Téma: Ally McBeal

10/10
jocsill 2006 aug. 18. - 20:14:34 10/10 Előzmény Meli
(223/2983)
Szia!

Nos... A véleményem szerint fontos is meg nem is..., talán helyzettõl függ. A férjembe azon nyomban beleszerettem, amint megláttam, és semmit nem tudtam róla, meg a belsõjérõl (annyit végülis igen, hogy nagyon sokan szeretik). Szóval a külsejére lettem figyelmes, bár igaz, hogy a szerelmem akkor lett igazi, amikor egy hosszú beszélgetés után megcsókolt, és tetszett mindaz, amit õszintén felfedett magából.

Ami az Allys részt illeti, a nõ nem volt szerelmes, ha ez ennyire befolyásolta, hogy mekkora a pasi (bár hogy vulgáris legyek azt tartják kis ember nagy bottal jár, tehát lehet kárpótolhatta volna valamivel :-) Viccet félretéve, elsõ igazi kapcsolatomat CHAT-en keresztül ismertem meg, és teljesen más volt, mint képzeltem, de nem igazán érdekelt, mert naygon felkeltette az érdeklõdésemet, és másfél évig együtt voltunk, igaz, a távolság tönkretette. Tehát ha valakibe halálosan beleszeretünk, akkor nem hiszem, hogy elhagyjuk, mert kicsi, vagy csúnya, vagy kövér. Fõként nem fogjuk beperelni, hogy buktunk a "bizniszen" valamennyit. Ez nem szerelem...

csövi
pepi 2006 aug. 18. - 08:00:03
(222/2983)
Szia Meli!
A szerelem vak jól mondja a mondás ha valakit szeretsz akkor a belsõje számít, nem azt mondom hogy a külsõje nem számít mert akkor hazudnák...számít, de a belsõ sokkal jobban számít! (szerintem)
10/10
Meli 2006 aug. 18. - 06:27:50 10/10
(221/2983)
Halihó Mindenkinek!
Várom a véleményeteket arról, hogy a külsõ mennyire számít a párkeresésben! Ally és Larry közös ügyében egy páros email-ben ismekedett meg. Szinte egymásba szerettek. Ám a férfi eltitkolta azt az apróságot, hogy õ kisember 1méteres magassággal. Ally elvesztette a pert, mert ez miatt átvrés, félrevezeteés történt, ez volt a lényege, és etikátlannak találták. Nem pedig az, hogy a férfit a külseje miatt ítélte meg a nõ. Bár az, hogy a nõ a férfi miatt költözködött és feladta a munkahelyét anélkül, hogy találkoztak volna, szerintem csakis az õ döntése volt. Kissé furcsa, hogy a férfit vádolta eme kár miatt!Õ is perelhetne mindkét okból.
Szóval ahogy Ally is helyeselné: A szerelem vak! Vagy nem?
Írjatok! :-))))
10/10
Meli 2006 aug. 18. - 06:15:40 10/10
(220/2983)
Hali Blythe! Üdv Neked! Látom most jöttél a port fórumba. Örülök, hogy az Allyt választottad. Kár, hogy nem jöttél elõbb. Milyen úton jutottál ide?
Így most várhatjuk együtt a folytatást. Kellemes fórumozást kívánok!
10/10
Meli 2006 aug. 18. - 06:10:17 10/10
(219/2983)
Helló Jocsill! Sziasztok!
Örülök, hogy ismét itt vagy!! Köszi a gondolatot.
Kellemes kiruccanást szerdára, reménykedjünk szép idõjárásra.
Szerintem a Jóbarátokkal is megtették, hogy félbe maradt és elõlrõl kezdték. Ezt én is néztem, bár a legvégére nem emlékszem. Nagyon divatos ez a sorozat sugárzási módszer. Valami oka lehet.
Most néztem a lábmasszázsos részeket. Larry nagyon jó szerepet kapott. Mindenki frappánsan visszaválaszol a másiknak, õ pedig még humoros is. Szuper volt amikor Sütivel együtt táncoltak a mosdóban!!:-)
Üdvözletemet küldöm! Várjuk együtt a sorit!
Lisa111 2006 aug. 17. - 21:43:29
(218/2983)
Szia Jocsill !! Pedig ahogy Ross mondta a Jóbarátokban, van ott vicc is meg interjúk....Köszi, hogy segítesz...:))
anno az mtvn mi ketten néztük a családban...még 98-99ben...de jó volt reklám nélkül....
Lisa111 2006 aug. 17. - 21:41:12
(217/2983)
Szia!!!
Már én is akartam írni, milyen aranyos a kis Emma.., és a második neve Anna Anne után, de jó...:)))))
Blythe-ról nekem is az "Anne e-vel" és Gil jutott eszembe, azt se adják már évek óta a tvben, ezért a könyveket olvasom...
10/10
jocsill 2006 aug. 17. - 20:04:16 10/10
(216/2983)
Szia Lisa!

SAjna angolul sem találom, mert az eredeti honlapon sajna csak a cicik, meg a csajok a lényegesek, annak nem tetszik a tartalma, és nem is találtam archivumot... Még kutatok...

Én is örülök, hogy ennyien lettünk. Anno mikor az m1-en ment, az egész ismerettségi körömbõl csak a kebelbarátnõm nézte rajtam kívül. Örülök, hogy nagyobb nézettségre tett szert!

Üdv, és jó pihenést
10/10
jocsill 2006 aug. 17. - 20:01:12 10/10
(215/2983)
Szia!

nagyon köszönjük, Emma a szemünk fénye, de máris kis bestia :-)))

Igen Jarod a Kaméleonban isteni volt, annyira izgisek voltak a részek...

Én is várnék, csak tudnám, hogy meddig kell!!!!

Üdv, s örülök, hogy írtál. A fórumos nevedrõl Gilbert Blythe jut eszembe, meg Anne Shirley e-vel... Emma lányom második neve Anna, és Anne Shirley után az... :-)
Lisa111 2006 aug. 17. - 18:33:32
(214/2983)
És még annyit, örülök neki, hogy ilyen sokan lettünk...:))
Még hogy nincsen nézettsége...

és ha vkit érdekel, pakolok fel képeket a Stinges részbõl az rtlklubfórumba...akkor még együtt voltak...
Lisa111 2006 aug. 17. - 18:31:50
(213/2983)
Jocsill, köszi, hogy gondolsz rám, nekem angolul is jó lenne, Robertet is imádom angolul hallgatni, most épp az Only Youban....:))
Lisa111 2006 aug. 17. - 18:29:41
(212/2983)
Szia Kávé !!
az Only you nagyon édi, annak nyitottam itt fórumot a filmnél, most már megjelent RD Jr a filmben, de majd nézem tovább, hogy fokozzam az élvezetet...:))
10/10
Blythe 2006 aug. 17. - 13:36:11 10/10
(211/2983)
Szisztok! Örülök, hogy van egy fórum, ahol együtt várhatunk Ally-re :)

Örültem, hogy legalább ennyit leadott a Viasat, fel is vettem a második sorozattól az összes részt. Ha sokáig várat a Via, legfeljebb újranézem :)

Valaki írta, hogy megvannak neki az Ally zene albumok, megírnád pontosan mik és van-e lehetõség lemásolni?

Egy csomó jó sorozatot emlegettetek, a Pretener-t imádtam, a Vészhelyzet szerintem csak addig volt jó, amíg a kezdõ hatos benne volt, aztán egyre uncsibb, nem lehetett megszokni az új szereplõket (nemhogy megszeretni). Hát igen, nem tartották be az örök szabályt: gyõztes csapaton ne változtass - ez lett Ally végzete is (ahogy elnézem az ötödik széria fõcímét a youtube-on)

Nem tudom, ki írta, de hadd kelljek a Helyszínelõk védelmére, a Las Vegasi igazi remekmû - fõleg a szerethetõ fõhösök miatt. A Miamit én se bírom, a Ney York-i nudli. De tudod, nem csak az Ally-vel csinálják ám ezt a kavarást, a CSI rajongókat is folyton hitegetik, vagy 1 hónapig nem is volt, aztán beharangozták, hogy új sorozat, de egyrészt újrakezdték (persze gõzöm sincs, hányadik szériától) másrészt hetenként csöpögtetik az új részeket. Az X-aktákat is folyton újrakezdik majd félbehagyják, és végül elvesztem a fonalat. (Én a magam részérõl még mindig nem láttam, amikor Mulder eltûnik, a barátnõm meg folyton azt a részt látja újra és újra :))))

Jocsill: nagyon szép a kislányod, már rég akartam írni :)
Én is írtam a V3-nak, de nekem se válaszoltak, tényleg dömpingelnünk kéne õket. Én szívesen várok akármeddig, csak mondjanak már egy konkrét dátumot, hogy mikortól lesz 5. évad.

Bocsi, elsõ hozzászólásom kicsit hosszú lett...

Örülök Nektek!!! :) Veletek várom Ally-t
10/10
jocsill 2006 aug. 17. - 12:45:06 10/10 Előzmény Meli
(210/2983)
Szia!

Lassan már nem lepõdöm meg semmin, mert ha jól belegondolok, sokkal felelõségteljesebb a Te döntésed, mint azé, aki halmozottan hátrányos helyzetre szül ötöt!!!!

Abban azért reménykedem, hogy a kislányomat boldog, lelkileg és testileg egészséges kamasszá, majd felnõtté tudom "nevelni".

Üdv Mindenkinek, és várjuk együtt Allyt.

Jut eszembe, nekem az oldalt nem akarta megnyitni ezen a forum.port címen...
10/10
jocsill 2006 aug. 17. - 12:41:30 10/10
(209/2983)
Sajna tényleg ez van, de nem értem, hogy a Viasatnak mi az üzlet abban, hogy ezt így hagyta abba, egyszerûen nem is kapcsolok arra az adóra azóta. Valóban nem érdekel sem a Vészhelyzet ezredszerre, meg a hülye béna sorozatok sem szeptembertõl, pl. Kardok királynõje, Robin Hood, stb. Gagyivá lesz az egész!!!!!

És tényleg minden adó egyforma. Nem tudom anno nézte-e valaki a Kaméleont (Pretender) TV2-n, az volt a kedvencem, aztán egyik napról a másikra befejezték, pedig akkor kezdett érdekessé válni, vagy az RTL Klubos Neve SenkiT (Nowhere man) ugyanígy néztem, és ok nélkül abbahagyták, hogy az ALIASról ne is beszéljek. Jellegében tök más sorozatok, de legalább érdekeltek. Csodálkozom, hogy a Jobarátokkal nem ezt tették...
10/10
jocsill 2006 aug. 17. - 12:36:02 10/10
(208/2983)
Lisa111-ne küzenem, hogy végignéztem az összes fellelhetõ Playboyt, és nem találtam a keresett interjút, bár igaz, hogy pár szám hiányzik, mert a kölcsönadottak elkallódtak. Sajna a Playboynak magyar honlapja sincs, megpróbálok egy e-mailt keríteni és arra írok...
10/10
jocsill 2006 aug. 17. - 12:33:37 10/10
(207/2983)
Helló Mindenkinek!!!!!

Igen jól el voltam tûnve, nem is gondoltam, hogy továbbra is van fórumozás, de nagyon örölük!!!! Akkor remélem jól telet a nyaralásod! Mi ha minden igaz szerdán indulnánk egy rövid kiruccanásra, de természetesen az idõ akkorra romlik el.

A VIASatnak én is írtam, de magyarán szólva kakálnak a fejemre, mert ez már a 2. levél amit válaszra sem méltatnak. Azt tudnám javasolni, hogy minél többen írjanak nekik, legalább legyen tele a levelesládájuk Ally rajongókkal.

nagyon rossz így Ally nélkül...
10/10
Meli 2006 aug. 16. - 20:39:09 10/10 Előzmény jocsill
(206/2983)
Jocsill, Jó eltûntél!
10/10
Meli 2006 aug. 16. - 20:35:33 10/10
(205/2983)
Kössszike Pepi!! Nézem-nézem...
10/10
Meli 2006 aug. 16. - 20:34:48 10/10 Előzmény datolya
(204/2983)
Hali 95 éves!
A szerzõdés azért nem lett volna jó, mert eleve bizalmatlanságra alapoz, meg ha a pasi hagyja el a nõt öt éven belül, akkor sem kapna a nõ semmit és ez igazságtalan! Csá!