Téma: Ally McBeal

Lisa111 2006 szept. 14. - 23:15:16 Előzmény Meli
(303/2983)
Szia!!! ha nem lett volna nyelvvizsga, és egyébként Bpen lettem volna, talán mentem volna moziünnepre, a tavalyira az érettségi miatt nem tudtam menni, a 2004esen ott voltam, fõleg európai filmeket néztem...:))
A Karibot 2-t eddig 2szer láttam, és mind2szer feliratosan, szerintem csak úgy lehet élvezni...
Vissza a jövõbe? Talán az elsõ tetszett legjobban..
Lisa111 2006 szept. 14. - 23:08:53
(302/2983)
Sziasztok !!
Bocsi, hogy csak most jövök az Audreyféle Calistakép kicsit furi, a teszt jó ötlet... Jah, és Robertnek lesz Nicole Kidmannal vmi filmje, amiben teljesen szõrös lesz vmi betegség miatt, szóval köszi a szakállas képet, már edzem magam...:)))
igyekszem benézni, sajna a suli a héten elkezdõdött, elõtte meg nyelvvizsgáztam...
10/10
Meli 2006 szept. 14. - 19:30:14 10/10
(301/2983)
Blythe!
Figyu a karjait.
Nem egy elõnyös kép.
Amit te küldtél legutóbb képet, azon olyan mint egy óegyiptomi elõkelõség. :-))
10/10
Meli 2006 szept. 14. - 19:22:18 10/10
(300/2983)
Szia-szia Kedves Blythe!
ÁÁá ne szégyelld, valószínûleg én is hasonlóan szerepeltem volna! :-)) Játéknak pedig egész jó és legalább meghoztam a kedved egy Ally epizódhoz! :-))
Hûû, ezen a fotón alig ismertem Calista személyére! Festettek neki szemöldököt rendesen!:-)) Érdekes kép!Szuper, hogy ilyen sok van róla! Én is egy érdekesebbet választottam.
Üdvözöllek!
10/10
Blythe 2006 szept. 14. - 11:58:30 10/10
(299/2983)
Helló Meli!
Hú, hát szégyellem magam rendesen, hogy ilyen gyatra eredményt értem el :( De ez a rész annyira nem ragadott meg és nem volt kedvem újra nézni, mielõtt válaszolok. Azért mostmár érdekelnek a válaszok, mégis megnézem ezt a részt :)))
Örülök, hogy tetszenek a képek, szerintem a Tieid is nagyon jók, loptam is Tõled innen a fórumról. Sõt, úgy láttam van ami egy forrásból ered a képeink közt :)))
Most rohanok, végre talán beállítják nálam az Antenna Digitalt, nem bánnám, mert a tegnapi Született feleségeket is kénytelen voltam hangyafocisan nézni, és nem szeretném Ally-t így fogadni :)))
Üdv!!!
10/10
Meli 2006 szept. 13. - 19:43:05 10/10
(298/2983)
Helló Blythe!
Örülök, hogy tetszett a kvíz ötlet és nagyon köszönöm, hogy foglalkoztál vele!! Az eredményed nem lett valami fényes, mindössze 3 jó találatod volt ebbõl az egyiket kérdõjellel jelölted meg. Talán nézd meg újra a filmet ha van rá módod. A helyes megfejtést természetesem majd megírom, de még hagyok esélyt mások tippjeihez.

A fõzést akkor tanultam meg mikor saját háztartásba kerültem. Anyu nem sokat tanított, mert inkább kivette a kezünkbõl, hogy majd inkább õ megcsinálja ne szerencsétlenkedjek. Szóval nem volt türelme, de azt mondta úgy is fõzhetek majd eleget ha muszáj lesz. Amikor erre sor került nagy kedvvel és lelkesedéssel kotyvasztottam, figyeltem a szakácskönyvet és sok részlet eszembe jutott, hogy anyu hogyan csinálta a konyhában. Mindig elfogyott a kissé félresikerült étel is, kitapasztaltuk a saját ízlésünket. Így hát a számunkra legízletesebb ételek kerülnek most ki a kezünkbõl. Összegyûjtöttem sok szakácskönyvet és egyéb recepteket.
Allyhez valóban kevésbé illik a konyhatündér szerep, õ inkább karrierista nõ.

Jók a képek, köszönet érte! :-)))
10/10
Blythe 2006 szept. 13. - 08:53:21 10/10
(297/2983)
Szia Meli!
Baromi jó ötlet volt ez a teszt, íme szerintem a válaszok, a kérdõjelesekben nem vagyok biztos, elég rég láttam ezt a részt :)

1/a
2/c ?
3/a
4/a
5/a ?
6/c ?
7/b
8/c ?
9/b
10/a

Nagyon kíváncsi vagyok, mennyit találtam el. :)
10/10
Blythe 2006 szept. 13. - 08:45:50 10/10
(296/2983)
Hé, van egy rész, amiben Ally és Larry együtt fõznek! Azt hiszem abban, amikor a törpe miatt vitatkoznak, azt a konyhapult mellett teszik. Ott valamit fõzicskéznek éppen. És mintha azon a bizonyos Hálaadáson is fõzött volna, mikor kiderült, hogy Georgia csókolózott az apjával. Egyébként szerintem Ally karakteréhez egyáltalán nem illik a fõzés, nem?
Amúgy én nem vagyok nagy evõ, akkor eszem, amikor iszonyúan korog a gyomrom, akkor jut eszembe, hogy enni is kéne, létfenntartás meg ilyenek :)
A fõzést is csak macerénak tartom, de lehet most majd elkezdek kotyvasztani, hogy van helyem rá. Meg hát egy lánynak illene tudni valamit kezdeni a konyhában :)))
Irigyellek titeket, hogy szerettek és tudtok fõzni. Ti hogyan tanultatok? Anyukátoktól, vagy rávitt titeket a kényszer?
10/10
Blythe 2006 szept. 13. - 08:36:27 10/10 Előzmény jocsill
(295/2983)
Jocsill!
Nem az számít, hogy hányad éves vagy, vagy hogy hogy megy, hanem az, hogy csinálod és nem adod fel. Egyszer a végére érsz és akkor már nem számítanak a jegyek :)
Amúgy én is ugyanilyen babonás voltam, mindig a szerencsés ruhámban kellett menni vizsgázni és ha egyszer elindultam otthonról, már nem mentem vissza, ha eszembe jutott, hogy valamit otthon hagytam. :)
10/10
Blythe 2006 szept. 13. - 08:32:45 10/10 Előzmény Timke
(294/2983)
Szia Timke!
Pedig a tigrismorgás és a többi effekt az, ami olyan egyedivé teszi ezt a sorozatot. Remélem, egyszer majd láthatod elejétõl végéig és jobban rákapsz az ízére.
És persze, hogy szólunk, ha lesz az ötödik évad, csak nézz majd be hozzánk! :)
10/10
jocsill 2006 szept. 12. - 19:46:47 10/10
(293/2983)
Szia!

Rettenetesen babonás vagyok! Péntek 13.-tól idegileg gáz a szitu, a vizsgák elõtt meg végig kell gondolnom, melyik ruhát nem vehetem fel, mert amiben már buktam (rengeteg ilyen van), az szóba sem jöhet!!!!

Megint leült kicsit a fórum, pedig a kvízed állati! Sajna a videókazit elfelejtettem hazavinni, nekünk meg nincs videónk...

Nos mindenkitõl várjuk a visszajelzéseket.

Te babonás vagy? Úgy képzellek el, hogy nem, szerintem Te két lábbal állsz a földön, "felette" vagy ezeknek a bohóságoknak.

Legrosszabb szokás? Legjobb szokás? Mindenkitõl várjuk.

Üdv Mindenkinek, Neked meg köszi a jókívánságokat.
10/10
Meli 2006 szept. 11. - 09:00:43 10/10
(292/2983)
Hali!
Én is tartogattam eddig! :-)))
Viszont könnyû dolgod lesz a kvízzel. :-)
Köszi, és kívánok... amit szeretnél. Babonás vagy?
Üdv.!
10/10
jocsill 2006 szept. 10. - 16:59:15 10/10
(291/2983)
Szia!

A kvíz tuti, de most nem tudom megválaszolni, továbbá az említett részt még mindig nem láttam, majd talán most, a jövõ hét elején.

Két napig nem leszünk itthon, konzultációm lesz Szegeden, szóval addig jó fórumozást...

Üdv: jocsill
10/10
Meli 2006 szept. 10. - 14:37:37 10/10
(290/2983)
Helló!
Blaythe! Tényleg csúcs ez a kép Robertrõl!Elszállllt az idõ! :-)

Szia Ninazeg! Ezen a képen valóban egy bácsinak néz ki.

Jocsill! Én láttam Allyt fõzni a leadott utolsó részben. Éppen otthon a barátnõjével a konyhában beszélgetett és közben kevergetett valamit. Milyen magas vagy a fenyegetett 70 kilóhoz? Találtál szimpi fogyókúrát?
Enni én is szeretek, mindenevõ vagyok. Kedvelem a guszta, színes ételeket, újdonságokat. Szívesen kísérletezek a konyhában.
És íme a meglepi, ami az elõbb említett epizódhoz kapcsolódik mikor Ally a hajléktalannal kerül kapcsolatba.

KVÍZ

1. Mi van Ally kesztyûjén?
a, pillangó b, virág c, cica

2. Kire hullt a porcukor???
a, Lingre b, Johnra c, Richardra

3. Milyen problémája volt Lingnek a rács mögött?
a, utálta az egyenruhát magán b, nem tudott telefonálni c, nem tudott pisilni

4. Hány nõ kísérte Billyt?
a, 6 b, 7 c, 8

5. Milyen mondás hangzott el többször?
a, nem a külsõ számít b, erre varrj gombot c, ne ítélj elsõ látásra

6. Mit ebédeltek Ally randiján?
a, szendvicset b, kínait c, menüt

7. Min vitázott John és Nelle?
a, Nelle magasságán b, John múltján c, Ally randiján

8. Milyen virágot kapott Ally?
a, piros gerberákat b, fehér vegyes csokrot c, rózsaszín rózsákat

9. Mivel nyugtatta Elaine Allyt a szakítás után?
a, nem volt más lehetõséged b, jól döntöttél Ally c, megértelek, nehéz kapcsolat lett volna

10. Esett-e hó a filmben?
a, nem b, igen c, nemis volt tél!

Remélem írtok tippeket és jó szórakozás lesz a számotokra!
10/10
jocsill 2006 szept. 09. - 18:00:35 10/10
(289/2983)
Igen, a lakás attól válik igazivá, ahogy az ember szépíti és a saját ízlésére formálja. Nekünk szerencsénk volt, teljes berendezéssel vettük meg, felújítás után, de ettõl kicsit más, mint amilyen én vagyok. Az tuti, hogy bõr ülõgarnitúrám nem lenne, mert utálom!!!! (persze a férjem imádja).

Ami az én Juliemet illeti, Õ Szegeden lakik, én 60 km-re, de amint megyek le a suliba, vagy Emmát viszem kontrollra, vagy csak úgy, "muszáj" felkeresnem, mert egy bizonyos idõ után hiányzik. Anno, mikor Emma megszületett, Julie feljött 3 napra, és felvidított a gyermekágyi depibõl, meg segített nekem a háztartás rendbe szedni. Örökké hálás leszek Neki, tényleg a másik felem :-)))

A férjemet imádom, de bizonyos dolgokat mégis csak Julie-vel tudok megtrécselni.

Meli, igazán örülök a dicséretednek!!!! Jól esett ,hogy úgy gondolod jól ismerem Allyt. Kicsit neurotikus, de tuti nõszemély!!!! :-)))

Jut eszembe, Allyt sosem látuk fõzni, és enni is csak "ristorante-ban". Kávézni igen, de enni nem, a fõzésrõl nem is beszélve. Érdekes, speciel én nem tudnék meglenni fõzés és EVÉS nélkül..., bár tény kb. Ally 50 kg, míg én lassan 70, ha nem vigyázok :-(

Nektek mi a viszonyotok a fõzéssel, és az evéssel. Imádok enni! Ti?

Üdv MINDENKINEK
10/10
jocsill 2006 szept. 09. - 17:53:21 10/10
(288/2983)
Húha, nagyon "jól sikerült" ez a kép. Így tuti lehültek az "érzelmeim... :-)
Ninazeg 2006 szept. 08. - 19:20:19
(287/2983)
Te jóóóóó éééééég! Mint egy öreg bácsika... :D
Nagyon gáz!!!
Pedig ez egy tök jó pasi volt valamikor...
10/10
Blythe 2006 szept. 08. - 17:00:29 10/10
(286/2983)
Sziasztok!
Most sajna nincs idõm erre a sokmindenre reagálni, de örülök, hogy így felrázódott a társaság. Most elmegyek hétvégézni, költözködni, meg ilyenek. Addig íme egy kis beszédtéma:
Robert és a szakáll. :)
Üdv!
Blythe
10/10
Meli 2006 szept. 08. - 15:51:48 10/10
(285/2983)
Sziasztok!

Jocsill, jól ismered Allyt, jót nevettem azon, ahogy elképzeltem amint elmondja Bridget Jones-os filmrõl a véleményét! :-)) Neked is szép hétvégét!
A felsorolt filmekrõl sajna nem tudok írni mivel nem láttam, illetve csak Bridget Jones 1-nek az elsõ felét. Mert elfogyott a szalag...:-)) Michael J. Fox-ot én is kedvelem, sajnálatos a Parkinson kor betegsége.

A lakásberendezést én is kedvelem, szívesen nézelõdõk az IKEA-ban, bár nem csupa olcsóság ami ott van. Az elsõ lakásunkat nem kezdhettük a berendezéssel mivel elsõként lakhatóvá kellett tenni. A felújítások mellett elõször is a vizet kellett bevezetni a házhoz! Utána készült a fürdõszoba, de még kályhával fûtöttünk! Tíz éven át alakítgattuk, most végre szuper! Így hát nagyra értékeljük, sokat jelent a számunkra.
Barátnõ? Nos, engem sorra elhagytak mikor családot alapítottak, mert egyszerûen nem hagytak rám idõt. Nekem ugyan volt rájuk idõm a párom mellett is. Végül a legjobb barátom a férjem, így hát mint igazi társ a lelki társam is.

Blythe, elárulhatom, eladóként dolgozok.
Oké, rakj be még béna képet Robert-rõl! Talán egy kicsit lehûti a csajokat... :-) nem gonosz akarok lenni, csak poénkodok.

Timke! Szólunk-szólunk!! Csak nézz be ide! Írj is bátran! Csatlakozom Jocsillhoz, "A videóeffektek a sorozat sava-borsa... :-)". :-))

Lisa111-et elcsíptem az Only You fórumnál, de úgy látszik kevés az ideje, azért majd biztosan jön ide is. Omachel is talán.

Búcsúzom! További jó szórakozást Nektek! Legközelebb hozom a meglepit. Üdv.!
10/10
Meli 2006 szept. 08. - 15:18:20 10/10 Előzmény jocsill
(284/2983)
Éppen azért tettem be a képet, mert szerintem sem sikerült valami elõnyösre.
Íme helyette egy új!!:-)