Téma: Alkonyat

9/10
Szissssz 2010 márc. 03. - 22:26:02 9/10 Előzmény RixosWalerius
(91317/91797)
Te és egy kisebb réteg fitymáló beszólásai mit sem számítanak! :(((((
Azért te is megnézted, hiába fájt!!! :))))))))))))))))))
ELKESEREDETT LÚZEREK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10/10
astragcc 2010 márc. 03. - 21:27:57 10/10
(91316/91797)
Éppen ez benne a lényeg!!!! Nem érzed a szépségét, a finomságát, a ízét a filmnek. Különben meg folytatásos, nem is kellett belezsúfolni mindent ebbe. 10/100:D
10/10
offtopic
boszy84 2010 márc. 03. - 20:46:44 10/10
(91315/91797)
Mostmár tudományos szintre jutottunk... mik is a vámpírok és hogyan is KELLENE kinézniük?!
Mert kék emberek, meg átalakulós autók, meg hasonlók, azok bizony lézetnek. De ha már valami eltér a megszokott dolgoktól, akkor az már nem is értelmezhetõ? Nem minden fekete és fehér, pont ez a lényeg a könyvben... ha ez is csak egy "átlagos, fekete mágiás, sötét" történet lett volna, akkor az egy újabb lerágott csont... az meg, h. most valaki mert eltérni a megszokottól és kilépni egy körbõl, az azt jelenti, h. nem is értékelhetõ a történet.
Amúgy meg ha a legtöbb mai fiatal legalább egy minimális(!) hasonló érzelemmel v. romantikusabb beállítottsággal rendelkezne, hát akkor nem ott tartanánk, ahol ma...

De nem lehetne már abbahagyni a történet szapulását és ott okoskodni, ahol a kedvenc filmjeinkrõl és a totál valóságos történetekrõl van szó? Mert persze minden film valamilyen valóságos dolgon alapszik...
Tomcraft 2010 márc. 03. - 20:44:35
(91314/91797)
köszi hogy beskatulyázol, kizárólag a nemem miatt! :)
10/10
astragcc 2010 márc. 03. - 19:55:17 10/10
(91313/91797)
18 évesen nagyon vágod, biztos ezen nõttél fel. Nem csodálkoznék, ha te is tanár és diákverõ lennél. A szépségét már nem is tudjátok nézni egy filmnek, csak azt, hogy mikor lesz balhé. A jövõ nemzedéke! Szép kis jövõ. Azért kiváncsi lennék, te hogy csajozol!? Bár, a mai fiatalok azt se tudják, mi az a romantika. Csak durr az ágyba, aztán hadd szóljon. Neked is elég gazdag lehet az érzelmi világod, abban az ingerszegény környezetedben. Kispöcs. :D:D
1/10
RixosWalerius 2010 márc. 03. - 19:50:57 1/10
(91312/91797)
ne is nézd végig a kommenteket, mert annyi, (kb. 2000-tõl 10000-ig) hogy pár csaj ezt használja msn helyett.. akkor fogsz nagyot nézni, ha vége a filmnek:D
2/10
7thSea 2010 márc. 03. - 19:48:59 2/10
(91311/91797)
Erõltetett, sablonos, elõre kiszámítható, csöpögõs, kislány-mese...
Ezen kívül a vámpír történetek megszentségelenítése, kicsúfolása, és megrontása... szörnyû...
1. a vámpírok a napon MEGHALNAK!!! szétrohadnak, mert: HALOTTAK, undorító bûzös tetemek, amiket egy sötét mágia, stb mozgat. Itt meg arany színben csillognak XD hát én ezen kiakadtam :D
SPOILER!!!
ha jól tudom valamelyik könyvben majd gyerekük lesz... Könyörgöm, a vámpírok, ismételten mondom hullák...HALOTTAK!!! ergo nem képesek semmilyen nemi életet élni
SPOILER!!!

részemrõl 10/2 a mellék szereplõk meg a látvány miatt nem 1
10/10
astragcc 2010 márc. 03. - 19:28:06 10/10
(91310/91797)
Én pasi vagyok és tetszik. Most nézem meg sokadjára. Elõször fenntartásaim voltak a filmmel szemben, mert romantikus filmet nem nézek. De ez megfogott. Az tetszik benne a legjobban, hogy kimondott szavak nélkül is olyan jó érzelmeket kelt az emberben. Tetszik ez a meglátni és megszeretni dolog, velem is történhetne ilyen, hogy pusztán a tekintet elmond mindent. Jó film. 10/20 :D
10/10
Triana 2010 márc. 03. - 18:53:40 10/10
(91309/91797)
Ne nézd meg...pasi vagy,nem fog tetszeni.;)
Tomcraft 2010 márc. 03. - 18:46:07
(91308/91797)
Aztakuvva!!!!! 111140 hozzászólás?????? nem semmi... lehet megnézem a filmet!
Már csak ezért is! Inkább nem olvasom végig a kommenteket...:D
10/10
Triana 2010 márc. 03. - 18:30:20 10/10
(91307/91797)
Elnézve a hozzászólásaidat,gyakorlatilag szinte minden filmet fikázol...van egyáltalán olyan,ami tetszett? Nehéz gyermekkorod lehetett...:D
Mellesleg rég kinõttem a tinikorból,és a fõhõst sem tartom "ultra-szexi álompasi"-nak,sõt,nekem pont nem Õ a kedvenc karakterem. A film viszont tetszett,a második része (New Moon) méginkább,de a könyvsorozat közelébe sem érnek. Vannak még álmodozó, romantikus típusú emberek,akik az ilyen filmeket is szeretik,ezért felesleges így kifakadni!
9/10
kzsu1979 2010 márc. 03. - 17:22:40 9/10
(91306/91797)
Szia!
Teljesen egyetértek veled.Én sem nagyon értem miért kell ennyire leszólni a másikat.Mindenkinek meg van a saját véleménye és kész.PL az én nõvérem is most látta vasárnap elõször, és neki nem jött be.De ettõl még teljesen elfogadta,hogy én ennyire rajongok érte.Bár én olvastam a könyveket ,õ pedig még nem,de azt ígérte elolvassa és majd akkor talán megérti miért is vagyok annyira oda érte.De nem kezdte el leszólni a filmet meg a színészeket,meg a sztorit.Úgy látszik egyes embereknek túl sok ráérõs ideje van:))
Alexa várom a friss infókat és a KÉPEKET.Sziasztok!
10/10
boszy84 2010 márc. 03. - 15:41:58 10/10
(91305/91797)
Jesszusom! Ekkora szópárbajt vívni egy filmrõl... látszik, h. így vagy úgy, de mindenkire hatással volt.
Én csak azt nem értem meg, h. aki egy nagy sz.rnak tartja, az minden próbálkozik egyáltalán a nézésével és miért kell utánanézegetni, h. na vajon hány helyen szólják még le és ezzel igazolni a rajongóknak, h. õk bizony aztán nagyon tudják és igazuk van a leszólásokkal.
Ha én ennyit foglalkoznék egy olyan dolgoggal, ami nem érdekel, el se merem képzelni mennyit foglalkoznék olyannal, ami téényleg fontos.
Van, akinek tetszik, van, akinek nem...
Amúgy meg hogy lehetne más filmekkel egyáltalán összehasonlítani? Mi köze van egymáshoz az Avatarnak, meg ennek? Na meg aki egy lapon emlegetni...
az meg, h. hány évesek nézik, szintén magánügy. Láttam én mr tinitõl, idõsebb korosztályig. Nem a kortól függ, hanem az érzelmi befogadásától. Ha valaki erre nem nyitott az úgyis leszólja az egészet, ha valakit érdekel, akkor ez lehet rajongóvá válik, ha nem, akkor egyszerûen csak szeret egy filmet, amihez talán mindenkinek joga van.
Ez a fórum azért jött létre, h. mindenki megoszthassa egymással a híreket, tapasztalatokat, rajongást, de persze az alázóknak is van ehlyük, csak nem mindegy, milyen formában... és egyáltalán, miért nem inkább a kedvenc másik filmjük fórumaiba írkálnak be ajnározni egy ennél sokkal különb filmet és hagyják azokat, akiknek ez a film tényleg tetszik?!

Azthittem kibírom, h. nem írok be az ilyen hozzászólásokra, de már tényleg annyira nevetséges, h. ezzel mennek el a hozzászólások, mintha "gyerekek" vitatkoznának, h. vajon kinek lesz szerencsére igaza és ki mondja meg a tutit a filmrõl?!
1/10
RixosWalerius 2010 márc. 03. - 15:18:31 1/10
(91304/91797)
EZ FÁJT!
szerinted azon múlik egy film minõsége, hogy mennyien irtak rá kommentet?:D
Azonban ha visszalapozol látszik, hogy pár tizenéves csaj ezt használja msn helyett. Nézd már vissza hány offtopic van. Akár Gerard Butlernél... Ott is msn helyett, portforúmon beszélgetnek...
Mondjuk a kritikus véleménye, az imdb megmutatja milyen is lehet a film. (Bár van, hogy egyik véleménye sem mérvadó) Mondjuk azért egy 6 alatt lévõ pontszám, nem kecsegtet sok jóval...
Am. meg ha valaki igényes fantasyt akar akkor nézzen Harry Potter vagy Gyûrûk Urát, mert azok valóban a legjobbak. (Ezt mutatja az imdb, a kritikus, a bevétel, a rottentomatoes és NEM a kommentek mennyisége...)
Részemrõl ennyi...
UI: a port szerint ez egy filmdráma (OMG)
Dius 2010 márc. 03. - 14:56:49
(91303/91797)
Vasárnap az HBO mûsorára tûzte ezt a filmet, és csak azért néztem meg, mert nem lehetett figyelmen hagyni a filmet övezõ hisztériát. Ebbõl arra következtettem, biztos jó a film...

Egészen sokáig bírtam nézni - már dúlt a lámúr :) - de egyszerûen nem ment tovább...aztán még kétszer visszakapcsoltam, de nem tudtam megnézni 5 percnél hosszabb jeleneteket...
Ezek a tõmondatokból álló együgyû párbeszédek, túlzott színészi testjáték - nonverbális viselkedés (amivel nyilván érzelmeket kellett volna közvetíteniük a színészeknek), lassú történet, röhejes számítógépes megoldások....olyan volt nekem ez a film, mint egy arconütés. Nem várt és fájdalmas.
Nem tudnám értékelni... (vagy, inkább nem akarom, tiszteletben tartva ezzel a fanokat!) :)
10/10
Marcipáncica_ 2010 márc. 03. - 10:54:47 10/10
(91302/91797)
Ez azért egy nagy marhaság (már megbocsáss), mert:
1. a rajongók nagy része már a film elõtt is rajongó volt, t.i. olvasta a könyvet. tehát Edward ábrázata max csak rátett egy lapáttal. megjegyzem nekem sosem jött be igazán R.P., bár egész jól eltalálták a karaktert a könyvhöz képest.
2. a rajongók elég jelentõs része NEM a tizen-huszon korosztályból van, ezt személyes tapasztalataim is alátámasztják. de ha visszaolvasgattál volna tavalyi, és régebbi hsz-eket (amit nyilván nem tettél meg), akkor láthattad volna hogy volt itt felnõtt többgyerekes családapa is, akit elvarázsolt a film.
3. ha eleve úgy állsz hozzá valamihez hogy ez csak szar lehet, akkor szar is lesz. ha kritikus szemmel nézem, a legtöbb filmre rá lehet húzni hogy moslék. ez nem akció, nem horror hanem egy olyan mûfaj ami az érzelmesebb és az arra nyitottabb lelkületû embereknek készült. megjegyzem ezek közül elég sokat meg is talált a hangulatával.
4. utsó pontként csak halkan még hozzáteszem: pont az ilyen hozzászólások miatt ment el a kedvem a portos lelkesedéstõl. és akkor Te még kevésbé bántó módon csináltad, de voltak itt már cifrajanibbak is.
csóka
mc
9/10
Szissssz 2010 márc. 03. - 10:33:02 9/10
(91301/91797)
Hogy a film mennyire jó(!!!!) vagy rossz, az már rég eldõlt a hozzászólások mennyiségén! :)
Szerintem mostanában ennyi vélemény nem érkezett filmre!!!
Könyvben is nagyon jó, filmben még jobb! :))
egy normális ember 2010 márc. 02. - 18:39:34 Előzmény astragcc
(91300/91797)
Vámpírok.....pfffff....mesefilm!
9/10
kzsu1979 2010 márc. 02. - 10:36:07 9/10
(91299/91797)
Szia!
A párnák amiket csinálsz nagyon szuperül néznek ki!! Ne foglalkozz vele mit mondanak itt a "nagyon okos" emberkék.Az Avatar nekem se jött be,a történet nem fogott meg,pedig vártam a "hatást" ha már ennyire beharangozták.Az Alkonyatnál meg maga a könyv,a sztori az ami megfogott és csak utána jött a film.A harmadikat alig várom!!További jó varrogatást!
10/10
astragcc 2010 márc. 02. - 09:38:01 10/10
(91298/91797)
Na! Nagyot mondtál. Tegyél rá még 1 lapáttal. Volt kérdés? Nem. Akkor? Viszlát!