dakotás csók, még szenvedélyesebbre sikeredik, mint az Edward Cullen-csók. Talán a "The Runaways" már most azon a 2010-es listánkon van amit már nagyon várunk.

Forrás: http://hollywoodcrush.mtv.com/2010/01/15/runaways-director-kristen-stewarts-and-dakota-fannings-make-out-will-cause-an-explosionimager
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 18. - 13:49:52 10/10
(90233/91798)
RAGADÓS RPATTZ-FÜSTÖLGÉS?!

Robert Pattinson negatív példát mutat a dohányzással?

A 'Twilight' és 'New Moon' színésze, Robert Pattinson a tökéletes férfi sok 'Twilight' rajongó szemében, egy probléma azonban mégis akadhat amit a szülõk is kifogásolnak, hogy Robert Pattinson dohányzik. A 'New Moon' és a 'Twilight' sikerei után, az hogy Robert Pattinson dohányzik, nem vet túl jó fényt a 'Twilight' Sagára.

Felmerült a probléma Robert Pattinson füstölgésével kapcsolatban, amely felett eddig szemet hunyt a 'Twilight', mert inkább Robert Pattinson és Kristen Stewart kapcsolatának pletykáival foglalkoztak. De egy új adag Robert Pattinson fotónak köszönhetõen, amelyek a Wonderland magazin fotósorozatából jelentek meg, Pattinsont cigivel a szájában mutatják a képek! A képek miatt néhány 'Twilight' és 'New Moon' rajongóban felmerült a kérdés, hogy vajon Robert Pattinson ezzel jó példát akar mutatni a befolyásolható 'Twilight' rajongók számára?!

A Hollywood Gossip tudósításai szerint, Robert Pattinsonról nem a nyilvánosság számára készültek a képek a Wonderland magazinba, és Robert nem gondolta, hogy ezek a Wonderland képek valaha is megjelennek majd. Úgyhogy itt a kérdés: Robert Pattinson vajon rájön majd, hogy milyen nagy hatással van a 'Twilight' Saga rajongóinak millióira?

Tehát miért is van a 'Twilight', hogy megtanuljuk Robert Pattinson-tól a dohányzást? Csak mert Robert Pattinson dohányzik, neked nem kell követned a példáját. Legyél saját magad, ne Robert Pattinson.

Forrás: http://www.thedeadbolt.com/news/106981/robert_pattinson_smoking_influence_news.php
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 18. - 13:48:24 10/10
(90232/91798)
BILLY BURKE - LOS ANGELES

Billy Burke január 15-én Los Angeles-ben sétálgatott(korábban vásárolt) a barátnõjével és gyermeke anyjával amikor lekapták a lesifotósok.

Katt a képekért: http://edwardcullen.com.br/thumbnails.php?album=2364
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 18. - 13:46:41 10/10
(90231/91798)
PETER FACINELLI - LIONSGATE PARTY

Peter Facinelli tegnap este megjelent a Lionsgate Golden Globe partiján a Polo Lounge-nál, a Beverly Hills Hotelben, Beverly Hills-ben, Kaliforniában.

Katt a képekért: http://www.zimbio.com/pictures/IvDD7F6tqIc/Lionsgate+Golden+Globe+Party/9rc6zWePSem/Peter+Facinelli
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 18. - 13:45:21 10/10
(90230/91798)
XAVIER SAMUEL ZSÛRITAG LESZ!

Az 'Eclipse' sztárja, Samuel zsûrizni fog... A feltörekvõ ausztrál színész, Xavier Samuel megtanult küzdeni az 'Eclipse' forgatásain.

A 'Twilight' Saga harmadik mozifilmje, amely az év közepe környékén fog megjelenni, meghozhatja Samuel-nek a NAGY sikert! De a 26 éves színész nem feledkezett el az otthonáról, aláírta a szerzõdést a zsûrizésre az Optus 180 Project-re - a versenyre, amely lehetõséget ad a TV-nek hogy megvalósítsák a ötleteiket az új tévémûsorokra.

Két évvel ezelõtt Samuel a 'Dream Life' kezdõ epizódjában szerepelt, amely megnyerte a versenyt és drámai produkcióként készítették az MTV Ausztrália számára.

"Megkaptuk a lehetõséget, hogy valami nagyon vicceset csináljuk és valami mást, és ebben persze volt valamennyi kockázat, ami rengeteg dolgot jelentett az alap dologban," mondta Samuel az AAP-nek.

"Azt jelentette, hogy nagyobb nézettséget kell elérnünk - mindig jó dolog, amikor több embernek mondhatod el a történetedet, nem csak az anyukádnak, apukádnak és a barátaidnak."

"Ebben az évben megkértek, hogy elmenjek és bíráskodjak, ami nagyon állati. Ez az én debütálásom zsûriként."
Samuel-nek nem kell aggódnia a nagyobb nézettség miatt, a jelenlegi filmje, az 'Eclipse' kapcsán. A 'Twilight Saga' az egyik leghíresebb és legsikeresebb többrészes film amely valaha készült. Samuel alakítja Rileyt, az újszülött vámpírt akinek az a célja, hogy megölje Bellát (Kristen Stewart).

"Egy egy nagyon akció dús film, és nagyon jól éreztem magam a drótokon lógva és amikor megtanultam, hogyan harcoljak, mint egy vámpír - bármennyire is," nevetett.
"Bármikor amikor nem forgattunk, akkor dublõrmunkákon dolgoztunk vagy a tornateremben szaladgáltunk. Valóban nagyon intenzív volt."

Samuel azt mondja, hogy a harmadik film sötétebb stílusú lesz, köszönhetõen az új rendezõnek, David Slade-nek.
"Úgy tûnik, hogy David nagyon másképpen jelenítette meg az elõzõ rendezõkhöz képest - Szerintem tényleg a sötétebb oldalát ölelte fel, ami nagyon állati," mondta.
"Über-intelligens, technikailag nagyon ravasz rendezõ."
Az 'Eclipse' forgatása óta, Samuel azt mondja, hogy több forgatókönyvet ajánlottak neki, mint eddig összesen - de eddig nem szerzõdött le egyikre sem.

Mostmár több idõt tölt majd Sydney-ben, és teljesíti majd a munkáját az Optus 180 Project-ben.

És volt egy kis tanácsa a 2010-re.
"Nekem ott van az egész Dream Life tapasztalat, de sok érdekes választásuk van, és egy kicsit másképp tekintek a dolgokra, és nagyon keményen dolgoztam, és nagyszerû emberekkel vettük õket körül," mondta. "Szerintem ha megteszel valamit ezek közül, az egy jó recept valami érdekeshez."

Forrás: http://news.ninemsn.com.au/article.aspx?id=1000546
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 18. - 13:41:24 10/10
(90229/91798)
MTV @ ANNA KENDRICK

A 'Breaking Dawn' két filmben lesz? 'ez nem az én dolgom,' mondja Anna Kendrick!

A Critics' Choice vörös szõnyegén, az 'Up in the Air' színésznõje mesélt az új filmjérõl, a Seth Rogen filmrõl, az 'I'm With Cancer'-rõl. Ó, a kis Anna Kendrick felnõtt!

Az elsõ alkalommal évekkel ezelõtt szúrhattuk ki egy filmben, amikor a Sundance-en is jelenvolt a független filmmel, a "Rocket Science"-el. Azóta élvezhettük az alakítását Bella Swan hadarós barátnõjeként, Jessica Stanley-ként. És most, a még mindig csak 24 éves Kendrick a díjátadók új üdvöskéje, az új filmjével az "Up in the Air"-rel, és pénteken(január 15.) egy újabb vörös szõnyegen tûnt fe, a Critics' Choice Movie Awards-on.

És természetesen sokat beszélt. Például a "Breaking Dawn"-ról, az utolsó regényrõl a 'Twilight' sorozatban. Attól függ, hogy kivel beszélgetsz, de Stephenie Meyer utolsó Bella és Edward könyve akkor is egy vagy két filmben fog elkészülni.

"Ha így lesz(két részben), nagyszerû. Ha nem, nagyszerû," mondta Kendrick, és azt is, hogy ez nem az, hogy õt nem érdekli, de nem az õ dolga ez a helyzet. "Megértem, hogy miért akarnák így csinálni, de ez nem az én dolgom."

"Megtudom majd amikor a rajongók megtudják. Így igaz" nevetett, amikor arról kérdeztük, hogy hogyan képzeli el a "Breaking Dawn" forgatásait. "Egyébként majd rájössz mielõtt én rájövök. Üzend meg."

Vagy hogy mi van a franchise következõ filmjével, amely majd nyáron debütál a mozikban? "Eddig még nem láttam semmit az 'Eclipse'-bõl," mondta Kendrick a június 30-i folytatásról, amelyet David Slade rendezett. "Még nem csináltam semmi [utó-munkás felvételt] vagy semmit hozzá egyelõre."

De van egy dolog amirõl beszélhetett, ez az új szerepe, ami majd a karrierjét is a következõ szintre repítheti: Seth Rogen és James McAvoy mellett játszani az "I'm With Cancer"-ben, a drámában a 25 éves komikusról amikor diagnosztizálják nála a betegséget.

"Ja, nagyon izgatott vagyok ezzel kapcsolatban. Én játszom James McAvoy terapeutáját," mondta a karakterérõl, aki segíti majd McAvoy-t. "Nem vagyok nagyon jó ebben, és valószínûleg én vagyok a legvonakodóbb pszichológus.De nagyon izgatott vagyok, hogy a szereplõkkel dolgozhassam, és a forgatókönyv nagyon jó."

Forrás: http://www.mtv.com/movies/news/articles/1629887/story.jhtml
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 18. - 13:37:39 10/10
(90228/91798)
a kutya ösztönök xDDDD
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 18. - 13:37:15 10/10
(90227/91798)
CHASKE SPENCER - 'STUFF YOU MUST'

Chaske Spencer január 15-én megjelent az Access Hollywood 'Stuff You Must...' bemutatópartiján a Sofitel Hotelben, Los Angeles-ben, Kaliforniában.

Katt: http://chaske-spencer.hollywood-hills.us/thumbnails.php?album=35
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 18. - 13:35:48 10/10
(90226/91798)
BRYCE DALLAS HOWARD - BUFFALO CLUB

Pénteken(január 15-én) este Bryce Dallas Howard megjelent a Golden Globe elõpartiján a Buffalo Club-ban, Santa Monicában, Kaliforniában.

Katt a képekért: http://www.celebrity-gossip.net/celebrities/hollywood/star-studded-pre-golden-globe-party-at-buffalo-club-214358/
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 18. - 13:34:18 10/10
(90225/91798)
TAYLOR LAUTNER - 'VALENTINE'S DAY'

Taylor Lautner új filmjébõl, a nálunk február 11-én debütáló 'Valentine's Day'-bõl megjelent Taylor Swift 'Today Was a Fairytale' c. dalának elõzetes videója. A dalt korábban már egy 'Valentine's Day' elõzetesben is hallhattuk, és kedden jelenik majd meg az iTuneson!

Katt a vidiért: http://www.youtube.com/watch?v=REwDtKTLluA&feature=player_embedded
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 18. - 13:33:04 10/10
(90224/91798)
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT JACOB!

Jacob Black, Stephenie Meyer 'Twilight' könyveinek harmadik fõszereplõje 4 napja ünnepelte a 20. születésnapját:)! A quileutewolfpack.com oldalon olvasható, hogy Stephenie hivatalosan a január 14-ét tûzte ki Jacob Black születésnapjaként(1990. január 14.)! Boldog születésnapot Jake!
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 18. - 13:32:02 10/10
(90223/91798)
'THE GUYS OF TWILIGHT' SZKENEK

Az USA-ban megjelent egy extra magazin, a 'The Guys Of Twilight' címmel, és ebben a magazinban csak a 'Twilight' pasijairól szólnak a cikkek, és fõleg róluk vannak képek! Go Pattinson, Lautner, Rathbone, Lutz és a többiek:)!

Itt vannak a magazin szkennelt képei: http://photos.twilightladies.com/thumbnails.php?album=1709
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 18. - 13:30:48 10/10
(90222/91798)
JAPÁN 'NEW MOON' DVD

A japán 'New Moon' DVD március 26-án jelenik majd meg, és már elõrendelhetõ az amazon japán oldalán. Nézzétek csak, hogy kik jártak a legjobban... áá, ez a limitált 'New Moon' csomag!!!
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 18. - 13:29:31 10/10
(90221/91798)
DAKOTA FANNING - V MAGAZIN

Dakota Fanning szerepel a V magazin februári címlapján. Végre itt vannak a magazin szkennelt képei!

Katt: http://www.lionandlamblove.org/gallery/thumbnails.php?album=1819
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 18. - 13:28:17 10/10
(90220/91798)
.
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 18. - 13:27:46 10/10
(90219/91798)
MELANIE SEGAL - HOLLYWOOD HELPING...

Tinsel Korey és BooBoo Stewart január 15.-én megjelentek Melanie Segal Golden Globe elõpartiján, a "Hollywood Helping Haiti"-n.

Katt a képekért: http://edwardcullen.com.br/thumbnails.php?album=2360